P.C.Roberts: Vysoký ukrajinský zpravodajský činovník: To Ukrajina ukončila let MH 17

porozorov-breaking-newsVysoký pracovník Ukrajinské bezpečnostní služby (SBU) Vasilij Pozorov, který se v nedávných dnech uchýlil do Ruska, učinil dnes, to je 26. března, směrem k mezinárodním médiím prohlášení o tom, že to byla Ukrajina, která s cílem rozpoutat etnickou genocidu na Donbase zastavila 17. července 2014 let MH 17 Malajsijských aerolinií na trase z Amsterodamu do Kuala Lumpur. Se snahou vyvolat propagační útok proti Rusku zavraždila Ukrajina 298 cestujících a posádku letadla Malajsijských aerolinií. A špína, reprezentována západními médií a vládami, až do dnešního dne zadržovala tuto pravdu ve prospěch washingtonské protiruské propagandy.

Vysoký činovník Ukrajinské bezpečnostní služby prohlásil, že jeho první podezření proti Ukrajině vyvolala „překvapivě rychlá reakce ukrajinského vedení na předmětnou událost“, která „ naznačovala, že o celé záležitosti dopředu věděla“.

Možná si někteří z mých čtenářů vzpomenou, že jsem tehdy v červenci 2014 psal, že jasně zinscenované události a následná obvinění Rusů coby jejich původců se objeví vždy dlouho před jakýmkoli jejich vyšetřováním. Vina Rusů je zkrátka vždy první na stole.

Ale nebuďme tím překvapeni. Západní média a vlády nedělají přece nic jiného, než lžou. A nikdy neřeknou pravdu. Vzpomeňte na Russiagate, na iránské a irácké atomové zbraně, na chemické zbraně použité Assadem, na 11. září 2001, na ruskou invazi Ukrajiny, na zavraždění Johna a Boba Kennedyových, na otrávení Skripala, na snahu Madura vyhladovět vlastní lid.

Je to nekonečná série lží. A celý Západ není ničím jiným než továrnou na lži.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2019/03/26/ukrainian-security-official-says-ukraine-shot-down-mh-17/

 
5 Komentářů k P.C.Roberts: Vysoký ukrajinský zpravodajský činovník: To Ukrajina ukončila let MH 17

 1. novapalo napsal:

  Súhlasím. Západ je žumpa a stoka, o ktorej sa bežným ľuďom ani len nesníva. Treba postaviť plot proti Západu a nepustiť tu nikoho. Myslenie Západného človeka je nekonečne vzdialené od myslenia Slovanov. Myslím si, že je aj geneticky dané. Teda, že západná genetika je zdegenerovaná a oprava pravdepodobne už nie je možná.... Preto si naordinovali islamizáciu v nádeji, že sa zastaví prehlbujúca sa degenerácia celej západnej populácie. Oni skutočne nechápu, skutočne stále klamú..... pretože sú geneticky zdegenerovaní!!

  • proud napsal:

   S arabama a africanama co na tom jsou jeste mnohem hur nez oni to opravdu chytili :-)))))))))))))))))))))))))))))

 2. proud napsal:

  To by me nikdy ani ve snu nenapadlo,ze kdyz je na Ukrajine obcanska valka a leti nad ni cizi letadlo,ze by ho mohla Ukrajina sestrelit,nebo ze by ho sundal nekdo jinej a Ukrajinskejch zbrani se nebal?To je prece normalmi ze po cizejch zemich bezne jezdej jiny zeme se svejma balistickejma strelama,bez kontroly :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Mel jsem za to,ze to bylo jasny od chvile kdy spadlo.

 3. PavolT napsal:

  Západ postupne viac a viac degeneruje. Ak sa neobrati 180', zanikne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!