Nová kniha: Ilumináti 3 – Satanská posedlost

ilu3-obalPředehra.

Je to jako scénář pro sci-fi film z padesátých let minulého století. Lid-skost převzal satanský kult. Každý, kdo chce mít výhody, musí sloužit tomuto kultu vědomě nebo nevědomky. Naši političtí lídři jsou sexuálně vydíráni, aby zajistili loajalitu. Ačkoli tyto kultovní falické památníky a pyramidy jsou všude, nikdo si netroufá zmiňovat jejich jméno nebo označit jejich dominanci. Trpíme poznávací disharmonií. Jsme pod neustálým fyzickým útokem ze strany masových sdělovacích prostředků, které to nikdy neuznají. Spo-lečnost je obrovsky slepá a hluchá, když je vedena démony. Murphyho zákony jsou pravdivé. Když to může jít špatně, tak to tak  půjde. Pro lidstvo to platí. Západní společnost byla zkorumpována kultem. Úzká klika kabalistických bankéřů, Iluminátů nahradila Boha (tj. přírodní a morální zákony vesmíru) speciálními jmény „humanizmus“, „důvod“, „pokrok“. Od nynějška převrátí pravdu na faleš, boha na ďábla a uzákoní, že homosexualita, promiskuita, pedofilie, bestialita a incest jsou zdravé a při-rozené.

 

Stav kómatu.

Loď civilizace se potápí ve vlnách, zatímco pasažéři spí. Iluminátští bankéři ničí všechny instituce Křesťanské civilizace – náboženství (Bůh), rasy, národy a rodiny – aby uvedli humanitu do jejich satanského kultu. Podněcují a financují války, aby zničili národy, a povzbuzují tvůrce,
kteří rozšiřují odcizení a deziluze. Drží lidstvo v zajetí díky kontrole jejich mozků. Není to shoda okolností, že veřejné sdělovací prostředky
jsou řízeny hrstkou korporací, které mají okultní symboly ve svém logu. Podvracení lidstva je pravdivá a zamlčená historie moderního světa.
Existuje pouze jeden konflikt: Ilumináti versus lidstvo. Na ostatní je pohlíženo jako na odchylku. Nechceme tomu uvěřit. Je to jako, když se dozvíme o konečném stádiu  rakoviny. Sdělovací prostředky nás přesvědčují, že naše demokratické a kulturní instituce jsou spolehlivé. Raději tomu věříme.

Spiknutí.

Spiknutí je skutečné a mnohem horší, než si myslíme. Mocní lidé osnovali tato spiknutí už po staletí. Mají vytvořenou brutální státní policii za fasádou demokratické vlády. Hrozba terorizmu je záminkou k dalšímu rozšiřování jejich kontroly. Pokud by opravdu pečovali o svobodu, posílili by nás. Vyznávali by občanské hodnoty, vlastenectví a historii. Podporovali by silné vztahy mezi mužem a ženou, sňatky a rodiny.
Místo toho nás sabotují. Výuka a kulturní normy se snižují. Jejich „zábava“ se vrhá na okultizmus, násilí, porno a strašidelné apokalyptické vize. Lidstvo trpí zpomaleným vývojem. Jsme v transu. Pokračování a přetvoření. Nic nového nebo pravdivého. Chybí nám setkání s naším
Stvořitelem. První práce vlády je přesvědčit všechny, že není převzata satanským kultem. Naše vlády selhaly. Nemají legitimitu.

Co dělat?

Spiknutí vyžaduje utajení a temnotu, aby prosperovalo. Můžeme se jednoduše bránit, když ho vytáhneme na světlo. Musíme si posvítit na jeho členy a jejich skutky, které začínají po 11.9 a zahrnují Newtown a Boston. Naši lídři a sdělovací prostředky jsou lháři a zrádci, spoluviníci v masových vraždách a v maskování. Ilumináti potřebují legitimnost, aby fungovali. Tu jim můžeme odebrat. Odhalení Edwarda Snowdena o tom, že ho špehovala NSA, pobouřilo mnoho lidí. Musíme pomoci spícím masám, aby viděly společného nepřítele. Ale musíme počkat, až se rozhýbají. Nebudeme vysvětlovat, dokud nebudeme tázáni. Musíme se bránit mírumilovně. Cokoliv jiného jim bude hrát do karet. Měli bychom být ozbrojeni a připraveni se sami bránit. Z mého pohledu, vlastnictví zbraně je hlavním důvodem Američanů, že jsou ještě relativně
svobodní. Máme co do činění se Satanisty. Když se podíváme na jejich záznamy, věci se budou zhoršovat, dokud nerozhodnou, že cena je příliš vysoká. Oni hasí civilizaci. Ať se nestane, že řekneme, že jsme spali a ničeho si nevšimli.

Předmluva

Svět se obrací vzhůru nohama.

Jsi svého otce ďábel…..On byl zabiják od začátku,…. Kvůli tomu je lhář a otec všeho. Kristus k Farizejům. – Jan 8:44

Není důležité, co je pravda o událostech, ale záleží na tom, co je vnímáno jako pravda. – Hanry Kissinger.

Narodil jsem se v roce 1949 a během svého života jsem byl svědkem neustálého poklesu v kultuře. Když jsem byl mladý, byla žena zasvěcena
svým panenstvím manželovi a rodině. Nyní s pomocí aplikace seznamky zvané Tinder, se propojila s nez-námými lidmi v okolí. Později účinkovala jako „běhna“, aby nás přesvědčila, že promiskuita je „posilující“, čemuž se naučila. Když jsem byl mladý, sex a tělesné funkce nebyly vystaveny publiku; nyní obscénní odkazy a přihlouplá mluva je považována za „špici.“ Umělci, kteří předváděli sex na veřejné scéně, byli zakázáni; nyní „sexuálně provokativní tanec“ je přijatelný a podporovaný. Homosexualita byla vývojová vada, která zvedla vlnu vnitřního znechucení. Nyní je to „sexuální preference,“ kdy každý riskuje, že bude označen jako „homofobní“. Výsledky tohoto zastíraného útoku na heterosexuály jsou jasné: Od roku 1960 se porodnost v USA přibližovala k jednomu a půl dítěte na ženu. Rozvodovost je na 50 %. V roce 2011 bylo 36 % narozených dětí v USA u svobodných žen.

Tyto a další zhoubné vývoje nejsou nahodilé nebo přirozené. Jsou produktem pečlivého programu sociálního inženýrství řízeného Ilumináty,
satanskou tajnou společností, která kontroluje západní svět s použitím zednářství. Co se zdá jako spontánní „sociální změna,“ je ve skutečnosti proces satanské kletby. Tento vývoj není izolovaný nebo původní fenomén. Západní společnost je založena na rebelii proti Bohu, přírodě a morálnímu pořádku. Takzvané „Osvícení“ odkazuje na Lucifera jako na „světelného dárce.“ To představuje směřování Iluminátů k odmítnutí reality – vytvořené Stvořitelem – a vytvoření umělé reality, která více odpovídá jejich zájmům a zvrácenostem. To je to, co kabalističtí bankéři míní „přetvoření světa“ nebo „změnu světa“. Není žádný způsob, jak to „pocukrovat“. Satanističtí (kabalističtí) Židé
a Zednáři vedou skrytou válku proti Bohu a lidem a jsou blízko k dosažení vítězství. Mnoho Židů a Zednářů bylo podvratnou silou během
historie – což byl skutečný důvod pro Antisemitizmus. Pochopitelně, že většina Židů (a Křesťanů) si není vědoma tohoto procesu o satanské kletbě. Všichni jsme se tomu podřídili. Satanizmus jde mimo „sekularizmus“ a „humanizmus“ a je to tajná víra na západě.

Ve své knize, Za dveřmi doupěte (1994), Paul Fisher píše: „Zednáři byli úspěšní ve své víře, která dominovala Americe. Je evidentní, že
Mezinárodní zednářství bylo historicky světově rozšířené revoluční hnutí organizované k propagování kabalistického gnosticizmu pro podkopání a pokud možno zničení Křesťanství; pro nastolení zednářské filozofie do klíčových vládních struktur a sesazení vlád, které nebudou spolupracovat se zednářskými principy.“ (str.16)

Cítil jsi to celý svůj život. Že je něco špatného s tímhle světem.  Nevíš, co to je, ale je to. Jako střepina ve tvém mozku – tě vede k šílenství. Je to pocit, který tě přivedl ke mně.
-        Morpheus, Matrix

Role hraná liberály a utopickými snílky bude nakonec vyčerpaná, když to naše vláda připustí….. Kdo by vůbec předpokládal, že všichni tito lidé nás řídili podle politického plánu, který nemá nic společného s odhadovaným směrem po mnoho století?
-        Protokoly sionských mudrců, 13:4 – 6

Běda jim, když nazývají ďábla bohem a boha ďáblem; když mění temnotu na světlo a světlo na temnotu; když mění hořké na sladké a sladké na hořké!
-        Izaiáš 5:20

K zakoupení zde: http://www.bodyartbook.cz/product/politika/iluminati-3---satanska-posedlost-/145
12 Komentářů k Nová kniha: Ilumináti 3 – Satanská posedlost

 1. Josef Švejk napsal:

  Nejen Ilumináty je třeba sledovat! Též baba jaga může být nebezpečná a ani hejkala v lese Řáholci bych nepodceňoval! Lidé bděte!

 2. jan napsal:

  A kdo jiný než ilumináti či satanisté to napsal? Vždyť je to nejklasičtější ukázka právě jejich propagandy!!!

 3. John_Pitralon napsal:

  Ilumi máti čento džonrni perké perké..

  CATERINA CASELLI - CENTO GIORNI https://www.youtube.com/watch?v=DbYj5X2myI0

 4. niSas napsal:

  Než se všickni blboni vyžvaněj, tak nám zas ujede vlak ke korytům. Než si takhle srazit vas společně, ať si ho každej srazí sám. Třeba někomu to před tím donde. Heh

 5. proud napsal:

  Dokud si clovek sam neuvedomi ze co nechce,nemuze mu nikdo nijak prevratit a co nedovoli,nebo s cim nesouhlasi,nemuze mu nikdo vnutit,tak bude dostavat co si zaslouzi,co dovoli,k cemu se nepostavi celem a bude k tomu lhostejnej.Vymluvy na illuminaty,vlady,politiky,GP,elity a podobne jsou dobry jen k tomu,aby dal nic nedelal,ti vsichni jen vyuzivaji jeho hloupost a neumeni rict jim ne a prestat je podporovat.

 6. Karel K. napsal:

  Prozření hlavy RPC. Pochopil, že Satan vládne světu!

  Matouš 4: 8
  Ďábel vezme Ježíše na velmi vysokou horu, ukáže mu všechna království světa i jejich slávu, a řekne mu:
  „Toto všechno ti dám, padneš-li přede mnou a budeš se mi klanět.“

  Proč se Ježíš nadal s Ďáblem do sporu, a neoponoval mu tím, že mu Ďábel nabízí něco, co mu nepatří ?
  Neřekl Ďáblu, že všechna království Světa patří přece Ježíšovu Fotříkovi, proto ať nenabízí to, co mu nepatří.
  Neřekl !!.
  Ježíš srazil půlky, a jen potupně uznal, že všechno to co mu Ďábel nabízí,
  má opravdu ve svém osobním vlastnictví, a ve své nekonečné pekelné moci.

  A tak tomu je vlastně až dodnes !

  http://www.noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta.2/

  • jan napsal:

   Na Novém Zélandu jde o něco úplně jiného. Psal o tom před pár lety Fulford. Ona "elita" chce získat Nový Zéland pro sebe jako rezervaci, až to projedou. A když se takhle snaží, vypadá to na dobrou zprávu - snad se to už blíží.
   ...Tak tam teď udělali tuhle akci, kterou použijí jako záminku k vyvraždění tamního obyvatelstva. Každý, kdo slyšel, že byl nějaký film, bude zastřelen, a vzhledem k tomu, že je NZ daleko, v podstatě se to nikdo ani nedozví. Muslimů je tam minimálně, s těmi se dohodnou.

   • proud napsal:

    Tomu bych neveril z prostyho duvodu,elity a nikdo podobnej ti nepujde nikam kde neni naprosto zabezpecenej.Jestli si elita neco necha,pak napriklad ono Svycarsko,ale spis bych tipoval Ameriku.Kdo ma pojem o skrytejch stavbach a bunkrech a jejich polohach,je mu celkem jasny,kam se chteji schovat.V Ameru maj takovy zazemi,ze z tech der nemusej vylizt po cely generace,na novym zelandu maj hovno a brzo by viseli po okolnich stromech..............pokud si tam tajne nepostavili nejakej svuj soukromej,tezko dostupnej raj.

 7. proud napsal:

  Jedna vec,ta druha je,ze jakmile je donutime se schovat,bude to znamenat ze uz se one dal stejne starat nemusime..........paklize si ovsem zavedeme takovej system,ve kterym nas uz nebudou moct ohrozit,a fakticky uz nikdo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!