Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 18.03.2019

pjakin2017

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Teroristický útok na Novém Zélandě a důkazy o tom, že se jednalo o akci globalistů za účelem přípravy Nového Zélandu jako rekreační a rezidenční oblasti pro budoucí globální elitu, katastrofa Boeingu 737 MAX v Etiopii a jejich následný zákaz jako manévr globalistů na přesunutí vysoce technologické výroby z USA, demonstrace proti srbskému prezidentovi Vučičovi jako trest za jeho snahu o sbližování s Ruskem a o zachování svébytnosti Srbů, co mají dělat obyčejní lidé na Ukrajině ke zlepšení situace své země, proč ozbrojování Ruska není důkazem jeho intelektuálního úpadku, a další
15 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 18.03.2019

 1. Rocco napsal:

  Vážení, co říkáte tomuhle?! Ivanka Trumpová by se asi měla rychle rozvést?!

  Týdenní komentář Benjamina Fulforda ze dne 25.03.2019
  https://tadesco.cz/jednani-o-vytvoreni-vlady-svetove-federace-dosahne-vyznamne-faze-sionismus-se-hrouti-xi-jinping-na-klicovych-jednanich-v-evrope/

  Zrození nové éry bude také doprovázet zhroucení sionismu, souhlasí více zdrojů. Zdroje Pentagonu říkají, že pokud Izraelci znovu zvolí satana-uctívajícího masového vraha Benjamina Netanjahua za premiéra, pak by měla být spuštěna krátká, ostrá vojenská kampaň na odstranění zločinného izraelského a saudského režimu.

  Pravděpodobným spouštěčem by byl krok Ruska, Turecka, Íránu, Sýrie, Iráku, Jordánska a Egypta, aby se zmocnily Golanských výšin. Zdroje dodávají, že Trumpovo „ilegální“ uznání izraelské suverenity nad Golanskými výšinami „není podporováno americkou vojenskou silou a izoluje Izrael ještě více s masivní mezinárodní opozicí OSN, EU, Velké Británie, Francie, Německa, Egypta, Ruska, Turecka, Íránu, atd. “Zdroje dodávají, že Trump „hraje loutku, která dělá věci pro Izrael, ale jednoho dne už hrát nebude.“

  Golanská otázka je jen „další hřebík do rakve sionismu,“ pokračují zdroje. Demokratičtí straničtí politici bojkotují setkání, které pořádá lobbistická skupina AIPAC (Výbor pro americko izraelské veřejné záležitosti). Bojkotují proto, že většina amerických Židů se probouzí a zjišťují, že za holokaust jsou ve skutečnosti zodpovědní Sionisté a obracejí se k nim zády. Další známky sionistického kolapsu byly také viděny minulý týden, protože „sionistický dárce Bob Kraft může být nucen prodat fotbalové družstvo Patriots, a na Brown University hlasovalo 69 % studentů pro to, aby se oddělili od korporací obchodující s Izraelem.

  Zdroje Pentagonu říkají, že vydání Muellerovy zprávy ospravedlňující Trumpa povede k odtajnění FISA, vydání zprávy generálního inspektora ministerstva spravedlnosti, rozpečetění žalob a k vojenským soudům.

  Jeden dobrý způsob, jak začít, je zatknout Jareda Kushnera. Nezapomeňte, že budova Kushnera s číslem 666 na Páté Avenue, byla místem, kde vyvíjeli mikročipy („znamení šelmy“), které se mají implantovat do hlav lidí. Je dost důkazů o Kushnerově kriminalitě, a někteří dokonce tvrdí, že je Antikrist.

  • proud napsal:

   Nerikam ze Fulford musi nutne kecat,ale jsem s nim a s tim co tvrdi hodne a hooodne "opatrnej".Nedivim se ze to otiskl zlodej a podvodnik tadesco!

  • Maroš napsal:

   "Trump vo volebnej kampani obviňoval Čínu, že „ukradla“ milióny pracovných miest v Spojených štátoch, ale jeho rodine to nestačilo na to, aby sa zriekla služieb tejto „dielne sveta“, poznamenala AFP a dodala, že Trumpove vzťahy nadobudli pozoruhodne na srdečnosti od chvíle, keď na začiatku apríla hostil vo svojej luxusnej rezidencii na Floride čínskeho prezidenta, za prítomnosti Ivanky a jej muža Jareda Kushnera. Ten je považovaný za jedného z najbližších poradcov prezidenta.
   Dôkazy o nadčasoch a nízkych platoch

   Aktivisti podľa CLW od marca zhromažďovali dôkazy, že továrne skupiny Chua-ťien v Kan-čou v Ťiang-si a v Tung-kuan u Kantone na juhu krajiny nútia zamestnancov k nadčasom za plat menší, než je zákonom stanovená minimálna mzda, čo mali zamaskovať falošné výplatné pásky.

   Značka Ivanky Trumpovej nevyrába v Číne priamo, ale zverila väčšinu svojej výroby podnikom, ktoré v Číne šijú oblečenie, obuv či kabelky. Továrne skupiny Chua-ťien vyrábajú obuv aj pre firmy, ako je Coach, Nine West, Karl Lagerfeld či Kendall + Kylie.

   Na začiatku mája Ivankin manžel Jared Kushner a jeho rodinná realitná firma vyvolali rozruch, keď jeho sestra Nicole Kushnerová Meyerová spomenula bratovo meno počas schôdzky s čínskymi investormi v Pekingu, od ktorých sa snažila získať 150 miliónov dolárov pre projekt luxusných bytov v New Jersey. Nabádala tiež investorov, aby ťažili z kontroverzného vízového programu, ktorý umožňuje získať stály pobyt v USA, preslávenú „zelenú kartu“, výmenou za najmenej polmiliónovú investíciu. Rodina Jareda Kushnera sa potom musela ospravedlniť."
   https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/431156-cina-uvaznila-aktivistu-skumajuceho-dodavatelov-ivanky-trumpovej/

 2. Maroš napsal:

  Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 18.03.2019 Titulky CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=b5YJO78CbVY

 3. Maroš napsal:

  Slovenský "Q-Anon" - slovenská liga spravodlivých?

  Mimoriadne závažné informácie o organizovanom zápase malej skupiny odhodlaných statočných slovenských občanov, ktorí sa rozhodli - a s vlastnými prostriedkami - čeliť vlastizradcom a najvyšším hlaváčom slovenskej štátnej mafie a jej organizácii a vrátiť Slovensko ľuďom! Zlizne popritom Fico smotanu?! Na okraj - Eset ako biely trójsky kôň CIA!
  Volebná prezidentská majdan kampaň financovaná zahraničím cez Pentu, Eset a ďalších...

  Informačná vojna 29.3.2019
  https://www.youtube.com/watch?v=k0R-BjO9RtI
  Kontext:
  Marek Vagovič: Haščák sa môže obávať, čo sa ešte dostane na povrch
  https://www.youtube.com/watch?v=J5Y3nVb9TT0

 4. John_Pitralon napsal:

  Dem zas NATO, co. Cvičky a cvičit. Jinský taky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!