Odpuštění je nejvyšší formou pokání, ale zapomínat dějiny se nesmí

yWG0ZctN-oA15.3.1939 okupací ČSR německými nacisty vznikl 1. Protektorát Böhmen und Mähren. Připomínáme si v těchto dnech 80. výročí smutné kapitoly našich dějin, kdy naši spoluobčané německé národnosti vítali okupanty a rozvrat ČSR. Ihned po obsazení ještě téhož dne došlo k hromadnému zatýkaní našich vlastenců a bylo též zahájeno jejich systematické vraždění. Represe vůči civilnímu obyvatelstvu za období protektorátu dosáhly šíleného počtu 360 000 obětí příslušníků národů ČSR!!!

Místo připomenutí těchto obětí našeho národa zavražděných německými nacisty si u příležitosti 80. výročí 15.3.2019 mládežníci zeleno-pirátské havlérky budou plakat nad klimatickou lží! Zvolené datum akce není rozhodně náhodné a má sloužit k dalšímu vymývání mozků naší mladé generace.
http://outsidermedia.cz/stovka-ceskych-vedcu-podporila-patecni-studentskou-klimatickou-stavku/

Protože nyní žijeme v 2. Protektorátu Böhmen und Mähren, není náhodné, že jednou ze signatářek je prof. Vladimíra Dvořáková, která intenzivně špinila prezidenta Zemana během volební kampaně a přes níž vedou nitky až k sluníčkářské žumpě internetového média Soroš Referendum. Ochrana klimatu je nutností, ale nesmí být zneužívána k zástupným politickým cílům a být formou hospodářské války proti konkurenčním státům.

Dalším střípkem skládanky nechť je odpověď vyhledávače DARPA Google na dotaz “vrazdeni cechu nemeckymi nacisty”, vysledek vyhledání je minimálně z 30% překroucen, jak Češi vraždili při odsunu “chudáčky” Němce, vlastizrádce a kolaboranty, kteří rozvrátili ČSR a podle práva jim VŠEM příslušel trest smrti za vlastizradu zmírněný dekrety prezidenta Beneše s ohledem na stupeň kolaborace!

-X1PjdXAPc8

Stálý tlak na paměť národa je vidět i cílenou kampaní proti ČSBS a jeho předsedovi Vodičkovi, který si v roce 2016 “dovolil” vyjádřit mínění většinové populace ohledně migrační krize při projevu v památníku Terezín. Je mi upřímně líto, že jeho slova byla kritizována zejména ze strany těch, kterým členové mé rodiny za okupace zachraňovali životy.

Zde byl nacisty popraven jeden z členů mé rodiny ve svých 20 letech. Týden před popravou musel odklízet krev a mrtvá těla popravených. Během tohoto týdne mu hrůzou úplně zbělely vlasy, jak jsme se dozvěděli z motáku doručeného díky českým dozorcům.

Spp0KlYN_GU

Je křesťanské milosrdenství odpuštění, ale dějinné události a jejich důsledky se nesmí zapomínat a je třeba je uchovávat v paměti národa.¨

Je téměř jisté, že každá rodina v naší zemi má z tohoto období oběti a pokud je nezná, pouze na ně zapomněla.

Národ, který svoji trpkou zkušenost zapomene si ji musí prožít znovu!

Snahy o zrušení Dekretů prezidenta Beneše pramení ze stejných zdrojů, jako vraždění našich lidí. Dekrety jsou a BUDOU stále platné!!!

benes

Toto vše je německý nacismus!

Vraždění amerických zajatců, vraždění v Rusku a ČSR.
20 Komentářů k Odpuštění je nejvyšší formou pokání, ale zapomínat dějiny se nesmí

 1. Josef Švejk napsal:

  Po tisícileté zkušenosti se západním sousedem je typické, že se stal našim zdaleka nejlepším přítelem a ochráncem. Navíc jsme se kajícně vrátili k dávným přátelům a ochráncům, kteří nás jistě nezradí, z Francie, Británie a k největší demokratické zemi světa za oceánem. Máme nyní tolik skutečných a opravdových přátel, že se nemusíme bát vlka nic. Konečně se můžeme svobodně a demokraticky rozvíjet. Konečně kráčíme ke světlým zítřkům.

 2. .lak napsal:

  Sluníčkáři a vítačky, hip hip urrráááá. :-D

 3. proud napsal:

  A zase jsme curaci,jenze tentokrat pochybuju ze nas za nasi zradu bratri znova zachranej.Amen.

 4. John_Pitralon napsal:

  prof. Peter Staněk 25.1.2019 Myjava - časť 2
  https://www.youtube.com/watch?v=jKIOhgw5BcQ

 5. Jaris napsal:

  Mimo tema.Bylajsem par dni pryc a po navratu jsem se nemohla dostat na AEronet. Dnes je tam dokonce napsano 'FORBIDEN'. Muze mi prosim nekdo napsat, co se stalo s AEronetem? Skocila na nej cenzura a zakazali ho? Budu vdecna pokud mi nekdo napise, co se vlastne stalo.

  • proud napsal:

   Taky mi nejde,ale co se stalo,nevim.

  • proud napsal:

   Tak oprava,jen jsem to napsal a zkusil se na nej dostat,zadarilo se,takze asi uz beha.

   • proud napsal:

    Tak ta radost byla zrejme predcasna,bezelo to jen chvili a ted to haze udrzbu,jenze kdyz se nad tim postupem zamyslim,vychazi mi z toho spis cenzura.Jak sajta zjistila potrebny data,ustrihla se.

    • Jaris napsal:

     https://vk.com/aeronetcz

     10 Mar at 11:09 am

     V noci ze soboty na neděli došlo k výpadku našeho zpravodajského serveru, na odstranění technických příčin se pracuje.

     Děkujeme za trpělivost.

     10 Mar at 5:03 pm Aktualizace 14:30

     V datacentru došlo k závažné havárii, která postihla i mnoho dalších serverů ve stejném kolokovaném railu jako je umístěný náš server. Odešly raidové řadiče a vyhořel zjevně celý power grid v railu. ETA opravy zatím není známa, budeme vás informovat.

     Části čtenářů se může jevit AEN jako funkční, ale jedná se pouze o statickou cache zálohu načítanou z CDN cache našeho firewallu. Živé funkce serveru jako diskusní komentáře a non-cached články se nenačítají a objevuje se chyba nedostupnosti serveru 502 Unable to connect.

     Aktualizace 11. 03. 2019:

     Probíhá obnova dat ze zálohy, server odešel do věčných lovišť úplně celý, nejen RAID karta, ale i základní deska a je potřeba přesunout data na úplně nový server. Pošlete prosím svým přátelům na emaily informace, že náš server postihl pouze technický výpadek, nejedná se o vypnutí serveru z politických důvodů. Pracujeme na tom, aby server byl znovu v provozu co nejdříve, děláme, co můžeme. Děkujeme za Vaši velkou trpělivost.

     Tady jsem nasla na Zvedavci vysvetleni, Proude. inak zdravim!

     • proud napsal:

      Ahoj Jaris,tak pro me je kazdy vysvetleni lepsi nez cenzura,vitany :-),dikec :-).Proto to jako cenzura vypada,protoze se castecne nacita,ted uz tomu rozumim.

      • Josef Švejk napsal:

       Není na škodu neustále si připomínat ponaučení starého umírajícího Žida svému synovi: "Chlapče, všechno je jinak!"

       • proud napsal:

        To asi bude,ta serverovna tezko chytla jen tak od nejakyho vajglu.......

        • Josef Švejk napsal:

         Samozřejmě, že ne. Byla zapálena firmou Huawei na dálku z Pekingu, na přímý příkaz presidenta Xi Jinpinga (/ ˈ ʃ iː dʒ ɪ n ˈ p ɪ ŋ /; Chinese: 习近平; Mandarin pronunciation: [ɕǐ tɕîn.pʰǐŋ].

        • proud napsal:

         :-))))))))))))))))))))))),a jeste v tom byla Petrickovoukrovska tajna :-))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Zkracene: siomrdka

 6. Helda napsal:

  NACISTICKÁ HYDRA N E C H C Í P L A ! ! !
  Drží nás pod krkem dnes, stejně jako před 80ti lety. Tyto morové krysy jsou rozlezlé v celém našem politickém, zákonodárném, prostě v celém vládním systému. Likvidaci národa provádějí mnoha způsoby, mj. např. převýchovou našich dětí, z kterých, pokud to dopustíme, budou naši úhlavní nepřátelé. A daří se jim to: hleďte, co jich je - Piráti, KDU-ČSL, TOP 09, ČSSD....atd. Tam všude jsou i mladí lidé, kteří již dnes páchají politiku podporující genocidu národa! Nástroji jsou škola, média, politické neziskovky. JE TŘEBA MLUVIT S MLÁDEŽÍ, VYSVĚTLOVAT JIM , CO SE SKUTEČNĚ DĚLO, UČIT JE SKUTEČNOU HISTORII ! To je úkol nás rodičů, prarodičů, uvědomělých učitelů (třeba v důchodu), vlasteneckých historiků a všech, kteří "ví"! Jiná možnost není! Nikdo jiný není! Chybí nám tu, celorepublikově, vlastenecké zájmové organizace pro naše děti od 7 - 15ti let. Dnes to vypadá neuskutečnitelně, ale, přinejmenším, bychom měli zavést širokou meziobčanskou debatu, jak na to. Víme všichni, že překážek je nepočítaně a jedny z prvních jsou samozřejmě finance. Na druhé straně, více hlav více ví. Je-li vůle, může se podařit i to, co zpočátku vypadalo jako neuskutečnitelné.

 7. proud napsal:

  "Odpuštění je nejvyšší formou pokání"...............vi kurva vubec autor co napsal za neskutecnou picovinu???!!!! Odkdy je odpusteni pokanim???!!!!!!!!!!!!!!!! Aspon vidim za co cela ta slavna domobrana co ji maj policajti pod palcem,stoji!!! S takovejma debilama!

  • .lak napsal:

   Jasně, ěšťě bi sy každí odpoušťěč mňiel namazat sousedůf víkal na palycy a trvdit že nebeski oní. °!°

 8. Eschatolog napsal:

  hlavně nezapomeňte zaplatit daň z odpuštění , a modlit se :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!