Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 9.3.2019

timoshenko_sezd_fyurer1; Minské dohody jsou pro Ukrajinu kategoricky nepřijatelné, říká Timošenková. Je to jednoznačně plán Kremlu.

2; USA učinily prohlášení o použití síly pro doručení humanitární pomoci do Venezuely. Vláda Kolumbie prohlásila totéž – že při dopravě humanitární pomoci nebude použita síla.

3; Doktorka Smrt Uljana Suprun vysvětlila Ukrajincům, proč byl omezen prodej antibiotik. Ukrajinská vláda potvrdila Národní akční plán pro boj s resistentností bakterií vůči protimikrobním preparátům.

4; Pentagon vyhrožuje Turecku „vážnými následky“ kvůli S-400. Na tureckém ministerstvu obrany prohlásili, že instalování ruských S-400 v Turecku bude zahájeno v říjnu 2019.

5; Albánská Pravoslavná církev neuznala rozkolnickou „pravoslavnou církev Ukrajiny. V Albánské církvi zpochybnili kanoničnost chirotonie (obřad vkládání rukou) samotného nejvyššího představitele nově vytvořené Pravoslavné církve Ukrajiny.

6; Jsme přihlouplá africká republika, říká ukrajinský poslanec městské rady v Chersonu Alexandr Vlasov. V šestém roce po „revoluci důstojnosti“ začíná „uvědomělým“ Ukrajincům docházet, v co vlastně proměnili svou zemi.

7; U Mariupolu byl zlikvidován mladý diverzant. Gavrilov sloužil v rozvědce 80. samostatné výsadkové útočné brigády ukrajinské armády.

8; Obyvatelé Luganské a Doněcké republiky odevzdávají na policii velké množství zbraní a munice.

9; Aurus je ruský „tank“, který je schopen ovládnout velkou část Evropy a světa. Některá technická řešení ruských inženýrů překonávají i Maybach 62 nebo Rolls-Royce Phantom

10; Licence k masovému vraždění, USA už nebudou počítat civilní oběti svých „demokratických“ bomb a raket. Nyní už nebudou o náhodných obětech amerických operací mezi civilním obyvatelstvem vedeny záznamy.

11; Smrtící ruský Krokodil, který nahání hrůzu ozbrojencům od Afghánistánu po S7rii. Legendární Mi-24 se stal prvním ruským bojovým vrtulníkem.

12; Krása na stráži vlasti. Překrásné žen – vojačky slouží v ruské armádě. Byl zveřejněn materiál o ženách v armádě Ruské federace v souvislosti s Mezinárodním dnem žen.

13; USA vykonaly pro Rusko velkou službu. USA dokázaly donutit řadu zemí Evropské unie k výstavbě terminálů pro uchovávání a frakční destilaci (rektifikaci) zemního plynu v naději, že poslouží ke zvýšení amerických dodávek. Plní se však levnějším ruským plynem.

14; Patnáct let vězení a konfiskace majetku. Ukrajinský vojenský výbor slibuje masové represe na Krymu a v Donbasu. Je vidět, že situace v zemi je mnohem horší, když padají takhle zoufalé návrhy.

15; Ukrajinci zavraždili obyvatele Doněcka a pak vyprávěli, jak je těžké žít v Doněcké republice. Takový je obyčejný fašismus 21. století. Vojanský korespondent tiskové služby Správy Národní policie Doněcké republiky informuje o lžích ukrajinských propagandistů.

16; Merkelová kvůli Rusku tvrdě vynadala svému ministrovi obrany a vyslovila výzvu celému západnímu světu. Rusko vždy navrhuje vzájemně výhodnou spolupráci. Spojené státy se vždy snaží dominovat.

17; Ukrajinská armáda hlásí plnou připravenost k útoku na Donbas, říká šéf okupačních sil. Najev zdůraznil, že jako voják si myslí, že za ukrajinskou zem a ukrajinský národ je třeba bojovat a zvítězit.

18; Situace se nažhavuje. Je čas ukončit „Projekt Ukrajina“. Zdá se, že už (přinejmenším v Rusku) všichni chápou, že v roce 2014 nemělo Rusko uznávat výsledky státního převratu na Ukrajině.

19; Specnaz ukrajinské armády proti SBU. Skandál a lži v případu „uprchlé tankistky Doněcké republiky“.

20; Ukrajina by měla odvolat své sankce, říká poslanec Nejvyšší rady Jevgenij Murajev. Ukrajina by měla ukončit konflikt v Donbasu, přehodnotit dohodu o asociaci s EU a postupně odbourat protiruské sankce a pokusit se o návrat na trhy zemí SNS.

21; Porošenko se chystá k útěku z Ukrajiny, říká bývalý ministr hospodářství Podle jeho slov nynější prezident nemůže dosáhnout zvolení na druhé prezidentské období.

22; Nový AK-203 je smrtící zbraň,píše The National Interest. Exportní varianta Kalašnikova má lepší produktivitu a je univerzálnější.

23; Venezuela je už dva dny bez elektřiny. Maduro a Guaidó se hádají na Twitteru. Ministr informací říká, že příčinou historicky největšího výpadku elektřiny je kybernetických útok z USA.

24; Ukrajinec se pokoušel dovézt do země ukradený Lamborghini za 10 milionů hřiven. Automobil, který je hledán ve Švýcarsku, byl zabaven polskými pohraničníky.

25; Dvoumotorové letadlo Piper PA-23-250 spadlo na Floridě do jezera. Jsou hlášeny oběti na životech.

26; Zpěvák z Lotyšska se hádá s Turkish Airlines kvůli pozdravu „Do svidanija“ v ruštině. Řekněte svým stewardům, co je to Letonya – je to turecké slovo. A to ruské “Do svidanija“ nahraďte lotyšským slovem „Uzredzēšanos!“, píše „patriot“. (Lotyština patří k menším evropským jazykům, kterým mluví jen asi 1,5 milionu osob, z toho asi čtvrt milionu v zahraničí, převážně ve Velké Británii a Spojených státech).

27; Ukrajina avizovala letecké zkoumání počtu delfínů v Černém moři. Výzkum se zahraniční účastí potrvá dva roky a začne letos v létě.

28; Obchodní válka Číny a USA: Peking se bojí Trumpovy demarše a požaduje záruky. The Wall Street Journal se dověděl o nových překážkách pro obchodní dohodu mezi Čínou a Spojenými státy v souvislosti s neúspěchem rozhovorů se Severní Koreou.

29; Západ se znovu „zamiloval“ do Porošenka. Na západě dospěli k myšlence, že Porošenko je jediný kandidát, který zabrání Ukrajině vrátit se do sféry vlivu Ruska.

30; Ve věku 96 let zemřel národní umělec Sovětského svazu Vladimir Etuš.

31; Krym je třeba prodat Spojeným státům, zní neočekávaný plán od „veterána ATO“. Karatel,který bojoval v Donbasu,navrhuje přidělit „veteránům ATO“ pozemky na poloostrově, které by pak mohly být prodány Spojeným státům.

32; Bylo zveřejněné mimořádné prohlášení Armády Luganské republiky v souvislosti s vzájemným ostřelováním ukrajinských vojáků. Kyjevský režim pokračuje v záměrném udržování napjaté situace v zóně konfliktu.

33; Dnes by se první kosmonaut planety Jurij Gagarin dožil 85 let.

34; V souvislosti se skandálem s nepravým nebožtíkem ve Lvově vyšlo najevo, že takových případů je podstatně více. Vypovídá to o pohrdavém postoji velení ukrajinské armády k padlým vojákům.

35; V Moskvě došlo při oslavě MDŽ k hromadné rvačce se střelbou. Čtyři lidé byli zraněni.

36; Američan (pracovník amerického velvyslanectví) se pokusil pronést minu na letiště Šeremeťjevo. Informuje o tom ruské ministerstvo zahraničí. Předmět podobný minometnému náboji našli dnes ráno při rentgenování Američanova zavazadla

37; Ukrajina se osvobodila od kulturní okupace, říká Porošenko. Přitom prezident prohlásil, že Ukrajina toho dosáhla bez porušování práv nositelů jiných jazyků.

38; V Luganské republice byl sestřelen dron ukrajinské armády obsahující důležité informace na paměťové kartě. Informoval o tom oficiální představitel Národní policie Luganské republiky podplukovník Maročko.

39; Ve Státní dumě tvrdě odpověděli na Porošenkova slova o „osvobození od ruské okupace“. Ve Státní dumě poznamenávají, že politika ukrajinského státu vůči ruskému jazyku rozvrátila vztahy ve společnosti.

40; Soud uvalil vazbu na skandálního náměstka ředitele Rosgeologie. Ruslan Gorring byl zadržen pro podezření z velkého podvodu.

41; Máš čas do soboty. Nacisté dali Porošenkovi ultimátum. Bileckij prohlásil, že neonacisté dávají Porošenkovi týden na splnění jejich podmínek. Jednou z nich je uvěznění otce a syna Svinarčukových (Gladkovských).

42; Další skandál: Šéf Čuvašské administrativy vysvětlil nízké platy lékařů a učitelů jejich leností.

43; Ukrajina potřebuje vysoce přesné raketové zbraně, říká Porošenko. Podle jeho slov to učiní agresora zdrženlivějším a ukrajinskou obranu spolehlivou.

44; U Oděsy našli ohořelé tělo Izraelce,který se zabýval bezpečností americké společnosti. Tento člověk byl nezvěstný od 19. ledna. Zmizel z obce Belgorod Dněstrovskij.

45; Na internetu se množí negativní a kritické reakce na prohlášení čuvašského funkcionáře Jurije Vasiljeva o líných pracovnících rozpočtové sféry.

46; Výbuch u Charkova. Opilý Ukrajinec se chlubil matce granátem F-1. Vážně zraněná žena byla převezena do nemocnice.

47; Tisk klade obyvatelům Donbasu otázku, zdali nejsou rozčarováni z v vývoje po roce 2014 a jestli by šli znovu do boje se zločinným kyjevským režimem.

48; Ve Státní dumě odpověděli na Porošenkova slova o vysoce přesných zbraních. Což o to, Porošenko by takové zbraně určitě potřeboval, ale ukrajinskému rozpočtu b y to nepřineslo nic dobrého.

49; Ukrajinská armáda ostřelovala Gorlovku. Informoval o tom šéf administrativy Ivan Prichoďko.

50; Letadla ruského letectva útočí na ozbrojence v Sýrii. Bojová letadla ruského letectva provádějí vysoce přesné útoky na pozice ozbrojenců v Sýrii.

51; Ukrajina nebo smrt. Na uniformě ukrajinské armády se objeví nový symbol. Viktor Muženko schválil novou symboliku bojových brigád Pozemních vojsk ukrajinských ozbrojených sil.

52; Porošenko utekl ze shromáždění, které napadli nacisté. Došlo k bitce s policií. Po Porošenkově vystoupení na náměstí u Domu kultury „Družba národů“ se nacisté vrhli k pódiu, ale byli zastaven i policií.

53; Žádná shovívavost nebude! Avakov slibuje potrestání nacistů,kteří zaútočili na Porošenkův mítink.

54; Novinářka Olga Rešetilova informovala o nových podrobnostech skandálního incidentu znásilnění „veterána ATO“ v Berďanském nápravném zařízení. Recidivista a vrah s přezdívkou „Polosa“ šikanoval oběť pětkrát.

55; Nedaleko vojenského útvaru s komplexem S-300 u Petrohradu explodovala podomácku vyrobená bomba. Bylo zahájeno trestní řízení podle článku 223.1 ruského trestního zákoníku „Nezákonná výroba výbušnin a výbušných zařízení.

56; Mladí Italové se čím dál méně cítí jako muži. Čtyři z deseti italských mužů se cítí být zčásti mužem a zčásti ženou.

57; Většina německých ministrů bude létat linkovými letadly.

58; Zákon o jazyce rozděluje Ukrajinu a napomáhá ke korupci, říká prezidentský kandidát Jurij Bojko.

59; Erdogan: S-400 nejsou nijak spojeny s bezpečností USA.

60; Evropa je unavena protiruskými sankcemi. Evropská komise si přeje dialog s Ruskem. Ke zlepšování vztahů s Ruskem vyzývala už dříve Itálie. Estonsko naopak trvá na tom, aby byl dialog veden z pozice síly. (Estonsko je jedna z nejmenších zemí Evropy s 1,3 miliony obyvatel, z toho je jen 900 tisíc Estonců. Čtvrtinu obyvatel Estonska tvoří Rusové bez volebního práva označovaní za „neobčany“).

61; Ruská pravoslavná církev vyzvala k tomu, aby se „Neděle všeobecného smíření“ neredukovala na formální vzájemné posílání sms zpráv. („Syropustní neděle“ je poslední neděle před velikonočním půstem – letos 10.března).

62; Luganská republika: Kyjev vyslovuje absurdní požadavky za účelem zmaření „Minska-2“.

63; Osm lidí bylo zabito při výbuchu miny v Palmýře.

64; SBU vysvětlila zákaz vstupu pro rakouského novináře Christiana Wehrschütze obavami o jeho vlastní bezpečnost.

65; Pražské zdravotní sestry zadržely zločince, který střílel po pacientech. Český ministr zdravotnictví Adam Vojtěch vyjádřil obdiv nad činem těchto žen.

66; Rusko testuje nejnovější raketový komplex Gibka-S určený pro odpalování protivzdušných řízených raket.

67; Západ je znepokojen zvláštní zbraní fregaty Admirál Gorškov, která proplula nedaleko vojenské základny ve Skotsku.

68; Julija Timošenko vyzvala, aby si voliči k volbám vzali „troje brýle“. Jeden z prezidentských kandidátů má stejné příjmení i iniciály prvního a druhého jména jako ona.

69; Zadržený bývalý náměstek ředitele Rosgeologie přiznal svou vinu.

70; Oděský profesor moderní historie byl propuštěn z Národní univerzity „Oděská námořní akademie“ za větu o Novoruském generálním gubernátorství.

71; Rozhodnutí o elektronických vízech pro vstup do Ruska bude schváleno během půl roku.

72; Evropská unie zavádí víza pro občany USA. V tuto chvíli mohou Američané do Evropy přijet na devadesát dní bez víz.

73; Na ruském ministerstvu práce informovali o tom, kde lze nejrychleji najít práci. Na prvním místě je to zdravotnictví.

74; Žluté vesty zablokovaly v Paříži most Eiffelovy věže. Rezidence prezidenta a premiéra Francie jsou střeženy v zesíleném režimu.

75; Šéf Evropského parlamentu připustil odložení Brexitu na červenec.

76; Světová banka uložila Venezuele zaplatit společnosti ConocoPhillips 8 miliard za konfiskaci ropných aktiv v roce 2007.

77; Litevský LGBT aktivista slibuje, že učiní Vilnius loajálním městem pro homosexuály.

78; Vojenský rozpočet USA může v roce 2020 vzrůst za na 750 miliard dolarů.

79; Kyjevská policie hodlá v rámci jarního povolávání nalézt všechny osoby vyhýbající se vojenské službě.

80; Generální tajemník NATO vyzval ve Varšavě, aby se rozšíření Aliance nepovažovalo za provokaci.

81; Ukrajinští ozbrojenci zastřelili svého velitele, který jim vyčetl pití alkoholu.

82; Trump přijal demisi ministryně vojenského letectva Heather Wilson.

83; V Německu zveřejnili vojenský deník důstojníka SS Egona Ollenhauera, ve kterém se vypráví o tom, kde vojska Třetí říše ukryli zlato a další cennosti při ústupu z Polska.

84; Pochod feministek byl v Istanbulu rozehnán slzným plynem a gumovými projektily.

85; Ve Venezuele kvůli black-outu zemřelo již 79 lidí. Největší problémy má zdravotnictví.

86; Ruská vojenská družice bude startovat z Bajkonuru v květnu. Bude tak ukončeno zformování orbitální skupiny čtyř družic pro ruské ministerstvo obrany.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
20 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 9.3.2019

 1. Jan napsal:

  Timosenkova zdravi nacistickym pozdravem na obrazku? Asi jim ma vyjadrit sympatie! Je to druhy Porosenko!

  • Rocco napsal:

   Tymošenková je židovka po rodičích, ale to nevadí, peroxidová zlodějka ráda voličům zahajluje.

  • Rocco napsal:

   Nechtěl jsem to původně ventilovat, ale Putin (66) už je prostě starý a neschopný. Nedokáže ani sousedům Ukrajincům postavit nějaké vhodné kandidáty a Rusku zůstala jako „favoritka Moskvy“ stará protiruská podvodnice, zlodějka a lhářka Tymošenková (58).
   Nelíbí se mi to.
   Moskva se modlí, že Tymošenková snad nebude krást tolik miliard jako minule a se vstupem do NATO to třeba nemyslela vážně?
   Zlatí komunisti, Brežněv by s ukrajinskými škůdci zatočil raz dva. :-P

   „I když Kreml zařadil Tymošenkovou na sankční seznam, kritici ji označují za „favoritku Moskvy“ před volbami. „Sankce Kremlu Tymošenkové jen pomáhají,“ řekl ukrajinské televizi Peršyj kanal Alexej Venědiktov, šéfredaktor ruského opozičního rádia Echo Moskvy. Upozornil, že zatímco s Porošenkem šéf Kremlu už nechce ani mluvit, s Tymošenkovou se dobře zná z doby, kdy oba byli premiéři, a je pro něj prý přijatelná i nyní.“
   https://www.novinky.cz/zahranicni/491931-v-boji-o-ukrajinu-vede-tymosenkova.html

   Tymošenková navrhla spôsob, ako vziať Rusku Krym
   Tymošenková vyslovila názor, že Krym a Donbas musia byť vrátené Ukrajine, a vyzvala k nepripusteniu tieňovej legalizácie zjednotenia poloostrova s Ruskom. „Je to naše územie a nikto s nami nesmie jednať, aby sme odovzdali jeho časť. Nedovolíme to,” povedala poslankyňa. Podľa jej mienky potrebuje Kyjev založenie mohutnej armády, aby vrátil Krym Ukrajine. Politička sa tiež posťažovala, že krajina nevstúpila po podpísaní Budapeštianskeho memoranda do NATO.
   https://www.hlavnespravy.sk/tymosenkova-navrhla-sposob-vziat-rusku-krym/1461644

   • proud napsal:

    Ukrajina nevstoupi uz nikam,bude z ni dalsi ostudnej izrael………..vysmech vsem rozumnejm lidem celyho sveta.Jsem zvedavej koho napadnou zidi odtamtud aby udelali dalsi „Palestinu“ a holokaust,Madarsko?Rumunsko?Slovensko?Polsko?…………….

 2. Rocco napsal:

  Ad 6; Jsme přihlouplá africká republika, říká ukrajinský poslanec městské rady v Chersonu Alexandr Vlasov.

  My v Česku si můžeme de facto říct to samé.
  I když HDP Česka na obyvatele je 37 865 $ a na Ukrajině 2685 $/obyv..
  Je to vůbec možné, že tak málo, uvádí to ukrajinská Státní statistická služba za rok 2017? To jsou opravdu na úrovni Keni, Lesotha, Tanzánie a Senegalu.
  https://www.businessinfo.cz/cs/clanky/ukrajina-zakladni-charakteristika-teritoria-19093.html

  • proud napsal:

   Jenze…………………jakou to uroven to maji vlastne na mysli?,kolik se utrati za pozlatka,nebo kolik si nechaj udelat z lenosti prace na kterou by stacili sami………?

 3. Vaska napsal:

  a hle plynová julča – asi chce zase krást ruskej plyn

 4. proud napsal:

  „Co by nastalo po pádu ekonomiky?

  Nechme ekonomiku zemřít a s trochou štěstí už se ekonomika nevzpamatuje. Finanční krize je příležitost k revoluci bez krve, k revoluci proti fašismu bez tváře, pod jehož nadvládou žijeme, aniž bychom si toho byli vědomi, už příliš dlouho.

  Co by nastalo po pádu ekonomiky? V našem světě by akciové trhy spadly o 70 nebo 80 procent, a odpovídající část našich bank by zavřela krám. Ano, nezaměstnanost by narostla mimo jiné o stovky tisíc kdysi dobře placených brokerů a bankéřů, ale alespoň by přestali bohatnout na náš úkor. Bylo by potřeba postarat se nezaměstnaným o živobytí, ale v důsledku by nás to vyšlo levněji, než když budeme nadále podporovat luxusní podmínky, ve kterých žijí teď. Vězení pro brokery a bankéře by vyšlo daňové poplatníky levněji, než když pracovali…………“

  http://www.wmmagazin.cz/nechme-ekonomiku-zemrit/

  • Petr C napsal:

   Proude zapominate na to ze ekonomiku nechaji spadnout zas ti sami bankeri co vladnou a jen pro to aby se mohli zadarmo pakovat. Nejvic to vzdy odnese stredni trida. A tech par supacku co by to odneslo s nimi, nestoji za to. Navic by to asi zatrepalo finnacnim systemem, ktery at zapacha by byl mnahrazen novym na kterem se uz pracuje. A to teprve bude to spravne co nas dorazi uplne.

   • proud napsal:

    Mozna dorazi,pak dobre nam tak,nebo nam to otevre oci a z parazitu se stanou obeti vlastnich svinaren, az jim ty prachy a obchodovani zrusime,porad mame na vyber.

    • proud napsal:

     Bud financni system(prakticky jakejkoliv)a s nim spojenou otrocinu a v konci vyhynuti zaroven s planetou,kterou to znici jako to je ted,nebo system bezfinancni a bezobchodni,vyrabet kolik je potreba a prerozdelovat podle potreb a organizovat,coz by melo za nasledek blahobyt pro celou planetu,zadny otroctvi a nesrovnatelne mensi pracovni dobu a prostridavani lidi v praci.Porad mame na vyber co je komu milejsi.Ja mam vybrano.

     • Petr C napsal:

      Proude, vy osobne jste otrok?

      • proud napsal:

       Bejval jsem otrokem pracovnim,v Evrope,at ty,nebo ony,mimo casy kdy jsem delal sam na sebe s ostatnima v my firme,v Americe jsem byl sice taky pracovnim otrokem,ale jen hodne „soft otrokem“ financne vic nez spokojenym,ted jsem uz jen financnim.Mam na vyber,jit otrocit a mit vic penez,nebo bejt relativne svobodnej,ale omezenej financema,zatim vyhrava ta svoboda.

    • Petr C napsal:

     Z parazitu zase nato doplati ti nejmensi. Je to podobne jak v prirode, parazit pojde jak posledni.
     Proude po tisice roku nejsme schopni tyto vyzirky zlikvidovat. No i k tomu bezfinancimu systemu muze dojit a zmeni to na system bodovy, to co ted zacinaji v Cine. To co propagujete vy si mozna muze predstavit par lidi vychodniho bloku, ale vysvetlete to Amikovi. Podivejte se na zrave kobylky z Afriky a Asie. Tem date neco zdarma a sezerou vas i s chlupama.

     • proud napsal:

      Spatnej primer,ti delaji jen to co umej,brat si a zrat,stejne jako GP :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
      Ber to tak ze jina moznost lepsi budoucnosti neni,bud tohle,nebo vecna otrocina,jen jmena tech u koryt se budou menit.

     • proud napsal:

      „Proude po tisice roku nejsme schopni tyto vyzirky zlikvidovat. „……………….pis to uz jinak,dneska uz se da psat „jsme nebyli schopni“,pro nedostatek informaci a vecnej strach.Ale situace se zacina rapidne menit v neprospech parazitu.

 5. proud napsal:

  „Centralizovaná ekonomika pustoší svět již 500 let

  Nedělám si ale legraci. Strávil jsem poslední dekádu přezkoumáváním způsobu, jakým centralizované ekonomické systémy pustošily svět posledních 500 let, a probíhající finanční krize bychom si měli vážit, protože je záchranou. Kdo seje vítr, sklízí bouři. Ale jde o znovunastolení rovnováhy, spravedlnost, a tedy v podstatě dobrou věc.

  Když jsem před lety napsal knihu (Life Inc.: How the World Became a Corporation and How to Take It Back – Život s.r.o.: Jak se svět stal korporací a jak ho převzít zpět), doufal jsem, že pomůže lidem spatřit umělou a nelidskou podobu korporativismu, na které stojí tak velká část našeho života. Nejen, že jsem předvídal nástup krizí – bál jsem se, že nepřijdou s dostatečnou silou, nebo že přijde příliš pomalu, a neprobudí nás ze sebedestruktivních představ o věčném růstu ekonomiky.
  Sebedestruktivní růst ekonomiky

  Od této planety a jejích obyvatel se teď očekává, že zaplatí víc, než jsou vůbec schopní vyprodukovat. Zkuste ale tento argument přednést bankéři, jehož dobré bydlo závisí na zachování této iluze, nebo lidem, jejichž důchod je podmíněný tím, že se to ještě alespoň jednu generaci neprovalí. Je to jako říkat lidem, kteří si čerstvě pořídili vlastní dům, že do realit zainvestovali právě ve chvíli, kdy celý trh hodlá jít ke dnu…………….“

 6. Karel K. napsal:

  Prozření hlavy RPC. Pochopil, že Satan vládne světu! . . . .

  http://www.noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!