P.C.Roberts: V USA má pravda svázané ruce. Dočká se i svého knock-outu?

imagesMorrise Deese, zakladatele a ředitele Právního centra pro chudobu amerického jihu, které je součástí izraelské lobby v USA a jehož úkolem je špinit a démonizovat vykladače pravdy, z úřadu vyhostili. Údajně pro jeho sexuální harašení, ale pravděpodobnější je, že se tak stalo poté, co mu soud nařídil zaplatit 60 milionů dolarů za pomluvu, kteroužto částku vybral Dees z celkového jmění své nadace, která v tu dobu představovala částku 500 milionů dolarů.

Jednoho při čtení takovýchto novinek okamžitě napadne: Zde je organizace s hotovostí 500 milionů dolarů, jejímž jediným smyslem je pomlouvat lidi, a Institut pro politickou ekonomii, poskytující lidem pravdivé informace, vzorově živoří.

Vysvětlení proč tomu tak je, je nasnadě: Peníze se poskytují organizacím, jejichž posláním je likvidovat vykladače pravdy. Ti totiž pro takovéto organizace představují lovnou zvěř.

Jestliže vykladači pravdy kritizují jednání Izraele s Palestinci, jsou označeni za „antisemity“.

Jestliže vykladači pravdy zpochybňují oficiální vládní vysvětlení, např. o 11. září 2001, jsou označeni za „konspirační teoretiky“

Jestliže vykladači pravdy popírají oficiální lži o Rusku jako nejpříšernější hrozbě Spojeným státům a o Putinovi jako o novém Hitlerovi, jsou označeni za „ruské agenty“ a „Putinovy slouhy“.

Nadace se jměním 500 milionů dolarů si na chudobu jistě naříkat nemůže a člověka okamžitě napadne, odkud se ty peníze asi tak sešly. A proč na rozdíl od ní organizace, snažící se prezentovat lidem fakta a racionální analýzy, spočívá nikoli na lanech, jako ty první, ale jen na šňůrkách od bot.

Filantropické nadace, které kdysi podporovaly informace na vládě a privátních agendách nezávislé, pohltil Matrix, a oslepil americké občany až až tak, že si vymizení svých svobod ani ani nevšimli. A tak každým dalším dnem jeden kus živé Ameriky uvadá a brzy z ní nezbude víc, než jen vzpomínka.

Nesmírnému počtu lidí na zeměkouli jsou pojmy morálky a mravní integrity dokonale cizí a lidé tohoto druhu baží jen po jediném: po penězích. Za které jsou ochotni učinit cokoli. Mnozí např.za to, že špiní a pomlouvají vykladače pravdy, jejichž jedinou tribunou se dnes stal internet. Ale i na něm se na vykladače pravdy lijí v současnosti potoky špíny. Např. web PropOrNot vytvořili naši nepřátelé jen a jen s cílem vykladače pravdy diskreditovat. Vládní agentury a speciální zájmové skupiny zaměstnávají agenty, aby v médiích šířily propagandu, snažící se získat veřejné mínění pro to, aby byly svrženy vlády těch zemí, které se momentálně nacházejí v hledáčku vlády americké. Dnes jsou to vlády Venezuele, Kuby, Libye, Iráku, Sýrie a Iránu.

Stává se pro jednotlivce stále obtížnějším prosazovat právo spoluobčanů na svobodné vyjadřování, které jedině může pravdu zachránit. Když však na pravdu útočíte, máte okamžitě k dispozici nadaci se jměním 500 milionů dolarů.

A tak naděje spočívá dnes už jen na peněženkách prostých lidí. Jestliže už ani oni nebudou alternativní a pravdu hájící weby podporovat, pravda společně s celou Amerikou uvadne.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2019/03/16/in-america-truth-is-on-the-ropes/
4 Komentářů k P.C.Roberts: V USA má pravda svázané ruce. Dočká se i svého knock-outu?

 1. niSas napsal:

  Povedz Kefalín, čo si predstavuješ pod takým pojmom truth?

 2. John_Pitralon napsal:

  Města zločinu 3 Detroit dokument CZ https://www.youtube.com/watch?v=7wBZH_SyYx4
  Pramen zdraví z Posázaví https://www.youtube.com/watch?v=siIUmeb7iBg

 3. Jan napsal:

  Anloamericka spolecnost vynika nekutecnou prolhanosti a podlosti. Pouziva vsechny podle prostredky, aby se zbavila lidi, hledajicich a hlasajicich pravdu. Ovlada je odjakziva mamon. Jine zivotni kredo si nejsou schopni predstavit, natoz zit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!