Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 13.3.2019

vsu_271; Kvůli Porošenkovu propagačnímu videu nás předhodili jako krmení pro kanóny. Šokující přiznání velitele ukrajinské armády. Dále informoval, proč ukrajinský generální štáb vede palbu na města Doněcké republiky ze zakázaných zbraní. Byl jsem svědkem toho, jak za tímto účelem opouštěli pozice, které se nacházely pod kontrolou OBSE.

2; Americký astronaut označil ruskou raketu Sojuz za zázrak. Americký astronaut Nick Hague označil raketu-nosič Sojuz-FG za inženýrský zázrak.

3; V Kyjevě opilý policista napadl s nožem kolegu. Opilý policista svému kolegovi způsobil nejméně šest ran nožem v různých částech těla.

4; V Kongresu USA schválili zákon zakazující uznat Krym za ruský. Návrh zákona byl schválen 427 hlasy pro.

5; Obrana Doněcka před příslušníky Pravého sektoru a zabavování zbraní. Jak to bylo na jaře 2014? U příležitosti pátého výročí Ruského jara šéf frakce „Doněcká republika“ vzpomíná, jak se rval s ukrajinskými nacionalisty.

6; Byly zveřejněny působivé záběry. Ruské „létající tanky“ nacvičovaly bojové manévry ve velkých výškách. Podrobnosti sdělilo ruské ministerstvo obrany.

7; Alexandr Borodaj proti Maximu Ševčenkovi. Střet světonázorů v přímém přenosu. Během debat v televizním studiu se probíraly otázky voleb a různé volební technologie.

8; Proces evoluce mozku se prudce zrychlil. Co čeká lidstvo? Společnost se v průběhu světové historie často zbavovala géniů.

9; Těžce zkoušená Ukrajina: Kdo ve skutečnosti zabavuje chrámy pravoslavným? Ukrajinská hymna proti symbolu víry. Pravoslavným komunitám zabírají chrámy nevěřící lidé.

10; Je více než vážné. NATO prostřednictvím Estonska zveřejnilo plán útoku na Rusko. Těžko uvěřit tomu, že by Estonsko chtělo zabrat část území Ruska z vlastní iniciativy.

11; Řádění nacistů, útok na Ukrajinskou pravoslavnou církev a neplacení důchodů. OSN zveřejnila zdrcující zprávu o Ukrajině. Situace je neutěšená.

12; Přesný výstřel. Doněcký ostřelovač potrestal granátometčíka – fašistu z ukrajinské armády. Byl zveřejněn záběr přesného výstřelu, který zlikvidoval ukrajinského okupanta.

13; Spuštění družic Goněc byl odložen kvůli chybějící ukrajinské aparatuře. Aparatura systému řízení pohonného bloku „Briz-KM“ se vyrábí na charkovském podniku Chartron.

14; SBU obvinila Rusko z vytvoření „továrny trollů“ v Luganské republice. Jak tvrdí SBU, hlavními úkoly jednotky je zveřejňování falešných zpráv a shromažďování špionážních informací.

15; Vztah Ukrajinců k Rusku ze za poslední rok výrazně zlepšil. Svědčí o tom výsledky průzkumu Levada-centra. Zatímco vloni mělo pozitivní vztah 48% obyvatel, letos to bylo už 57%. V Rusku má pozitivní vztah k Ukrajině 34% lidí.

16; Saakašvili oznámil, že v Den Blbce (ruský název pro Apríl) se vrátí na Ukrajinu, a ukázal jízdenku. První duben si Micho vybral za datum návratu proto, že z Porošenka už nebude muset mít strach.

17; OSN: Na Ukrajině panuje atmosféra zastrašení. Píše se o tom ve zprávě Úřadu vrchního komisaře pro lidská práva.

18; Chce Merkelová vybudovat letadlovou loď pro EU, aby čelila Spojeným státům? EU se snaží zvětšit svůj obranný potenciál, kterým by mohla čelit rostoucímu nacionalismu v USA.

19; Japonsko označilo ruská vojenská cvičení na Kurilách za nepřijatelná. Tokio vyjádřilo protest kvůli ruským cvičením na jižních Kurilských ostrovech.

20; Pentagon vatuje: Ukrajinu to v roce 2020 spláchne do Černého moře. Odvracet destrukci grandiózní konstrukce hydroelektrárny DněproGES budou pomocí semaforů.

21; Celý svět odmítá padající Boeing 737 Max 8. Ukrajina se je chystá nakoupit. Nedávno schválilo pozastavení provozu tohoto typu letadla i vedení ruských S7 Airlines.

22; FSB zlikvidovala banditu, který chystal teroristický akt se sebeodpálením. Zločinec byl vyzván, aby složil zbraně a vzdal se, ale odpovědí bylo zahájení palby na pracovníky policejních orgánů.

23; Generace se špatně fungujícím mozkem. Jak lékařské úspěchy ohrožují lidstvo? Léky proti stařecké demenci zatím neexistují, Můžete tedy mít zdravé srdce, ale hloupou hlavu....

24; Vědci z Ruska a USA se domluvili na důležité spolupráci. Prezident Ruské akademie věd Alexandr Sergejev označil první den pobytu delegace ruských vědců v USA za velmi úspěšný.

25; Počet dětí s onkologickými diagnózami vzrostl na Ukrajině o 14%. Tato čísla obsahuje odpověď ukrajinského ministerstva zdravotnictví na dotaz jednoho z místních médií.

26; Odvrácená strana YouTube. S jakým cílem vláda USA bude využívat všechny tyto jistě neomezené možnosti? Vedení Google a YouTube provádí svou drsnou politiku a svévolně odstraňuje nežádoucí obsah, a naopak popularizuje žádoucí videa. Denně se uzavírají stovky „nesprávných“ kanálů a vnucuje se nám formou „Doporučení“ podívat se na něco „velmi důležitého“. Informace se stává zbraní a nástrojem pro manipulaci veřejného vědomí s cílem vlastní výhody.

27; Maduro poradil obyvatelům, aby se modlili za obnovení dodávek energie. 7. března byl Caracas a většina států Venezuely zbaveny dodávek elektřiny kvůli havárii na největší hydroelektrárně v zemi.

28; Záhadná smrt ptáků a dalších zvířat v Záporožské oblasti. Fakt hromadného úhynu byl zaznamenán policií. Veterinární služba provádí vlastní vyšetřování incidentu.

29; V Kyjevě spáchal obviněný přímo v soudní síni harakiri. Podezřelého obviněného z pokusu o vraždu a z loupežného přepadení dopravili do nemocnice.

30; Armáda Luganské republiky utrpěla ztráty v důsledku ostřelování ze strany ukrajinské armády. Nepřítel pokračuje v ostřelování navzdory jarnímu příměří, které nedávno vstoupilo v platnost.

31; V Oděse smetla vichřice do moře kočárek s dítětem. Náhodný svědek zachránil jak dítě, tak i matku, která za ním skočila.

32; Dnes brzy odpoledne zněly v Astrachaňské oblasti sirény a amplióny, které přenášely jednotný signál varování před ohrožením. Šlo o každoroční test systému včasného varování obyvatel před nebezpečím.

33; V malé ruské obci Iljinovka v Amurské oblasti byli v noci na dnešek zraněni čtyři lidé v důsledku útoku vlka. Útočící zvíře s podařilo ubít předměty, které byly po ruce.

34; Akcie společnosti „Nornikel“ prudce zlevnily poté, co vyšlo najevo, že Roman Abramovič akcie prodal.

35; Dětem bez očkování zakazují v Evropě chodit do školy. Někteří rodiče už byli v Itálii přistiženi při falšování potvrzení o očkování.

36; Ozbrojenec Islámského státu Chidirnebi Kazujev, který chystal výbuch na koncertě zpěváka Kirkorova, označil za objednatele teroristického aktu Maxima Galkina. Senzační zprávu už komentovali všichni zúčastnění.

37; Třicet tisíc příslušník SBU honilo patnáct „trollů“. Operativní skupina Zastoupení Doněcké republiky ve Společném centru pro kontrolu a koordinaci příměří a pracovní četa opravářů „Vody Donbasu“ se stala terčem ostřelování.

38; Theresa May přišla o veškeré mocenské páky. Velká Británie stojí na prahu „tvrdého Brexitu“. Roste pravděpodobnost toho, že Londýn bude nucen opakovat referendum o odchodu z EU.

39; Zvýšení DPH přestalo ovlivňovat inflaci. Vliv zvýšeného DPH se již vyčerpal a růst cen se vrátil k normě.

40; Kadyrov tvrdě zareagoval na nový protiruský návrh zákona ve Spojených státech. Kongres USA učinil další protiruský krok.

41; Na internetu se vysmáli atentátu Galkina na Kirkorova kvůli Pugačovové. Uživatelé internetu si dělají legraci z výpovědí Chidirnebiho Kazujeva.

42; Nedaleko budovy Filharmonie, kde vystupoval Porošenko, omdlel muž. V budově Filharmonie se shromáždili pracovníci státní správy, ke kterým promlouval Petr Porošenko v rámci zasedání Rady pro regionální rozvoj.

43; FSB zažalovala list Novaja gazeta. Předběžná slyšení se budou konat 21. března, informovala tisková tajemnice soudu Junona Carjova.

44; Kyjev je připraven vyměnit 25 Rusů a omilostnit 72 stoupenců Donbasu. Informovala o tom zástupkyně Ukrajiny v humanitární podskupině Třístranné kontaktní skupiny v Minsku Irina Geraščenko.

45; Krvavá jatka. Osm mrtvých v brazilské škole. Podle předběžných zpráv dva mladíci zahájili v kapucách palbu na studenty školy.

46; Poslanec z Osetie zmlátil učitelku před dětmi. Šlo o strýce jedné z žákyň, která byla vyšetřována jako jedna z podezřelých z krádeže drobného peněžního obnosu ve školní šatně.

47; Jsou na Ukrajinu zlí! Lucenko si stěžuje, že FSB překazila dodávky náhradních dílů pro ukrajinský obranný průmysl. Podle jeho slov neexistuje jiná možnost jak může Ukroboronprom získat potřebné součástky.

48; Kurs eura se propadl na minimum od srpna 2018. Nyní činí 73,88 rublů.

49; Hackeři se zmocnili oficiálních stránek Doněcké republiky. Vedení Republiky varuje, že v tuto chvíli nemůže ručit za obsah stránek.

50; Vojáci ukrajinské armády trpí vzteklinou. Po krajině se potulují velká množství zdivočelých psů, ale i nakažených lišek. Nákaza se v terénu přenáší na vojáky.

51; Ukrajina přece jen zakázala provoz Boeingů 737 MAX ve svém vzdušné prostoru.

52; Na Ukrajině probíhá vyšetřování přípravy likvidace vůdců Nacionálního korpusu a Nacionálních družin ze strany SBU.

53; Byla zveřejněna cena Porošenkových aktiv v daňových rájích. Cena prezidentova čokoládového impéria činí 26 miliard hřiven.

54; Zahraniční investoři věří ruskému ministerstvu financí. Ministerstvo dosáhlo dalšího rekordu. Objem přilákaných finančních prostředků během aukcí rublových státních obligací dosáhl 87,2 miliard rublů.

55; Agresivní nacisté vypískali Porošenka. Ozbrojenci z Národního korpusu výkřiky „Hanba!“ přivítali prezidenta Petra Porošenka v Černigově.

56; Gryzlov kritizoval chování zástupců Kyjeva na rozhovorech v Minsku. Kyjevská delegace zaujala pozici vytlačování zástupců Donbasu z vyjednávacího procesu v Minsku.

57; Trump zakázal lety Boeingů 737 MAX. Lety budou přerušeny do okamžiku dalších pokynů.

58; V činnosti Facebooku a Instagramu došlo k poruchám. Obyvatelé řady evropských zemí a USA narazili na potíže při práci sociálních sítí.

59; Kvůli Krymskému mostu přišel Mariupol o více než třetinu flotily. Mariupolský přístav ztratil třetinu své flotily a až 140 tisíc tun exportní metalurgické produkce za měsíc kvůli výstavbě mostu.

60; Francouzský poslanec neočekávaně odpověděl na otázku o „okupačních vojskách“ na Krymu. Na Krymu je v ulicích podstatně méně vojáků než v Paříži, prohlásil kandidát pro volby do Evropského parlamentu Thierry Mariani.

61; Stal ses prezidentem díky krvi našich chlapců. Luck „vítá“ Porošenka. Abys skryl své zločiny, tvoji generálové zlikvidovali 51. Samostatnou mechanizovanou brigádu! Volyň nezapomíná!

62; V zájmu Kyjeva je uznat Krym za ruský, prohlásil francouzský politik Ve středu dorazila na Krym francouzská delegace, jejímiž členy byli poslanci francouzského parlamentu a komunální politici.

63; V Radě federace odpověděli na prohlášení USA o porušování lidských práv na Krymu. Washington blouzní o případech mučení, o únosech a nezákonném věznění. Vyplývá to z každoročně zveřejňované zprávy o stavu lidských práv ve světě.

64; Velitel pluku Azov Andrej Bileckij informoval o „kosmických“ ztrátách v řadách ukrajinské armády. Poslanec Nejvyšší rady přiznal, že dodnes nedokázal Kyjev učinit sebemenší krok k urovnání občanského konfliktu.

65; CNN informovala o stížnostech pilotů na Boeing 737 MAX. Piloti si stěžovali na chování stroje během letu. Společnost Boeing požádalo o pozastavení letů všech letadel tohoto typu.

66; V Pentagonu se polekali vojenské modernizace v Rusku. Informoval o tom velitel ozbrojených sil USA v Evropě (EUCOM) a hlavní velitel Spojených ozbrojených sil NATO v Evropě, čtyřhvězdičkový generál Curtis Scaparrotti.

67; Black-out skončil. Venezuela opět zahájila vykládání ropy. Státní společnost PDVSA obnovila vykládání ropy na tankery poté, co ve Venezuele skončil black-out kvůli mimořádné situaci na největší vodní elektrárně v zemi.

68; Jedna z bomb ruského letectva osvobodila osoby vězněné Islámským státem. Ruské letectvo udeřilo na pozice ozbrojenců v západní části provincie Idlíb.

69; V Bělorusku činil v roce 2018 nejvyšší úplatek 80.000 euro. Na tiskové konferenci s názvem „Moderní přístupy k prevenci ekonomických zločinů v Bělorusku“ to oznámil zástupce náčelníka správy ministerstva vnitra Valerij Balabujev

70; Pomsta za „Čeburašku“: Zelenskij označil Timošenkovou za zkyslý boršč. Podle slov humoristy lze Timošenkové prohlášení srovnat jen se štěkotem psa ze sousední vesnice.

71; V Rusku se objeví federální rejstřík malých původních národů, který usnadní čerpání sociálních výhod a úlev. Zákon je připraven k předložení do Státní dumy.

72; Porošenko avizoval testy zázračných zbraní u ruských hranic. Informoval, že testy posledních inovací ukrajinského obranného průmyslového komplexu v oblasti raketových zbraní budou probíhat na polygonech v Černigovské oblasti hraničící s Ruskem a Běloruskem.

73; Ve francouzském Národním shromáždění bylo navrženo zrušení protiruských sankcí. Tuto pozici zaujala frakce „Republikáni“ ve svém programu pro volby do Evropského parlamentu.

74; Ochránci lidských práv konstatovali zvýšení agresivity u dětí. Nezletilí zločinci jsou čím dál agresivnější a dopouštějí se těžkých zločinů. Příčinu vidí jako obvykle v internetu.

75; Americký soud poslal Manaforta za mříže. Dostal 7,5 roku odnětí svobody.

76; Ukrajinská prokuratura a SBU provedly domovní prohlídku u šéfa volebního štábu Jurije Bojka – Viktora Baranského.

77; Lucenko informoval, jak došlo k úniku informací o případu korupce v obranném průmyslu. Skandál se dotkl jak ukrajinských policejních orgánů, tak i pověsti ukrajinského protikorupčního systému v očích Západu.

78; Zpěvačka Vera Brežněva prohlásila, že se nepovažuje za ukrajinskou zpěvačku. Nikdy nenazpívala žádnou píseň v ukrajinštině. Nemá ale nic proti tomu, aby byla označována za zpěvačku ukrajinského původu.

79; V Novosibirsku bude postaven pomník Stalinovi. Soudruzi z Novosibirska píší, že chtějí stihnout odhalení pomníku do 9. května.

80; Kyjevský soud přikázal, aby byl kapitán lodě Nord silou dopraven na zasedání soudu. Advokát Valdimira Gorbenka prohlásil, že obhajoba zvažuje variantu účasti Vladimira Gorbenka v režimu videokonference.

81; USA se chystají bojovat s Ruskem nově. V USA byl vytvořen úřad zaměřený na boj s finančními zločiny Ruska.

82; Zelenskij zvyšuje náskok v žebříčku ukrajinských prezidentských kandidátů. Nad Petrem Porošenkem vede o více než 8 procentních bodů. Zelenskij 27,7%, Porošenko 19,6, Timošenko 14,8%.

83; Na Ukrajině se bude konat mistrovství v házení papírových vlaštovek. Kvalifikace bude probíhat od 22. března do 25. dubna v Dněpropetrovsku, Charkově, Kyjevě, Oděse a Lvově.

84; Trasgenderům v americké armádě dali 30 dní na změnu pohlaví. Náměstek ministra obrany USA podepsal výnos o omezení přístupu transgenderů k výkonu vojenské služby.

85; Srbská pravoslavná církev napsala všem církvím, že neuznává Pravoslavnou církev Ukrajiny.

86; Byly zrekonstruovány rozhovory pilotů před havárií Boeingu v Etiopii. Měli problémy s řízením a chystali se vrátit na letiště.

87; Bývalá ukrajinská atletka Pogrebňak byla zařazena mezi kandidáty do ruského národního mužstva. Sportovkyně změnila občanství v roce 2017 v souvislosti se sňatkem.

88; Byly zveřejněny příčiny relativně nízké ceny internetu v Rusku. Rusko patří mezi pět zemí s nejlevnějším přístupem k internetu.

89; Zpod sutin zřícené třípatrové školy bylo v Lagosu v Nigérii vyproštěno 19 lidí včetně sedmi dětí. Informace o obětech na životech žádná nepřišla.

90; Školská reforma na Ukrajině: Tatarský jazyk bude dominovat nad ruštinou. Projekt „Nová ukrajinská škola“ předpokládá třístranný model pro školáky, kteří se budou chtít učit v jazyce národnostních menšin.

91; Americký generál „odhalil“ plán Ruska na obsazení Rumunska z oděského nástupního prostoru. Bývalý velitel ozbrojených sil USA v Evropě generálporučík Ben Hodges si myslí, že Rusko může okupovat Oděsu a potom hned Rumunsko.

92; Kněží Ukrajinské pravoslavné církve si postěžovali Timošenkové na represe ze strany Porošenka.

93; FSB: V Rusku byla zadržena skupina ilegálních obchodníků se zbraněmi.

94; Miliardář Achmetov prodává elektřinu Ukrajině dvakrát dráž než Maďarsku.

95; Porošenko odvolal šéfa SBU Sumské oblasti.

96; Na Filipínách bylo při srážkách armády s ozbrojenci zabito dvanáct lidí, z toho tři vojáci.

97; Šéf Naftogazu bude dostávat 18 tisíc dolarů denně. Podnikatel Sapronov provedl výpočty vycházející z veřejných informací o příjmech šéfa energetické státní společnosti.

98; Rada federace schválila zákon o trestání za falešné zprávy.

99; Bruselský dialog Bělehradu a Prištiny bud pokračovat až po zrušení kosovských cel na dovoz ze Srbska.

100; Vladimir Putin přispěl z vlastních prostředků na výstavbu chrámu Ozbrojených sil Ruské federace.

101; Peskov ujistil, že Rusko se nevměšovalo do práce ústřední volební komise v Indonézii.

102; Poslanec Vitalij Milonov požaduje, aby byly zakázány reklamy na sex-shopy poblíž škol a poliklinik.

103; Polští farmáři během protestní akce ve Varšavě rozsypali na ulici jablka.

104; Ruský hudebník Jurij Ševčuk vyzval Rusy, aby se vrátili z USA do vlasti, aby jí pomohli v rozvoji.

105; Venezuela požádá o pomoc Rusko, Čínu a OSN při vyšetřování útoku na systém zásobování elektřinou. Maduro jmenoval zvláštní prezidentskou komisi pro vyšetření kybernetického útoku.

106; Rusko ministerstvo zahraničí označilo sankce USA proti ruské bance za spolupráci s Venezuelou za nelegitimní.

107; V Moskvě skončil konflikt mezi Čečenci a Ázerbajdžánci střelbou a bitkou na nože.

108; Ukrajinská pohraniční služba se nechystá pustit Saakašviliho do země.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
25 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 13.3.2019

 1. Rocco napsal:

  27; Maduro poradil obyvatelům, aby se modlili za obnovení dodávek energie.
  ____________________________________________________________________

  Věděli (někteří) Američané předem o zničení venezuelské elektrické sítě?!

  Americký senátor Marco Rubio (republikán za stát Florida) už niekoľko minút potom, ako vo Venezuele došlo k obrovskému a vlastne celoštátnemu výpadku dodávky elektrickej energie, urobil vyhlásenie: „Správy o totálnom výpadku dodávok elektriny v celej Venezuele hovoria o tom, že 18 z 23 štátov a mestských obvodov je v súčasnosti celkom bez prúdu. Bez prúdu je aj hlavné letisko a zlyhali aj záložné generátory.“

  Avšak bývalý venezuelský viceprezident Jorge Rodriguez sa pýta (video), odkiaľ vedel americký senátor už niekoľko minút potom, ako ku katastrofe došlo, podrobnosti o jej rozsahu a príčinách? V tom čase ešte ani sami Venezuelčania nevedeli čo sa stalo. A najmä, ako vedel, že zlyhali aj záložné generátory, ktoré ešte nenabehli?

  Článok v New York Times z augusta 1973 opisuje, že podobné „náhodné“ zlyhania elektrického systému sa diali aj v Čile počas „politickej krízy“ predchádzajúcej násilnému zvrhnutiu socialistického prezidenta Salvadora Allendeho. Článok tiež píše o tom, ako čilské noviny nariekajú nad tým, že Američania v krajine organizujú protivládne protesty, ktoré ničia čilskú ekonomiku.

  My Slováci môžeme byť radi, že náš najväčší a hlavný partner v oblasti obrany vie včas takmer o všetkom, čo sa na planéte vo vojenskej oblasti deje – ba väčšinou dokonca skôr, než sa to stane. To nás môže napĺňať pocitom bezpečnosti a uspokojenia, že lepšieho partnera sme si nájsť ani nemohli.

  https://www.hlavnespravy.sk/vedeli-americania-vopred-o-zniceni-venezuelskej-elektrickej-siete-mohli-sme-mat-aj-lepsieho-partnera-v-oblasti-obrany/1697035#

  Marco Rubio, původním jménem zřejmě Rubinstein, je sponzorovaný Sheldonem Adelsonem a v prosinci 2015 jako prezidentský kandidát řekl: "Israel Is everything we want The Middle East to look like In the future!"
  Video
  https://www.youtube.com/watch?v=qHWXAV8V4cU

 2. proud napsal:

  "4; V Kongresu USA schválili zákon zakazující uznat Krym za ruský. Návrh zákona byl schválen 427 hlasy pro."..................:-)))))))))))))))))))))))))))))))))),a toz to ja si tady a ted schvaluju ze Amerika byla ukradena puvodnim obyvatelum a ma se jim vratit i s odkodennim za veskery ublizeni,vrazdy a prikori.Co s tim Amerika udela? Hovno,to stejny jak to asi sere Rusko,nejaky americky picoviny :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 3. Karel K. napsal:

  Číňané se objevili až v 19. století: Oficiální důkazy.
  V tomto filmu uvidíte skutečný důkaz, že se Číňané a všichni Mongolové se objevili až v polovině 19. století. Dříve o nich v centru naši civilizace nebylo nic známo . . . .

  http://www.noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

 4. Karel K. napsal:

  Jaderný výbuch ve Fukušimě byl naplánován. Jaderný fyzik odhalil pravdu o příčinách jaderné katastrofy . . .

  http://www.noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

  .

 5. napětí napsal:

  Kurňa, právě tohle mi scházelo, leva-net zrušil komentáře.na všech článcích .. něco se tam stalo...asi..

  • proud napsal:

   ....a?...........nad tou sektou jsme zlamali hul uz davno........

  • Jan napsal:

   Cenzuruji vsude i na tadescu.cz.Mazou vam vse co se jim nehodi do kramu! Ten podeziram z toho, ze je rizeny CIA, ackoliv se vydava, ze je proti tem bastardum.

 6. smvh napsal:

  Tak co vidím a chápu já.

  -nejsou to mrtvoly, ale jako ovce krčícíse modliči, který právě někdo hodně překvapil, takže se zmohli pouze na ovcomyšlení, kdy jeden dělá to co všichni ostatní, takže naskákali do rohu a doufali, že to nekoupí. Plno lidí tam stojí nebo dřepí a právě klekají k zemi. Žádný naaranžovaný mrtvoly!

  -zbraně rozhodně nemá přestavený na automat. Pouze rychle mačká spoušť po jedné ráně. VK by si měl pustit ještě video s automatem.

  -dveře na terasu nikde nevidím, jsou to okna!

  -střílel ostrýma, což bylo pořád vidět při přebíjení. Ať mi někdo dá čas, kde jsou vidět slepý.

  -jak může někdo napsat, že tam není žádný řev? Naprosto nechápu.

  -kamera na helmě má automatický režim citlivosti mikrofonu, takže při střelbě se ztlumí a je slyšet jen ta střelba. Za sekundu se citlivost zase zvýší a je slyšet vše, včetně toho řevu, skla jak někdo zdrhne z okna a hrající hudby (střelec má na sobě repráčky). Co dělá větší rámus, puška co dává střele energii 1800J nebo sklo?

  -když picne toho ležícího na boku, kterýho prvně trefil brokovnicí, krev mu vyprskne z hlavy skoro 2 metry po koberci. Tohle že lze zvládnout balonkem v ruce, takovou silou a v přesný moment výstřelu? Ale no. Čepička mu drží, protože z tohoto úhlu nebyla odfouknuta. Hned po něm je vidět borec s malým krvavým flekem na zádech.

  -zajímavý, jak naaranžovaný mrtvoly přesně ví, na koho se zrovna střílí a cukají sebou. To asi museli nacvičovat hodně dlouho.

  -krev teče pod hadrama na zem a střílí na ně proti zemi a ne zdi, takže co by mělo být na zdi?

  -AR 15 (.223 Rem) dělá průstřely, takže krev teče kanálem dolů a ne nahoru na hadry. Krev stříká jen v hulywódských sračkách a videohrách! Dírky v hadrech nejsou vidět, protože video je rozmazaný a ráže 5,56mm asi těžko předvede filmový efekty. Když se střílí do čehokoli na střelnici, často je problém zásahy vidět už na pár metrů. Teprve zblízka jdou vidět.

  -krvavých fleků tam vidím přes deset. Kdo tam nevidí krev, ji tam asi nechce vidět. Na prvních záběrech vidět není, protože teprve vytíká! Jak tam prochází znova, je krev už vidět. Video je nutný přehrávat po snímku, protože je prostě nekvalitní.

  -borec se škraboškou - to není škraboška, ale čepička, co odlítla borcovi v bílé košili. Aneb, před výstřelem "škraboška" nikde a po výstřelu si ji už asi nasadil.

  -vesty s kevlarovou hadrou by mu proti .223 Rem rozhodně nepomohly. To zastaví jen mnohem slabší střely z pistolí. Na zastavení .223 Rem je potřeba ocelový plát. A vestu tam teda nevidím, jen tričko a bílý pásek kalhot.

  -to není žena, ale dvě děti.

  -nedovedu si představit, že by se střílelo ostrýma na někoho zdrhajícího s vestou a doufalo se, že nedostane zásah mimo vestu, což v tom záběru bylo téměř tutovka.

  -přední sklo BYLO jasně rozpraskaný a s bílým flekem dole. Není nutnost, aby se hned sypalo ven jak boční, protože jsou lepený!

  -pokud bylo video streamovaný v reálným čase na net, téměř odpadá konspirace, že šlo o divadlo. Při takovým divadle by se dala udělat a hromada chyb, který by hned visely na netu, všem pro smích.

  Varianta, že to mohl být zákulisní vládou/tajnýma organizovaný útok, je možná. Kolem Breivika bylo taky plno nesrovnalostí a svědectví, že střelců bylo víc, šaškování policajtů jakože nemohli přijet dřív, apod.

  Závěr: útok ostrýma by zcela reálný. Žádný fake divadlo s hercama.

  Taky je často vidět, že mít brokovnici a spolíhat se že po zmáčknutí vystřelí, je naivní. To by člověk musel být pořádně natrénovaný. I tenhle vymetač střelnic s nima měl problémy.

  "velice amatérskou a naivní inscenaci, kterou odsuzují všichni ti, kteří někdy v životě drželi v ruce zbraň a stříleli z ní."
  -sem s nima! Kde jsou tihle lidi?

  "To znamená, že muž ležící ve dveřích do místnosti vpravo musel být zabit při střelbě zdálky z brokovnice, a to je nepravděpodobné, že by to stačilo na okamžité zabití, protože brokovnice mají rozptyl."
  -ta dálka byla pár metrů a na pár metrů nemají brokovnice rozptyl skoro žádný. VK toho o zbraních moc neví. Ať si vytřelí na střelnici na papír 25m daleko a podívá se na dírku o trochu větší než 18,5mm - ráže brokovnice.

 7. Rocco napsal:

  Že nikdy neřeknou značky zbraní?!

  “The attacker was using a couple of guns, one was a shotgun, one was an AR-15 — that's the so-called civilian equivalent of the M-16. It’s an assault rifle.”

 8. antihavel napsal:

  SMVH: jasně vážený analytiku. A proto premiérka hned hystericky vyzývala k NEsdílení tohoto videa a vzápětí k zákazu zbraní slušným lidem. Ať je to video fake nebo není(jako že JE akorát tam šlověk musí vidět to co tam je a ne to co tam MÁ vidět podle mainstreamu), qui bono je jasné. Odzbrojit nejprověřenější občany, ty se zbrojákem, tak aby byly jako ovce na porážku před jakoukoliv diktaturou. Nacisté, komunisté, ti všichni odzbrojovali občany.Proč? ABY SE NEMOHLI BRÁNIT, ty debunkere. Je to tak průhledné, prvoplánové a trapné, že jenom totální zblbnutí a vymytí mozků populaci umožní akceptovat ztrátu svobod. Akce, reakce, řešení. Klasika. Ale populace tak zidiotštila, že si tu válku a totalitu zaslouží. Slováci např.si zvolí Čapoutovou, loutku Sorose a ještě si k vlastbí genocidě zatleskají jak jsou progresivní, soudruzi svazáci. Hnus.

 9. antihavel napsal:

  SMVH: jasně vážený analytiku. A proto premiérka hned hystericky vyzývala k NEsdílení tohoto videa a vzápětí k zákazu zbraní slušným lidem. Ať je to video fake nebo není(jako že JE akorát tam člověk musí vidět to co tam je a ne to co tam MÁ vidět podle mainstreamu), qui bono je jasné. Odzbrojit nejprověřenější občany, ty se zbrojákem, tak aby byly jako ovce na porážku před jakoukoliv diktaturou. Nacisté, komunisté, ti všichni odzbrojovali občany.Proč? ABY SE NEMOHLI BRÁNIT, ty debunkere. Je to tak průhledné, prvoplánové a trapné, že jenom totální zblbnutí a vymytí mozků populaci umožní akceptovat ztrátu svobod. Akce, reakce, řešení. Klasika. Ale populace tak zidiotštila, že si tu válku a totalitu zaslouží. Slováci např.si zvolí Čapoutovou, loutku Sorose a ještě si k vlastbí genocidě zatleskají jak jsou progresivní, soudruzi svazáci. Hnus.

 10. Korina napsal:

  Jak to bylo tedy nevíme, ale za účelem odzbrojení obyvatelstva Nového Zélandu a to proč ? To se tam střílí každý den nebo co ? Proč je taková snaha všude odzbrojit pokojné lidí ? Proto, aby teroristé měli snazší žně ? To se na schvalování nových zákonů budou používat teroristické útoky ? Pak, že to nebylo plánované tajnými službami, no bylo, to je jasné. Pokud se strilelo ostrými, tak je to na obžalobu těch tajných služeb.

  • proud napsal:

   Aspon ze uz se lidi probouzej.Driv by jen kriceli:"Chytte teroristy" a ze je to na ne nahrany by je ani nenapadlo.

  • Maroš napsal:

   Korina plus ostatní..."Hollywoodske" globálne False Flag "Studio"!
   Dokument-prednáška má 1 hodinu a 24 minút...
   Admin - odporúčam zaradiť ako samostatnú tému! Včera to malo do 400 zhliadnutí a pravdepodobne to zablokujú, tak si to treba stiahnuť!
   Ole Dammegård: Falešné Vlajky-Zfalšovaný Teror, Krizoví Herci, Filmová Produkce Zfalšovaných Útoků
   https://www.youtube.com/watch?v=gfAzMT2VD_M

   Kontext:
   Satanistická symbolika zúčastnených na fake masakre v Novom Zélande – tak „útočník“, ako aj „svedkovia“ zdôrazňujú symbolickú 6-ku! Grécke video…
   Η ΑΛΗΘΕΙΑ για το «χτύπημα» στη Νέα Ζηλανδία. ΜΗΝ ΤΣΙΜΠΑΤΕ!
   https://www.youtube.com/watch?v=WCY-iUXPviY
   Video už je zablokované - treba si prelúskať fotogalériu agentúrnych snímok - určité osoby - obete aj útočník - palcom a prstami naznačujú satanistický symbol 6-tky!!!

   Inak – podľa Pjakina – na Novom Zélande je fyzické sídlo niektorých hláv Globálneho prediktora, takže – treba si spomenúť na scenár „masakry“ v Nice – ktorá je pod jurisdikciou GP! Existujú zábery hercov, ktorí sa pri "úteku" smejú, odtrhnutá hlava "bez" krvi z trupu a iné. Kľúčový je ten Ole Dammegård, ktorý nahromadil spústu záberov tých istých osôb-hercov zúčastnených na podobných udalostiach!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!