DONBASKÁ ZASTAVENÍ 1. – POŘAD KE 20.VÝROČÍ AGRESE NATO PROTI JUGOSLÁVII

KODAK Digital Still CameraUniverzita Vladimira Dalja v Lugansku (LLR) ve spolupráci se Srbským kulturním centrem pořádala 25.3.2019 v sále univerzity vzpomínkový pořad ke 20.výročí počátku bombardování Jugoslávie letadly NATO. Vzpomínky se zúčastnili rektor univerzity Viktor Dronovič Rjabičev, představitelé Srbského kulturního centra, Univerzity Tarase Ševčenka v Lugansku, Českého kulturního centra Julia Fučíka, Svazu veteránů Afghánistánu, Nočních vlků a dalších organizací. V sále, vyzdobeném vlajkou Srbska, byla představena i výstavka knih a fotografií z agrese NATO proti Jugoslávii.

Projevy přítomných představitelů organizací byly doprovázeny filmovými záběry a fotografiemi z průběhu agrese. V projevech byly připomenuty oběti náletů a statečný postoj lidu Jugoslávie proti nikým nevyhlášené válce. Památku obětí přítomní uctili minutou ticha. Já jsem v krátkém projevu připomněl odmítavý postoj prostého českého lidu proti této agresi vůči bratrskému slovanskému národu i vzpomínkové akce na oběti náletů, které se konají v těchto dnech i v České republice.

Jaromír Vašek, předseda Společnosti přátel LLR a DLR
5 Komentářů k DONBASKÁ ZASTAVENÍ 1. – POŘAD KE 20.VÝROČÍ AGRESE NATO PROTI JUGOSLÁVII

 1. Josef Švejk napsal:

  Od té doby kdy jsme se pod vedením humanitárního alkoholika a přidružené tlupy připojili k mírumilovné organizaci NATO se neustále zvětšuje počet zemí a pozůstalých jimž se my, obyvatelé tohoto státu musíme omlouvat, neboť vládnoucí tlupa, námi aktivně volená, toho díky mentální nedostatečnosti není schopná.

  • Josef Švejk napsal:

   Pobočka krajského soudu ve východočeských Pardubicích dnes (26.3.2019) zahájí případ vojáka Erika Ešty, který je obžalovaný z teroristického útoku(!). Před nástupem do české armády se účastnil bojových akcí na straně samozvané Doněcké lidové republiky.
   PS: Všechny veřejné instituce, státnost, věda, systém vzdělávání, soudy – to je prodloužení institutu rodiny, jeho pokračováním. V současnosti jde o soubor lidí nekompetentních, neschopných, samolibých a jejich sebeuspokojování z nich dělá nepoučitelné idioty.

 2. Přemysl napsal:

  NI vytvořil model začátku války mezi Ruskem a NATO v Evropě. Rusko napadne pobaltské státy. Článek hodný idiota placeného CIA. Rusko asi potřebuje olejovky. To je vrchol vývozu poloskrachovanců pobaltských států. A to že by je Putin chtěl obsadit a pak tu bandu nemakančenků živit, na to může přijít jen úplný blb a nebo američan.

 3. Eduard napsal:

  Tak Tramp přiklepnul Golany Izraelcům. Složitá situace. Lokajové už se třesou, že Tramp brnkne na evropské ambasády, pohuňky srovnají do latě a ti sami přijdou na to, jestli už není na čase ty golany přiznat Izraelcům. Jó, už ani ti pitomečkové kolaborantský to nemaj jednoduchý. Lidi začínají přemýšlet. Dnes už je veřejné tajemství, kdo je lokaj s účtem ve Švýcarsku v ČT. Jó bývalej komunista, stébák a kolaborant Štětina, te v tom bude mít okamžitě jasno. Ale pro ty s trochou chytrosti to bude dilema.

 4. Stratég napsal:

  Můj pohled na Trampa. Tramp zničil Izrael a zavinil budoucí smrt milionů izraelců. Přesunutí americké ambasády do Jeruzaléma byl začátek a přiznání golan Izraeli je konec. Netanjahu je jen nafoukaný pitomec, který si nevidí na špičku nosu. Tramp vrazil klín mezi Izrael a státy, které ho obklopují. Tady je třeba podotknout, že Arab neví co je vděčnost a smlouva kterou podepsal platí jen pokud je pro něj výhodná. Araba můžete rok živit, a když mu pak nepřinesete snídani další den, klidně vám vrazí nůž do zad kvůli tomu že má hlad. Nižší forma inteligence, a s tím Tramp počítá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!