Před velvyslanectvím USA v Praze se uskutečnila demonstrace „Ruce pryč od Venezuely!“

ruce_pryc_od_venezuelyPod heslem „Ruce pryč od Venezuely!“ se ve čtvrtek 7. března 2019 v podvečer uskutečnilo protestní shromáždění před budovou velvyslanectví Spojených států amerických v Praze. Demonstraci svolalo České mírové hnutí v rámci mezinárodní kampaně Světové rady míru na podporu venezuelského lidu. „Odmítáme politickou, ekonomickou a vojenskou agresi Spojených států amerických proti Bolívarovské republice Venezuela,“ uvedl na shromáždění předseda Českého mírového hnutí Milan Krajča.

Předsedkyně Krajského výboru KSČM Praha Marta Semelová na shromáždění mimo jiné prohlásila: „Dnes stojíme před velvyslanectvím USA. Země, jejíž prezident Donald Trump zavedl nové sankce vůči Venezuele. Obnovený dekret o sankcích je falešnou hrou a záminkou pro vytváření napětí a odůvodnění agrese s cílem vyvolat změnu režimu a převzít kontrolu nad bohatstvím země.“ K protestujícím dále promluvili předseda občanské iniciativy Ne základnám Václav Novotný, člen vedení Komunistického svazu mládeže Wilhelm Feigl a publicista Josef Skála.

Účastníci demonstrace byli také seznámeni s prohlášením Světové rady míru k situaci ve Venezuele, ve kterém se mimo jiné uvádí: „Světová rada míru zásadně a rozhodně odsuzuje pokus o svržení vlády legitimně zvoleného prezidenta Bolívarovské republiky Venezuela Nicolase Madura. Koordinované snahy místní reakční oligarchie, vlády Spojených států amerických, Evropské unie, Organizace amerických států a několika latinoamerických vlád představují jasné úsilí o otevřený zásah do vnitřních záležitostí země.“

01 (1)

 

02 (1)

04 (1)

 

03 (1)

 

ČESKÉ MÍROVÉ HNUTÍ

http://www.mirovehnuti.cz

mirovehnuti@email.cz

 

http://www.facebook.com/mirovehnuti

http://www.youtube.com/mirovehnuti

http://www.twitter.com/mirovehnuti
8 Komentářů k Před velvyslanectvím USA v Praze se uskutečnila demonstrace „Ruce pryč od Venezuely!“

 1. proud napsal:

  Jen demonstrujte at vidite k cemu je to platny a za co jste............to se nevysmivam,samozrejme,plne chapu i podporuju,je to psany s horkosti.Jeste ted vzpominam na demonstrace za svobodu a referenda,na kterejch se cvicily oddily protizasahovejch pubertaku a arogantnich mestaku bezmozku.

 2. michal napsal:

  byl jsem tam, Babiš na CIA podepisoval svůj druhý agentský vázací akt, jeden má podepsaný jako Bureš a druhý jako Babiš a my demonstrovali.

 3. Rocco napsal:

  Proč jste demonstraci předem více neinzerovali, i klidně jen v diskuzích, České mírové hnutí?

  • proud napsal:

   Protoze tady na ni kazdej sere a neni divu,kdyz mame sami kupici se a neuklizenej bordel na vlastnim prahu.............

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!