Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 6.3.2019

shpion_111; Ukrajina se stala překladištěm pro zahraniční špióny, říká generální prokuratura Luganské republiky. K ukrajinské vojenské jednotky dorazilo několik amerických vojáků.

2; Armáda Ruska dostane nejnovější pušky s ráží stejnou jako má NATO. Zbrojaři informovali o vývoji dvou nejnovějších poloautomatických ostřelovacích pušek s dostřelem přes 800 metrů.

3; Ruská armáda sleduje lidské peklo u hlavní vojenské základny USA v Sýrii. Na družicových snímcích z posledních dnů byly zachyceny reálné podmínky života běženců nacházejících se v táboře Rukban připomínajícím koncentrák.

4; Kyjev v ohrožení, Západ neocenil volnou ruku pro korupčníky. Malý rébus prologické myšlení: CO musí v první řadě donutit korupčníky přijímat úplatky? Správně. Strach z potrestání.

5; Poslední boj 6. roty a likvidace Gelajevovy bandy v Čečně v roce 2000. Byly zveřejněny dosud neznámé podrobnosti o tom, jak zahynula výsadková rota, velení mlčelo a o pokusech tohle všechno utajit.

6; Ukrajinci jsou už unavení a požadují potrestání vysoce postavených zlodějů. SBU už si neví rady s rostoucím počtem úplatků a úplatkářů mezi pohraničníky.

7; Ukrajina vyhrožuje Evropě vojenským konfliktem. Německá média panikaří, že Rusko podvedlo Německo a nechystá se pokračovat v tranzitu plynu přes Ukrajinu.

8; Tohle jsem si nedokázal představit ani v nejhorším snu, říká bývalý ministr Doněcké republiky o tom, jak začínalo „Ruské jaro“. Alexandr Kofman vyprávěl o své účasti na událostech v roce 2014.

9; Ukrajina: Tajné rozhovory o nové autonomní republice začínají. Jeden zajímavý únik informace se konal přímo z administrativy prezidenta Ukrajiny. Maďaři v Zakarpatsku jsou také voliči. Tak proč jim před volbami něco nenabídnout?

10; Tankistka Doněcké republiky, která údajně přeběhla na Ukrajinu, v minulosti zlikvidovala spoustu karatelů z ukrajinské armády. Srbský dobrovolník a ostřelovač Dejan Berić komentoval „přechod“ tankistky Svetlany Drjuk na stranu ukrajinské armády.

11; V Generálním štábu uznali nemožnost odmítnout povolávací rozkaz v Rusku. Informoval o tom náčelník Hlavní organizační správy Generálního štábu Ruských ozbrojených sil generálmajor Jevgenij Burdinskij.

12; Na Krymu pozitivně komentují opravu Google mapy. Už se nestane, že by uživatelé Ruska viděli na mapách Google Krym jako ukrajinský.

13; Prankeři Vovan a Lexus si pohráli s americkým kurátorem Venezuely. Rozhovor vedli jménem švýcarského prezidenta Ueli Maurera.

14; Čulpan Chamatova poděkovala Gorbačovovi za rozpad SSSR. Video z této akce vyvolalo na internetu reakci. Mnoho uživatelů herečku označili za zrádkyni.

15; Zřícení na metalurgickém kombinátu v okupovaném Mariupolu. Zahynul jeden člověk. Ve stejném podniku došlo ke zřícení železobetonové desky, při kterém rovněž zahynul jeden dělník a druhý byl zraněn.

16; Ukrajina je kolébkou Evropy, říká ukrajinský velvyslanec v Rakousku. Podle něho byl Krym odedávna součástí Ukrajiny. Ve svém historickém exkursu se ale dopustil mnoha chyb a nepřesností.

17; Kyjev vymyslel plán pro případ neúspěchu rozhovorů s Ruskem ohledně plynu. Úkolem Ukrajiny je donutit „agresora“ hnát svůj „agresorský“ plyn po území, na které už pět let „útočí“.

18; Ruští námořníci byli odsouzeni do vězení v Jižní Koreji. Rozsudek vstupuje v platnost za týden. Během této doby mohou námořníci podat dovolání.

19; Německo upraví Airbus po sledování Ruské armády. Německo bylo vždy stoupencem Smlouvy o otevřeném nebi, avšak už 22 let nemá pro tyto účely vhodné letadlo.

20; Na Ukrajině začal během jízdy hořet vlak s cestujícími. Na likvidaci požáru potřebovali hasiči několik hodin. Příčiny požáru jsou zjišťovány.

21; EU odmítá poskytovat azyl občanům Gruzie. V EU vyzvali, aby gruzínská média informovala své občany, že nemohou dostat azyl v Evropě, jelikož je Gruzie považována za bezpečnou zemi.

22; Rusko zpřísňuje pravidla pro využívání Severní mořské cesty pro zahraniční plavidla. Posádky budou muset informoval ruské úřady o svých plánech 45 dní dopředu a brát na palubu ruské lodivody.

23; V OSN spočítali obrat černého trhu s lidskými orgány. Tyto údaje byly zveřejněny během prvního regionálního kongresu pro problémy obchodu s lidmi a jejich orgány.

24; Šéf Doněcké republiky o Achmetovovi. V Donbasu žádnou budoucnost nemá. O tu přišel v roce 2014. Bylo zveřejněno interview s nejvyšším představitelem Doněcké republiky o tom, proč v roce 2014 se odtržení Doněcka podařilo a v případě Charkova nikoli. V Charkově byly separatistické tendence dokonce větší, proto se na to ukrajinská moc lépe připravila.

25; Trump prohlásil, že mu bude Clintonová moc chybět.

26; Volodin přerušil vystoupení ministra Oreškina ve Státní dumě kvůli zjevné nepřipravenosti ministra. To se stalo poprvé za 30 let. Předseda Státní dumy Vjačeslav Volodin na zasedání Státní dumy zastavil vystoupení ministra pro hospodářský rozvoj Maxima Oreškina.

27; KLDR obnovuje raketový polygon kvůli neúspěšným rozhovorům s Trumpem. Severní Korea začala práce na obnově startovací plošiny pro odpalování raket na Západním testovacím polygonu Soche.

28; Bojová plavidla tureckého námořnictva vplula do oděského přístavu. Oděsané budou moci navštívit dnes a zítra fregatu i člun kotvící u 16. mola.

29; Ukrajina má kým a čím zastavit ruské tanky a letadla, říká šéf generálního štábu ukrajinské armády. Zahájili jsme vybavování vojsk nejen modernizovanými, ale i novými systémy zbraní a vojenské techniky, říká Muženko.

30; Evropská unie schválila nové sankce proti Rusům. Stálí zástupci zemí Evropské unie schválili sankce proti osmi Rusům kvůli událostem v Kerčském průlivu.

31; Stovky hrobů u základny USA v Sýrii. Ruské ministerstvo obrany informovalo o hrůzách „tábora smrti“. Tábor připomíná skládku, kde jsou nuceni žít nešťastní lidé.

32; Ukrajinští vojáci z 93. brigády nakradli majetek za 9,5 milionu. Velitelé ukrajinské armády se chlubí a předvádějí bojové možnosti svých jednotek při ostřelování obcí Doněcké republiky.

33; Plavidla turecké námořní flotily vplula do přístavu Novorossijsk. 8. března proběhnou ve vodách Černého moře společná cvičení tureckých a ruských vojenských plavidel.

34; V Kremlu informovali, proč Rusko v roce 2019 neposílá humanitární pomoc na Donbas. Poslední, 84. humanitární konvoj ruského ministerstva pro mimořádné situace do Doněcké a Luganské republiky byl vypraven 20. prosince 2018. Rusko pokračuje v poskytování humanitární pomoci Donbasu a dělá to podle reálných potřeb, prohlásil Dmitrij Peskov.

35; Velvyslankyně USA požaduje okamžité odtajnění státní zbrojní objednávky na Ukrajině. Zavírat oči před korupcí znamená vyrážet zbraně z rukou ukrajinských vojáků, prohlásila pateticky Američanka Mary Jovanović.

36; Vy nenávidíte Stalina? Pak nenávidíte i národ! Děsí vás Stalin? Pak se bojíte lidí! Prostých lidí. Těch, které přezíravě označujete za „dobytek z paneláků“.

37; Jak Porošenko se svými spolupachateli okrádal ukrajinskou armádu. Anatolij Šaríj informoval o dříve neznámých podrobnostech schémat na rozkradení ukrajinské armády a ukázal zajímavé dokumenty.

39; Skutečně studená válka. Rusko bere pod svou kontrolu Severní mořskou cestu. Plavidla s raketami s plochou dráhou letu na palubě plující po Severní mořské cestě, byla pro Rusko vážným nebezpečím. Kontrola je nevyhnutelná.

40; Putin zakázal vojákům používání komunikační elektroniky (smartphonů) ve službě. Prezident Ruska Vladimir Putin podepsal federální zákon zakazující vojákům umisťovat do médií a na internetu jakékoli informace.

41; Facebook je pro Rusko nebezpečný a je třeba to řešit! Tato síla je v Rusku už dlouho a vede proti němu energické bojové akce. Facebook nemá v Rusku oficiálního představitele. A přitom v ruském segmentu Facebooku probíhá metodická likvidace patriotických skupin a účtů z malicherných důvodů. Někdy dokonce stačí jen zmínka o Ukrajině v negativním kontextu.

42; Známá opozičnice přiznává, že drtivá většina opozičníků jsou blázni. Jak vysvětlila Marija Baronova, mnoho z regionálních opozičníků je přesvědčeno, že Rusko je potřeba rozdrobit. Je to stejné jako přivolávat na sebe cizí bomby.

43; Za pět let vzroste počet dolarových milionářů v Rusku o čtvrtinu.

44; Nekontrolovatelné řádění. SBU a policie spáchaly výpalnický útok na „dceru“ čínské státní společnosti. Společnost je obviňována ze záměrného vyvedení část aktiv z majetku.

45; Další asociální výroky ruských funkcionářů. Úřednice z Vladimiru prohlásila, že školní stravování, tj. dopravu, nákup potravin a výroba jídel, je záležitostí rodičů.

46; Ve Státní dumě odpověděli na prohlášení Ukrajiny o hrozbě invaze. Předtím náčelník generálního štábu ukrajinské armády prohlásil, že Ukrajina předpovídá „vojenské hrozby ze tří geografických směrů. Viktor Vodolackij připomněl, že se nikdy v historii nestalo, aby Rusko napadlo spřátelený stát či národ. Hrozbu pro Ukrajinu by měli vnímat ze strany NATO a Státního departmentu, které jen zneužívají Ukrajinu pro splnění specifické role proti Rusku.

47; V den zbourání Památníku Slávy ve Lvově zemřel jeho tvůrce. Symbolické, ale nikoli náhodné. Architektovi blízké osoby informovaly, že bourání památníku těžce nesl, dostal se do nemocnice, kde zemřel v den, kdy jeho výtvor padl.

48; Turecko tvrdě odpovědělo na hrozby USA kvůli nákupu ruských S-400. Mevlüt Çavuşoğlu připomněl, že mnoho let se Turecko neúspěšně snažilo získat systémy protiraketové obrany u svých spojenců v NATO, kteří dělali obstrukce.

49; V Instagramu vzkvétá obchod s lidskými kostmi. Po zákazu obchodu s kostmi lidí v online obchodu eBay a na řadě dalších platforem s tento trh přemístil na Instagram.

50; Porošenko naznačil odstoupení Ukrajiny od Smlouvy o raketách. Ukrajinský prezident to zmínil během zasedání Rady pro obranu a bezpečnost Ukrajiny o reformě Ukroboronpromu.

51; Je to víc než jen raketa. Ve Švédsku se polekali ruského Iskanderu. Novinář švédského listu si myslí, že skandinávské země jsou znepokojeny hrozbou, kterou může představovat Iskander.

52; Poslanec, který to nemá v hlavě v pořádku. 8.000 rublů důchodu dostávají jen příživníci a ochlastové. Čtyřiašedesátiletý poslanec prohlásil, že si důchodci za své nízké penze můžou sami.

53; Stálá představitelka Velké Británie v OSN Karen Pierce neobyčejně buranským způsobem zkritizovala ruskou vědu: Že se Rusům nelíbilo to, co bylo provedeno váženými mezinárodními experty pomocí velkého množství techniky, je jen dalším příkladem ruské vědy nacházející se na úrovni „placaté země“.

54; V Kyjevě objevili nádrže se stronciem, ke kterým se nikdo nehlásil. Cisterny se stronciem stojí v jedné z místností opuštěného domu, kam může vstoupit kdokoli.

55; Ukrajinský prezidentský kandidát Sergej Krivonos se vzdal své kandidatury v Porošenkův prospěch.

56; Porošenko požaduje otevřeně nakupovat staré sovětské zbraně. Podle jeho slov se tato otázka projednávala s ministrem obrany a šéfem SBU.

57; SBU naverbovala bývalého státního zaměstnance Luganské republiky. Muž jel na území Ukrajiny vyřídit si důchod, ale byl zadržen pracovníky SBU.

58; V Moskvě došlo k hromadné rvačce se střelbou. Deset lidí bylo zadrženo. Kolem třiceti lidí se popralo u stanice Rjazaňský prospekt na jihovýchodě Moskvy.

59; V Radě federace zareagovali na skandální prohlášení úřednice o školním stravování. Za stravování žáků musí odpovídat vedení vzdělávacích institucí.

60; V Německu informovali o již třetím člověku, kterému se podařilo zvítězit nad HIV. Dodnes je HIV považován za nevyléčitelnou nemoc a vyžaduje doživotní terapii.

61; Ve straně Jednotné Rusko se omluvili za skandální prohlášení svého poslance o nízkopříjmových důchodcích. Veřejně činní lidé by měli přemýšlet dřív, než učiní nějaké prohlášení.

62; Otázka nákupu S-400 v Rusku je uzavřená. Turecko zahájí společnou výrobu protivzdušných raketových komplexů v souladu se smlouvou uzavřenou s Ruskem, prohlásil Erdogan.

63; Poklonskaja vyprávěla, jak se ji nacista Bileckij pokoušel zabít. Před několika lety byl organizován atentát na pracovníky krymské prokuratury.

64; V důsledku globálního oteplování se v Itálii katastrofálně propadla úroda oliv.

65; Ukrajinský velvyslanec vyzval Google, aby nezobrazoval Krym jako součást Ruska.

66; V Kyjevě jsou nervózní z prohlášení „Nacionalistických „družin“, že hodlají použít sílu v případě podezření z falšování voleb.

67; Většina Američanů (59%) se vyslovuje proti impeachmentu Donalda Trumpa.

68; Obchodní deficit USA dosáhl historického rekordu. Podle výsledků roku 2018 činil 891,3 miliardy dolarů. Trumpovi se tedy nedaří plnit předvolební slib o jeho snižování.

69; Prezidentka Gruzie: Získat zpět Abcházii a ponížit Rusko. Salome Zurabišvili chce zapojit další země do dialogu s Ruskem.

70; Evropská unie spustí propagandistický televizní kanál v ruštině, aby se západní interpretace světových událostí dostala k ruskému obyvatelstvu.

71; Lucenko: Timošenkové nabízeli 187 tisíc dolarů za odstoupení z voleb.

72; Bolton pohrozil sankcemi bankám podporujícím Madura.

73; V Kyjevě byl zadržen narkoman s dvěma granáty a drogami v batohu.

74; Moskva počítá s tím, že NATO zavede moratorium na rozmisťování raket.

75; SBU dementovala informaci, že by se bývalý předseda ústřední volební komise Doněcké republiky vzdal Ukrajině.

76; Vojska NATO dostala povolení k účasti na cvičeních na Ukrajině. Příslušný výnos prezidenta Porošenka zveřejnila na svých stránkách Nejvyšší rada.

77; Arašukov starší byl obviněn z krádeže 30 miliard rublů z Gazpromu.

78; USA odmítly veškeré cesty racionálního řešení krize se Smlouvou o likvidaci raket středního a krátkého doletu.

79; Zbabělci mají velké oči. V Rusku reagovali na prohlášení ukrajinského generálního štábu o třech směrech invaze z Ruska.

80; Venezuela prohlásila německého velvyslance za nežádoucí osobu.

81; Prezident Srbska oznámil připravenost uznat nezávislost Kosova na základě rovnoprávné dohody.

82; V Moskvě byla zadržena matka, která chtěla prodat svou novorozenou dceru za milion rublů.

83; Ochrana Krymského mostu přivedla Ukrajince na pokraj hysterie.

84; Státní department pochválil Lukašenko za neuznání Krymu za ruský.

85; Na ukrajinský trh se dostaly nebezpečné a nekvalitní prezervativy, které byly považovány za zlikvidované.

86; Odstoupení USA od Smlouvy o raketách podkopává mezinárodní bezpečnost, prohlásil Dmtirij Medveděv.

87; Turecký ministr zahraničí komentoval hrozby Washingtonu o zavedení sankcí vůči Ankaře v případě realizace rusko-tureckého kontraktu na S-400.

88; V ruském biatlonu se schyluje k dalšímu dopingovému skandálu, píší média. Údajná existence kompromitujícího materiálu v rukou Mezinárodního svazu biatlonistů naznačuje, že už je předem rozhodnuto o vině ruských sportovců.

89; Na ukrajinského ministra vnitra podali žalobu za používání ruštiny, což je neslučitelné s výkonem funkce ukrajinského ministra.

90; V poslední baště Islámského státu se vzdávají teroristé z Bosny.

91; Medveděv poradil úředníkovi z velvyslanectví USA, aby si nastudoval základy diplomacie, zvláště co se týče státní suverenity.

92; Britský torpédoborec Defender doprovodil do Lamanšského průlivu skupinu ruských lodí.

93; Ve Lvově byl z Návrší Slávy ukraden reliéf sovětského rozvědčíka Nikolaje Kuzněcova.

94; Prezidentský kandidát Krivonos prohlásil, že by se proti Rusku mělo vyzbrojit veškeré obyvatelstvo Ukrajiny.

95; Byl zveřejněn seznam automobilů, na které se vztahuje daň z luxusu. Jde o vozy v ceně více než tří milionů rublů.

96; OECD snížila prognózu ekonomického růstu světové ekonomiky. Z 3,5 na 3,3%.

97; Velvyslanec Ukrajiny si při dokazování odvěkých nároků Ukrajiny na Krym popletl v Rakousku Kněžnu Olgu z knížetem Vladimirem. Vladimir byl na Krymu pokřtěn. O kněžně Olze není známo, že by kdy na Krymu pobývala.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
20 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 6.3.2019

 1. .lak napsal:

  Ze zvědavce
  včera 17:24
  Hydra v podobě chazarské mafie

  Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?
  ovládající Ameriku a celý Západ plus mnoho dalších zemí pomocí lichvy z nekrytých a neexistujících peněz, bombardérů,vojenských základen, barevných revolucí a majdanů, nadnárodních organizací jako OSN,MMF,WB,NATO,EU,pomocí médií, tajných služeb ad. už je opravdu hodně hysterická. Nejen,že má tentokrát opravdu silné protivníky (Čínu ekonomicky a finančně, Rusko a další země vojensky ), ale stále více se jim nedaří realizovat jejich ďábelský či spíše satanský diktát pod názvem New World Order. Navíc jim docházejí zdroje a nemůžou už tak bezostyšně a beztrestně vykrádat podřízené země jako dosud, především pak země, které ještě disponují velkým přírodním a lidským bohatstvím. Pokud protivníci hydře SOUČASNĚ!!! odříznou zdroje a podříznou jejich hlavní nástroj globálního diktátu, tedy dolar, chazarská mafie skončí na smetišti dějin velmi rychle jako jeden z nejodpornějších, nejkřivějších a nejprohnanějších produktů lidské civilizace a většině lidské populace se bude hodně volněji dýchat a lépe žít.

  370156

  včera 20:45
  RE: Hydra v podobě chazarské mafie

  vladimir7 77.?.?.? Reakce na 370156
  Lepšie sa to ani nedá napísať, sto bodov.

  370160

  • .lak napsal:

   Předpokládám že k lustraci se hodí.
   https://www.youtube.com/watch?v=HNGzQLxYHhM time 5:51

  • proud napsal:

   To by urcite fungovalo,severni amerika ma svy zdroje a moznosti bejt uplne nezavisla,ale kdyz ji nechavame krast po svete,radeji krade a svoje si setri.Takhle by mela jiny starosti na hodne dlouho a byl by pokoj,zvlast kdyby jeste musela zivit vojaky co by se tim padem vratili domu.A pak uz ji nenechat po zlym nikdy vystartovat.

   • proud napsal:

    Problem je jen ten,ze kdyby jinam nemohla,pustila by se do Mexika,stredni a jizni ameriky co ma na dosah,siozidi a sionisti to jinak neumej,nechas je zit a budou zabijet,nebo zabijeni iniciovat a financovat. Ten zatah by mel jen tehdy smysl,kdyby se celosvetove znarodnilo a prestala by existovat moznost ze by nekdo mohl nekdy mit vic nez ostatni,samozrejme za predpokladu ze by vsichni dosahli na vsechno a nikdo by nestradal.Jinak vzdycky casem nejakej chytrej a prachatej zmrd zneuzije ty pod sebou a vyprovokuje valku aby si jeste vic nahrabal.

 2. Petr C napsal:

  Za znarodnenim vetsinou stali zidi. Myslite ze v dnesni dobe by to bylo jinak?

  • .lak napsal:

   ? °!° °!° Mimochodem flusatizace, pardón pri(l)vatizace a restituce bylo či nebylo znárodnění pindos?

  • proud napsal:

   Za znarodnenim stoji ten kdo ho za nejakym ucelem iniciuje a ma dostatecnej vliv u ovcanu,k tomu systemem vychovavanejch.Ja se bavim jen a pouze o nikoliv o ovcanech nad kterejma lamu hul paklize chteji ovcanama zustat,ale bavim se o OBCANECH kteri SI VLADNOU SAMI! Porad na to zapominas:-).Soucasnost nejde zachranit takovou jaka je s tim ze ji vladne porad to stejny,tak proc bych se tou prohrou mel dat zabejvat? ;-)

   • Petr C napsal:

    I nezapominam. Ale udelat z ovcanu obcany se proste nikdy nepodari. Par procent mozna, ale ten masivni zbytek zustane stejny. Ovcane totiz nejsou jen v Evrope, ale vsude ve svete a ve velke vetsine jsou jeste horsi.

    • proud napsal:

     O to se nebojim vzhledem k tomu ze systemu se taky dari delat z nas hovada a blbce,ovcany,stejne tak se bude darit delat z ovcanu zpatky lidi,tim spis ze si na tom pro sebe bude delat kazdej sam.Onouz se to dari,jen to pochopitelne neni tak dobre videt,neni to „do zejtra“,vsak se z nas taky nestali hajzlove do druhyho dne.

     • Petr C napsal:

      Proude, jsem si jisty ze pokud chlapi nezacnou byt chlapi a misto knuceni nevemou odpovednost za sve rodiny a za sebe do rukou chlapa, nezmeni se nic. Bohuzel at u vas, v Canade, Asii nebo Australii ( co znam) se jen knuci. Byt taky tak clovek konci na welfare.
      Nehazejme vse na system. Pohodli, bat se riskovat, nezodpovedna zodpovednost o sebe a rodinu nuti lidi byt tak jak jsou. Tento system dostal svoji nadvladu skoro k dokonalosti. Pokud clovek chce z otrokarskeho kola vypadnout je v prdeli. Samostatnost uz proste neexistuje. Kazdy knuci pro to co chce, jenze historie nas uci ze pokud neco chces bojuj.

      • proud napsal:

       Musis to hazet na systeme,protoze to tak je,system si nas dela od nazrozeni k obrazu svymu,a prave uz jen to ze si to zaciname uvedomovat a rozhlizet se diky internetu a poznavat tajny spolky a prvni nejprachatejsi otroky co to vedou,poznavame prave ten system a tim se zaciname ucit a premejslet,ucit se vlastni hlavou a umyslne pocitat s vypinanim systemu,abysme prisli na to jakou nad nama ma moc a v cem tkvi,a s tim vsim jak se prave osvobodit.Knuceni je jeste chvili zustavajici prezitek,ale uz moc dlouho nepotrva.

       • Petr C napsal:

        Ja nevim jak u vas, ale muj nazor se zacal tvorit od prarodicu. Treba jsem se hodne vyptaval starych lidi jak to bylo kdysi a velka vetsina rikala ze sice chleb je o dvou kurkach, ale za sociku si ziji lepe nez za Masaryka. Kdysi jsem hodne cetl cestopisy a mel jsem to stesti ze uz muj dedek a tata meli stejnou zalibu, takze jsem se dostal ke kniham vydanym jeste za Rakouska-Uherska a prvni republiky. Tak samo v Canade jsem hodne chodil do knihovny a vybiral si knihy ktere jaksi nesedely vlade. Ted uz ty knihy v knihovnach nejsou. Internet je to posledni co tvorilo muj nazor.
        Muj nazor nedelal system ale rodina a okoli. Clovek ktery se necha ridit a ovlivnovat nejakyma lidma z internetu je na tom dost spatne. Interne by mel slouzit jen jako doplneni, ale ne jako hlavni zdroj. Od toho tu je rodina.
        Cim vic zname tajne spolky, lidi kteri systematicky likviduji tento svet tim vic jsou lide poddajni. Zapomneli na to ze oni maji vest a vychovavat sve potomky. Ne system, ne internet ale my jsme zodpovedni za sve decka.

        • proud napsal:

         Peto,a co formovalo tvou rodinu a prarodice,kdyz ne system?:-)))))
         To je jasny ze te vychovava tva rodina,ale vyrostla v systemu jako my vsichni,at v tom,nebo onom,napasovanym na jiny prostredi a podminky,ale se stejnym cilem ;-),proto je to system.Leda bys vyrostl v destnym pralese daleko od cehokoliv co zna kolo a paku :-)

        • Petr C napsal:

         Jaky system ? Prarodice u kterych jsem zacinal poznali tri ruzne systemy. Od cisare pana az po komunisty. No a rodice od Masaryka po Husaka. Je spis formoval zivot.

        • proud napsal:

         Ty tri byl porad jeden,jen se menily -ismy.

        • Petr C napsal:

         Ale nebyl. Stacilo si povidat s dedkem, nebo babkou. Nejak nikdy nic nehanili ovsem byli presvedceni ze asi ten socik je nejlepsi celkove pro lidi. Je fakt ze znarodnenim dedek prisel o firmu, jenze take o starosti. Dostal maly duchod, k tomu si privydelaval(dilna mu zustala) a ja blbec misto abych se ucil ho tahal do kopcu.

        • proud napsal:

         Peto jasne,ale porad to byl opravdu jeden system,kterymu veleli stejny lidi,jen jinej „pokus“.Koukej na cem je vsechno zalozeny a jaky jsou dusledky,lisilo se to jen v tom kolik se pustilo malejm,obycejnejm.A v sociku ty co si nakradli sralo jen to,ze s tim nemuzou jit ven,nebo to hned vytahnout a uzivat si svoji zlodejny.Ten system byl jen jinak nastavenej ve stejnejch vecech,ale porad ten stejnej jako je vsude.Jinej system se v nem jenom sliboval,jako vejicka,vsude se oblbovalo jinak,ovsem za stejnym,nebo podobnym ucelem.

        • proud napsal:

         Pravdou je ze co se jistot a zakladnich potreb tejka,socik dal obycejnymu cloveku nejvic,dokonce i bezny svobody,ale jenom uvnitr republiky,na nic jinyho se nedalo dosahnout a tezko vydelat.

        • Petr C napsal:

         Jiste vse zavisle na financich. Jenze porad muzete vychovat dorost tak ze je system ovladat bude jen minimalne.Ovsem z nich nenadela otroky. Neboli, dobre vite ze pokud jste v Americe elektrikar, instalater nebo neco podobneho staci vam odpracovat dva tri mesice a zbytek roku si zijete volne. V tom pripade mi nerikejte ze jste otrok. Jenze trend je ten ze lide jsou presvedceni ze musi porad neco nakupovat, zit ve velkych mestech a predvadet se. To i za cenu dluhu a v ten moment jste otrok zavisly na systemu.

  • proud napsal:

   Poslechni si tohle,hodne zajimava rozprava ;-).Nakonec na Energii u Pramene ani nic nezajimavyho neni. https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=JH0FenpDoek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!