PROTEKTORÁT 1939 – tenkrát Protektorát, protentokrát kolonie – 15.3.2019 – Praha

Německý nacistický teror za Protektorátu.

Tak jako u obětí nadnárodního uskupení NATO se pokud možno v dnešní zvláštní době nemluví o obětech Protektorátu Čechy a Morava. V porovnání s jinými historickými událostmi se to moc nerozvádí, po upoutávkách na to ČT24 stačí jeden den (15.3.), vynechává se, pokud to není do očí bijící, spojení – německý nacismus. Ten zanikl v květnu 1945, vyžádal si u nás přes sto tisíc obětí. Na počátku Protektorátu německé gestapo pozatýkalo činitele sociálních demokratů a komunistů, či německé emigranty.

pozvánka1


Popravováni byli lidé za protinacistický odboj, také například za přechovávání protistátních letáků či za obchodování s potravinami mimo přídělový systém.

Mezi prvními popravenými podle směrnice o „zvláštním zacházení“ (smrt bez soudního řízení) byli v listopadu 1939 popraveni studentští funkcionáři po pohřbu Jana Opletala.

Zlehčování, manipulace s historickými událostmi německého nacismu, Protektorátu Čechy a Morava ze strany mainstreamových medií, některých politických stran, nese výsledek. Německý nacistický hákový kříž.
Pokud společnost neřekne STOP, stane se po 80 letech součástí dnešního života v nastolené třicetileté svobodě.
Jak je to možné?
7 Komentářů k PROTEKTORÁT 1939 – tenkrát Protektorát, protentokrát kolonie – 15.3.2019 – Praha

 1. Helda napsal:

  Zkusil někdo pozvat našeho pana prezidenta, aby také řekl pár slov? Nebo se dočkáme alespoň jeho vystoupení ve sněmovně, nebo bude mít proslov, vysílaný ČT? Ví o tom někdo něco? ;-) Nebo jako vždy, bude sedět na Hradě, schovaný jako cudná panenka a držet bobříka mlčení? Co pro něj znamená výročí okupace 1939?

  • Josef Švejk napsal:

   Náš pan prezident se bohužel nemůže zúčastnit, neb je zaneprázdněn přípravou velké slávy v souvislosti s NATO, zajištěním obrany Prahy v Afghánistánu, obranou Francouzských zájmů v Mali a tak podobně. Nezanedbatelné starosti má jistě i s Ruskou neustále rostoucí agresí. Navíc se musí naučit zpaměti (jak má ve zvyku) oslavný projev pro hradní slavnost a pečlivě nastudovat noty přivezené Babišem z CIA.

   • Eschatolog napsal:

    :-) prej „nâš pan prezident“ :-) sláva dutým sudům

    • niSas napsal:

     No, čí to je panský rezident nevíme, pré byl matematicky zvolen za českýho gubernátora. To asi dostal za zásluhy o mordechujckou federaci. Viz vypolštářování bank z peněz okradených podílníků s následným zacíleným prodejem a jejich prodej. Heh

     Co by s takovejma udělali asi v normální zemi….

 2. Rocco napsal:

  Dnešní ministr zahraničí Petříček (ČSSD) byl ještě nedávno asistentem kmotrů Pocheho (ČSSD) a Dolínka (ČSSD) na Magistrátu hlavního města Prahy. Pražské veřejné zakázky a úplatky fičely a Petříček vařil kafe.

  „Dolínek stál u kopírky, nosil papíry a Poche u velkýho stolu kšeftoval a rozděloval. Byla tam fronta podnikatelů. Přesně vám to popíšu.“ Šokující svědectví nejmenovaného člena ĆSSD z pražského magistrátu. „Bylo to někdy v roce 2010, co si pamatuju. Mirek byl tehdy ještě normální a chtěl jenom prachy. Nevím, co se s ním v Bruselu stalo, že najednou začal adorovat Marksovou a Dienstbiera, kteří vždycky byli totální bizár,“ sdělil naší redakci renomovaný člen ČSSD. S europoslancem Pochem podle vlastních slov obchodoval taky. „Mirek slovo držel, řešil jenom prachy, nic jiného, takže to fungovalo. Teďka nevím, co se s ním stalo, co ho tak změnilo, že začal fušovat do světového řádu a podobně. Takto ho naprosto nepoznávám, takhle ho neznám,“ doplnil člen ČSSD.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Dolinek-stal-u-kopirky-nosil-papiry-a-Poche-u-velkyho-stolu-kseftoval-a-rozdeloval-Byla-tam-fronta-podnikatelu-Presne-vam-to-popisu-Sokujici-svedectvi-z-prazskeho-magistratu-550281

  Tomáš Petříček:
  2012–2013 Magistrát hlavního města Prahy, Praha, Kancelář uvolněného člena Zastupitelstva hl. m. Prahy (Kancelář zastupitele Pocheho)
  2010–2011 Magistrát hlavního města Prahy, Praha, Zodpovědný za evropské fondy v kanceláři radního pro oblast sociální politiky, bydlení a fondů EU (Kancelář radního Dolínka)

  Teď tato korupčnická spodina řídí zahraniční politiku ČR?!

  • proud napsal:

   Dela to co ji nechavame dlat!

  • proud napsal:

   Neukazuj na ni,ukazuj na nas,oni delaji jen to co jim dovolime,nebo k cemu se neohradime dost durazne.Stacilo by je jenom ignorovat(tedy nic neplnit,jako by nic nerekli,nenapsali,jako by nebyli) a skoncili by,jako kazdej a vsechno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!