O Petru Fialovi z ODS zvěsti neuvěřitelné

dscf4742-1920x1280„Poslouchej, víš že ten Petr Fiala, co teď vede tu bandu ODS napsal už 20 knížek,“ řekl mi kamarád a já po té informaci málem letěl z barového sedátka. „Nežvaň, to by přece na něm muselo být vidět, ne? Nebo slyšet“, koktal jsem, když jsem už zas seděl pevně. „Nebo tys už od něj kdy zaslechl větu, která by stála za pamatování? A to i kdybys byl zažraný odesák?“ „Nikdy“, odpověděl přítel pevně. „Taková neexistuje. Ale těch 20 knih skutečně napsal. A víš kolik vět v nich musí být? A všechny stojí za starou belu. To je divný svět, co?“

„Kristova noho, doufám, že aspoň škrábal ty knížky zadarmo! Myslím bez honoráře.“

„No nevím, byl to rektor univerzity, takže nějaký bakšiš mu za ně asi dali?“

„Cože, on byl rektor univerzity, no to snad ne?“ zařval jsem tak, že papírový lustr nad našimi hlavami se směrem k tanečnímu sálu zhoupl.

„No ano, Masarykovy univerzity v Brně. A to nejen v akci Mládež vede Brno, kterou ještě nestihl, nebo přes jedny prázdniny, nebo tak nějak. Ale opravdově a to od roku 2004 do roku 2011. A nejen to, člověče, on od r. 2009 až 2011 dokonce všechny české univerzitní rektory vedl“.

„Zvrácenosti, dej mi znát, kde skrýváš své dno?“ shakespearovsky jsem sípal. „To já si pamatuji doby, kdy rektorem Masarykovy univerzity byl nějaký František Trávníček, autor Slovníku jazyka českého, ze kterého budou lidé čerpat vědomosti ještě i za sto let. A co zbude za sto let z Petra Fialy? Můžeš mi to sdělit?“

„To víme oba. Ale ještě něčím ti rozšířím obzor. Víš o tom, že ODS si loni na podzim nechala u agentury Ipsos Publico zjistit, jaké obliby se u prostých členů ODS těší její nejvyšší představitelé? A teď se něčeho podrž. Protože ta anketa ukázala, že nejznámější figurou v ODS není její předseda Petr Fiala, ale Václav Klaus ml., kterého zná 93 % a důvěru v něj má 50% dotázaných. A předsedu Petra Fialu, který trůní na obrazovce ČT každý večer, zná jen 73% a důvěru v něj má 34% dotázaných“.

„Čili totální propadák“ řekl jsem. „ Já bych šel od válu“.

„Jistě, protože nemáš fištrón autora 20 v současnosti sepsaných knih. Kdybys ho měl, udělal bys totéž, co udělal on, myslím Fiala. Vyloučil bys Klause mladšího ze strany. A už bys v ní byl tím prvním“.

„Jak jednoduché Watsone, řekl Sherlock Holmes“, řekl jsem já už s pohledem k párům, vířícím na tanečním parketu.

 
18 Komentářů k O Petru Fialovi z ODS zvěsti neuvěřitelné

 1. martin bareš napsal:

  to je fakt „bomba“, pane Mane.

  Ale já věřím, a ani se nemodlím, že Váš sen o novém revolucionáři, který nás nasměruje k lepším zítřkům, to je k mladému Klausovi, zůstane pouhým přáním. A ze snu zbudou chabé trosky.

  Tak jako naše revoluční ženy po převratu, když se vesla chopil Klaus starší, americky vypadající, americky mluvící a myslící, blazeovaný, dokonalý, sečetlý a vůbec nablýskaný kapitalistickou novotou, mu málem skákaly rozkrokem přímo do úst (naostro, aby si blíznul). Mladé ódéesačky všeho věku, měly drajv a chuť a touhu. A co po nich všech zbylo. Smrdutej klauzovskej zápach.

  Prostě klan Klausů nikdy. Rozumíme si?

  • proud napsal:

   Vsak mladej nema krivou hubu jen tak pro prdel,bohuzel dnesni ovcani uz neumeji tyhle veci spravne interpretovat.Stejne jako jdou do mody rysavy vlasy,napriklad,malokdo uz vi co se o rysavejch lidech rika,ze se jim priroda pomstila.Nahody neexistujou!

  • Paul Durham napsal:

   pane Bareši, to jsou věci že? „alternativní“ weby horují za nového vůdce , chá, chá, chá
   úžasný scénář pro goje

 2. Přemysl napsal:

  Tak se mi zdá, že američtí lokajové nějak panikaří. Fiala z ODS nechal vyhodit Klause, prdelonastrkovač Jakub Janda vyhlásil Rusku válku, odkladiště politického odpadu – senát vyhrožuje Číně a prezidentu Zemanovi. Z čeho pak maj ti pohuňci USA ambasády takovej strach?

  • proud napsal:

   Jako by snad na nich nejak zalezelo,ze jo?:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Ve svetovym meritku jde o jedno prumerne velky mesto :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))),na pocet obyvatel jsme takovy jedno jediny americky „Chigago“.Takze tem nasim debilum jen couha slama z bot!!! A tak jsou taky brany a hodne je to sere,blbecky.

   • .... napsal:

    No že si rovnou nevzpomenul detroit i když pindostan s kolonií už náběh má dávno a drží se mainstreamem podobně jako rozvojová zem za mrzké mzdy.
    A nebudu zkoušet co již lépe jeden na pp popsal.
    Jonas 15.3.2019 20:08:56 Odpovědět
    Nebudu to pitvat do detailu. Na každy pad to co pišete je hodně vzdaleno Zalomovu oslavnemu članku o NATO a jeho požadavku platit amikovi, ktery vytvořil svym NATO akorat bezpečnostni rizika a hrozby v Ojropě – VYŠŠI VYPALNE. Naco a zaco? Aby mohli dělat ještě větši bugr a v Evropě bylo ještě vic radikalu?

    To mužeme ty prachy nechat doma a investovat je do vlastni armady.

    Stejně by bylo nejlepši zrusšit NATO a vytvořit bezpečnostni pakt s Rusem, ktery s Evropou sdili společny prostor, nekonkuruje si s ni a ma stejny zajem na klidu, miru a bezpečnosti v Euroasii. Amik samosebou ma užitek z toho bugru, ktery v tomto prostoru vytvořil, protože Evropa je jeho ekonomickym konkurenem a Rusko vojenskym.

    • .... napsal:

     Reakce na příspěvek ze zvědavce

     Víceméně ale závidím vám optimismus a jsem toho dalek. Předpokládám jestli jestli je nějaký region nezajištěný patrně je to náš diletantstvím víceméně těch po nás potopa protože to je jejich parketa na které křepčí zjevní egoisté kteří místo služby co by zaměstnanci vzhlíží k slonovinové věži kapitálu a zpěváčků toho k čemu mi chybí jak výrazy a pochopení když tam asi bude spíš zaprodanost neoliberálním či banksterským zájmům kapitálového světa který přes proklamace na skutečné tvůrce hodnot tedy jistě kálí s absolutismem klerofašistického záměru, kdy klér tam zastupuje sám mamon/ zmar beznaděj v masomlýnku korporací které mají jediné vedení na cíl z kterého nesejdou nehledě užívaných či spíš exploatovaných.
     A dokonce toto již se dá považovat za everegren již takřka regionálně a patrně mustr pro další „pány na holení.
     https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0

     No a s těmi likvidačními komandy to u pohlavárů na západ trochu kulhá ale aparátky mají jedna „radost. Omlouvám se za termín, nic pejorativnějšího v mezích zákona a mírného pokroku jsem ne z invencoval. :lol:

     http://www.zvedavec.org/nazory-7884.htm
     včera 12:10
     RE: třeba to projde

     Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.? Reakce na 370462

   • John_Pitralon napsal:

    No jsme teď asi tak velký jako čínskej Šen Čen, kterej v roce 1979 ani neexistoval, bylo tam pár tisíc lidí.. https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0en-%C4%8Den

    • Jan Kowak napsal:

     Žen Šen prodá-wáme U Honga ww w prima qwalitě za
     6,5o tunu.. ww wčera Houbeer chytil zzlatou Rybku &
     ry-ba : Dyž mě pustíš , splnim ti 1 ( only ) přa
     přání ”.. Houbeer na-to : aby byl f Čečně mír , teď
     zas Ryba – Že prej je TO na ní moc těžký a tag
     Houbeer ukáže.. FOTO swo-jí starý a
     Ryba we-ce – cos TO chtěl w tý čečně ???

     ps : Proud to psal na Zwědaw-ci – ale já neumim dát link..
     .. tag ssem to zas ww wopsal !

     • Jan Kowak napsal:

      .. ssem TO wěděl hned.. Šwejku , že dyž wy Kurwy
      Neplatíte , že tu budou furt ty OUz_ký chlíbky & 1/2 to-ho-to

      Zapomenu : /

      ps : póóstro.jinskij Žoltyj RAKETOPLAN – na Orbitě budu
      Hbitě ww wypa.dát pa dam padát jag žlutej BANán..

      .. a wypadat jag žlutej Drát !

      A nebo jag Yelou Mandaríín : ))

      .. wytahněte ROBOTI šnorch-ly / o2 čárky / blíží SA da da
      Da-aký Brod ?

      • John_Pitralon napsal:

       Nedá, nedá, nikdo nedá základní příjem Choralescovi. Ale zato Krteček založil novou drsnou akční ultrapravicou partaj se Santa Kaluskem. Budou lítat v těch plackách po esesácích a střežit vlast. Pak napsal jen 88 a zmizel.

       Scooter – Faster Harder Scooter https://www.youtube.com/watch?v=j0LD2GnxmKU

       • Jan Kowak napsal:

        Krteček non iss Ded a ww was iz das psí ww wocas..

        DAnE Pytra.. Le less-ku , my dawas life ..sem juž zas -ral

        PRIMATOME ZAS ráno.. u Pssychopatose be be be

        Bejrose !

        Micha Lea

        • Jan Kowak napsal:

         Poď proudem.. se louží , Gdo ww wíc zza ši-cí..

         Káá mó , ja a ne-bo Starej Gott.. Začistí to mistr Oud tim

         Minometem : /

         .. Šijeme do was OUWERLOCKEM wwww ww www wwww

         Ta ta ta.. dá dá dá : (

         Žíža-la Dá-da :))))))))

        • John_Pitralon napsal:

         Na Picus Capital bodka sk psali že slavnej anglickej koumes CAPSLOCK Holmes vobtěžoval malý holčičky a nabízel jim bonbony za něco. A pak taky nějakej katolickej kněz z Jižních Čech – že budou sexem sloužit bohu.

       • niSas napsal:

        Chceš podíl na rozpočtu, vyplácený nepodmíněně z vejvaru celé naší země našim synům a dcerám od naší mámy? Vostatní totiž dostanou nasrat. Tak jak se rozhodneš?

 3. Martin Rubáš napsal:

  ODS už je zoufalá strana. Není už rozdíl mezi ní a TOP 09, měli by vytvořit společnou koalici a Václav Klaus ml. by měl vytvořit novou stranu.
  https://www.epshark.cz/clanek/1818/ods-ztopkovatela-a-likviduje-posledni-stopy-sve-pravicovosti

  • John_Pitralon napsal:

   Takzvaný „Pravicový“ partaje už slušně během 30 let předvedly, že jejich „politika“ je pro národ až smrtící. Nadělat z vlastních lidí korporátní žebráky, rozkrást národní majetek a zatnout do rozpočtu sekyru ve výši dvou bilionů, by dokázal jakejkoliv negramot. Pravicových partají je tady dostatek, ale všechny zaniknou protože tolika blbečků, který se chtěj spálit ještě posedmnáctý tu snad už není. Lidi budou ještě pár let volit pravicovou stranu pana miliardáře Babiše, což je naše obdoba Berlusconiho, jenže časem přijdou na to, že to je další pokračování toho samýho debilního seriálu z růžový zahrady od ODS, TOP09, KDU a podobných polodementních partají. Doufaj v to, že se tu v osobě Babiše objevil Johny Rambo nebo Chuck Norris, kterej „po pravičácku“ dokáže se stejným materiálem konečně to, na čem během 25 let vyhořely ostatní pravicový partaje. Samozřejmě totální naivita. DPČ (Dělnická partaj česká)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!