Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 11.3.2019

deti_donbassa_v_tule1; Děti z frontových oblastí Donbasu přijeli do města Tula, kde si vlastníma rukama mohly vyzkoušet výrobu vyhlášeného perníku.

2; Historická pravda je pro ukrajinské ideology příliš nepohodlná. Oděského historika vyhodili z práce za „nepřijatelné ideologické postoje“. Andrej Pospelov byl tvůrcem učební pomůcky „Oděsa – mé rodné město“,kde se mimo jiné připomíná, že Oděsa byla administrativním centrem Novoruského generálního gubernátorství, což aktivisté považovali za podporu současného separatismu. Novoruská gubernie existovala v letech 1764-83, Novoruské generální gubernátorství (plným názvem „Novorusko-Bessarabské generální gubernátorství“) s hlavním městem Oděsou pak existovalo v letech 1822 až 1874.

3; Čeho dosáhl Krym za pět let v rámci Ruské federace? Na Jaltském nábřeží zorganizovala městská administrativa fotografickou výstavu na počest pátého výročí „Ruského jara“.

4; Rusko dodalo do Nizozemska unikátní zařízení pro ochranu před záplavami. Více než polovina země se nachází pod úrovní mořské hladiny.

5; A my stále čekáme, kdy se Donbas vrátí k Rusku. Centrum patriotické výchovy „Leningradský dobrovolník“ poblahopřál ženám k 8. březnu.

6; „Zrádce“ Erdogan hraje na straně Putina a štěpí NATO. Erdoganovo přání koupit ruské protivzdušné raketové komplexy S-400 ohrožuje bezpečnost Severoatlantické aliance, píší britské The Times.

7; Kodex cti ruských bohatýrů. Bylo zveřejněno devět pravidel pro pohádkové bohatýry? Jaké vlastnosti museli mít profesionální vojáci starobylé Rusi? Historik Lev Prozorov provedl objektivní analýzu textů ruských bylin a rekonstruuje základní principy chování legendárních vojínů minulosti.

8; Špinavý plán: Proč se USA drze vměšují do života Pravoslaví na Ukrajině a v Řecku? CO stojí za „znepokojením“ amerických úředníků ohledně práv pravoslavných věřících?

9; Čekali jsme jaderný výbuch. Děsivá katastrofa, bouře a hrdinná záchrana ozářených námořníků z ponorky K-19. Koncem února si v hlavním městě podmořských sil Ruska (Gadžijevo) připomněli smutné datum tragických událostí na jaderné ponorce K-19. Události začaly havárií 3. července 1961, při které zahynulo na místě sedm námořníků a dalších 14 později na následky ozáření. 15. listopadu 1969 došlo ke srážce s americkou ponorkou USA Gato, 24. února 1972 došlo na palubě k požáru, při kterém zahynulo 28 osob.

10; V Pobaltí vznikla nová vlna rusofobie. Prezident Lotyšska trpí schizofrenií kvůli ve vztahu s Ruskem. Podle něj se Rusko snaží ovládnout evropský parlament a posílit tam proruské síly.

11; Lukašenko se snažil získat moc v Rusku, říká Šuškevič. Vyšlo najevo, jaké plány měl nynější prezident Běloruska Alexandr Lukašenko v okamžiku rozpadu SSSR.

12; Jak se prezidentští kandidáti na Ukrajině chystají dobývat zpět Donbas. Zběžná analýza všech slibů a programů ukazuje, že ukrajinští politici prozatím vůbec nehledají reálné východisko z krize.

13; Byla zveřejněna nejpravděpodobnější místa pro útočiště Petra Porošenka po prohraných volbách. V případě neúspěchu v nadcházejících volbách bude muset uprchnout ze země. Jako nejpravděpodobnější útočiště se jeví Moldávie, kde žije jeho přítel Vladimir Plachotňuk, nebo Španělsko, kde vlastní nemovitost.

14; V Kyjevě byl zbit šedesátiletý účastník ATO i s manželkou. Utrpěl tržnou ránu na hlavě.

15; Ukrajina se stala rukojmím Kremlu kvůli 9. květnu, říká poslanec Eduard Leonov. Podle jeho slov dělí připomínku obětí Druhé světové války od Ruského světa pouze jedna hodina. Když v Berlíně bylo 8. května 1945, v Moskvě už měli 9. května 01:00 moskevského času.

16; Byl zveřejněn seznam největších vývozců a dovozců zbraní na světě. Do první pětky se dostaly země, které v období 2014 až 2018 zajistily 75% celkového objemu světového exportu zbraní: USA, Rusko, Francie, Německo a Čína.

17; Společnost Boeing zrušila prezentaci nového letadla a Čína po havárii v Etiopii zakázala lety Boeingu 737 Max. Za poslední půlrok je to už druhá velká havárie tohoto typu letadla.

18; Rakouská ministryně zahraničí informovala, jak kouřila s Lavrovem a poprvé se setkala s Putinem. Bylo to v roce 2001, kdy ještě pracovala jako novinářka.

19; Donbas získal další znak nezávislého státu – svou zahraničně-politickou doktrínu. V rámci koncepce zahraniční politiky Doněcké republiky se deklaruje hájení práva na suverenitu Republiky, dialog s ostatními státy ohledně uznání nezávislosti, účast na mezinárodních procesech v postsovětském prostoru,urovnání konfliktu v Donbasu na základě Minských dohod.

20; USA útočí. Energetický systém Venezuely byl vzat pod ochrnu armády. Jsou bedlivě sledovány linie celé přenosové soustavy v zemi.

21; Nejdražší silnici v Rusku postaví za bilion rublů společnost Mostotrest Arkadije Rotenberga. Jedná se o silnici Tuapse – Soči v délce zhruba 80 km.

22; Stíhačky NATO trénují nad územím Estonska. Lety budou uskutečňovat letadla německého letectva Eurofighter dislokovaná na letecké základně Emari.

23; V Moskvě probíhají kontroly na největších tržištích. Policejní orgány provádějí kontroly na moskevských trzích „Moskva“ a „Sadovod“.

24; Nejnovější protiraketové komplexy Buk-M3 budou poslány na Sibiř. Tyto komplex umožňují likvidaci prakticky všech raket s plochou dráhou letu a aerodynamické cíle.

25; Sankce nejsou překážka. Německé investice do Ruska dosáhly rekordní hodnoty. Ani sankce, ani problémy s ekonomikou nezabránily německým společnostem investovat v loňském roce do země více než 2 miliardy euro.

26; Šílení Rusové jezdí po popraskaném ledu přes řeku Jenisej. Britové jsou otřeseni záběry ze Sibiře. Přejíždění zamrzlých hladin je v Rusku dost rozšířený způsob dopravy po zamrzlých vodních plochách. Na Jeniseji fungují dva takové „trajekty“.

26; Zraněná dívenka z Doněcké republiky předala střepiny pro „Porošenkův řád“. Celkově bylo už shromážděno přes sto kilogramů smrtícího kovu. Za každým kouskem tohoto materiálu je tragický lidský příběh.

27; V důsledku úderu ze strany ukrajinské armády byly přerušeny dodávky elektřiny na jihu Doněcké republiky. Ukrajinská strana odmítá schválit režim přerušení palby na dobu provedení oprav.

28; Autobusy v Rusku chtějí vybavit airbagy. Nové požadavky na prostředky veřejné dopravy budou zahrnuty do nové státní normy.

29; V Doněcké republice byl zadržen krutý vrah. Hrozí mu doživotí nebo trest smrti. Podezřelý je ve vazbě a svou vinu neuznává. Je podezřelý z kruté vraždy dvou starších lidí průjezdu domu a z pokusu o zadušení důchodkyně, která se stala svědkem jeho činu.

30; Oslepující Filin. Výrobce nové zbraně odhalil bojové možnosti ruské novinky. V procesu testování dobrovolníci hlásili nemožnost mířené střelby, nevolnost, ztrátu prostorové orientace.

31; Násilná derusifikace Ukrajiny. Evropská schizofrenie na postupu. Na Ukrajině chtějí zavést trestní odpovědnost za posměch vůči ukrajinštině, její vulgarizaci a „míchání s jinými jazyky“ (míněna samozřejmě výhradně ruština).

32; Nedáme pokoj, dokud nedosáhneme svého cíle. Na internetu se objevil rozhovor Kolomojského a Timošenkové. Nesmírně si cením toho, co děláš, říká nezaměnitelný ženský hlas Julie Timošenkové. Na internetu se objevila nahrávka telefonického rozhovoru, který vedli Julie Timošenková s Igorem Kolomojským v únoru letošního roku.

33; Ruskému plavidlu odmítli doplnit palivo v Jižní Koreji. Prý kvůli sankcím USA. V dopise adresovaném vlastníkům jihokorejského přístavu se praví, že v důsledku situace se plavidlo ocitlo v havarijní situaci.

34; Ukrajinská armáda ostřeluje Donbas, aby ukázala Západu své protitankové řízené rakety. Ukrajinští karatelé testují zbraně na linii dotyku v Donbasu a pálí na reálné civilní cíle.

35; V Kremlu informovali, zdali jsou ochotni stisknout tlačítko a odpojit internet. Všichni hájí svobodu internetu. V tomto smyslu nelze nepodpořit organizátory shromáždění, zdůraznili v Kremlu. Zákony nejsou namířeny proti svobodě internetu. Jsou zaměřeny na zvýšení životaschopnosti a bezpečnosti internetu v podmínkách agresivních kybernetických aktivit v naší zemi. Není třeba se obávat, že se Rusko o vlastní vůli odpojí od světové sítě. Je třeba se naopak obávat, že za oceánem stisknou tlačítko a odpojí nás.

36; Je to prostě axiom (automaticky pravdivé tvrzení, které není třeba dokládat). Na západě jsou přesvědčeni o „ruském vměšování do voleb“. A nikoho netrápí, že nebyl předložen jediný důkaz. Ovcím ale stačí jako důkaz pouhé obvinění.

37; Prohlášení šéfa Doněcké republiky v souvislosti s porušením příměří. Provokace ze strany ukrajinské armády v nejbližších dnech nejen že nebudou zastaveny, ake budou ještě zesilovat, varuje Denis Pušilin.

38; Timošenková: Porošenko by měl zrušit svou kandidaturu v těchto volbách. Nová moc bude volat k odpovědnosti i samotného Porošenka a jeho korupční okolí, slibuje Timošenková.

39; V USA předvedli první let „Valkyrie“. Během prvního letu se dron nacházel ve vzduchu 76 minut.

40; Za dvacet let si Ukrajinci nevzpomenou na ceny energií, ale na dekomunizaci, říká Parubij.

41; Ohrožení bezpečnosti: Známému italskému zpěvákovi Albano Carrisimu, autorovi hitu „Felicità“ zakázali vstup na Ukrajinu. K dnešnímu dni seznam obsahuje 147 jmen.

42; Šéf ruského Federálního antimonopolnímu úřadu oznámil dvojnásobné přeplacení za komunální služby. Rusové platí za většinu komunálních služeb zhruba o 100% více, než by museli. Poskytovatele označil za monstra, která si za takto nakradené peníze pořizují restaurace a rekreační střediska.

43; Porošenko vyjmenoval hlavní nepřátele Ukrajiny. Na cestě Ukrajiny do Evropské unie a NATO buduje překážky Putina a chudoba Ukrajinců.

44; V Polsku byl rehabilitován válečný zločinec popravený za genocidu Bělorusů. Ústav národní paměti rehabilitoval aktivistu polského antikomunistického podsvětí z dob Druhé světové války Romualda Rajse, který byl v roce 1949 popraven za spáchání válečných zločinů, mimo jiné za masové vraždění Bělorusů.

45; Proč vy ožralové děláte ostudu ukrajinské flotile? Ukrajinci kritizovali propagandu ukrajinské armády. Ta se pochlubila vyplutím vlečného remorkéru „Korec“ na moře.

46; USA zavedly sankce proti rusko-venezuelské bance. Washington zařadil do sankčního seznamu banku Eurofinance Mosnarbank za spojení s venezuelskou ropnou společností.

47; Možná je to znamení. Před budovou Nejvyšší rady spadl velký jehličnatý strom. V Kyjevě mohutné poryvy větru povalily velký jehličnatý strom přímo u budovy Nejvyšší rady Ukrajiny.

48; Komu Ukrajina prodává zbraně? Evropský trh ve struktuře exportu zbraní zaujímá pouze několik procent.

49; Porošenko vyprávěl, jak vypadá Ukrajina z kosmu. Prezident nadšeně vyprávěl, že LED osvětlení ukrajinských měst je vidět i z kosmu.

50; Ruský soud prodloužil obstavení továrny Roshen. „Basmannyj“ soud v Moskvě prodloužil lhůtu obstavení majetku ukrajinské korporace Roshen v ruském městě Lipeck.

51; Pryč s Porošenkem! Agresivní nacisté přišli na prezidentské shromáždění. Během akce ozbrojenci střídavě skandovali „Porošenko za mříže!“ a „Hanba!“.

52; Uprchlého bankéře, který ukradl 34 miliard rublů, našli v Izraeli. Bývalý šéf banky Otkrytije Jevgenij Dankevič obviněný ze zpronevěry 34 miliard rublů, se nachází v Izraeli.

53; Specnaz FSB vzal útokem oddělení ministerstva vnitra u Voroněže. Byl zadržen náčelník oddělení ministerstva pro Novousmanský okres podplukovník policie Anatolij Uvarov.

54; Gruzie zapojila balet do „boje proti ruské okupaci“. Podle slov šéfa skupiny Gely Pocchišviliho (Gela Potskhishvili) nejedou umělci někoho „bavit“, ale ukázat „okupantům“ své možnosti.

55; Rakouské ministerstvo zahraničí si předvolalo ukrajinského velvyslance Alexandra Ščerbu kvůli zákazu vstupu na Ukrajinu pro rakouského novináře.

56; Zachar Prilepin se zamýšlí nad tím, zdali panuje rozčarování nad výsledky „Ruského jara“. Je příliš mnoho pohřbů, než aby se dalo o tom v klidu hovořit.

57; Trump představil Kongresu antiruský rozpočet. Prezident USA Donald Trump v návrhu federálního rozpočtu požádal o 500 milionů dolarů na „boj se škodlivým vlivem Ruska“.

58; Porošenko si opět důkladně přihnul a učinil mimořádné prohlášení k národu. Už na první pohled zcela ztratil kontrolu nad svým chováním. Nedávné korupční skandály kolem ukrajinských ozbrojených sil označil za „výstřely ze všech děl informační války“.

59; Krym se zbavuje ukrajinské hrozby. Simferopolská tepelná elektrárna se dostala do cílové rovinky. Během tří dnů prováděli specialisté prověrku druhého bloku při projektované zátěži.

60; Je to totální nesmysl, komentoval Avakov „podíl agentů Kremlu“ na srážkách nacistů a ministerstva vnitra. Ministr vnitra vyjádřil znepokojení nad tím, že v předvečer voleb si každý dovolí překračovat „červené linie“.

61; Ukrajinské ozbrojené síly posílily před prezidentskými volbami ochranu skladů se zbraněmi.

62; Nejvyšší představitel Krymu objasnil situaci ohledně vlastnictví skythského zlata. Skythské zlato patří krymskému lidu po právu i podle spravedlnosti, řekl Aksjonov. V pondělí 11. března se u Odvolacího soudu v Amsterdamu konala slyšení v případu „skythského zlata“. Během zasedání se ruská i ukrajinská strana pokoušely dokázat, proč soubor více než dvou tisíc předmětů v ceně dvou milionů dolarů má být předána Krymu nebo Kyjevu. V okamžiku spojení Krymu s Ruskem v březnu 2014 se artefakty nacházely na výstavě v Nizozemsku v muzeu. Nizozemsko odmítlo vrátit poklad na Krym. V roce 2016 nizozemský soud rozhodl o předání zlata Ukrajině. Nyní probíhá odvolací řízení. Datum 11. června bylo stanoveno jako okamžik, kdy bude o osudu pokladu definitivně rozhodnuto.

63; Volby na Ukrajině: Porošenko chce zlikvidovat Bileckého a svrhnout Avakova. Vůdce neonacistické strany Národní korpus Andrej Bileckij pořádal tiskovou konferenci, na které „odhalil“ plány Porošenkovy administrativy na likvidaci své osoby.

64; USA zveřejnily termín vysazení lidí na Měsíc. Mělo by to být v roce 2028, hlásí NASA.

65; Příznivci Porošenkovy církve zaútočili na chrám Ukrajinské pravoslavné církve a strhávali z kněží křížky.

66; Ukrajinský generální štáb informoval o tom, že pro ukrajinské podniky,které provádějí opravy vojenské techniky a zbraní, je kritická otázka náhradních dílů, které se vyrábějí jen v Rusku.

67; NASA testuje dron, který předává 5G do odlehlých končin planety. Japonský technologický gigant SoftBank ve spolupráci s NASA a americkou aerokosmickou společností AeroVironment vytvořily masivní dron, fungující na solární pohon.

68; Porošenko musel 11. března v Žitomiru opět utíkat před svými odpůrci.

69; USA po odstoupení od smlouvy o raketách středního a krátkého doletu zahájí výrobu součástek pro pozemní rakety s plochou dráhou letu.

70; Ruska, která zahynula v Etiopii, zanechala dojemný vzkaz v podobě posledního videa před odletem. Osmadvacetiletý ruský pár (Alexandr a Jekatěrina Poljakovovi) zahynul při havárii Boeingu 737 v Etiopii.

71; Důchodci s osmitisícovou penzí odpověděli poslanci, který je označil za parazity a alkoholiky: Odbudou nás směšnými důchody a ještě nám za to nadávají.

72; Poslanec Státní dumy Maxim Ivanov navrhl zabavovat auta lidem, kteří opakovaně řídili pod vlivem alkoholu.

73; Na Ukrajině byla zahájena trestní řízení proti Timošenkokvé a Porošenkovi. Týkají se financování volební kampaně.

74; Ruští vědci vyvinuli metodu léčení trombózy pomocí ultrazvuku.

75; Otec zavražděné aktivistky Gandzjuk prohlašuje, že je sledován a zastrašován někým v automobilu.

76; Byla zahájena operace „Ocelový prsten“. Kosovská moc totálně blokuje sever Kosova. Prištinská moc zcela blokuje silnice a cesty mezi Kosovem a centrálním Srbskem.

77; Po havárii v Etiopii prudce padají akcie společnosti Boeing.

78; Silný vítr na Ukrajině strhává střechy a zabíjí lidi.

79; Poklonskaja plánuje výrobu a prodej zboží pod značkou „Ňaš-mjaš“. Jedná se o narážku na píseň, která vznikla v souvislosti s jejím jmenováním do funkce generální prokurátorky Krymu v poměrně mladém věku.

80; USA obvinily Rusko z pokusů zasévat chaos a nedůvěru na Balkáně. Američané jsou mistry v podsouvání druhým přesně té politiky, kterou sami provádějí.

81; Čína dokončuje projekt na vytvoření „umělého slunce“. Fyzikové doufají, že půjde o neomezený zdroj energie.

82; Rabinovič informoval o tom, o kolik přišla Ukrajina v obchodě s Ruskem. Ukrajina přišlo a 11,6 miliardy dolarů v obchodech s Ruskem. Evropská unie tyto ztráty nijak nekompenzovala.

83; Lotyšsko vystavělo na hranici s Ruskem třiadevadesátikilometrový plot. Konečná délka plotu by měla být podle jeho tvůrců 207 km.

84; Turecká ekonomika se poprvé za deset let ocitla v recesi. Turecký HDP v posledním kvartálu 2018 poklesl v meziročním vyjádření o 3 procentní body.

85; Vladislavu Mangerovi, který je podezřelý ze zorganizování vraždy aktivistky Gandzjuk, byl vrácen pas.

86; Ve Státní dumě srovnali Trumpa s Hitlerem. Šéf výboru pro obranu Vladimir Šamanov si myslí, že Trump dělá všechno pro to, aby rozpoutal další světovou válku.

87; Turecko nehodlá reagovat na nerozvážné hrozby za strany USA. Hrozba sankcemi vůči Turecku ze strany USA jsou chybnou rétorikou nedůstojnou spojence v NATO.

88; Letadlo Uralských aerolinek mimořádně přistál kvůli hrozbě výbuchem. Důvodem byl lístek předaný pilotovi, na kterém byla oznámena bomba na palubě.

89; Putin nebude odpovídat na dopis syna ženy, která zahynula v Amesbury.

90; Britští vědci. Algoritmy se naučily nahrazovat lidi. Umělá inteligence a člověk si vyměnily role. Nebude člověk využívat ve svůj prospěch umělou inteligenci, nýbrž naopak.

91; Šojgu zveřejnil množství nových zbraní v ruské armádě. Za šest let byly vojskům předány stovky balistických raket a více než tisíc dronů.

92; Ukrajinský Tatar. V Tatarstánu byl zadržen aktivistu, který vybudoval Putinův hrob. Náhrobek s fotografií prezidenta se objevil v obci Naberežnyje Čelny u budovy Vyšetřovacího výboru.

93; Ukrajinský poslanec informoval o možných následcích „třetího majdanu“. V roce 2014 přišla země o dalších 10% HDP a 10% území.

94; „Severní proud 2“ bude dostavěn včas navzdory úpravám zákonů v EU,slibuje Gazprom.

95; Čína zrušila březnovou schůzku Si Ťin-pchinga a Trumpa.

96; Ekonom Alexandr Gončarov: Výše životního minima je hlavním ukazatelem efektivity práce vlády. Pouze Zelenskij opustil společnost v daňovém ráji.

97; Ruské letectvo uskutečnilo letecký úder na ozbrojenci v syrské provincii Idlíb. Důvodem útoku bylo porušení režimu přerušení palby v zóně deeskalace ze strany ozbrojenců.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
5 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 11.3.2019

 1. .lak napsal:

  Ze zvědavce
  Skučící skupina
  Nevím jak kdo zažil vzdělávací proces ale tady to bylo a je hýčkaných skučících nepříčetných autistech. Otázkou do jaké míry jsou postižení nepříčetnosti z toho když nedostanou co si umanou a je pro ně nezvladatelné a kolik naučené z důvodů výhod. Nicméně takoví vyskučenci skučících & pedagogy hýčkaní jako krevní skupina což u těchto lumenů považují takřka za normu. A tak je již pravidlem že se většina bezuzdně a bez zábran slabomyslně i zlomyslně hihňá vtipům o blondýnách které kdyby skusili na skupiny barválů byl by oheň na střeše a na monstrprocesy by systém úžerů peníze vytlačil co by etalon na privatizaci těch /obrů/mnoha mini až pidi chudáčků na rozdíl utlačovaných terči záští. To že s blonďáky je to těch debilech je již mustrem kterému se /[i]pseudo[/i]/autority tlemí. :lol::lol::lol: A tak tedy s jistou mírou protěžované živočišnosti demokradticky je tu stav organismů že prostě černé veverky v evropě vylikvidovali prostou agresí za svůj označený prostor rezavé tak ač se to nelíbí zodpovědnějším je u lidí situace prostě analogická. Nějaké keci že lidé mají rozum jsou nabíledni liché s rčením že košile je bližší než kabát a své priority si berou či protěžují odjímáním možností druhým a tak to prostě je.
  Nakonec dám něco nepopulárního konzumentům kteří pouze rádi čvachtají rypáčky v korýtku a s..e pes na bez. :o
  https://www.youtube.com/watch?v=HNGzQLxYHhM
  Ach ti religiozníci
  https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA

  http://www.zvedavec.org/nazory-7876.htm

 2. Rocco napsal:

  Ad 3 Úspěchy na Krymu za pět let:

  16. března 2014 se konalo referendum na Krymu a 17. března 2014 krymský parlament vyhlásil nezávislý svrchovaný stát s názvem Republika Krym, který ale okamžitě požádal o vstup do Ruské federace.

  Krymská vláda začala se znárodňováním prakticky okamžitě v březnu 2014. Během roku 2014 znárodnila majetky ukrajinským oligarchům (synonymum pro nestydatého velkozloděje), jako překladiště Avlita nejbohatšího ukrajinského oligarchy Rinata Achmetova, dvě chemické továrny Dmytra Firtaše, veškerý majetek Ihora Kolomojského, Serhije Taruty a dalších.

 3. Jiří Přibyl napsal:

  Téma Ukrajina nejsou v první řadě majetky těch, kteří si vydělali pohádkové bohatství, kdy Fortuna jim ze svého rohu lila plnými doušky. To vše je pomíjivé, jako lidský život. Miliardáři si nezaplatili "Majdan". Na tomto puči měly zájem USA.

  UKRAJINA - STÁT HRANIČÍCÍ S RUSKEM BYL IDEÁLNÍ, JAKO BUDOUCÍ PŘEDPOLÍ A ROZNĚTKA VÁLKY sloužící zločinnému režimu amerických, celosvětových, bestiálních vrahů. O matematické vyjádření stavu kont zbohatlíků vůbec, ale vůbec nešlo. Šlo především o vojenské obklíčení Ruska. Útoky proti civilnímu obyvatelstvu a tisíce tamních mrtvých obyvatel v rozstřílených čtvrtích měst jihovýchodní Ukrajiny, mělo zatáhnout Rusko do války, protože americký agresor předpokládal, že RF nenechá genocidu ukrajinského obyvatelstva bez patřičné odezvy.

  VOJENSKÁ "ZÁPLETKA" BYLA VYMYŠLENA DOKONALE, JAKO PAST (Výhrůžka: Pokud jakýmkoliv způsobem pomůžete statisícům obyvatel ruského původu, budeme to brát, jako útok na samou podstatu Severoatlantické aliance NATO).

  PŘED BRANAMI RUSKA BYLO OTEVŘENO STŘELIŠTĚ DO NEVINNÝCH ŽEN A DĚTÍ. Pokud kdokoliv z vás zasáhne v jejich prospěch, bude označen jako agresor a bude s ním tak zacházeno. Před zraky Ruska byly spuštěny vyhlazovací akce obyvatelstva Ukrajiny ruského původu gigantického rozsahu. ČEKALO SE JENOM NA TO, KDY SE RUSKO NEBUDE MOCI SMÍŘIT S TÍM, ABY PŘÍMO NA JEHO HRANICÍCH BYLY MASAKROVÁNY TISÍCE CIVILISTŮ, KTEŘÍ AŽ DO TÉ DOBY ŽILY ŽIVOTEM PRACUJÍCÍCH, VYSOCE VZDĚLANÝCH OBČANŮ.

  Ukronacisti by byli zcela bezmocní, jako každý idiot s IQ houpacího koně. Je to zcela zřejmá podpora USA mimořádně bestiálním živlům, kterým dělá dobře vraždění nevinných. Proč jsou především likvidovány těmito zrůdami nemocnice? Protože lidé. kteří onemocní jakoukoliv nemocí, nemají šanci svou nemoc léčit. Likvidace nemocnic a zabíjení, úprk lékařů má zajistit, že lidé na těchto územích nemají šanci přežít například zánět slepého střeva. Proto ta primární likvidace nemocnic a zdravotnického personálu...

  Protože není nadále možné, abychom nadále žili s tak zrůdnou, bestiální, vražednou a zkázonosnou "aliancí" NATO, MĚLI BYCHOM SI UVĚDOMIT NAŠI SLOVANSKOU PŘÍSLUŠNOST. Jsme řízeni a nuceni k tomu, abychom se navzájem vyvraždili.

  Nelidská USA bestie nás proti sobě vyštvala. Nedejme jí šanci, aby nad námi s konečnou platností vyhrála. Zahrňme naše nepřátele opovržením. Oni totiž hru o naše sympatie nadobro a na věky totálně prohráli. Nepodávejme jim chléb!!! Pohrdejme, pohrdejme, pohrdejme svými úhlavními nepřáteli!!! VŠEM, KDO JE OD NÁS, SLOVANŮ, POŽENOU SVINSKÝM KROKEM, PŘEJU: MĚJTE SE HEZKY.

  • proud napsal:

   Obecne fajn.Jen bych si na tvym miste ujasnil kde stoji ve svetovym meritku a jak stoji,kym je,Velka Britanie,Izrael a Amerika,to poradi neni nahodny........Vinime z kdeceho Ameriku,ale ta je jen bezmozek,takzvane silna blba na hrubou praci.

   • proud napsal:

    Tak jak u nas chodej exekutori a kradou,tak v Americe chodej verbovat rekruty do valek,ze za ne zaplatej a jim zaplatej,skrtnou dluhy,prominou kriminalni tresty a podobne..............

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!