Volby v ČR jsou hrou na demokracii

xIbTQl8j1sQNikdy nebyly veřejnosti předloženy údaje o tom na jakém software a hardware jsou volby počítány, jak je zabezpečeno bezpečnostní schéma záplatování systému a jeho vnější ochrana, jaké společnosti se podílí na údržbě a vývoji systému, jak je testována spolehlivost a relevance výsledků výpočtů systému a jakými certifikacemi systém prošel. Existují pouze okrskové volební komise, centrální volební komise a ČSÚ. Okresní a krajské volební komise byly záměrně zrušeny.

Občané nemají možnost křížové kontroly výsledků voleb zdola nahoru.

Požadujme od našich poslanců a senátorů ať ihned zahájí tlak na vládu a ČSÚ tak, aby ČSÚ měl povinnost dát veřejně k dispozici kmenová data po jednotlivých volebních okrscích (14755) při každých volbách, aby občané měli možnost zpětné křížové kontroly nezávislosti a legitimity voleb.

Též ať je na další diskusi platnost volebních výsledků u všech voleb bez nadpoloviční účasti oprávněných voličů.

Dokud nebudou tato opatření zavedena, jsou volby v ČR hrou na demokracii a jejich výsledky může ovlivnit hacker (případně insider) poplatný kterékoli cizí moci po celém světě.

Zdroj: https://vk.com/@ivogec-volby-v-r-jsou-hrou-na-demokracii
22 Komentářů k Volby v ČR jsou hrou na demokracii

 1. HVzV? napsal:

  PŘIPOMIMÁME CTĚNÉ VEŘEJNOSTI,ŽE NEJEN KONTROLA PŘI VOLBÁCH JE OK
  ale ČSV navrhovený systém permanentni kontroly moci,která byla zvolena a vymyká se poté občanské kontrole s cilem vytvářet dalši vadné zákony je mimořádně důležitá.
  Je to navrženo v článku č.2.Národniho programu občanů voličů/NPV/,který prosazuje špíčka Společnosti voličů/ČSV/ v jejich vlastni prospěch.

  VOLIČŮM,KTERÝM JSOU KRADENY HLASY A TEDY I JEJICH MOC ŘEDITELI ZMANIPULOVANÉHO TISKU A TV PŘIPOMINÁME,ŽE JIMI ZVOLENÉ SUBJEKTY SE KONTROLE VZTEKLE BRÁNI.

  Ignorováni voličů ihned po volbách a vysmiváni se jim poté co jejich hlasy si přivlastnily falešni majitelé moci si bez podpory a vyžadováni tohoto článku budou z občanů jinak dále dělat bezmocné blázny!

 2. weissbach napsal:

  To je bezesporu nutnost.

 3. proud napsal:

  Chytre vymyslenej clanek,zase nejaky uhejbani a vymejsleni kontrol,hlavne zachovani voleb a tedy vladnouciho systemu.HOVNO! Vladu navalit lidem co si povladnou svoji vetsinou beze stran a podobnejch vychcanosti,referendama.Ostatni vejmysly jsou jenom podvodem,kazdej "zastupitel" jde vzdycky koupit,zastrasit,vymenit,nebo zabit!!!

  • proud napsal:

   ..............bez do vlady a sahni si na ty prachy co maj jiny za pul roku,mesicne,a pak o ne zkus prijit............a porad to nikomu nechce dojit,sefovi piratu do doslo okamzite! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 4. Josef Švejk napsal:

  "Volby můžete dělat, všichni můžou volit až do úplného zblbnutí!" (Benito Mussolini)
  A už 30let to platí také u nás, máme totiž demokracii jako tenkrát v Itálii. Kontrola je nepřípustná! Jedině tak mohou volby dopadnout správně. Kontrola by mohla vést k nesprávným výsledkům a volby by bylo nutné zrušit.

  • HVzV? napsal:

   ROZVAL VŮLE VOLIČŮ,KTEŘI OČEKÁVAJI POKAŽDÉ MARNĚ NÁPRAVU

   prováději zmrdi dvoufázově.Prvni fázi tvoři ředitelé tisku a tv kteři vnucuji domorodcům zmanipulované informace a ženou je do voleb jako zblblé ovčany,kteři nerozpoznaji,že maji před sebou ke zvoleni jen nepotřebné ČSSD,KSČM,PYJÁTY,ODS,KDU a i neštasnou SPD,která žádné voliče nechce a odmitá jejich OBČANSKOU OKAMŽITOU PŘIMOU DEMOKRACII,ta totiž by šla realizovat bez zbytečného zdržováni tim neschopným Prdlamentem nebot by SPD mohla i zajistit většinu ve Sněmovně a tak by skončila éra bezzubých návrhů,kterým se ostatni prý "naši zástupci "řehtaji jako koně.
   Rovněž sliby pana BABIŠE,který deklaroval,že umi řidit ČR jako firmu jsou jedině tak na hovno.
   Ten podnikatel,vycpaný penězi je prý totálně všehoschopný ale neumi zajistit ani to co v ostatni Evropě je standart to jest

   SOLIDÁRNI SPOLEČNOST KDE VLÁDA PŘEJIMÁ ODPOVĚDNOST ZA POLITICKOU,.EKONOMICKOU A SOCIÁLNI PROSPERITU.

   Má pověst starého polovzdělaného prý komunisty a nevi,že tuto společnost vymyslela pravice a jeji průmyslníci,kteři prvni pochopili,že bohatnout musi občané voliči a ne majitelé velkých peněz jako by byli totálni nenažranci!
   To nemehlo nechce poručit svým ředitelům tisku a tv,aby dnem i noci propagovali skvělý Národni program občanů,klterý by mu zajistil světovou slávu a ne že ne ANO!!

   Druhou liniii odporu voličům tvoři jimi zvoleni tzv poslanci.Ti nemohou vůbec nic.
   Sotva ceknou něco ve prospěch voličů jsou z teplých mist vykopnuti na dlažbu a tam sedi ve sračkách a ani se nehnou.Pikladem je neštastný Klaus,který podporu voličů prý radši odmitne tak dlouho až z něho udělaji bezmocnou placku!

   NO MÁME TO YNTELYGENCI JAKO Z KOZI PYČE RUKSAK!

   • John_Pitralon napsal:

    Vymejvat lidem mozky a pak je poslat k volbám "volit" neni demokracie, ale jasná prasečina. Jak to asi tak potom může dopadnout. DPČ (Dělnická partaj česká)

   • HVzV? napsal:

    Ještě štěsti,že to pane Pitralone chápe stále vice lidu,

    dejte zas jako el combatante a velitel podzemni MUSIKARMY něco do kroku našemu nezadržitelnému pochodu institucemi proti FRANCGERMANSKÉMU afrikakorpsu rozbiječky naší Evropaunie toho dvourychlostniho Makarona se škaredou Makrelou,která by dávno měla být jako bourač odoperována s ostudou do šrotu, ale sedi v křesle s ostudou jako přiklejena!

    Býci jsou nebezpečni zepředu,koně zezadu a ti političti idioti za všech stran!

   • HVzV? napsal:

    DÁM DĚLOVOU RÁNU BUM,BUM,BUM PÁLI DO NAŠICH NEPŘÁTEL KLAUS ml.

    a vzal si do hlavy,že opravdu chce zastupovat nás jeho voliče!
    To co odhaluje krutě nepolitická ČSV,že pár nechutných přecedů politických subjektů výrobou vadných zákonů,dokázalo dovést republiku do lůna rozvojových států, bijou přitom po hlavách tzv,Středni třidu,která NESMÍ vůbec vzniknout,nebot by se mohlo stát,že bude sloupem a oporou státu, je nyni odhalováno v plné kráse a je vidět,že chtěji pokračovat v těch hrozných parlamentnich sračkách bezohledně dál!

    PŘIČEMŽ DŮKAZ MECHANIZMU JAK TO PŘED BEZMOCNÝMA OČIMA OVČANŮ DĚLAJI SE ODHALUJE U NAŠEHO OPRAVDOVÉHO HRDINNÉHO POSLANCE KLAUSE ML.KTERÉHO NASRALI.

    Přišel stenografický záznam z Prflamentu,kde jako prvni za TŘICET LET začal ten borec KLAUS bitku o suverenitu a demokracii a nechce dalši diktaturu!

    Právě zpracováváme tento záznam a analyzujeme co vlastně řekl přesně,že se ti drábi odhalili a začali ho mučit!
    Přinesem tedy analýzu v dalšim přispěvku.

    • proud napsal:

     Je smutny ze musej nejdriv jednoho ze svejch nasrat aby dostali pres prsty,nacez pak je znova jejich,sotva se mu omluvej............ovsem jsou i taci debilove,co to tem vsem Klausum vzdycky sezerou i s navijakem,porad dokola to stejny ovcanstvi..............

    • proud napsal:

     Tvuj tolik milej Klaus dostal od kohosi "domaci ukol",kterej ted plni...............

     • HVzV? napsal:

      No a co,at je to jak chce,

      počkáme jak ten circus Humberto bude pokračovat,co se bude dit dál.
      Možná to přikřiví pusy všem poslancům to by byla rána a i diskusni platforma jak swiňa ,nebo taky ne!.

    • HVzV? napsal:

     KDYBY CHTĚL PAN KLAUS ML.NĚJAKÉ TY COMPAÑEROS MEZI VOLIČI

     a chtěl by s nimi mluvit,pak by mohl uslyšet už na něho připravenou otázku.

     PANE POSLANČE CHTĚL BY JSTE ZISKAT VE SNĚMOVNĚ VĚTŠINU?MÁTE NA TO PLÁN JAK?

     Pane PROUDE a dalši lidovi komentátoři,co za otázky či otázku by jste panu Klausovi ml dal či dali vy?
     Co myslíte dokázal by jste mu něco naformulovat?
     Nebojte se nyc se fám nestane,možná mu to NAŠI mohou dodat přimo do jeho kuchyně,odkud ODS nyni totálně v krachu vyšla!

     • proud napsal:

      Naordinovat bych dokazal vsem kdo maj problem s vudci ulohou naroda,ale nejdriv bych z bezpecnostnich duvodu nechal udelat revize vsech kandelabru,jsou-li spravne a pevne ukotveny.

 5. Kellner a Rittig sčítají volby napsal:

  Přesně tak, připojuji se! Český statistický úřad nedokáže sečíst volební výsledky a najímá si soukromé firmy!!!!!! ČSÚ, když nemáte vlastní státní počítače (máte), tak si vezměte tužky a kalkulačky a sčítejte ručně!!!!!!!

  V roce 2014 zaměstnával Český statistický úřad 1378 osob. ČSÚ má 14 Krajských správ. Dále má ČSÚ pro volby k dispozici i zaměstnance krajských a obecních úřadů.

  Dva velkozloději Petr Kellner, majitel O2, a Ivo Rittig, spolumajitel Datysys, sčítají počítačově volební výsledky pro Český statistický úřad, otřesné!!!!!!! Ještě si pozvěte na zpracování voleb Agrofert a Zdeňka Bakalu!!!!!!

  Tunelář a lichvář Petr Kellner - ukradl státu Sklo Union Teplice, Česká pojišťovna, Škoda Transportation, provozuje lichvu HomeCredit, Zonky
  Kmotr ODS Ivo Rittig - spolumajitel Datysys, už v roce 1988 odsouzený k 8 letům vězení za krádež velkého rozsahu, v současnosti obžalován v mnoha kauzách - zakázky Dopr. podniku hl.m. Prahy Oleo Chemical a jízdenky, projekt fotovoltaické elektrárny Amun.Re prodaný ČEZu za 5 miliard Kč, v lednu 2017 byl Rittig za vyzrazení utajované zprávy BIS zatím nepravomocně odsouzen spolu s Janou Nagyovou Nečasovou k devítiměsíčnímu podmíněnému trestu.

  Cituji z metodiky voleb v roce 2016:
  "Vzhledem k tomu, že stejným technickým systémem byly zpracovávány i výsledky voleb do zastupitelstev krajů, nelze určit, kolik kterých kapacit bylo použito na volby do Senátu a kolik na volby do krajských zastupitelstev. Celkem bylo na zpracování výsledků obou druhů voleb využito (včetně přebíracích míst, ve kterých volby do Senátu neprobíhaly):
  - cca 1 100 počítačů na pořízení vstupních dat, v naprosté většině zapůjčených od obecních úřadů v místě, kde bylo vytvořeno přebírací pracoviště;
  - cca 500 počítačů pro zpracování a přenosy okrskových dat k centrálnímu zpracování a prezentaci - v jednotné konfiguraci dodaných jako součást komplexu služeb firmy AutoCont, a.s. a pro výpočetní systém pro centrální zpracování, ukládání a prezentaci výsledků v Českém statistickém úřadu - ústředí;
  - 2557 osob, toto číslo zahrnuje 674 vlastních zaměstnanců Českého statistického úřadu, 785 zaměstnanců krajských či obecních úřadů a 1098 externích pracovníků nespadajících ani do jedné ze dvou předchozích kategorií.
  Pro průběžné předávání převzatých okrskových dat k uložení, sumarizaci a prezentaci v centrální databázi a ke zpracování a poskytování informací na pracovištích u pověřených obecních úřadů bylo využito přenosových služeb O 2 Czech Republic a. s., smluvně zajištěných na základě zadání veřejné zakázky. Programové vybavení pro pořízení registru kandidátů, okrskové volební komise, pořízení okrskových výsledků a zpracování okrskových výsledků vyhotovil Český statistický úřad ve spolupráci s firmou BIOS (Václav Dostál, Martin Matějka), Programové vybavení pro prezentaci výsledků voleb bylo
  řešeno týmem BIOS (Vlastimil Matějka, Jaroslav Hošek - Orsia s. r. o.). Programy pro generování seznamů „url“, prezentace dat v DWH a VDB a program VOLBYhned byly opět z dílny firmy BIOS. Dále bylo využito softwarových a technických služeb firem Aristia, DataSys (technika výpočetního střediska), HP, O 2 Czech Republic a. s. a Oracle."

 6. Eschatolog napsal:

  tvl. , 4 gojove z milionu si všimli, že jsou za voly u uren

 7. proud napsal:

  Presto se najdou curaci co trvaji na tom,ze se ma chodit k volbam misto zruseni stran, politiku a vlady("prejzastupitelu") a potvrzeni vlady naroda referendama se zpetnou vazbou................

  • HVzV? napsal:

   JAK OBEJIT EMBARGO ZMRDŮ VE SMĚRU ODSOUHLASIT JEDINÝ ZÁKON O REFERENDU

   které nad občany drži už TŘICET LET ,ten totiž NIKDY schválen nesmi být a nebude v použitelné formě, řeši článek č.3.v kombinaci s č. 2. NPV.

   NENI DIVU,ŽE ODPOR UCHVATITELŮ MOCI proti Npv, KTEŘI VI,ŽE TAKOVÉ VOLBY VŮBEC PLATIT NEMUSI JE ZUŘIVĚ OBROVÁCKÝ.

   Jde jim totiž o jejich hroši kůži do která by naše pancéřové pěsti mohly vypálit diry a byla by jim potřebná jedině na dámské kabelky.

 8. HVzV? napsal:

  S těmi pausami je to blbý,máme tu klábosnici z Činy,

  tam čověk zmáčkne Y a objevi se Z.
  Čárky jsme naposled viděli u svých děvčat.
  Honolulu nechce uspořádat na Floridě bál a vybirat tam dary a vstupné ve prospěch našeho pochodu institucemi,ačkoli jsme mu řekli,že kdyby tam na to uspořádal sbirku,mohli bychom jet fifty fifty a půlku by si mohl nechat na podporu našeho oblibeného presdenta Trumfa NEBO by si mohl koupit cisternu kořalky.
  A i když nedaleko něho bydli Donald,boji se ho požádat povolit Čechům ten stát co povolili amici skopčákům,ti se ted topi v penězich,nebot prohráli válku a nyni plati 10 eur na hodinu,aby Němečti fašisté,zas nevolili Hitlera.
  Ten svět vůbec neni jednoduchý, ani Klaus nedává známky života nemá zájem prozatim se přijit poradit s jeho voliči,jak společně s panem Srošem udělat ten obrat ,když by dodal námi požádovaných 3,9 milionů eur pro náše zbojniky,nemusel by se trmácet a platit blbé neziskovky,ale přimo to Hnuti tři hwězd.
  Každá hwězda by mohla zpronevěřit milion a my tu za 0,9 milionů můžeme nakoupit pivo,.kořalku,holky a biftek s hranolkami a zvitězit ve volbách jeho Otevřené společnosti ,jen to fikne!

  Tož tak!
  Co vy na to naše mlčici většino VOLIČŮ píšeme správnosti nebo ne?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!