Diagnóza: Vlastizrádci. Nebudeme narušovat Hitlerovu ,,svrchovanost“

nemecko,,Čeští“ politici otevřeně řekli, co si myslí o České zemi a hlavně o občanech, které mají zastupovat a vůbec o všech obětech války.  Dne 22. ledna 2019 zamítli návrh na vymáhání reparací po Německé spolkové republice, předložený SPD Tomia Okamury. A to v drtivém poměru 129 proti 34. Text projevu předsedy SPD viz. http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/okamuruv-vystup-ve-snemovne.html.

Dříve politici alespoň hráli komedii, že jim nějaké zájmy občanů a země leží na srdci. Za tuto komedii dostávali ve volbách hlasy. Už si na to zvykli, tak proč hrát nějakou komedii. Otevřeně plivají ze svých ,,střílen“ Strakovy akademie občanům do obličeje, opíraje se rozsáhlý korporátní a demagogický systém, jaký v historii nemá obdoby. Ani v 50. letech ne.

Když toto odhlasují, tak je již možné vše. Nedávno jsem psal článek o jejich ,,tvořivé“ činnosti ( viz např. http://www.nwoo.org/2019/02/18/oslavy-30-let-od-predani-moci-ekonomicka-kolonie-s-aparatem-policejniho-statu/  ).

Za extremismus bude brzy označena sama pravda, protože bude natolik vybočovat z do slepých uliček zajetých stereotypů, že by mohla ohrozit stabilitu Království lži.

Takto vypadá důsledné popírání Holocaustu, genocidy a válečného utrpení: ( viz obr. z hlasování psp )

img20190313_20535993

Celkový přehled hlasování: http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=68890&l=cz

Takto vypadá důsledné popírání Holocaustu a okupace. ,,Ne,ne,ne,ne,ne,ne,ne,ne,….. , ujišťujeme Vás, že byl zřízen nový Prapor diverzních činností, tábor rozložil ve Sněmovní ulici“.
58 Komentářů k Diagnóza: Vlastizrádci. Nebudeme narušovat Hitlerovu ,,svrchovanost“

 1. Inspektor Spaktátor napsal:

  Nejsem právník a nemám tudíž přehled zda ještě náš stát má nárok na nějaké reparace od Německa či nikoli, ale mám dojem, že na něco nejspíše ano. Problém však vidím v Česko-Německé smlouvě z roku 1997, podepsané mezi Klausem a Kholem. Zde se obě strany zavázali nevracet se ke skutečným či domnělým křivdám z minulosti. Tudíž existence Sudetoněmeckého landsmanšaftu s jeho požadavky k nám, je soustavným porušováním dané mezistátní smlouvy! Dojčland by měl v souladu s onou smlouvou buď rozpustit onen landsmančaft či jej donutit ke změnám stanov tak, aby byly v souladu s příslušnou smlouvou…

  • proud napsal:

   Bohate by tem kretenum stacilo oficialne oznamit ze muzou bejt radi ze se narodili a dekovat nam za nasi dobrotu,protoze spravne meli bejt vsichni jejich rodice a prarodice postrileni za zradu a smrt nasich lidi z ni plynouci!!!

   • proud napsal:

    Valka je valka a oni to byli kdo do ni sli a napadli sousedy!!! Neni tedy co resit,vsechno ostatni jsou jen pokriky kretenu!

    • Inspektor Spaktátor napsal:

     ano, škoda psát… Jak říkávali Římané: „Běda poraženým!“ Z morálního hlediska se poraženým dělo po právu – poražený zde byl ten, kdo tu válku chtěl a rozpoutal. Vítězové (USA, Británie, SSSR a Francie) rozhodli, jak to bude v Evropě po válce vypadat. A nelze si nevšimnout, že s poraženými vítězové zacházeli podstatně lépe, než-li by oni zacházeli s těmi, vůči kterým vedli válku, kdyby nad nimi zvítězili! Holokaust židů byla jen ukázka toho, co chtěli pak provést Slovanům!

     • proud napsal:

      Holokaust zidu byl ciste zidovskou zalezitosti,siozid obetoval vlastni aby se napakoval,nebo chazar obetoval puvodni,nebo mix toho.

      • proud napsal:

       K tomu bylo Nemecko jen pouzity a zneuzity,stejne jako k nasemu vyhlazeni.Byla tam tehdy bida a hlad a Hitler jim slibil polsky pole,tim to zaclo,mam z doslechu.

       • Petr C napsal:

        Proude ono ten nemecky lid neni zadny zazrak. O tom zneuziti bych pochyboval a nahradil to slovem vyuziti. Ono pokud sledujete chovani tech nadrazenych narodu ve svete, s radosti by jste ty nemce, frantiky, amiky, nakopal do prdele. Neucta k mistnim, nadrazenost a ti pitomci budou placat o rovnopravnosti.

        • proud napsal:

         Jeste jinak se na to podivej,jde jen o dalsi rozdelovani,kdo si myslis ze jsou ti „nemci,amici,frantici“ a podobne? Kdo jsou jejich predci? Dojdes k tomu ze jde porad o ten stejnej prapuvodni narod,ale zmrdama rozdelenej a porad rozdelovanej.Kdykoliv sli bily proti bilejm,vzdycky to byl jenom bratrovrazednej boj a sion se smal.

     • Vaska napsal:

      holokaust slovanů byl daleko horší než holokaust židů ale o tom se nemluví

      • Paul Durham napsal:

       možná je to tím, že slované nemají ústa

       • Inspektor Spaktátor napsal:

        No vlastně slovanský holokaust během 20-tého století je pravdivý fakt. To taky proběhlo. A nikdo o něm nemluví. Ani Rusko ne. Proč? Pak téma zneužití Německa: Ale proč se Němci nechali zneužít? Ano, nějaká pýcha uvnitř nich k tomu otevřela bránu… Koneckonců existence organizací typu Vitikobund dokládá, že se ze své historie ještě nepoučili. K jejich vlastní škodě – bohužel. Ke složitostem okolo sionismu, Chazarů, židů i Židů, Kabaly i Halachy, Tóry i Talmudu apod. se vyjadřovat nechci. Moc tomu totiž nerozumím. Myslím ale, že je to špatně, když se v Evropě dnes opět židé či Židé necítí bezpečně. K videu s generálem Petrovem: leccos z KSB i DVTŘ beru, ale mám výhrady. První výhrada je ignorování existence člověka jako spirituální entity. Důkazy: díla badatelů, jako Raimond Moody či Stanislav Gróf. Ano, jednou umřete a příště se narodíte jako obřezaná černoška či jako Japonec. Nebo možná i jako syn židovského rabína. Nepřihlížení k tomuto faktu může zavést KSB/DVTŘ do slepé uličky částečné nefunkčnosti. Druhá výhrada je zásadnější. A) To, že Evropa nemá moc vlastních zdrojů energii a surovin ještě neznamená, že žije z bídy zbytku světa. Zde Petrov přehlédl důležitou věc – Evropskou vědu a technologie. Koneckonců bohatým Arabům by ta jejich ropa byla k ničemu, a stále by mezi sebou dnes válčili o oázy (a byli chudí), kdyby se zde nevynalezly třeba benzínová auta… B) Z různých zdrojů se zdá, že byly v trezorech pohřbeny nápady na „free energy“ některé objevy Nikoly Tesly a jiných disidentů vědy a techniky. Zkrátka je zde síla, která brzdí pokrok, který by vedl k osvobození lidstva od nedostatku energie. A někdo z toho nedostatku žije. Bohužel by na tom prodělalo i Rusko – nemohlo by prodávat svou ropu a plyn! C) To že 25% lidstva spotřebovává 75% zdrojů je fakt, ale Petrov přehlédl, že před 100 lety ta čísla byla jiná, tenkrát jeden obyvatel „vyspělého světa“ připadal na jednoho obyvatele „zaostalého světa“ – vše změnila populační exploze v zemích třetího světa! Když tohle nezodpovědné chování lidu zemí třetího světa se nezmění, bude zde stále problém jejich bídy. D) Mít všechny suroviny apod. ještě nic neznamená. Je třeba mít „fištróna“ na to jak to využívat a vůli k tomu to správně využívat. Ať se na mě Rusové nezlobí, ale dokud se nezbaví svého příslovečného šlendriánu, nedůslednosti, fanfarónství… asi se budou vždy potýkat s problémy.

        • Vaska napsal:

         doporučuju toto – shlédnout od 49 minuty – aby bylo jasno kdo tady vládno minimálně od roku 1948 !!! — http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-11-03-2019/

        • proud napsal:

         Jakejsi sioPjakin rekne………..a je jasno? :-))))))))))))))))).Vtipe!

        • proud napsal:

         „No vlastně slovanský holokaust během 20-tého století je pravdivý fakt. To taky proběhlo. A nikdo o něm nemluví. Ani Rusko ne. Proč?“………..protoze kazdej z nas se zamlada sice proti rodicum bouril,ale uznaval je,nakonec ono mu ani nic jinyho s tim co teprv znal a umel, nezbejvalo,a vsichni vime jak to bylo a je se sousedstvim…….vsechny oci jakoby se divaly jen na nas a rodice vedeli vsechno jeste nez jsme prisli domu.A ted si to jenom preved od rodiny,po svet.

 2. proud napsal:

  „M ůžem e tedy říci , ž e struktury, ruce, které nesou A n ti­
  krista, jsou ta k zva n í ilum ináti?
  P atří to k tom u. Nelze však hledět jen na vrchol, na p o m ­
  pézní společnost ilum inátů, je třeba vidět i m nožství p o ­
  m ocníků, kteří mají m noho dalších pom ocníků, žijících v
  egocentrism u, ve vlastním já, v osam ostatnění těla, sahají
  po m oci a chtějí se na ní podílet. Jsou to, řečeno vaší řečí:
  červi a hadi, jejich stoupenci.
  165A právě oni jsou ti, kteří opravdu škodí, protože se neda­
  jí sp o č ítat Jsou jako kapky vody, které tvoří m oře, protože
  to všechno dopustí. V šichni, kteří čekají na A ntikrista, na
  jeho moc, b u dou překvapeni, protože jim nenadělí to, co
  očekávají. A nebude brát na ně žádné ohledy.“……………taky zajimavy cteni. Jan van Helsing.

  • proud napsal:

   Proto je nesmyslné bojovat proti temnu. Temno nemůže
   být poraženo, nemůže nijak odejit, tak jako nezmizí tma
   ve vesmíru , když tu rozsvítím světlo. Pro mé okolí však
   mohu být malým světýlkem a osvětlit ho…
   Proti síle přírody, proti vesmírné síle, se nedá bojovat. Je
   zde stejně jako noc. Kdyby jsi s temnou stranou začínal ja ­
   kékoliv války, nevyhraješ, protože ve válce jsou jen poraže­ní.

   • Petr C napsal:

    Nesmysl. Je temno zapnu zarovky a vidim. Temno muze byt porazeno jenze potrebuje dostatecnou energii. Placani ze nemuzeme zvitezit mne vzdy vytoci. Samozdrejme ze muzeme zvitezit, jen se nepodcenovat. Uvedomit si ze jsme tvoritele nasi budoucnosti. Eliminovat zbytecne parazity. Bojovat s idiokracii.

    • proud napsal:

     Precti si celou knizku,abys nedelal ukvapeny zavery,mluvi se v ni o jednote ve ktery se svetlo i temno sejdou pochazejic z jednoho zdroje.Ovsem je fakt ze ta knizka je dost narocna na chapani.Ze temno nejde porazit prece vubec neznamena ze nad nim nejde zvitezit ;-)

     • Petr C napsal:

      Samozdrejme ze pokud je dobro, bude zlo. Jenze jde o to aby dobro melo navrch. Vite , lide si sami delaji problemy, stylem. Najdou hovno a budou nadavat ze smrdi, vysetrovat proc smrdi, prikryvat aby nesmrdelo, misto aby ho v prni fazi uklidili a zabyvali se necim uzitecnym. To se deje proto ze ve vedeni jsou absolutne neschopni lide.

      • proud napsal:

       „Samozdrejme ze pokud je dobro, bude zlo. Jenze jde o to aby dobro melo navrch.“………….to je presne to o co tu kraci.O ten vrch dobra.Jenze jak presvedcit lidi,ze to je presne to co prachaci rochnici se a opijejici moci,nechtej,protoze by o tu drogu prisli……? Proto ma navrch zlo,protoze v nicem jinym se zotrocovat a okradat neda.

       • Petr C napsal:

        Proude, chcete dobro, konejte. Je to v celku jednoduche. Eliminujte zlo. Uvidite ze ve vasem okoli se lide zacnou vic usmivat, byt otevrenejsi, ochotnejsi neziskove pomoci.

       • proud napsal:

        Jednoduchy to je,konani samo o sobe,ale ty vysledky co popisujes nejsou,nebo je jich zenedbatelne.Ono to neni jen v samotnym konani,ale i v prijimani,davani a brani,akce a reakce,coz jde ruku v ruce ve vzdelavani v tech smerech a to je jeste mnohem horsi nez ubohy.Podivej se sam na sebe jak ses tvaril na moji(ja ji nazejval „nasi“) firmu kde jsem mel stejnej plat jako vsichni ostatni a presto prosperovala,napriklad,a to je dneska uz cirka nejakejch 25 let zpatky,spis jeste krapet vic….. :-)

        • Petr C napsal:

         Vidite Proude jiz zas komplikujete. Zde se nejedna o nejake byznysy, zit se z neceho musi. V zadnem pripade ve firme nemuzu plati stejne, neb vydaje a investice jsou u kazdeho jine. Jenze kazdy mame nastavenou svou latku prijmu. Nekdo ji nastavuje vys avys, coz je svinstvo. Pod slovem dobro nemyslim ze rozdam sve prijmy chudym – po par mesicich bych byl mezi nimi. Ale vsichni mame nejakou tu energii kterou mame na vic. Takze pomuzeme nezistne . Mi bylo pomozeno a o to vic pomuzu ja. Vy pisete ze pod cenu nebudete delat. Ja v posledni dobe delam zadarmo, mozna za par vajicek, kus masa a nebo pomoc dotycneho na mojem. Jdu do toho s tim ze budu rad ze mi lide podekuji. Sebe a rodinu jsem v celku zabezpecil a nepotrebuji vydelavat na tech kteri nemaji na to aby mne zaplatili. Jen vzdy podotykam- rekni ze jsem te stahnul z kuze, jen at nikdo nevi kolik jsem te chargoval.

        • proud napsal:

         „Vy pisete ze pod cenu nebudete delat. Ja v posledni dobe delam zadarmo, mozna za par vajicek, kus masa a nebo pomoc dotycneho na mojem.“……………i ty kujooone:-))))))))))))),neotacej to.Jistezenebudu delat pod cenou v komercnim zamestnani jako zamestnanec,to radeji nebudu delat vubec,nez abych kurvil platy druhejm!!! A kamaradum pomaham samozrejme zadarmo,tak jako oni me,to je ale uplne o necem jinym.A to bohuzel,protoze tak by to melo bejt normalni naprosto ve vsem.

        • proud napsal:

         Apropo,tu knizku si najdi,sosni a precti,dokud to jeste jde,najdes ji na ulozto.cz. Jan van Helsing – Kdo se boji smrti.

        • proud napsal:

         Ovsem musis ji rozumet,neni to zadna nabozenska picovina,jen jsou tam holt uzivany ty nektery divny slova a nazvy.

        • Petr C napsal:

         Tak se priste vyjadrete podrobneji. Samozdrejme ze v comerci, nebo jak to nazyvate, nebudu delat pod cenu.
         Berte to tak ze to nekdy musite udelat i pro nekamarady, neb kde nic neni ani cert nebere a prace musi byt udelana. A proste se mi nekdy a dverma obevi vajicka a nebo maso.
         Berte to tak ze at zijem v cem zijem nesmime prejit na stranu zla, neboli tmy. Nikdo nejsme dokonali, ale meli bychom znat hranice. Bojujejeme proti tem kteri ty hranice neznaji.

        • proud napsal:

         Problem je ze zrejme bojujeme spatne,ale o lepsim zpusobu se odmitame bavit.Zajimava patova situace,bohuzel zrovna jako na potvoru ve chvili kdy zatim jeste vitezi temnota.

        • Petr C napsal:

         Problem je v tom ze nemame sanci bojovat vubec. A lepsi zpusob? Hodte ho tu. Vsechny revoluce se zvrhly, po viteztvi Ghandiho je v Indii jen spina s svrab.

        • proud napsal:

         Kdo a jak ti bere sanci „bojovat“??! To nejde,bud bojovat chces a bojujes,nebo nechces a nebojujes:-).Zrejme jsi chtel spis napsat ze se nam silne oklestujou zpusoby boje,s tim souhlasim,ale na druhou stranu si rikam:“jesteze tak“,protoze tusim co by nektery pobouchany nackove dokazali zpusobit,na druhy strane zas ne nackove,ale debilni Petrickove a blbci vubec. A jak bojovat velice ucinne a bez krveproliti uz jsem tady psal x krat.

        • Petr C napsal:

         Proude my sami si bereme tu sanci. Jsme totiz prezrani, zhyckani a uzvaneni. Ted ziji v kolonii Cechu a vsichni svorne nadavame na system. Ovsem notne pochybuji ze jediny z nas by byl schopen neco obetovat pro boj proti. A to same je i v Canade. Mame se materialne moc dobre na to abychom se nejak ucinne postavili. I ta spodina je vdecna za nejaky ten velfare.
         I pokud by jste jako politik chtel neco zmenit, projdete procesem, kdy ekonomika klesne a zivotni uroven padne. Ti nejvetsi rypalove vas zahlusi.

        • proud napsal:

         Za soucasnyho stavu veci urcite. Proto navrhuju co je treba delat a rovnou taky v jakym poradi.Zakladni veci jsou znalosti,bez tech nejde nic,jen hnat stado a to je o nicem.Pak podporovani a nepodporovani toho co chceme a toho co nechceme,na to navazujou referenda a zruseni politiku a vlady,jeji prevzeti lidma a odbornym,pouze poradnim managementem.Pak zavedeni zakladniho nepodminenyho prijmu s k tomu prislusnou legislativou a nakonec zruseni penez a obchodovani a zavedeni prerozdelovani.

    • proud napsal:

     Zvitezit je mnohem jednodussi nez se zda a nez se jevi,osem vsechno se zamerne nastavuje tak aby to vypadalo,ze to nejde.

     • Petr C napsal:

      Ano, to je ten problem. Lide si neuvedomuji ze nepotrebuji politiky, a vselijakou tu pakaz kolem. To jsou jen paraziti. Potrebujeme tvurce, lidi kteri sazi, stavi, pecuji, uzdravuji. Zbytek je k nicemu.

      • proud napsal:

       Poste potrebujeme nas vsechny kdo vytvarime hmatatelny hodnoty nejen k praci,ale hlavne k vladnuti si,coz jde dobre delat soucasne,protoze tolik prace kolik se dnes zada vubec neni potreba,ve skutecnosti.

       • Petr C napsal:

        Ano ted se ve jmenu zisku mrha vsim moznym. Jenze pokud vy potrebujete nekoho k vladnuti, ja ne. Mi staci svedomi. Proc by mel nekdo vladnout? Samozdrejme rozhodovat nekdo musi, ale vladnout?

      • Jan Kowak napsal:

       Diagnóza.. sse pí-če ww w član-ku , juž Čum ..mym .laku čist & pry saham.. Hongowý manŽel-ce po pot® ty ssukňem.. izsten Máároš.. Ku ku kač-ky dráť

       Kurwa keď wešéém
       .. teď tiúss tem predem – zz zapla.ti.ti. mázs..

       Čila-G boď út Ján.. atď.

       ps : Proč ten DIWERZANT MROŽ * * * něchodí.. na- stá-le
       Nechod-zí , buď me TO & nig-dy nezapominaj te na..

       Mr. Mrože !

       Proud mi ps.al nes-ka zz NORADU , že je o2 ff fá ~ ze pozadu.. no ni ??

       Reptiliani

 3. Eschatolog napsal:

  pr_oud čte náročný knihy, pracuje na sobě, jeho vyčtený dojem, že světlo a tma jsou z jednoho zdroje nás pozvedá k poznání krišny, višny a toho třetiho čičmundy, hare hare hare
  je ti smutno pr_oude ?

 4. Petr C napsal:

  Samozdrejme ve vetsine bodu souhlasim.Ale treba znalosti zalozi pouze na zdroji. Dalsi vec je ta ze lide ani nevi co chteji. Nebo kolik lidi je chotno se bit co chteji. Neznam jedineho. Jedinejak se postavit je nedat do podruci sve potomky. Jenze se podivejte jak lide breci o decke pridavky. Ja osobne poslal stat do prdele i s deckyma pridavkama. Proste za svoje potomky jsme zodpovedni my, rodice. Kdyz se podivate otevrenyma ocima, lidem (ovcim)tento system vyhovuje.

  • proud napsal:

   Proto prave tvrdim,ze se musi zacit nejdriv vedomostma.

   • proud napsal:

    A samozrejme zacit intuici,aby kazdej rozeznal skvar od hodnoty.

    • Petr C napsal:

     Ono je tezko presvedcovat lidi s plnyma pupkama ze se maji spatne. Jejich naplneni odrovnava intuici. Co se tyce znalosti, lide si ani neoveri cim si plni ty pupky. Jedina znalost je ta kde co lacine muzete koupilt.

     • proud napsal:

      Pak dostanou co zaslouzej………..

      • niSas napsal:

       Jaký rozdíl je mezi potřebou a hodnotou, proude?

       • proud napsal:

        Zalezi na uhlu pohledu.Kdyz nebudes mit co zrat,bude pro tebe kus shnilyho chleba drazsi nez nejnovejsi mercedes.Bude ti i jedno ze jeste uzitecnejsi je umet si ten chleba sam opatrit,hlad je hlad,ted.

        • proud napsal:

         A presne tam zanedlouho vsichni budeme,protoze na to jak mit porad chleba nemyslime a nestarame se o to…………

        • proud napsal:

         :-))))))))))))))))))))))))),mel jsem napsat:“nemysliTE a nestaraTE se!“,protoze ja mam pro strach udelano uz hodne let……….kdyz na to prijde,obejdu se beze vsech uplne sam,ne ze bych po tom touzil,ale neni to pro me problem.

 5. proud napsal:

  ……..“Jsou to sice lidé, ale ve skutečnosti jde jen o maso a kosti. Kosti a maso, hmota, která nedospěla k poznání, že sama je světlem. Když se na to díváme takto, temná moc — to je často
  nevědomost, hluboká frekvence nepochopení a v nejširším smyslu
  nízká frekvence těla, která se egocentrismem a vlastní dynamikou jistým způsobem osa­mostatnila“…………taky zajimava myslenka,neni-liz pravda?……….

 6. proud napsal:

  „…..Náboženství nejsou svobodná a nenechávají svobodu ani
  člověku. Chrám je v zásadě dobrým místem, neboť slouží
  Bohu a myslí se v něm na Tvůrce. Když se však někdo postaví nad ostatní a mluví z kazatelny, vyvyšuje se. To už
  není vhodné, vzdaluje se to od synchronicity bytí. Tehdy už
  nic neexistuje současně, nic není jednotou. Na vývoj církve
  se dívej jako na mocenský potenciál, na vývoj moci sledují­cí růst vlastních zájmů. Bylo tomu tak vždy Její původ je správný a důležitý. Vybřežení zapříčinil člověk.Proto by měl každý najít cestu k sobě, mluvit ve skupině a kromě toho najít sám sebe. Hledání a nalezení sebe samého většina světových náboženství ze svých nauk odstranila,protože přišla na to, že když se člověk najde, opustí skupi­nu. A přesně v tomto bodě chybí proudění — božské již neproudí. Proudění zde přerušily, aby tak lidí udržely u sebe. Bylo to kvůli touze po moci a penězích. Proto, když
  budou lidé v proudu, náboženství se budou muset rozpadnout.Takoví jako ty se nemohou přátelit s lidmi, kteří se setkávají ve skupinách a vykonávají předepsané úkony protože tvým úmyslem a posláním je povzbudit lidi k samostatnímu, zodpovědnému chování. To znamená, že lidi jako ty, protože si působil již ve středověku, posílali do vy­hnanství a upalovali je. Také tím to způsobem jsi ukončil svůj život. Lidé tvého druhu byli označováni za čaroděje a démony. A takto v dějinách pokračuje až dodnes. Dnes dokonce možná víc než kdykoliv před tím, protože se to děje potají. Nezakázali tvé knihy ze strachu, že lidé začnou přemýšlet
  a klást si otázky, co se to vlastně vyučuje ve vašich školách a
  co vám vykládá vláda?………….“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!