Nová kniha: Tommy Robinson – Mohamedův Korán

islam-obalVážení, právě jsme spustili předobjednávky knihy Mohamedův Korán od Tommy Robinsona a Petera McLoughlina. Vyjde na konci května. Pro registrované navíc 3% sleva. Při platbě předem levněji, jak v knihkupectví. Ano, je to ta kniha, kterou nechal nejen Amazon stáhnout z prodeje. Voltaire pravil:  s knihami je to jako s lidmi: jen velmi malý počet něco znamená a zbytek se ztrácí v množství. Tato kniha zřejmě něco znamená, pokud si zasloužila takovýto přístup.

Voltaire jinak (i když to údajně není jeho výrok): Pane abbé, nenávidím to, co píšete, avšak položím život za to, abyste to mohl dál psát. Možná  i proto jsme se rozhodli vydat knihu v čestině.

Peter McLoughlin píše:

Amazon (spolu s ostatními platformami patříte do toho to kolosu – paypal, abebooks, ebay atd) smazal z nabídky tento knižní titul. Dokonce
to zašlo tak daleko, že i antikvariátní kopie je zakázané na Amazonu prodávat. Toto je ekvivalent diktatury nacistů nebo komunistů 21. století. Mnozí jistě pamatují pálení či zabavování knih z dob těchto diktatur.

Přemýšlíte, jaká jiná kniha o Islámu byla Amazonem zakázána? Mein Kampf  si můžete na Amazonu koupit. Stejně jako teroristický manuál The Anarchist Cookbook.

Můj nedávný výzkum ukazuje, že obsah Mohammedova Koránu je vyučován na univerzitách po celém Západě. Tj. vyučuje se chronologický řád Koránu. Akademici používají knihu z roku 1953, která je každé dva roky dostiskována. Je tedy zřejmé, že je toto téma důležité. Proč by jinak byla kniha z roku 1953 tištěna v nových nákladech každé dva roky.

Poté, co jsem strávil příliš mnoho času na univerzitách, vím, jak jsou mnozí zoufalí z toho, o čem lze či nelze psát. Taktéž vím, že kdyby existoval nějaký předmět, který by osvětloval všudypřítomný a trvalý problém islámského terorismu, vydalo by to časem na několik tuctů knih. Domnívám se však, že žádný z akademiků se neodváží napsat aktuální popis tohoto tématu ze strachu a) že jej muslimové zabijí b) že by u veřejnosti získal na důležitosti tento problém.

Amazon odmítá opětovný prodej této knihy a zároveň odmítá uvést, proč byla kniha stažena z prodeje. Zakázali nejprodávanější exegezi Koránu. Nemůžu si pomoct. Za posledních 18 měsíců mi z Amazonu posílali zprávy se žádostmi, abych nabízel tuto knihu ve speciálních prodejních programech. Snažil se prostě co nejvíce profitovat z prodeje knihy. Za těch 18 měsíců kniha získala více než 1000 recenzí.

Měl bych být asi pyšný na to, že jsem se podílel na sepsání knihy s 600 poznámkami pod čarou. Mám pocit, že jsem se ocitl ve společnosti
Williama Tyndalla. William Tyndale byl popraven a spálen za zveřejnění překladu Bible. Myslel jsem si, že jsme daleko od takových praktik, kdy je někdo štván pro sepsání knihy. Jedna z věcí, která mě motivovala na sepsání této knihy, byla myšlenka, že prakticky každá kniha o Islámu se zdržuje kritického přístupu k této ideologii.

Objednat můžete zde: http://www.bodyartbook.cz/product/politika/tommy-robinson---mohameduvkoran-/146
7 Komentářů k Nová kniha: Tommy Robinson – Mohamedův Korán

 1. niSas napsal:

  Typický debil, herej to demosgráticky propaguje a typický debil, kerej s tím běží na internetovou stránku, demograticky. Že každé zlo má právo přece na prostor a propagaci, demosgráticky.. Sou prostě děbíli, keří se v každé škarpě a louži musej vyráchat, že pré poznání. Heh

  • Maroš napsal:

   Sasin - teraz si mimo. Existuje aj Mein Kamf - s komentármi, a práve ten je zakázaný! Mohamed písať nevedel - Korán bol "ním" nadiktovaný - Mohamedova matka bola jezuitka a islám ako doktrínu vymysleli jezuiti údajne už okolo roku 370 - teda Mohamed po "osvietení v jaskyni" /vtedajšou technológiou "MK Ultra"/ svoju indoktrináciu len voľne prerozprával /tak ako Mojžiš/ - nie náhodou ide o chaotické - nesystémové výroky - preto je ho možné vykladať rôzne a zároveň sa držať výrokov - keď je to potrebné. V podstate ide o varianty toho istého náboženstva určeného otrokom "bohov" - prvý variant OVLÁDAČA obdržal ako sprostredkovateľ /dozorca, pozorovateľ/ Abrahám. Treba vedieť, že do Ríma - neskôr Vatikánu - boli-sú upratané práve tie entity a ich potomkovia, ktoré už tisícročia manipulujú s ľudstvom. Náboženstvo /hneď nerovná sa svetoázor/ ako ovládač. Biblia - ako rezerva - s komentármi zatiaľ neexistuje /komentáre k biblii robí prof.Peter Veith/. Existuje dokument, podľa ktorého Hitler Mein Kampf len prepísal a upravil. Ak potrebuješ nový A-Sassin Kamf - Stano Slebejpičus a spol. ti ho ušijú na mieru! Mimoni ťa osvietia a dostaneš prídel pôdy na zemeplacke! Ešte dodám - preštuduj si Bahá'í náboženstvo - v podstate "marxizmus" a New Age určený pre islámske krajiny - základňa tzv. humánneho /mierneho/ islámu - to čo chystajú pre európu. Bahá'í vzniklo v rovnakom období ako marxizmus - v Iráne - teda v budúcom centre riadenia /Pjakin/.

   SVĚT POD NADVLÁDOU ZLA – (A World Ruled By Evil Whole CZ)
   https://www.youtube.com/watch?v=9qo2VRtH0wE

 2. proud napsal:

  Poznej svyho nepritele............

  • niSas napsal:

   Znám ho. Tento web. Tento web nepíše nic o tom, esli něco potřebuju. Nepíše nic o našich potřebách. Nepíše nic o nás, našich radostech. Nepodporuje naše potřeby ani slovesnost. Nepíše nic, co by vedlo k nějakému myšlenkovému pokroku v náš prospěch. Nestará se. Je mu to fuk. Smete bordel z internetu a tady to hodí blboňům k sežrání. Řeknu to rovnou. Takové weby sou za prvé ku hownu a za druhé dou ve skutečnosti proti nám. Ale to pochopí až něgdo jinej než proudy blboňů.

   • proud napsal:

    Potrebujes evidentne aby te nekdo vodil za rucicku a hlavne aby byl na vine vzdycky po ruce nekdo jinej nez ty sam,hlavne sam pred sebou..........Ted mi vyjmenuj co vsechno ti tenhle web dava a umoznuje,vsechno,tedy i to na co nejen ty sam seres,i kdyz je faktem ze v tom nejsi az tak spatnej jako mnozi,protoze se snazis o napravu,s jakym vysledkem,to je ted vedlejsi,ale snazis se.Uz nekolikrat se tu volalo po sjednocovani a po diskusi o praktickejch krocich,pokazdy marne,a byl;o vic lidi co volali,vsechno k nicemu,nicmene ten web tu porad k tomu otevrenej je........ze ho vetsina nechce,ani neumi pouzit, je uz zase vec dalsi.

 3. nula napsal:

  Hele, novej Hitler na scéně. Adolf taky musel do lochu, aby tam mohl sepsat svůj boj :P

  A to přitom levej net tvrdil, že novej Hitler bude ten Fjotolf Hansen, jak se ten Andreš, teda Anderš, nechal přejmenovat. Ale třeba ještě překvapí...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!