P.C.Roberts: Presstitutky zamlčují zprávu OSN o Venezuele

alfredNepokládáte za podezřelé, když si presstitutky vymyslí příběh o „humanitární krizi“ ve Venezuele a přitom obě oči i uši zavřou před skutečnou humanitární krizí v Jemenu a v Gaze? Nemyslíte si, že je podivné, když expert Alfred Naurice de Zayas, vyslaný OSN do Venezuely, aby zjistil, jaká situace tam skutečně je a OSN o tom informoval, najednou shledává, že o jeho svědectví nemá zájem ani jedno západní médium a ani jedna západní vláda?

Nemáte za to, že je za hranou, když Washington ukradne Venezuele 21 miliard dolarů, uvrhne na ni hospodářské sankce s cílem tuto zemi destabilizovat a dostat ji do kolen, a obviní venezuelský socializmus a konkrétně pak jeho znárodněný ropný průmysl z toho, že přinesl lidu jen „hlad“? A pak nabídne Venezuele humanitární „pomoc“ ve výši žalostných 21 milionů dolarů?

Pokud jde o domnělý hlad a humanitární krizi ve Venezuele, uvádí se v de Zayasově zprávě pro OSN tohle:

„Organizace OSN pro výživu a zemědělství uvádí ve své zprávě z prosince 2017 a března 2018 37 zemí, trpících nedostatkem potravin. Bolivarská republika Venezuela mezi nimi není“.

V roce 2017 požádala Venezuela Globální fond pro boj s AIDS, tuberkulózou a malárií o pomoc ve formě dodávky léků. Její žádost však byla odmítnuta s tím, že Venezuela zůstává bohatou zemí a jako taková nemá na tuto pomoc nárok.

„Krizi ve Venezuele“ nelze ani v nejmenší přirovnat ke krizi v Gaze, Jemenu, Libyi, Syrské demokratické republice, Iráku, Středoafrické republice, Somálsku a na Haiti“, píše se v Zayasově zprávě pro OSN. A v paragrafu 37 své zprávy de Zayas uvádí:

„Současné hospodářské sankce lze přirovnat ke středověkým obklíčením měst, vedených s úmyslem přimět tato města ke kapitulaci. Sankce 21. století nesměřují ovšem k tomu, aby se vzdala města, ale suverénní státy. A další rozdíl spočívá v tom, že sankce 21. století doprovází manipulace veřejného mínění s pomocí falešných a vymyšlených zpráv a pseudohumanitické rétoriky, jež jsou šířeny s úmyslem posílit ve veřejnosti názor, že „porušování“ lidských práv ospravedlňuje použití kriminálních prostředků coby odpovědi.

Lidská práva se tak v rukou mocných stávají zbraní proti méně mocným rivalům“.

Bez ohledu na to, že Zayasova zpráva o Venezuele pro OSN byla první takovou zprávou o Venezuele za posledních 21 let, nesetkala se podle názoru jejího autora s takovým ohlasem, jaký by si zasloužila. Ignorovala ji nejen OSN a média a nevyvolala významnější debatu ani v Radě OSN pro lidská práva.

A.N. de Zayas má pro to logické vysvětlení: „ Je ignorována proto, protože jde proti oficiální západní linii, tvrdící, že Venezuela potřebuje změnu režimu“.

A co je za tím vším ještě hlouběji?

A.N. De Zayas má i zde jasno:

„Venezuela má nejen největší přírodní zásoby ropy na světě, ale vlastní i bohatá ložiska zlata, bauxitu a koltanu. Za vlády Madura však není toto bohatství volně přístupné americkým či nadnárodním korporacím“.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2019/03/08/presstitutes-turn-blind-eye-to-un-report-on-venezuela/
42 Komentářů k P.C.Roberts: Presstitutky zamlčují zprávu OSN o Venezuele

 1. Vaska napsal:

  nic nového - copak si nepamatujete na starého Dinsbíra a jeho působení jako zmocněnce OSN v Jugoslávii

  • Jan napsal:

   Dienstbier byl komunista a StBak, vedeny pod jmenem Ratschek, protoze rackoval. Byl novinar a tak vedel co prijde s rozpadem CCCP a vcas prevlekl kabat a vydaval se za disidenta, na cas byl i zavren, coz melo duvod, aby zaujal misto ve vlade po sametu. Byli jsme oklamani divadlem KGB, CIA a StB.

 2. karel napsal:

  Všechno špatně....Maduro si už dávno měl obléknout generálskou uniformu a zrušit tzv. demokracii. Jedině diktatura je schopna postavit všechny do latě!!
  Ve starém Římě, když byla vlast v nebezpečí, také zvolili diktátora a vždycky to s Římem dobře dopadlo (Livius - Dějiny).Neomezené pravomoci v takovém bordelu jsou nutné.
  Ustanovit vojenskou chuntu.
  Rozpustit vládu a parlament.
  Zatknout lžiprezidenta.
  Požádat Rusko a Čínu o vojeskou a hospodářskou pomoc.
  Vybudovat vojenské základny pro výše uvedené státy...
  Od Američanů je třeba učit se, učit se a učit se.
  Demokraci je je na dvě věci:
  Na nic.
  Na houvnou.

 3. Jan napsal:

  Prestituti zamlcuji i zabiti 25 US vojaku Talibanem. Zamlcuji pokus propasovani bomby americkym zamestnancem US ambasady do Ruska na letisti v Moskve!
  Vse negativni pro USA je zamlcovano verejnymi medii, novinari. Tomu oni rikaji svoboda slova a demokracie!

  • Paw napsal:

   To je chytrejch lidi . ale nikdo z nich neporadi mi a nam , jak okupovat a vykrast Venezuelu do mrte, a dosadit tam jineho ,velmi povolneho /jako Babis napr./, nikym nezvoleneho Homosexualniho presidenta , ktery se demokraticky nedavno zvolil sam sebe...
   Ani to nepomohlo..
   Jo kritizovat , ale jak vyresit problem to nikdo neumi...
   ............Vas Donald, Ivanka a rodina Trump.

 4. Jan napsal:

  Sokujici na vsem je, ze poskoci EU schvaluji a podporuji odstraneni Madura a nastoleni pucisty, agenta CIA, ktery jim umozni drancovat suroviny za rohlik, jako pred H. Chavezem!
  A my tohle mame podporovat? Ven z NATO i EU! Tyhle poskoky USA musime ve vlade odstranit!

  • Josef Švejk napsal:

   Jak se odstraňují poskoci ve vládě? Pokud jsem si všiml, tak v posledních 30ti letech je všichni s nadšením volíme. Jsme v tom natolik vytrvalí, že jsme z toho už naprosto zblbli. Stačí jeden velký billboard s poskokem v nadživotní velikosti a nápisem např. "Bude líp!" a manšaft se už předběžně hrne k urnám. Blbci nelze vysvětlit, že je blbec - není vybaven dostatečnou mírou chápavosti - takže odstraňování poskoků nehrozí ani náhodou.

   • John_Pitralon napsal:

    Kamandíre zděs! Pilník by nepomoh gringos jsou stejnak všude a presto tutti je zmařenej jak Homolka.

    Revolting Cocks - Do Ya Think I'm Sexy - 1993 https://www.youtube.com/watch?v=LzbTw6goFAU

   • Krtecek napsal:

    EL COMANDANTE KRWAK,OVČANI UŽ UVAŽUJI SAMI O HNUTI TŘI HWĚZD

    bude bitka.Politické partaje jsou v rozkladu,sjednocené sily České společnosti občanů voličů 8 395 132 registrovaných voličů tam přicházeji s válečným plánem,mažou je jako za komunismu 4 ZNIČENÉ NÁRODNI ČLÁNKY HOŘI,vedeni ČSV telefonovalo některým stranám,.
    Vedou to tam ženy genderovky,nemaji rády opravdové muže a posilaji všechny i své voliče do prdele.
    Podivejte se na dalši studijni" matroš"o hřibu satanovi.
    Spěchejte cenzura maže i sama sebe!
    ANO BUDE HŮŘ!

    http://www.novarepublika.cz/2019/03/piratska-slova-primatora-hriba-na.html

   • HVzV? napsal:

    DOZVÍDÁME SE CO OBSAHOVALY ČLÁNKY NPV ROZSTŘILENÉ NA SRAČKU

    No neni se čemu divit,máme tu exkluzivně rekonstrukci,která zni na prvni pohled NEUVĚŘITELNĚ,ale co když by ten NÁRODNI PROGRAM /NPV/SKUTEČNĚ chodil?

    1.

    Obsahuje návod jak zbavit ČR kapitalismu bez přivlastků tj.zlodějů z a gangsterů z dilny bývalého presidenta ODS!

    2.

    Obsahuje jak téměř okamžitě zajistit nebohým vylupovaným domorodcům VERSI JEJICH OBČANSKÉ PŘIMÉ DEMOKRACIE a to pozor,bez dlouhých peripetii neustále blokujiciho Parlamentu!
    Současně občanům ukazuje možnost jak realizovat PERMANENTNI kontrolu jejich zvolených stran a to všemi občany,kteři se zajimaji o vizi své budoucnosti a sami o sebe,přičemz by mohli i mit možnost zabrzdit tvorbu vadných zákonů,kterých má přibývat!

    3.

    Osvěžuje naději všech občanů na realizaci Zákona o referendu JEHOŽ BLOKACE A EMBARGO TRVÁ třicet let,kdy Parlament nebyl za tu dobu schopen sestavit a odsouhlasi ani tento jeden použitelný zákon!

    4.

    Vysvětluje vylupovaným občanům,kde mizi jejich 10 000 KORUN,které vyplácel bývalý režim VŠEM občanům i když se to jmenovalo jinak než dnes tj NEPODMÍNĚNÝ ZÁKLADNI PŘIJEM.

    Proto tam požadovali lidovi komentátoři o těchto článcich otevřenou občanskou diskusi.

    ALE ZGABLO JIM TO!TAKTO ZKRÁCENÉ ČLÁNKY NPV ZMIZELY!

    Dnes neni problém olupováni milionů domorodců a organizováni jejich cesty do hloubi banánových republik.TAKŽE TAK!
    Samozřejmě,že ani my tady přeci nebudeme bránit občanům shrbit hřbety a dát se po nich mazat brzy pendrekem až jim tam narostou jelita!

    • niSas napsal:

     HVZV,
     a) Gdyž odstraníte přívlastky z papitalizmu tak co vlastně propagujete?
     b) Demosgrácie vznikla na udržení nevolnického a pak po novele za-kona otrokářského systému, gdy svobodní zvedali ruce PRO v momentě gdyž otroci, po novele za-kona řečení za-měst-nanci, co by řekli NE zrovna jako na sviňu dřeli na ukradeným poli, manufakturách nebo vynášeli od zasloužených nočníky.Ti úspěšní jim říkali, že si zaslouží tu vládu. Nebo tak nějak, že mají to co chtěli? Nebo proč je nešli jako volit jak to je? Jak toto chcete více přímo?
     c) Papaláši byli neschopni napsat za-kon referenda? Opak je pravdou. Od puče se jim daří těch téměř třicet let bránit vzniku referenda, jakékoliv možnosti je vyhnat, páč by šli od koryt.
     d) Komanči nedávali nikomu nepodmíněný příjem. Přebytky se plánovaly na odvoz a co nešlo odvézt betonovali, asfaltovali nebo pokládali na koleje aby lidem usnadnili nástup do roboty, páč cílem byl internacionální dodavatelsko zásobovatelský nedostatek, kerej se pak prodal cizákům za neuvěřitelný majlant.

     Ale řeknu to takhle. Normální člověk na podíle půdy, tedy prostoru k žití,tedy člověk s nevyrýpnutým mozkem bez pohlavkování od vrchnostim ez práva na povolení, a s desátkovou povinností sivybuduje dodvaceti let soběstačnost. Od té chvíle sou on a jeho potomci důchodci. Další generace se rodí jako důchodcui, keří se učí vědění, védám, tedy o zvelebování a udržování statusu quo, česky podílu po předcích. Co by mohli podílníci ztratit.? Vývoj šmirovacích technologií, vývojj zbraní proti nim (zbraně proti vrchnosti? Pcháááá) . Vývoj oblbovacích kannálů a vývoj zbržďování člověčího rozvoje. Co eště tak důležitýho by chybělo? Vývoj zbytnění daní do vrchovatosti a totálnímu odcizení od rodné země a vlastí kultury. A co pak?

     • proud napsal:

      "d) Komanči nedávali nikomu nepodmíněný příjem."..............a za co jsi blbecku zadarmo chodil do skoly kterou jsi jak je vidno stejne flakal,takze prostredky do tebe vkladany byly vyhazeny oknem? Za co jsi chodil zadarmo k doktorovi,a tvy rodice a podobne? atakdale? :-))))))))))))))))))))))))))))))).Ty vole ty ze sebe tu picu delas sam,ani se nemusim angazovat:-)))))))))))))))))))))

      • proud napsal:

       Tebe pico jen mrdat a mrdat :-)))))))))))))))))

       • niSas napsal:

        Nevím čemu se směješ kokote. Z naší rodiny nigdy nigdo nebydlel ve státním bytě. Dycky to bylo za úžeru z podnikového otrokářství. K dochtorovi se chodilo jen na příkaz při přesunu do odloučené pracovní jednotky Byl sem u teho gdyž jeden "kolega" nechtěl platit ROH známku na podporu bratrské stranické organizace v cizákově a pobavil sem se jak postojoval. A víš co? Nedal. Muheeeeeee

        P.S. Ale to sou srandičky. Fantastické je, že mě tady okopává kotníky kokot, co před tím co tady velebí zdrhl za kopečky, tam si nahrabal trochu listí a u nás to vyměnil za peníze mnohonásobně.

       • niSas napsal:

        Kokot co vy-dělává činži na okradených synech a dcerách od naší mámy. A víte čím se bude hájit, dokud to nebude trestný? No přece tím, že je to povolený? Moralista, Tsssss
        Nastuduj si bytvou politiku tvých oblíbených, před kerýma si utekl aby ses nabalíkoval v balíkově. Muheeeee

       • proud napsal:

        Smeju se tobe a tvejm vylevum,kdybys s nima aspon radeji pohnojil Babisovi pole :-)))))))))))))).Me tech 30 korun na nejakou znamku nechybelo,vydelaval jsem i jako nestranik od nestranickejch rodicu velice slusny hrachy,protoze jsem holt neco umel ;-) a zdrhnul jsem za kopecky jako mladej debil,dneska uz bych urcite neutikal,jedine z tohohle postsocialistickyho bordelu,mit na to jeste vek a potrebu!Tady je pozitivni (jeste zatim) jenom jedna vec,ktera jenom je,ale je k hovnu,ze si muzes kvakat co chces a vytrit si prdel s kym chces.A tim to zvadlo,protoze co chces uz si delat nesmis ani v rozumny mire,coz i za komancu slo! Zavistivej frajer s malym curackem jako ses ty dokaze jen zavistive knucet,vyprodukovat par slusnejch napadu,ale uz je nedokaze zpracovat dal a vsechny hazet do jednoho pytle aniz by jim priznal cokoliv dobryho,a tomu se prave tlemim primo nehorazne :-)))))))))))))))))))))

       • proud napsal:

        Chcipacku:-)))))))))))))))))))))))),nikoho u me bydlet nenutim,sami stojej fronty,zkus uhodnout proc,moulo :-))))))))))))))))))))))))))

       • proud napsal:

        S tim "odchazenim" se to dneska otocilo,uz neni umeni odejit,ale je umeni prekonat zaludecni potize pri navratu mezi zdejsi otrocky svine!

       • proud napsal:

        Proto se ti s trochu volnejsi moralkou a bez vlasteneckyho cejteni vracet ani nechystaj,nevydejchali by to,a ze jich je,jen v Ameru co jsem jich znal............a nedivim se jim az tak,nakonec,vetsinou sama Morava,tam se jen chlasta a bijou se zensky!

       • proud napsal:

        Kdyz tam nekdo neco aspon trochu k cemu udela,pak jedine ze zavisti,nebo pro zavist,jako v tom Ameru!:-))))))))))))))))

       • proud napsal:

        Tam jsou s tim vyhlaseny,smejou se jim i ti Polaci,a to uz je kurva co rict! :-)))))))))))))))))))

       • proud napsal:

        Nakonec to vsichni vidime i v ty Praze,co tam vyvadej co nalezli do uradu vlady,v jakym je vsechno bordelu,ale na prazaky nadavaj,to umeli vzdycky,ale uz nikdy nic jinyho,jak tam dokazujou dnes a denne!

       • niSas napsal:

        Tak například Koncepce KSB.
        Už nemluví ani o obyvatelstvu, rovnou to mají vykonstruované pro populaci, asi paviánů...

        "Ako nás učia dejiny, je úverová zadĺženosť najefektívnejším spôsob zvyšovania produktivity práce.23 Po veky tento proces však ovládala siono-internacistická mafia.

        Mala by ho však riadiť konceptuálne samostatná-zvrchovaná vláda národa(=štát).

        Tento nástroj je totiž možné ZLOMYSEĽNE, alebo z hlúposti prevrátiť aj na štátne vedome zámerne matematicky nesplatiteľné dlhové otroctvo (tzv. KaBaLa).

        T.j., systém štátneho nevoľníckeho ovládania, a presnejšie moderného OTROKÁRSTVA;

        Aby k tomu nedošlo, je potrebné zabezpečiť SAMOriadenie (SAMO-S-Právu) spoločnosti.

        Pri nedostatočných objemoch výroby v spoločnosti plní úlohu regulátora tovarovej výmeny finančný-úverový systém.

        Okrem tejto úlohy OD NEHO SPOLOČNOSŤ V PODSTATE NIČ INÉ ANI NEPOTREBUJE.

        Pre zabezpečenie tejto úlohy musia peniaze vo finančnom-úverovom systéme CIRKULOVAŤ24. T.j., tak nedostatok, ako i prebytok sú nežiadúce a nebezpečné. V súlade s tým je úlohou štátu ako superkoncernu zabezpečiť

        platobnú schopnosť vo všetkých súčastiach schémy (obr. 2), ako aj

        vyváženosť cien na trhu v oblasti osobnej spotreby súvisiacej s fondom osobnej finančnej spotreby, ktorý je príslušným spôsobom distribuovaný po jednotlivých sociálnych skupinách.

        Za tým účelom musí štát zabezpečiť jednotnosť a vzájomnú neprotirečivosť daňovej, dotačnej a úverovej politiky na všetkých úrovniach systému spoločenského riadenia v rámci svojej pôsobnosti (jurisdikcie)."...http://leva-net.webnode.cz/products/ksb-koncepcia-spolocnej-bezpecnosti-svazek-ii-kapitola-3-socialne-prosesy-vo-vychodnom-bloku-25/

       • proud napsal:

        "Tento nástroj je totiž možné ZLOMYSEĽNE, alebo z hlúposti prevrátiť aj na štátne vedome zámerne matematicky nesplatiteľné dlhové otroctvo (tzv. KaBaLa).".............a kua,to ctu prvne,ze esotericka kaballa ma neco spolecnyho s dluhovym otroctvim :-)))))).Koukam ze z prostejch veci dokazou udelat ti "spravni" a "nejznalejsi","nejpoucenejsi" a "nejchytrejsi" KONSPIRATIVNI teoretici ale poradnej maglajs,takze se ptam,odkud se takovy berou,kdo je posila a za jakym ucelem?...............At si kazdej rozumnej, pravej a solidni alternativec a konspirator odpovi sam,jakej v tom vidi rukopis,nejlip se rozvraci zevnitr.

    • HVzV? napsal:

     ad a/zkuste pane Sasine přečist pana Krtecka odkaz.
     je tan hned na začátku přesná odpověď a trochu
     širši vysvětleni k článku č.1.o jaký stát se
     jedná
     ad b/bylo vymazáno proto,že se jedné o versi
     občanské přimé demokracie,která umožnuje přimou
     diskusi,stejně jako tady,ale na webech polit
     stran PŘIMO beztoho,aby ty polit subjekty
     posílaly své voliče na př na FB,kde jim budou
     ukradeny data a majitel FB na jejich prodeji
     vydělá miliardy a za odměnu všechny ovčany
     zcenzuruje.
     ad c/papaláši nikdy žádný zákon o referendu,který
     by se dal použit NEODSOUHLASI!
     ad d/pan Proud popisuje jak rozdávali komanči
     peníze nebot stát vlastnil podniky,které
     přinášely zisk.Vyplácela se z něho jenom část a
     zbytek šel na benefity v oborech levné
     bydleni,bezplatné zdeavotnictvi a školstvi.
     Vše pro děti,dotace na veřejnou
     dopravu,energii,vodu,kulturu,dovolenou,odiváni..

     JE TŘEBA SI PŘEDSTAVIT,ŽE TYTO VÝHODY BYLY OBDOBOU NZP I KDYŽ SE TO JMENOVALO JIMAK.

     Poté co se podniky rozkradly,staly se soukromými,novi majitelé považuji NZP za svoje penize a ukradou ho.
     Na západě je NZP obsaženo ve vysokých mzdách o které však ubozi domorodci ČR nemajižádný zájem bojovat.
     Takže nic jim nezbývá než křičet" davaj NZP",

     OVŠEM ANI TO NECHTĚJI NEBOT JSOU SPOKOJENI A NECHÁPOU,ŽE BEZ BOJE DOSTANOU JEDINĚ PO HŘBETĚ PENDREKEM CENZURY..

     Tzv elity,profesoři,ekonomové a dalši jsou odpovědni za vývoj státu,ale na ovčany,kteři spokojeně chrochtaji a daji se okrádat se mohou jedinš vykašlat!
     Ovčani jsou samiproti sobě a obráti se i proti těm,kteři jim to vysvětluji.Ovšech chtěji to vysvětlit za pšt minut a tady.
     No nejde to dobře,nebot by se musely zrušit školy a stačil by internet MUHEEEEE pokud jste tomu aspon trochu rozuměli napíšte jak,NEBO TAKY NE!.

     • niSas napsal:

      No tak esli bez přívlastků, tak i bez izmů. Takže chcete aby vládl kapitál. To je špatně a zbytek si stačí domyslet. Heh

 5. veronika napsal:

  02.03.2019 Američania v OSN zúria, Rusi a Číňania blokujú ich plány s Venezuelou
  https://www.youtube.com/watch?v=ke0MmkWjf48

  hmm, hmmm, hmmm - tož každej ví, jak to je...
  a jak jej zeman pozval k nám do cz, =>>> noo, aby nakonec se nepřijel sem schovat....

 6. niSas napsal:

  Tyhle filmy sou už pětset let starý. Přetrhl se vám film, nevadí. Pustíme vám ho eště jednou, je to prý napětí. pré jak se debilizujou lidi. Noo, jednoduše. Pouští se jim furt tydle starý filmy, kerý se dycky přetrhnou. Blboni aby si užili pokračování proudového napětí a dožili konce filmu, řeknou eště jednou.

  Popíšu jak myslíte. Dětský vtip: Dou dvě rajčata přes silnici. První rajče zařve, bacha auto, pffrrrrc, "gdee? Pffrrrcccc. Muheeeeee

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!