Přednáška „Petr Hampl: Prolomení hradeb“ – 14.3.2019 – České Budějovice

Petr-Hampl-vJihočeští vlastenci vás zvou na přednášku autora bestselleru "Prolomení hradeb" sociologa PhDr. Petra Hampla. Bude hovořit na témata o kterých se v médiích nemluví. Vše se bude nést v duchu sociologického pohledu na současný stav EU, její další perspektivy a zachování národní identity na pozadí migrační krize. Ve druhé polovině přednášky bude prostor pro vaše dotazy. Na závěr přednášky bude autogramiáda knih Petra Hampla s věnováním.

Název: Petr Hampl: Prolomení hradeb
Přednášející: Petr Hampl
Pořádají: Jihočeští vlastenci

Kdy: 14.3.2019 od 18:00 do 20:00 h. (první hodina přednáška PhDr. Petra Hampla, druhá hodina bude možnost diskuze + autogramiáda knih).
Kde: Husův sbor, Palackého náměstí 1, 370 01 České Budějovice
Vstupné: Vstupné je dobrovolné

Web Jihočeských vlastenců:
http://jcvlastenci.cz/
13 Komentářů k Přednáška „Petr Hampl: Prolomení hradeb“ – 14.3.2019 – České Budějovice

 1. .lak napsal:

  Prolomení hradeb.

  °!° °!°

  Předpokládám že by šel aplikovat paragraf zavlečení do ciziny organizovanou skupinou spolčených pod jurisdikci nějaké podivné "brusle. Nějak nám zaměstnanci voličů zapomínají že hlas lidu je hlas boží.

  https://www.youtube.com/watch?v=rLGLAkNQuGw
  https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ 1:45

 2. John_Pitralon napsal:

  Města zločinu 3 Detroit dokument CZ 2017 https://www.youtube.com/watch?v=7wBZH_SyYx4

 3. proud napsal:

  Dovolte mi,abych vam vsem predstavil jednoho ze zmrdu co slouzej siozidovi! Sam o sobe napsal a chlubi se tim:" Využívám zkušeností, které jsem získal při několikaleté službě u 43.výsadkového mechanizovaného praporu v Chrudimi a nasazení v zahraničních misích.
  Jsem držitelem medaile ministra obrany ČR „Za zranění“ , dvojnásobné „Medaile NATO za účast v misích na území bývalé Jugoslávie“, „Čestného pamětního odznaku za službu v misi v bývalé Jugoslávii“, „Čestného pamětního odznaku za Multicam službu v misi SFOR“, centifikátu „ Award of British Military Parachute Wings“ za prodělání britského výsadkového výcviku a provedení seskoku z letounu C-130 a čestného titulu „Vzdušný ďábel“ za provedení prvního seskoku." Otevrel si predrazenej obchod taktickym zbozim k dalsimu zabijeni tady:http://www.tacticalgear.cz/o-nas/ , mate to i se jmenem a fotkou a adresou...........Robert Polcar

  Okružní 208

  35761 Březová

  Tel: 737 975 968

  IČO: 72193468

  e-mail: robertpolci@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!