Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 16.3.2019

sbu_851; SBU odpověděla na obvinění nacistů z přípravy provokací. SBU bude sledovat průběh shromáždění Nacionálního korpusu.

2; V Lotyšsku byli pokutováni američtí vojáci, kteří pomočili pomník. Na ministerstvu obrany vyjádřili lítost nad incidentem.

3; Na ruském ministerstvu obrany informovali o imitaci bombardování základny Baltské flotily letadlem amerického letectva. Na ministerstvu komentovali informace o přiblížení amerického vojenského letadla k ruským hranicím.

4; V Minsku byl v odpadkovém kontejneru nalezen kbelík s radioaktivním uranem. V plastovém kýblu byly nádoby s pěti kilogramy uranu.

5; Měkká síla proti jaderným zbraním. Neviditelné soupeření Ruska a USA v kinematografii. Známý luganský spisovatel Gleb Bobrov komentoval situaci kolem ruské vlastenecké kinematografie.

6; Bylo poodhaleno tajemství kolem bojového vrtulníku Mi-28NM. Během modernizace dostal vrtulník nové motory se zlepšenými parametry.

7; Evropská schizofrenie: Bez Ukrajiny Evropa padne. Ze strany Ukrajiny lze často slyšet halasné výroky o zásadním významu Ukrajiny pro Evropu.

8; Rusko: Důchodová reforma nebo obyčejná loupež? Zabředli jsme do lživých slov a termínů, které vůbec neznamenají to, co původně.

9; Ruským mediálním prostorem hýbe případ policejní zvůle v Rusku. Výsledkem protiprávního a neospravedlnitelně krutého přístupu ruských policistů v případu Vladimira Michajloviče Ivančenkova, by naprosto zbytečný úhyn kriticky ohrožených orlů, které muž s obrovskou obětavostí vypiplal.

10; Tajemství „Sajgy“. Neobyčejný příběh karabiny na bázi samopalu Kalašnikov. Proč se lovecká puška jmenuje „Sajga“? Jde o druh antilopy, jejíž stáda pustošila rozsáhlá pole v Kazachstánu a působila nezměrné národohospodářské škody.

11; Na Ukrajinu se vrací Jaceňukův duch. Ukrajina opět pokračuje v budování plotu na hranici s Ruskem.

12; Před pěti lety se změnil svět. Byly zveřejněny zajímavé vzpomínky obyčejného člověka na „Ruské jaro“ na Krymu. Návratem Krymu začalo nezvratné znovuzrození Ruska jako světové velmoci.

13; SBU ukončila vyšetřování případu novinářky Jeleny Bojko deportované z Ruska. Případ byl předán oblastní prokuratuře za účelem podpory státního žalobce u soudu.

14; Státní department „pustil na Ukrajinu psy“. Americké ministerstvo zahraničí poskytl ke zveřejnění zprávu o dodržování lidských práv. Zvláštní místo (nijak lichotivé) v ní zaujala právě Ukrajina.

15; Krvavý teroristický čin na Novém Zélandu je poznamenán černou stopou ukrajinských nacistů. Organizátor masakru v novozélandských mešitách pobýval na Ukrajině a nejsou vyloučeny jeho kontakty se zástupci místní ultrapravice.

16; Lukašenko by mohl už v dubnu opustit funkci prezidenta, tvrdí zdroj. Předtím Lukašenko sliboval, že opustí funkci prezidenta, pokud pocítí, že je to přání lidu.

17; Masakr v novozélandských mešitách: Vrah stanul před soudem. Považujeme Tarranta za odpovědného za oba útoky, zdůraznil policejní komisař.

18; Rusko zvítězilo v sankční válce, píše National Interest. Efekt protisankcí byl takový, že zástupci dalších odvětví národního hospodářství v Rusku začali prosit, aby sankce byly rozšířeny i na ně. Největší prospěch z protiruských sankcí a zavedených ruských protiopatření mělo ruské zemědělství a potravinářský průmysl.

19; Na Ukrajině navrhli, aby se po Rusku vymáhala renta za „země Jurije Dolgorukého“. Všechno to spočítat za celých tři sta let zpátky, vymáhat to po nich, vzít je do otroctví, pokud nebudou schopni to zaplatit, navrhl bývalý prokurátor Ukrajiny.

20; V Rusku byl prodán první automobil s elektronickým technickým průkazem. Ten garantuje maximálně kompletní historii dopravního prostředku včetně informací o nehodách, uskutečněných technických prohlídkách či zabavení automobilu.

21; Rakev s Malašenkovým tělem dorazila do Ruska. Informoval o tom šéfredaktor Echa Moskvy Alexej Venediktov.

22; Porošenko informoval o trojitém úderu na ruské plány. Agresor musí poznat, že cena za ozbrojenou agresi jen poroste, radoval se ukrajinský prezident z dodatečných sankcí ze strany EU? US a Kanady.

23; Na Krymu byly spočítány škody v důsledku pobytu poloostrova pod ukrajinskou správou. Spočítat hospodářské ztráty za dobu, co byl Krym pod ukrajinskou správou přikázal předseda Státní dumy Ruské federace Vjačeslav Volodin.

24; Spolustraníci Theresy May jí dali tvrdé ultimátum ohledně Brexitu. Konzervativní poslanci poskytnou podporu dohodě premiérky s EU pouze při splnění jedné podmínky. Britská premiérka má v červenci (podle některých dokonce už v květnu) opustit svou funkci.

25; Jak Boeing „opraví“ letadlo 737 MAX? 346 obětí a jen týden na nápravu. Už je známo, že obě katastrofy – v Etiopii i v Indonésii – spojují společné problémy, které vedly k havárii.

26; Britští školáci prožívají paniku z matematiky. Žáci nižších a středních tříd britských škol pociťují záchvaty paniky kvůli matematice, píší The Times.

27; Začali sčítat škody. Aksjonov se vyjádřil k perspektivám žaloby na Ukrajinu kvůli škodám způsobeným na Krymu.

28; Puškov připomněl pochybné „hodnoty“ Kanady, když zavádí sankce proti Rusku. Připomeňme, že 15 května kanadské ministerstvo zahraničí informovalo o zavedení nových sankcí vůči řadě vysoce postavených osob z Ruské federace. Dobře se takové moralizování poslouchá od země, která se ujala mnoha nacistů po Druhé světové válce a která naprosto nic nenamítala proti zločinným příkazům Bushe, Cheneyho, Rumsfelda či Blaira, kteří mají na svědomí životy statisíců lidí v Iráku.

29; Kyjev v obležení. Na Majdanu se brzy po poledni začal shromažďovat dav. Zatímco v Paříži pokračují srážky Žlutých vest s policií, i v Kyjevě se schyluje k nepokojům.

30; Okupant z 57. brigády ukrajinské armády byl nalezen mrtev. Byla zveřejněna další fakta diskreditující nacionalistické jednotky se objevují také v zóně OOS (dříve ATO).

31; Jak se Doněcká republika vymaňovala z Achmetovových rukou a jak se oligarcha pokoušel uplatit Domobranu. Šéf Svazu dobrovolníků Donbasu Alexandr Borodaj poskytl interview vojenskému dopisovateli Domobrany Doněcké republiky Gennadiji Dubovému.

32; Kličko slavnostně otevřel Park Borise Němcova. Akce se účastnila i Němcovova dcera Žanna.

33; Boje v ulicích Paříže pokračují,. Organizátoři slibují, že dnešní protestní akce bude jednou z nejdůležitějších za posledních osmnáct týdnů.

34; Doktorka Smrt (Uljana Suprun) vysvětlila, proč se vtírají myšlenky o zradě. Rostoucí ceny, vymírající obyvatelstvo – to vše jsou důvody pro myšlenky o tom, že už dlouho je za vším zrada.

35; Předvolební odpad: Na Porošenka útočí růžová prasata. Kolem pěti tisíc zástupců Nacionálního korpusu demonstruje před Porošenkovou administrativou v Kyjevě.

36; Ať si fantazírují mlčky. Ve Státní dumě odpověděli na slova ukrajinského politika o zotročení Rusů za tři sta let vlády nad Kyjevskou Rusí.

37; V Austrálii výrostek rozbil senátorovi vajíčko o hlavu a byl politikem surově zbit. Předtím senátor Fraser Anning mluvil o nepřímé vině imigrantů na teroristickém aktu v mešitě na Novém Zélandu.

38; Mirotvorec obvinil autora vyšetřování rozkrádání ve Vojensko-průmyslovém komplexu z diverze proti Ukrajině. Zveřejnění skandálního vyšetřování o rozkrádání v obranném průmyslu vedlo k odtajnění agentů vnější ukrajinské rozvědky.

39; Veškerý místní odpad je na místě. Na internetu si dělají legraci ze soudu s „patriotem“ v Itálii. Novinář Alexandr Medinskij se vysmál ukrajinským „aktivistům“, kteří přišli podpořit ukrajinského bývalého ozbrojence Národní gardy u italského soudu.

40; V Evropě informovali o nástrojích boje proti „Severnímu proudu – 2“. Europoslanec za Německo prohlásil, že EU má instrumenty pro boj s tímto projektem, který prohlásil za nebezpečný a politicky motivovaný.

41; Zlomený vaz a zlomená jazylka. Byla zveřejněna zpráva o příčinách smrti Michaila Lesina. Americké úřady poskytly zprávu o smrti ruského mediálního manažera Michaila Lesina. Putinův mediální poradce Lesin zemřel v centru Washingtonu v hotelu Dupont 5. listopadu 2015 po úderu tupým předmětem do hlavy. Přesto prý zatím nelze mluvit o násilné smrti.

42; Ukrajinec si v obci Zacharovskoje v Oděské oblasti hrál s granátem a způsobil výbuch. On sám zahynul, jeho bratr utrpěl zranění. Policisté objevili na místě události střepiny granátu a také nepoškozený granát RGD-5, výbušninu a předměty podobné nábojům.

43; Porošenko nařídil provedení auditu v Ukroboronpromu.

44; Pracovnice policie usmrtila v Charkově svým autem chodce na přechodu. Vedení Hlavní správy Národní policie v Charkovské oblasti nařídilo služební prověrku.

45; V Rusku slíbili, že odpovědí na nové sankce EU. Rozhodnutí Rady EU demonstruje neúctu k právu Ruska na obranu své vlastní státní hranice.

46; Na jedné z moskevských klinik zemřela ve věku 38 let zpěvačka Julija Načalova.

47; Jižní fronta: Ukrajinská armáda ostřeluje jih Doněcké republiky dnem i nocí. Ukrajinští ozbrojenci vyřadili z provozu transformátory.

48; Jsou pro Rusko. Ukrajinská novinářka informovala o návštěvě Krymu. Poznamenala, že za pět let investovalo Rusko do Republiky víc než Ukrajina za předchozích 23 let.

49; Klimkin promluvil o „megavýzvě“ pro Ukrajinu. Pavel Klimkin se vyjádřil o Ukrajincích, kteří jsou nuceni vyjíždět za hranice za prací. Ti všichni by měli mít právo na dvojí občanství. Oni jsou součástí Ukrajiny.

50; Byla zveřejněna příčina smrti zpěvačky Julie Načalovové. Do nemocnice se dostala kvůli prudkému zvýšení cukru v krvi. Poté se její stav prudce zhoršil. Byla uvedena do umělého spánku a byla připojena na umělou ventilaci. Operovali jí nohu, ale její stav se nezlepšil. Zastavilo se jí srdce.

51; V Londýně došlo k útoku na mešitu. Skupina rasistů ozbrojených kladivy a baseballovými pálkami zaútočila na muslimy stojící u budovy mešity.

52; Ukrajinský novinář Svjatoslav Sekunov zemřel kvůli nedbalosti lékařů. Podle informací šéfredaktora Fokusu Jevgenije Gordějčuka zavolali sanitku, ale záchranáři nechali jeho matce podepsat odmítnutí hospitalizace. Teprve až když Sekunov k ránu ztratil vědomí, odvezli ho ve vážném stavu do nemocnice. Na záchranu života ale už bylo pozdě.

53; Porošenko vyprávěl o síle a prestiži ukrajinské armády. Nyní ukrajinská armáda patří mezi nejsilnější v Evropě.

54; Rusové se vysmáli myšlence ukrajinského politika vymoci na Rusku placení za „využívání zemí Kyjevské Rusi“.

55; Ve Vinnické oblasti se v sobotu 16. března sektáři pokusili zapálit další chrám Ukrajinské pravoslavné církve.

56; Pochod legionářů SS: Koho to v Lotyšsku vlastně dávají za příklad hodný napodobení? Oslavy dne SS v Lotyšsku. Formálně byly zrušeny, ale slavících příliš neubylo.

57; V Paříži bylo během protestů zraněno kolem šedesáti lidí, škody utrpěly i butiky, restaurace a banka, v níž se nacházeli lidé. Podle informací francouzského ministerstva vnitra protestovalo po celé zemi 32,3 tisíce lidí, což je o 3,7 tisíc více než minulý týden.

58; Velitel okupačních vojsk ukrajinské armády přiznal drtivou převahu ruské armády. Ukrajinská armáda se v žádném případě nemůže vypořádat s plnohodnotnou ruskou agresí. Případný úspěch by plně závisel na účasti spojenců a mezinárodních partnerů Ukrajiny, prohlásil Sergej Najev.

59; Na Porošenkově shromáždění v Poltavě policie tvrdě rozehnala aktivisty. Jeden člověk byl zraněn. Během Porošenkovy návštěvy příslušníci Nacionálního korpusu házeli na prezidenta plyšové hračky v podobě růžových prasátek.

60; Ford ruší v Německu tisíce pracovních míst. Zrušení pěti tisíc pracovních míst je součástí restrukturalizačního programu koncernu vyhlášeného už v lednu.

61; Svědkyně v případu Berlusconiho Imane Fadil zemřela na otravu kobaltem. A opět je obviňováno Rusko.

62; MMF zablokoval převod 500 milionů dolarů na Ukrajinu. Ukrajina v březnu neobdrží druhou tranši makrofinanční pomoci od Evropské unie.

63; Velvyslanci G7 se obávají možnosti zmaření voleb na Ukrajině. Poslali dopis Arsenu Avakovovi, ve kterém jej vyzvali, aby nedopustil zmaření voleb.

64; Při požáru v Paříži bylo zraněno více než deset lidí. Požár výškové budovy vznikl v souvislosti s protesty Žlutých vest.

65; Na Krymu označili situaci kolem Skytského zlata za pokus o krádež. Vicepremiér krymské vlády připomněl, že podle znění smlouvy měly být exponáty zapůjčené na výstavu do Amsterodamu vráceny zpět muzeím.

66; V Paříži policie použila proti Žlutým vestám vodní děla.

67; Ruské ministerstvo vnitra a Ministerstvo pro hospodářský rozvoj se nedomluvily na formátu zkoušek na získání řidičského průkazu.

68; V Rusku vyvinuli novou zbraň vyvolávající halucinace.

69; Jsou to marodéři a divoši. Skladatel Vladimir Bystrjakov v televizi kritizoval ozbrojence ukrajinské armády. Ukrajinská média chválí ozbrojence ukrajinské armády, kteří bojují v Donbasu, a zamlčují jejich skutečnou podstatu.

70; Maduro vytvořil jednotku bojových elektrikářů pro zabránění black-outů. Speciální vojenská jednotka odpovídá za kontrolu systémů dodávek elektřiny v zemi a má je chránit před možnými kybernetickými útoky.

71; Zájem a údiv. Jak v Evropě reagují na fotografickou výstavu o Krymu? Fotografická výstava „Krym dnes“ představená v řadě zemí Evropy vyvolává zájem cizinců.

72; Prezidentský kandidát Taruta oznámil svou podporu Julii Timošenko. Mají v úmyslu propojit své štáby a podpořit ji v prezidentských volbách.

73; Při vjezdu do Kyjeva policie provádí hromadné prohlídky autobusů i automobilů. Policisté zjišťují, kdo v autobuse „velí“ a zajímají se, zdali necestují na Majdan.

74; Osm tisíc ukrajinských nacionalistů obsadilo Majdan. Porošenko se nachází v regionech na svém předvolebním turné.

75; Objevilo se video z testů třetího letadla MS-21-300. Testy se konaly na letišti Irkutského leteckého závodu.

76; Ve Francii házejí „žluté vesty“ na policii dlažební kostky. Policie odpovídá slzným plynem.

77; Gubernátor Zakarpatska osobně zlikvidoval plakátek, který byl urážející pro Porošenka. Gennadij Moskal vyrval z rukou aktivisty upravenou fotografii, když se ji pokoušel ukázat hlavě státu.

78; Novozélandský střelec nelituje svého činu a ukazuje nacistická gesta.

79; Ruské ministerstvo zahraničí zveřejnilo podmínku pro instalování nových raket v evropské části Ruska. Informoval o tom náměstek ministra Alexandr Gruško. Nehodláme rakety rozmisťovat, pokud se v Evropě neobjeví americké prostředky podobného typu.

80; Yandex začal testovat vlastní sociální síť „Yandex.Aura“, která umožňuje nacházet přátele pomocí technologií umělé inteligence.

81; Uralvagonzavod informoval o své připravenosti začít pracovat na bezpilotním tanku.

82; Bylo představeno nové letadlo Boeing 777X pro dálkové lety.

83; V Charkovské oblasti si muž vybudoval slušný odbyt pro nakradené zbraně z ukrajinské armády. Zbraně prodával příslušníkům kriminálního podsvětí.

84; Na Krymu informovali o rekordu ohledně návštěv zahraničních delegací. V tuto chvíli na poloostrově fungují desítky podniků se zahraniční účastí.

85; Vláda Nového Zélandu mohla vědět o tom, co se stane, říká očitý svědek.

86; Venezuela: Guaidó vyhlásil obsazení ropné společnosti Citgo.

87; Novozélandský střelec plánoval, že v útocích bude pokračovat.

88; Společnost Boeing našla způsob řešení problémů s 737MAX. V tuto chvíli společnosti na celém světě pozastavily lety tohoto typu.

89; Na Krymu informovali o klidném postoji k novým sankcím USA. Dodali, že daná situace vhodně stimuluje touhu „být lepší a vytvářet nové výrobky“.

90; Za uplynulých 24 hodin zemřeli dva občané ve frontách na hraničních přechodech v Donbasu. Poslední případ byl na přechodu Majorskij.

91; Americký list DefenseNews zveřejnilo tajný americký program bezposádkové bojové ponorky.

92; Ukrajinský analytik podrobně popsal, jak se Porošenko postupně zmocňoval vlády a uzurpoval moc.

93; Bývalá ukrajinská ministryně informoval, jakým způsobem se budou falšovat výsledky prezidentských voleb v zahraničí. Upozornila na to, že příčinou možných porušení je nízká úroveň kontroly volebního procesu a nízkou aktivitu voličů. Za hlavní možné oblasti podvodů označila USA, Německo, Polsko a Českou republiku.

94; Filaret prohlásil, že ho neuspokojují stávající stanovy rozkolnické Pravoslavné církve Ukrajiny, a chystá se je přepsat.

96; Trump vetoval rezoluci Kongresu USA ohledně zrušení mimořádného režimu.

97; Maduro obvinil USA z terorismu. Srovnal útok na vodní elektrárnu s teroristickým aktem. Venezuelský lid tento útok překonal.

98; Ukrajinský prezidentský kandidát Alexandr Vilkul navrhl usekávat ruce Porošenkovi a dalším korupčníkům.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
15 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 16.3.2019

 1. Rocco napsal:

  PLÁN JAK POMOCI BABIŠOVI: PROMLČENÍ!!!

  UŽ JEN NECELÉ DVA MĚSÍCE zbývají do vypršení lhůty, kterou má policie na ukončení dotační kauzy Čapí hnízdo. Zákulisní bitva v justici a bezpečnostních složkách o kauzu, v níž je stíhaný premiér Andrej Babiš, vrcholí. Ve hře je podle informací Neovlivní.cz plán, díky kterému by kauza skončila jako promlčená.
  Soudní proces hrozí předsedovi české vlády Andreji Babišovi a jeho nejbližším příbuzným: manželce Monice, švagrovi Herodesovi a dětem z prvního manželství.
  Policejní komisař Pavel Nevtípil dosud nepožádal dozorujícího státního zástupce Jaroslava Šarocha, aby podal obžalobu.
  https://neovlivni.cz/vrcholi-zakulisni-bitva-o-capi-hnizdo-skonci-promlcenim/

  Nejvíce eurodotací dostává v Česku BABIŠŮV AGROFERT, evropské i státní dotace jdou místo do veřejných investic a veřejného majetku do kapsy Babiše (Kellnera, Křetínského, Komárka, Chreneka, Tykače, Strnada, Vítka, Hlavatého...)
  v roce 2018 dostal AGROFERT 860 MILIONŮ EURODOTACÍ
  v roce 2017 dostal AGROFERT 953 MILIONŮ EURODOTACÍ
  v roce 2016 dostal AGROFERT 1 098 MILIONŮ EURODOTACÍ
  v roce 2015 dostal AGROFERT 1 106 MILIONŮ EURODOTACÍ
  v roce 2014 dostal AGROFERT 1 115 MILIONŮ EURODOTACÍ

  Problémy Andreje Babiše dotace pro Agrofert nestoply. Vloni přišlo z EU přes 860 milionů korun
  https://hlidacipes.org/problemy-andreje-babise-dotace-pro-agrofert-nestoply-vloni-prislo-z-eu-pres-860-milionu-korun/

  Ani euro Agrofertu? Česko holdingu vyplácí většinu dotací dál
  https://echo24.cz/a/SC36b/ani-euro-agrofertu-cesko-holdingu-vyplaci-vetsinu-dotaci-dal

  Konsolidovaní příjemci dotací
  https://dotacni-parazit.cz/konsolidace-holdingy

  ČR je klepto-fašistický režim s nepředstavitelnou korupcí, morální degenerací a otrockým systémem.

  • niSas napsal:

   Ročo, a kerej hajzl co se otřel u nás o rozhodování nemá konto, něgde ve Švýcarech (pré vzor demosgráce) nebo na nějakým přiblblým krokodýlým ostrově? Ha? A žvanit vo tem horem dolem pomůže? Pomohlo? Gdy? Jedině pecka mezi voči pomůže. Hotové. Heh

   • proud napsal:

    Konecne ti to dochazi,bez za roh a tam si tu pecku dej,a nech si zalezet at uz dal na svete neoxidujes a nekvakas picoviny,rozpoctari:-)))))))))))))))))))))))))))))))))

    • niSas napsal:

     Sále. Pominu-li babiše jako registrovaného stb agenta, což byl a je jakýsi demagofický , pro děti, rozpor v zájmech "tupanské společnosti"., jakýsi konflikt babiše se stádní mocí kerou zloděj a dotačník, chápej voe, bere ze společného pro své potřeby, drze zastupuje zemi gde se nenarodil. A kolik těch rozporů, chápej voe, konfliktů musí být, gdy aji na cizáckejch cestáh si kreje prdel naší zemí. A gdo mu na to přivlastňování, chápej voe tunelování, dal bankocetle a právo? A gdo ho vede jako na provázku za mrkví, kerá má být na dluhovém špagátě ještě tlustší než sousední aby si ji pak jako narval do krku? jak může takovej zmrd zastupovat vůbec kohokoliv?

     • .lak napsal:

      Skoro se mi zdá že se vylučuje že pytlák může mít hojnější revír jak hajnej, anče a pučmeloun teda trauntnberg, no to sem tedy opravdu ale skutečně opravdu nepatří. Špatně položená otázka nebo ne.

      ...Zas jsme mastili karty a dva se chytli kvůli výkladu pravidel že se vedoucí za dveřmi smála ale v dupárně po třech škopkách optimálně by obratlovci zkoušeli asi nevídané a dosud nepoužité salta.

    • niSas napsal:

     Očekával bys, že mladej klaus pude k ponku nebo do cihelny? A kolik takovejch je rozlezlejch v neziskovkách. Od nich se ti nebudou štítit daně? Co si myslíš, že budou dělat jejich potomci? A kam je nacpeš , do jaký smysluplný práce, ty kokot drevený, Ha?

    • niSas napsal:

     2019 let od církevního převratu tady kokoti jako ty plamenně žvaněj o jakémsi zásluhovém otroctví, že jako něgdo je povinen na druhého, tebe , dělat a že jako po stržení všeho výpalného dosáhne ani né poloviční soběstačnosti jako každej blbej křeček nebo sysel., kerej na tvoje kydy sere. 85% bezzemků jen hledá díru v systému gde jim kapen na karbid bankocetlo srajda, ale musí to dělat, páč by jinak zhebli. A ty, kokot, máš pro ně eště nějakou "práci"?. A co jako budou teda dělat. V neziskovkách, na ouřadech nebo u zelených ? Že jako nic neuměj, no dyk. uměj vlízt systému do zadku. A nejsi sám. Takových je tady rozlezlých plná prdel. Muheeeeeee

     • proud napsal:

      Ty ses marnej,neuvedomujes si zakladni veci,posloupnosti a co je potreba a jak........Takovej typickej "cechacek" co zacina vzdycky a jenom u druhejch,place a kyda,sebe a svuj vlastni prah zasranej az kdovi kam, nevidi. :-).Prcam Klause,Babise i tebe do ucha :-))))),kdyz sam budu vedet co je potreba a najdu ostatni co to taky vedi,pujdeme si za svym a nejaky klause,babise,petricky a podobny imbecily bud zaslapem,nebo prekrocime,je to jedno,nezalezi na nich a ani nebude,bez nas by nikdy nemohli bejt cim jsou a delat co delaji!Jenze jak uz jsem psal,to ty nepochopis,skoda casu do tebe investovanyho..........

 2. .lak napsal:

  Ze zvědavce

  Nějak jsem opomenul pod co to bylo zavěšené.
  http://www.zvedavec.org/nazory-7876.htm?status=new
  Ale třeba to tam vyleze.

  Chcete být vodění za ručičku? Ne nebo ano?
  Povím Vám bajku.
  A určitou šanci u pana Stwory má protože je pejskař jako já.
  Pes je největší přítel člověka dle mnohých a určitě se dá argumentovat mnoha důkazy. A teď k meritu věci. Bezpochyby jsou někteří obdaření vysokým EQ /emocionální kvocient a tahle moje jako by fakt četla myšlenky jako telepatka což netvrdíms určitostí ale indicie mám jako by vždy věděla před usínáním věděla když ám černé myšlenky a něco mne štve nebo někdo a zcela zřetelně svými citoslovcemi vrčením a zlostným poštěkáváním jako by se trefila s časově s legendou. Nic a teď si shrňme fakta. Hitler obdivoval muslimy jako příkladné dobyvatele či jak blíže specifikovat i s následnými logickými konsekvencemi lidských lapsusů postihovaných //slony v porcelánu. Psi jsou přirození obranáři své smečky a území kde dlí a ty vlastnosti bez pochyb mají. Psy jako za nečisté islamisté mají a i ke svým ženám mají legislativu poloviční váhy slova takže se prakticky ke spravedlnosti a rovnému zacházení nemají ani šanci dostat. Či jen jako k vyjímce potvrzující pravidlo. Tohle má být náboženství pro harmonii společnosti, jo? Každý ať si odpoví sám. To že kde mají mešitu je země alahova a jejich je zřejmé a ostatní jsou prostě vetřelci jejich způsobů života a ten je jaký je a je to vidět z rozšiřujícími se a i početně zvětšujícími no gou zónami. A co nám dělá ctěný brusel s legislativou a šperky třeba s makrelou a mikronem? Umravňují obyvatelstvo na úkor těchto plátců voličů a zaměstnavatelů voličů představy těchto lumenů a tuto multikulturu upřednostňují fakticky z prostředků a tvorby dřístaných? Mohl bych pokračovat dlouho ale kručí mi po ránu v žaludku a egoismus organismu zvýtězil nad myšlenkovými pochody ale zamyslet se můžete sami "vy kterým srdce nezkameněla. :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!