Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 25.02.2019

pjakin2017

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Putinovo poselství federálnímu shromáždění a rozdíl mezi Putinovou pro-občanskou politikou a pro-oligarchickou politikou poslanců, rozumná politika kazašského prezidenta Nazarbajeva a nebezpečí pro Kazachstán v případě odklonu od Ruska, proč se konalo setkání V4 v Izraeli, proč tam nepřijeli zástupci Polska, jak to souvisí s plánovaným zánikem Izraele a přesunem židovských kádrů do Prahy, proč je tak důležité neúčastnit se voleb na Ukrajině a nedodávat těmto volbám žádnou legitimitu, jak přistupuje k technologickému vývoji Čína, USA, Rusko, nebo fašistické Německo, proč je Rusko nenahraditelnou zárukou světové stability a míru, a další
53 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 25.02.2019

 1. niSas napsal:

  No umíte si kokoti představit na velké obrazovce chlívky třeba, v jednom bude Pjakin, ve druhém třeba V.K. Ve třetím třeba Juncker, ve čtvrtém třeba Putin, v pátém třeba papež, v šestém třeba zeman s drůžičkama, babuška, ,poroška, dalajláma a ták, jó eště ten chciping jak se tam budou předvádět a vykonávat strategické vyjadřování a možná bysme si ani nevšimli, že už je po válce. Heh

  • Helda napsal:

   niSas - Vidím, že podobné pořady vám velmi, velmi škodí, nesledujte je, hrozí vám pobyt v psychiatrické léčebně. Až si to po sobě přečtete, zjistíte, že sám nevíte, co jste tím myslel. A to je za předpokladu, že nějaký zbytek myšlení vám v hlavě ještě zůstal.

   • Josef Švejk napsal:

    MUDr. Ivan David, CSc hlásí plný stav. Další kádrovou rezervu pro poslaneckou sněmovnu, senát a Strakovku už nemůže přijmout.

    • niSas napsal:

     Jo, v sedumsetosumdesátém babylónským okýnku bude hlava psychouše Davida. To bude chocholatej mazec. Muheeeeeee

   • niSas napsal:

    Sto homeles nět rovno sto omelet. Howne. Heh

   • John_Pitralon napsal:

    Amíci makaj, na všechny makaj. Zodpovědně makaj na celý planétě. Všude mají svý zodpovědný základny a tam to vede pan Někdo! Až z toho všem máklo v makovici.

    prof. Peter Staněk 25.1.2019 Myjava - časť 1 https://www.youtube.com/watch?v=JH0FenpDoek

    • HVzV? napsal:

     VEDENI ČSV,SI PUSTILO STAŇKOVU MYJAVU A ZDÁ SE JIM

     že pochopili proč byl jejich dotaz,který dali do diskuse pana Staňka,která byla na NR který zněl

     BYL BY TYP SOLIDÁRNI SPOLEČNOSTI,KDE NAŠE VLÁDA PŘEJIMÁ ODPOVĚDNOST ZA POLITICKOU,EKONOMICKOU A SOCIÁLNI PROSPERITU PRO ČR VHODNÝ ČI NIKOLIV?

     Okamžitě vymazán a neuskutečnil se.
     Tuhá cenzura podporovaná očividně i neschopnosti našich tzv elit,MLČICICH UŽ 30 LET, dostala šok a zděsila se,že se odhali monumentálni výška sumy rabovaných peněz o které úspěšně obiraji námi zvolené subjekty každého občana ČR a v připadě,že by se to dostalo do přednášky toho Stanka možná by to i vyšlo najevo, pak by odstraněni kapitalismu bez přivlastků implantovaného zubožované ČR presidentem ODS nemuselo už nic stát v cestě.
     Ono totiž ČSV je nepolitická a tudiž nemůže mit dostatečnou oporu v politicich,kteři nemaji nic jiného na práci než za své zvoleni okrádat své voliče až NA PLECH!

     PROTO ZAVEDLI I TU ZBĚSILOU CENZURU VNITRÁKŮ ČSSD!

     Nu což počkáme až naše ovečky voliči pochopi,prostřednictvim svých elit,které se dělaji hloupé , vo co de a řeknou poté co znamená kod A.i kod Bééé,tj vznik sil k k uskutečněni NPV,kde už je 8 hezky tlustých universálnich článků Národniho programu/NPV/ nás skvělé špičky voličů a bude mela!

     • Krtecek napsal:

      CENZURA,KTERÁ PŘEKONÁVÁ CELOU EU NAŘIZENÁ ĎOUROVOU Z EU KOMISE

      hlási nástup policejniho státu,kde komunistický byl jenopm procházka růžovým sadem.Za nás za všechny se bije WEDOS.
      Pokud to bude pokračovat plánuji přesun se do zahraniči a zakodovani,jen tak se vyhnou teroru,který režim bez skruopukli naordinuje vám našim holubiččím povahám které si myslí,že se jim nic nestane a placeni výpalného gangsterskému režimu kapitalismu bez přivlastků tedy režimu vycházejicimu z gangsterismu budou mit klid.Tomu bude přesně naopak.

      V ČLÁNKU JSOU ODKAZY JAKÝ JE SOUČASNÝ STAV ZAČINAJICI INFORMAČNI BITVY TERORISTŮ PROTI OVČANŮM KDE I PIRÁTI HLASOVALI PRO CENZURU

      http://www.novarepublika.cz/2019/03/je-to-tady-prvni-web-vymazan-z.html

 2. HVzV? napsal:

  ČSV INFORMUJE,ŽE V ITALII ZAČALI VYPLÁCET NEPODMINĚNÝ ZÁKL. PŘIJEM

  Ten kdo má méně než 6 000 eur ročně může požádat o nepodminěný přijem.Přiklad

  zákl přijem 500 eur

  přispěvek na bydleni 280 eur

  celkam měsičně 780eur

  Dva dospěli,plnoletý potomek,dva nezletili

  zákl.přijem................1050eur
  bydleni ...................280 eur

  celkem.....................1330eur

  Podminka,musite hledat práci a je tu povinnost odpracovat 8 hodin týdně pro veřejné prospěšné práce.
  Zeptáme se na dalši podrobnosti,protože pro důchodce je tu základni důchod od 65 roku věku pro ty,kteři maji méně jak 780 eur důchodu pak maji nárok na dorovnáni.

  O podobné věci píše NPV v ČLÁNKU Č.8.

  • Maroš napsal:

   HVzV - Taliani vynašli talianského raráška - ktorý im bude srať peniaze zo Svetovej banky - najlepší spôsob ako "znárodniť" - "zosvetoviť" celé Taliansko! Teda Taliani budú prví svetoví! Je to udička so židovským špekom "zadarmo"! Hudba tanec klobása! Kto by to nechcel, že? Sa divím, že v Čechách máte tak dlho problém s nepodmieneným príjmom pre Cigáňov - už by ste dávno mali vlastniť polovicu Indie - blbouni!

   Nepodmienený príjem je cesta idiotov ako sa tiež stať najprv parazitmi a potom otrokmi! Ide o to, že ľudia sú takí idioti, že nikto nebude zadarmo študovať večne /= osobnostne sa rozvíjať/, keď môže večne chlastať a zabávať sa za ocinkove peniaze! Ak dnes tie sprosté decká študujú, tak preto, aby mali v budúcnosti lepšiu prácu - nie preto, aby niečo vedeli - študuje sa kvôli papieru! Tak tu vy sioni neojebávajte nepodmieneným príjmom, ktorý má akože viesť k získaniu času na osobnostný rozvoj! Svoj život odžívame v súlade so svojimi prioritami - teda mi ukáž, aké priority majú zdebilizovaní, baživí a pohodlní kaviarenskí intelektuálni zmrdi!

   • Maroš napsal:

    Netreba trikrát hádať, kto prvý z Talianov ich "nepodmienený" príjem vysaje - supermarkety a krčmári! Teraz inak - aj podmienka povinného osobnostného rozvoja - to už by bol podmienený príjem /samoštúdium, kurzy a pod./, a to sa nebavíme o podmienenej indoktronácii - lebo čoho štúdioum, výchova k čomu? Ďalej - ľudia potrebuje služby - a čo "nepodmienený príjem" pre tých, ktorí budú pracovať v službách?! Aha - oni budú mať peniaze navyše za prácu? A aká bude cena práce?! A čo tak vy hajzli - zvýšiť cenu práce vôbec - aby ľudí bavilo pracovať za dobrú mzdu a nie kvôli blbému prežívaniu?! Ale to by si musel zrušiť kapitalizmus! Takže ty kokot nabudúce napíš, že Taliani zrušili kapitalizmus a požičali si na to peniaze od Svetovej banky! Si chamtivec a si lenivec! Pre takých musia ostatní žiť v biede! Si tak lenivý, že sa ti nechce zdierať ľudí chlastom - robiť ani vo vlastnej krčme - radšej by si zdieral ľudí v politike! To je vyšší level vášho "intelektuálneho" nepodmieneného príjmu! Nikomu sa nezodpovedať za svoj výkon! Choď doboha!

    • Maroš napsal:

     Ďalšia vec - sionmarxistická doktrína "rovnosti" - equality - ak dnes Taliani protestujú proti imigrantom, ktorí dostávajú ich peniaze zadarmo, tak potrebujú Talianom zatvoriť papule a tiež im dať peniaze zadarmo! Otázka - kto to zaplatí?! Otázka - kam zmiznú Taliani o 2-3 generácie?! Na Slovensko už prichádzajú talianske rodiny utekajúce pred imigrantmi! Otázka - prečo Švajčiari rezolútne odmietli nepodmienený príjem?! Pretože je to cesta k zániku Švajčiarska! Ty idiot! Si idiot, pretože chodíš na nwoo už roky a nič si sa nenaučil! Ak idiot nie si - si len pojebaný neomarxistický troll! "Desatoro".

     • HVzV? napsal:

      MROŽI JSTE OBĚŤ VAŠEHO ZCENZUROVANÉHO TISKU,KDE VÁS DRŽI

      cenzurou infornmaci v salašich a jste majitelí jen televizorů,které pohánite ještě petrolejem.Švýcaři naji gigantické platy a tak chtěli taky GIGA NZP.
      Jen si to najděte a dejte tu čislo,všichni napíši

      JÁ BYCH TO TAKY NECHTĚL TO JE NEMAŽRANOST!

      Slovenským soukmenovcům vypláceli naši komunističti čechúni režim ZDARMA každý měsic nejméně 10 000 žabek a vy ted máte jen svoje drobné chujnany a serete blahem,že můžete italům ručit za jejich dluhy!

      Radši se přidejte na naši stranu a nepodporujte svoje korporátni vládni a jiné fašisty a jejivch základny!

   • HVzV? napsal:

    NEMŮŽEME ZA TO,ŽE JSME TAK CHYTŘI GOJIMOVÉ,ŽE RADIME

    židovským spoluobčanům,jak vylupovat, vás pitomce,kteři to ani neumi zpozorovat jak to dělaji a namisto,aby se to naučili, jak jim tu slušně píšeme a věšime jim to na frňák tak jen vztekle závidi a pukaji vztekem!!.
    Taky jste na pokyn z Bruseli sežrali všechny krávy a zbyli vám tam jenom voli a ted si mažete suchý chleba umělými hmotami?
    Priznejte se jsme tu sami,už tu všichni přestali radči chodit!

  • HVzV? napsal:

   ZAHRANIČNI DIVERSANTE NROŽI,CO TU PÍČETE ZA SRAČKY.

   v ITALII zavedli "+++PODMINĚNÝ+++" základni přijem.Ještě jsme nezačali diskusi o článku č.4.NPV a už tu máme snad diversanta pana MROŽE.
   Přiznejte se,že vám vaše maminka řikala KAZIŠUK.
   Takovi "barani" slouži k "vydupáváni" všecho zubožovaného domorodstva na Slovači?
   Kde máte svůj slovanský Program namisto prázdeného pyskováni tady u čechúnů?

   NAPIŠTE "JÁ MROŽ DRŽIM PALCE SKVĚLÉMU VZNIKAJICIMU HNUTI TŘI HWEZD A ZDRAVIM PO STAROSVĚTSKU"

   VÍTĚZSTVI ZDAR!88

 3. HVzV? napsal:

  PŘIPOMÍNÁME VEŘEJNOSTI,ŽE DRAKONICKÁ CENZURA JE TU I PRO NPV

  tedy Národni program voličů ,ovšem nijak neni vidět,že by občané o něho měli ,kromě nářků,že na západě jsou vysoké platy,chtit je i v ČR.
  Tzv elity v ČR 30 let nic nevymyslely a unavené ovčany naopak vymiškovali reditelé tisku a tv,kdy jim jsou jejich ohlupovadly ukradeny hlasy.
  Budeme přes rabijátskou cenzuru sice dále sestavovat články Národniho programu,ovšem to je pouze A.

  KDO BY HO CHTĚL USKUTEČNIT BUDE MUSET K TOMU HLEDAT SILU B.

  Nepolitická ČSV doporučuje těm občanům,kteři naji zájem něco ve svůj prospěch změnit, hledat ty politické elity,které by byly schopny založit HNUTI nejméně TŘI HVĚZD a dokázaly se opřit o vznikajici články Národniho programu voličů.

  POKUD NĚKDO MÁ JINÝ NÁVRH KLIDNĚ BUDEME AKTIVNĚ JAKO DNES ČEKAT !

  Pokud někdo o takových osobách něco vi může je zkusit doporučit i tady.Pokud ne pak se nic neděje a je třeba modlit aby se každý dostal do nebe včas,než mu zruši i naději na penzi!

 4. asar napsal:

  Poliaci kolaborovali s nacistami? Kto skutočne kolaboroval:

  https://www.youtube.com/watch?v=HFO45ag2fWo

 5. niSas napsal:

  Jó hošánci, nejprve se musí z blboňů narodit podílníci po předcích. Ti pak mají nároky na přirozené podíly na zemi gde se narodili až po nich. A to postupně na neprodejné půdě, v závěsu hned na podílu bankocetlového (vlastnoručně vymalovaných směnných poukázkách) rozpočtu z celé země a to rovným podílem a dále podílem na rozhodování o potřebách, keré ve vastním zájmu potřebují.
  A esli vám to dubové gebule nepoberou, tak se dožijete akorát vybombardování, gdy bude eště pár sní po vaší smrti něgde v zapomenuté vesnici z nějaký bedýnky vykládat njaký Pjakin, belzebub nebo véká s Trunpetou o bezpečnosti nebo své představy o životě.

  • Maroš napsal:

   To najlepšie zo Slovenska
   https://www.youtube.com/watch?v=sq3NAuI8WRw
   "To najlepšie zo Slovenska" - kto nekandidoval na prezidenta zaváhal - chazarský kaganát pokračuje v rozklade SR - po rozklade armády SR /a polície SR/ nám bude /má byť/ prezident fakticky už na hovno - aj tak jeho úrad už dávno riadi Chabad! Chce to len vybrať tú správnu šoubizovú chucpe držku!
   https://www.youtube.com/watch?v=MttRcm81dvc

   • HVzV? napsal:

    NÁHODOU PANE MAROŠ ZDÁ SE,ŽE TY VAŠE DRŽKY JSOU OK

    aspon se snaži a uvidime.Možná něčim tou pusou pohnou.
    U nás je z divokých vajec Klaus mladši.Dali jsme mu vzkaz,že kdyby chtěl může tu někoho od svých aparátů poslat,at ho seznámime jak ty volby vyhrát společně s voliči.
    Ovšem u politiků nikdo nevi,zda rozumi česky,prý maji vlastni kedlubny.
    Uvidime co budou dělat až jim ty zobáky budou jejich vlastni čuramedáni ucpávat!

   • niSas napsal:

    Marošu, Daňo panský rezident a Vasky jeho kancléř. Roxory fasujte na vrátnici. Heh

    • Maroš napsal:

     Vaský nie je jeho milenka? Roxory by sa mi zišli - k viniču... - či?

      • Maroš napsal:

       Sasin - k linku - romantický politický menežment, v ktorom sa nepočíta s bojom o moc! Títo ľudia "súdia podľa seba" - naivní "Indiáni". Vďaka takýmto naivkám sa vďaka demokratickým pravidlám dostal k moci fašizmus a mal by sa dostať k moci aj islám. Správny spoločenský systém MUSÍ POČÍTAŤ AJ S EXISTENCIOU ZLA!
       - - -
       Teraz inak... K tomu Chazarovi z B'Nay B'Rith...

       "(1) Kto sa násilím alebo hrozbou násilia pokúsi
       a) zmeniť ústavné zriadenie, porušiť samostatnosť alebo zvrchovanosť Slovenskej republiky, alebo..."
       https://www.lewik.org/term/1315/uklady-proti-slovenskej-republike-trestny-zakon/

       REPLAY - Kto sa NÁSILÍM...- zmeniť ústavné zriadenie...

       Čiže - diera v zákone! Zámerná! So sio-rozvratom nenásilnou cestou SA NEPOČÍTA! Čiže takéto chazarské prasa keby sa stalo prezidentom, tak by mohlo podniknúť kroky k zrušeniu "svojho" úradu prezidenta SR a tým zrušiť orgán štátu = rozvrat ústavného zriadenia! Fakticky! Dalo by sa to - keby v priaznivej konštelácii Chazar prezident vymenoval takú novú vládu, ktorá by mala v programe zrušenie určitých ústavných funkcií - a to aj parlamentnou cestou - keby sa tak dohodli. Lebo vláda navrhuje aj zákony! Čiže mäkký rozvrat nie je - podľa chazarského /vládne nám Chabad/ potkana trestným činom - a to kandidátske prasa to veľmi dobre vie!

       A teraz čo ty Sasin, a čo VY ostatní TU na to?! Lebo úmysel deklaroval v rámci kampane, ale nekoná a nevyzýva k násilu! Klasický židácky podfuk! "Posledný prezident".

       Ešte raz...
       https://www.youtube.com/watch?v=MttRcm81dvc

       • Maroš napsal:

        Komu to nezapína, tak polopate:
        1/ Útok na osobu prezidenta - konkrétneho človekavo funkcii, je útok na ústavného činiteľa - OK - dôjde k jeho výmene, štát ostáva.
        2/ Ale útok na úrad prezidenta ako na exekutívny úrad - ústavný orgán, je útok na štát samotný! Áno, alebo nie?!

        A tento štát - SR - "akosi" v legislatíve nepočíta s inou, ako násilnou možnosťou "zaútočiť" na ústavné status quo - presne - tento štát "nepočíta" /je to zámer alebo hlúposť /robiť sa hlúpy je 10 x výhodnejšie ako sa robiť múdry/ "zodpovedných" zákonodarcov - so subverziou status quo! A to je problém do budúcna - chazarský potkan skúša odolnosť nášho štátneho zriadenia!

 6. asar napsal:

  Nedávno Pjakin tvrdil, že sa obnoví Československo a teraz, že Rakúsko-Uhorsko?

  https://www.youtube.com/watch?v=MmXiWfEhvWE

  • Maroš napsal:

   asar - to Rakúsko je "pridaná hodnota" - s tým množstvom moslimov vo Viedni je zaděláno na rozvrat aj vo V4 - potom sa pridajú aj Húni /Chazari/, ktorí sa už teraz hlásia ku Kazachom.

   • asar napsal:

    No neviem, Pjakino vravel v súvislosti s vraždou Ku CIA ka, že naša oblasť (bývalé Rakúsko-Ugersko) je prakticky bezvýznamná a ja mu oddane verím. Pre toho, kto má oči je tu seriál Terminátor: Príbeh Sary Connor. Otázka znie, prečo sa o to tu tak zaujíma husa?

    • Maroš napsal:

     AKO SA MÁ SLOVENSKO STAŤ ŽIVÝM ŠTÍTOM USA V 3WW! Samozrejme - proti Rusku! Dankovi to našťastie nedávno v Moskve vysvetlili! Ševčovič to vie - študoval v Moskve na škole KGB, len tá pezinská hus to nevie - preto má byť prezidentkou!

     "Co se týče dohody, podle Danka nešlo o peníze, ale hlavně o rozmístění amerických jednotek na území státu. „Předmětem smlouvy není finanční pomoc USA.

     Hlavní smlouva je postavena tak, že jde o dohodu o obraně mezi USA a Slovenskem. Bez této hlavní smlouvy nelze ani snít o těchto finančních zdrojích. A v té hlavní dohodě je umožněna přítomnost amerických ozbrojených sil,“ prohlásil předseda SNS." - ???
     https://ac24.cz/-/americti-vojaci-na-slovensku-danko-odhalil-obsah-americke-dohody-o-financovani?redirect=%2F

     • asar napsal:

      Boli by sme hlúpi, keby sme nezobrali peniaze hUSA, tvrdia niektorí politici opozície. Súčasne vytýkajú, že Fico býva v byte od Baštrnáka. Podľa ich logiky by predsa bol hlúpy, keby to nevzal.

 7. Maroš napsal:

  VIDEO: Lívia sa Jána Benčíka - bojovníka za slobodu a slušné Slovensko opýtala, koľko ľudí už udal
  15.03.2019 | 14:02
  Na oslavách 80. výročia vyhlásenia Slovenského štátu sa zúčastnil aj známy neoliberálny bloger, udavač ľudí s inými názormi a agent myšlienkovej polície Ján Levoslav Benčík."
  https://www.infovojna.sk/article/video-livia-sa-jana-bencika-bojovnika-za-slobodu-a-slusne-slovensko-opytala-kolko-ludi-uz-udal

  • petr napsal:

   Je smutné že lidi nechápou tu nebezpečnou past jménem "nepodmíněný příjem". A už vůbec ne to zvláštní načasování na dobu kdy se sem hrnou bezprizorní pologramotní nezaměstnatelní muslimové ze 3. světa.

   Do ČR už se taky hrnou zápaďáci na útěku před kebabáři. Zkus hádat jak to dopadne. Už teď cena nemovitostí vyletěla do astronomické výšky. Ti se svými miliony nás tu přeplatí a my s holými zadky nebudeme mít kde bydlet.

   • proud napsal:

    "Je smutné že lidi nechápou tu nebezpečnou past jménem „nepodmíněný příjem“."...........smutny je ze zvanis o necem cemu ani malo nerozumis,holt kazdej je tak daleko,kam jeho duch dosahne.Nepodminenej prijem je osvobozeni cloveka od otroctvi,jeho zavedenim by si kazdej "zamestnavatel",povetsinou arogantni kreten,musel jo povazovat lidi co by ho svou praci zivili!!!

    • Maroš napsal:

     Proude - aký zamestnávatelia - a na aký /koho/ kokot tu potom kto bude robiť, keď ľuďom budú padať pečené holuby do huby?! A kto tu bude vyrábať každodenne potrebné veci, potraviny, služby? Ty a tvoji guláš-komunisti? Každému podľa jeho potreby?! Či - dovezieme z Afriky?

     Inak - za príjem vôbec - sa považuje až čiastka, ktorá ti ostane po zdanení, odvodoch, poistenia, zaplatení bytu, energií, nákladov na deti a odkázaných príbuzných, jedla, hygieny, nákladov na osobnostný rozvoj /kultúra, vzdelávanie, šport/! Takže kto tu má - tých 80% obyvateľstva žijúceho z ruky do huby - PRÍJEM?!

     • niSas napsal:

      Prou nechápe, že musí být podílový příjem z rozpočtu každému synovy a dcérce od naší mámy. To je cca 8 000 000 podílů. Zbytek ať si zažádají ve své zemi, ale né tady, páč tady to je naše. Těm by měl být vydaný pas na dobu určitou a pak ádiéé. Ohledně vyrábění se automatizování výrob, gde blboni na podavaní obráběcí mašině už budou nahrazení automatickým podavačem bez nařízení, že se musí podavač po práci odpojit a jít zaplatit poplatek, dotáhne ve volbách potřeb. Su si jistý, že většina zvolí ANO. A pak vyhoděj všechny aparátčíky a mordechujce na hnůj. Dostanou, pokud patří k nám, to, co každej druhej. Heh

     • niSas napsal:

      No a eště todle. S tou Čaputovou už by to mělo doklapnout každýmu, že volby květáků sou maškarní ples kašpárků. Že nigdy ve volbách nevyhráli lidi, to se jen tak říká, gdyž vo nic jako nejde. Takže panský rezident(ka) byl dosazen na trůn stejně jako komise EU. Křoví jen zašustilo. Heh

      • proud napsal:

       Vy "umelci" co neumite myslet ani za prvni roh,natoz pocitat, si padnete do naruci a plakejte si sami nad sebou :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

     • proud napsal:

      Ses decko, kterymu se musi vysvetlovat ze bez prace nejsou kolace?????!!!!! Proto je potreba "robit",ne proto aby mel nejakej nenazranej jeste vic narvanou drzku! A zapomen ze kdyz das lidem zakladni,nepodminenej prijem,ze nebudou pracovat,to nebudou jen lemplove co nechtej delat tak jako tak!

      • proud napsal:

       Komu se nechce delat,dostane jen zakladni nepodminenej z kteryho tak tak prezije a tim to zvadlo,nikdo kolem nej uz skakat nebude,aby se jeste prodrazoval! Vsichni ostatni budou mit svoje nepodmineny prijmy+normalni vejplaty,dokud jim nedojde ze se maj na penize vysrat aby je nikdo skrz ne nemohl ovladat a zotrocovat!

       • niSas napsal:

        Čím těch 85% neproduktivních blboňů budeš zaměstnávat? Nic si nepochopil, cink cink...

        • proud napsal:

         Tys nepochopil,nevim nic o nekom "neproduktivnim",krome fetek a alkoholiku a ti jsou tak jako tak k nicemu,lepsi je jim zaplatit vetsi davku a o flasku vic at je pokoj rovnou,zato vim o hodne tech co tak jsou umele vytvareni.Jinak ve spolecnosti kde si nerves do chrtanu prachy a nejsi za ne vseho schopnej je jedno co delas,kdyz je to nekomu,nebo vsem k uzitku,protoze zijes skrz ne,vsichni zijou skrz ostatni.

        • niSas napsal:

         Nigdo nepotřebuje tvoji dávku, bimbo. ale každej podílník potřebuje rovný podíl, a to přirozeně na zemi, gde žije(podíl na neprodejné půdě),dále podíl na rozpočtu z celého vejvaru země (už žádný jiný podíl nikomu jinýmu) a podíl na potřebách, faktické směrování celéhé země ( pádnou pojistku proti demagogům jako si ty). Heh. Ale ty tady budeš furt žvatllat o lásce a k otročině a o vůdčích silách demagofických ideologií. Di se pomodlit k anunakům a už vypadni zpátky do emeriky, stejně seš jejich blboň vylízanej. Muheeeeeeee

        • proud napsal:

         Ze ja se s tebou,takovym zapsklym a nevzdelanym strevem s vymrdanou palici, vubec zahazuju :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • John_Pitralon napsal:

         Ženský s výjimkou zdravotnictví jsou stejně v práci na nic a vymýšlej jen lumpárny. A ještě svý osobní problémy pokládaj za to nejdůležitější na zeměkouli. Klidně jim všem můžeš dát ZP, ať nemusej zbytečně jezdit do práce sem tam a budou se starat o rodinu.

 8. Maroš napsal:

  Tak - a už je to tu - prečo som nevolil ješitného egocentrického Harabína, ale Kotlebu!

  "„Ďakujem Kotlebovi za to, že otvoril dvere islamizácii slovenskej kresťanskej rodiny, cudzím vojskám a vlastne i zániku štatu,“ pokračuje Harabin v reakcii na svoju prehru." - to mi poser prsa!
  https://www.aktuality.sk/clanok/676503/dakujem-kotlebovi-ze-poslal-dalej-sefcovica-vravi-harabin-reportaz/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2
  - - -
  Ty kokso! Skurvený systém "zosobňuje" povinné platby za odpad!

  "Dlhy a exekúcie. Slovenskí študenti v Olomouci sa dostali do veľkých problémov"

  "„Upomienky pre študentov chodili na internát, kde bol registrovaný náš prechodný pobyt. O výzvach na zaplatenie sme nemali ani tušenia a náš dlh narastal,“ priznávajú obe bývalé študentky.

  Obrátili sa preto na kompetentné úrady a situáciu začali riešiť s magistrátom mesta Olomouc.

  „Na magistráte evidujú začiatok môjho dlžného obdobia od 1. januára 2013, uhradiť som mala dokopy 6490 českých korún. Ja som ale štúdium ukončila 31. mája 2012 a od 31. júla mám trvalý pracovný pomer v nemocnici v Čadci. Pracujem tu dodnes. Od začiatku bývam v ubytovacom zariadení nemocnice, kde riadne odvádzam poplatky za komunálny odpad,“ upozorňuje Zuzana.

  Márii vyrubili nedoplatok vo výške 7260 českých korún. Máriin prípad bol na rozdiel od Zuzany už poslaný aj exekútorovi na vymáhanie.

  „Nikdy som žiadne upomienky nedostala. Pani na magistráte mi povedala, že je to môj problém, lebo nesledujem zákony a ich zmeny. Ani exekútor mi nič nedoručil do vlastných rúk – všetko iba na adresu prechodného pobytu,“ hovorí Mária."
  https://www.aktuality.sk/clanok/674294/dlhy-a-exekucie-slovenski-studenti-v-olomouci-sa-dostali-do-velkych-problemov/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!