Obchodníci se smrtí

farbenAčkoli můžeme být fanoušky vědecko-fantastických diskuzí a pořadů, které přetřásají, jak již v blízké budoucnosti půjdou léčit všechny nemoci lidstva, tak se nám stačí podívat do statistiky. Dozvíme se z ní, že téměř všichni buď předčasně zemřeme anebo strávíme druhou polovinu života umíráním na tzv. "civilizační nemoci". 50% populace již dnes umírá na cévní onemocnění, 30% na rakovinu a 10% na onemocnění trávicí soustavy. Ta "civilizační nemoc" se ve skutečnosti jmenuje chemicko-farmaceutický kartel, jehož temná historie sahá k jádru ekonomiky nacistické Třetí říše - kartelům IG Farben a American IG ( pobočka v USA ).

Svého času se jednalo o obří fúzi 380 německých a 500 zámořských společností, která vznikla v letech 1933 - 38 v dolarech. Obrovské množství patentů jim zaručovalo kontrolu nejen nad výrobou chemikálií a výbušnin (např. v roce 1943 dodal kartel nacistické mašinerii 100% syntetického kaučuku, metanolu, mazacího oleje, 95% niklu a jedovatých plynů, 90% plastů, 88% hořčíku, 84% výbušnin, 70% střelného prachu a 46% leteckého benzinu ), ale i nad rodícím se farmaceutickým průmyslem (např. Bayer vlastnil patent na Aspirin ).

V současnosti se okolo kartelu soustřeďuje 40% světových akcií. 15% z toho tvoří farmacie, 15% produkty fosilních paliv a 10% GMO potraviny. Zdravotnictví již nejsou nemocnice, ale výrobci technologie a léků. Doktoři jsou plně závislý na rychle se měnících technologiích a na školení od obchodních zástupců společností, které je produkují. Vzhledem ke komerčnímu charakteru farmaceutického průmyslu a příslušenství ( zdravotní pojišťovny ) jsou v představenstvu těchto společností dosazení lidé, kteří mají zastupovat zájmy odborářů, zaměstnanců a investičních fondů. Pokud by si nějaký lékař usmyslil, že od teď bude pacienty nikoli jen léčit, ale snažit se je vyléčit, musí mít na paměti, že bude propuštěn z nemocnice nebo zdiskreditován. Úbytek pacientů = nevykazování dostatečného počtu bodů na pojišťovnu. Příkladem toho je u nás MUDr. Jan Hnízdil. Proto si čtenář těchto vět může být téměř jist, že ho v životě čekají odporné nemoci a vidina pomalé, kruté smrti.

Evropská unie vydala nařízení, že se nesmí nikde uvádět léčivé schopnosti bylin, pokud taková bylina neprojde klinickými zkouškami. Kdo by toto zkoušky však dělal, když neexistuje možnost, aby se mu taková investice vrátila? Přitom takřka všechny ,,chemické" léky vznikaly na základě extraktu léčivé látky, kterou rostliny původně obsahovaly(!). Celý problém má však hlubší kořeny v ,,chemické revoluci" a zejména i v potravinářském průmyslu. Mezi léty 1939 - 69 syntetické látky doslova měnily životní styl. Posuďte sami:

 herbs

= výroba syntetických chemikálií se zvyšuje 500 krát

=schváleno používání ,,DES" pro ženy (chemická látka s hormonálními účinky způsobující rakovinu)

=používání pohlavních hormonů v živočišné výrobě

=94% ryb obsahuje PCB, které se usazuje v prsní tkáni žen

=MSG (glutamát sodný) uznán jako příčina poškození mozku mladých lidí

=Aspartam (způsobuje záchvaty a mozkové nádory)

=začínají upravené potraviny složené ze syntetických chemických přísad (barviva, konzervační látky, náhražky cukru, chuťové stimulátory)

=nová chemická hnojiva na bázi ropy a toxické pesticidy

=vznik světové narkomafie s ročním obratem 90 miliard dolarů

=zvýšení spotřeby ropy na 30 milionů barelů (barel = 158,97 litru) denně (nyní je to již 100 milionů barelů denně - tj. 16 miliard litrů denně)

Dochází ke globalizaci nemocí. Všude kam vstoupí západní regionální civilizace a čínský ,,drak", se svými technologiemi a návyky, propuknou tytéž nemoci a lidé začnou umírat. Doporučuji přečíst knihu od MUDr. Ivana Dolejšího ,,Konec strachu". Dávno je známo jak a proč vzniká rakovinové onemocnění i jak jej lze daleko účinněji léčit ( jistě ne ,,chemoterapií", která kvůli několika zhoubným buňkám otráví buňky v celém těle a její účinnost se rovná placebo efektu = 30% a to ještě za ,,uzdravené" počítají ty, kterým se nemoc neprokáže do 5 let: jedno zda jí podlehnou šestým rokem ). ,,Moderní" teorie západní vědy a filosofie se odrazily plně i v pojetí medicíny. Zná dokonale stavbu a funkci lidského těla. Proto, že však oddělila ,,tělo a duši" rozumí chorobám, ale nerozumí lidem ( z psychosomatického hlediska stojí za každým onemocněním psychický faktor: i buněčná nemoc je na úrovni biologie selhání imunitního systému, který jak známo ústí psychikou ). Neustálý spěch, shon, zvýšené požadavky, nesoulad s okolím, stálou přetvářka, dnes nazývají ,,životním shonem", jakoby to snad bylo nezbytně související s životem jako takovým. Všimněte si, že stejné schéma používají loutkovodiči u tzv. ,,civilizačních nemocí". V podvědomí většiny lidí toto budí dojem, že tyto nemoci jsou nezbytným projevem ,,civilizace" ( díky čemuž poté nepátrají po skutečných příčinách, neboť původci jsou přeci oni sami, resp. ,,civilizace").

Stovky milionů lidí umírají zbytečnou, trýznivou a pomalou degenerativní smrtí následkem této ,,hry" fanatiků, kteří za každou cenu nahrazují vše přirozené umělým a technosférou. Nejen, že se ,,chemickou revolucí" kompletně změnil životní styl a stereotypy, ale i jídelníček. Dnešní ovoce a zelenina za supermarketů obsahuje tak 10 - 15% vitamínů oproti stejným plodinám v 1. polovině 20. století ( většina úrodné půdy rychle mizí a pěstuje se na tzv. ,,mrtvé zemině" , kde přirozený proces, kdy uhynulá rostlina slouží jako hnojivo pro nové, zcela nahradila chemie, bez níž by na této půdě nevyrostl ani plevel ). Spousta barevných obalů cukrovinek a pití ( ve skutečnosti od několika velkých globálních korporací ) skrývá podobné složení jednoduchých cukrů ( v limonádách, sladkých tyčinkách...), konzervantů a sladidel, překyselující lidský organismus, který na tento typ ,,stravy" není stavěn ( o masu drůbeže a vepřů dopovaných steroidy a antibiotiky ani nemluvě ). Před 100 lety se skládala strava průměrného člověka z 10 - 20% kyselinotvorných a 80 - 90% zásadotvorných plodin a potravin. V současnosti je tomu naopak, jako jeden z důsledků tzv. ,,životního shonu" ( ve skutečnosti běhu do rakve o závod ).

Všichni, kteří zůstanou otroky ,,životního shonu" a závislými na současné ,,technosféře", jsou odsouzení k promarněným životům a k vyhynutí.

 

Použité zdroje: 

Tomáš Kašpar - Nespěchejte do rakve

Anna Strunecká - Doba jedová

Chemicko-farmaceutický kartel: od Osvětimi k Evropské unii

M. Rath, A. Kowalczyk - Nacistické kořeny ,,bruselské" EU

Ivan Dolejší - Konec strachu
36 Komentářů k Obchodníci se smrtí

 1. geronimo napsal:

  Toitü he whenua, whatungarongaro he tangata.
  Lidé zmizí, ale země zůstane.

  Přísloví Maorů

 2. John_Pitralon napsal:

  Rockefelleři, americkej FED, IG Farben a Hitler, to byla jedna banda darebáků.

  "Rammstein - Amerika (Official Video)" https://www.youtube.com/watch?v=Rr8ljRgcJNM

 3. benmil napsal:

  Jako agent IG Farben začínal jistý Karol Wojtyla. Prodával plyn provozovatelům koncentráků.

  • proud napsal:

   Plyn na dezinfekci odevu se vyrabel na miste,vznikal z krystalku ve vode za nepristupu vzduchu se kterym by jinak reagoval a znehodnotil se. Uz jenom tahle jasna definice ti asi osvetluje onu pitomost jmenem "plynova komora" kde by technicky onen "plyn" nemohl pri nejlepsi vuli fungovat,ovsem pod poklopem v betonovy nadobe plny vody a odevu to fungovalo na stenice skvele............Jeste jako decko pamatuju ve starejch domech ve sklepech ony betonovy nadoby a zlaby na prani pradla,dneska uz asi vzacne k zahlidnuti mozna nekde v pamatkach. Takze kdyz to vezmu tak kolem a kolem,se divim,ze Hitlerovi neprodavali tmu v pytlich,treba by za ni dobre platil :-))))). Priste neskakej siozidovi na jeho debilni,odporujici si hemzy aby si udrzel parchant zasranej svou beztrestnost za holokaust v Palestine!!!

   • proud napsal:

    Apropo..............vsechnu siozidovskou, odpornou,nelidskou chamrad bych zprovodil ze sveta bejval hned po valce,za vsechny ty obycejny a normalni zidy kterou obetovala pro svu antisemitismus a podzemni bunkry kterejm rika Israel a ze kterejch pacha holokaust na Palestinanech!!! Nestalo se to tenkrat,bohuzel,je nacase aby se to tem hajzlum stalo co nejdriv,bankerema pocinaje!

    • proud napsal:

     S temahle nechutnejma intrikanama nema jinak svet sanci na rozumnou domluvu a zivot v miru,tahle svetova rakovina musi zmizet!

    • proud napsal:

     Siozidi a sionisti jsou ta nejhorsi pakaz a pravej teroristickej hajzl sveta,znicej vsechno,klidne i sebe,kdyz je nezastavime!

    • John_Pitralon napsal:

     Je to jako s tim lítáním na Měsíc. 6x si tam letěj klidně jak supermani a když o tom vyprávěj, tak uhejbaj očima.

 4. Eschatolog napsal:

  vše se zlepší, když se budete vic modlit a věřit :-)

 5. BAYER = IG FARBEN napsal:

  A kdo koupil v prosinci 2016 za 57 miliard $ americké MONSANTO (výrobce herbicidu Roundup)?
  Přece německý BAYER!
  A co je BAYER?
  Přece přejmenovaný bývalý IG FARBEN!

  Alespoň že tuto středu 28. 3. 2019 porota v San Francisku rozhodla, že firma Monsanto musí vyplatit Edwinu Hardemanovi odškodné 80 milionů dolarů za to, že její výrobek - populární jed na hubení plevele Roundup - způsobil žalujícímu rakovinu.

  Vlastník firmy Monsanto, společnost Bayer, po vyhlášení rozsudku zopakovala své tvrzení o nezávadnosti Roundupu a oznámila, že se odvolá. „Výrok poroty nás zklamal,“ cituje tisk ze stanoviska firmy. Rozsudek je považován za „velkou ránu“ pro Bayer, protože firma Monsanto čelí po světě ve stejné věci už 11 TISÍCŮM ŽALOB. Akvizice Monsanta se tedy Němčourům nevyplatila, akvizice byla blbost.

  Ovšem nejen Roundup, ale v podstatě všechny "zemědělské" pesticidy těchto dvou "největších zemědělských společností", nyní tedy sloučených do jedné world's biggest agriculture company, jsou zdraví škodlivé a měly by být zakázány.

  • proud napsal:

   "Ovšem nejen Roundup, ale v podstatě všechny „zemědělské“ pesticidy těchto dvou „největších zemědělských společností“, nyní tedy sloučených do jedné world’s biggest agriculture company, jsou zdraví škodlivé a měly by být zakázány."............jestli ono to nebude tim,ze jejich vyrobky nejsou primarne urceny pro agrikulturu jak hlasaj,ale na hubeni lidi,jak skutecne fungujou........?

  • proud napsal:

   Kdo domejsli dal,at hada kam jdou hlavne vyrobky z monsanto psenice,rejze,zeleniny a ovoce,vegetarianum co uz tak pachaj dost skody na svym zdravi z nahrazky masa,si rikam jestli ono to neni trochu pokrytecky,vzdavat se prirodniho hotovyho kvuli idealum a cpat se umelym,ted jeste vylepsenym monsantem,tedy sojaksindlem :-).A hned me taky napada jak souvisi monsanto s Gatesovejma windows a jeho ockovanim,na coz kazdej windowsak nadsene prispiva ,atd.,atd..............a pak ze neni jak bojovat a co v boji zlepsovat...........

   • proud napsal:

    Zahod "wokna",vrah lidstva Gates zchudne,podkopnes s nim i Monsanto s Bayerem a navic ziskas mnohem lepsi Linux,a zadarmo!

   • houbeer napsal:

    tvl.dej si polsky maso a neser e do nejakejch vegousu.porad jen devilne pytlujes podle nejakeho tveho uzkeho nahledu.je mraky vegousu,co maji zahradky....

    • proud napsal:

     Me ti marodi pobouchani nezajimaji:-))))))))))))))))))))))))Kdo vi a zna,ten se masu nevyhejba........

    • proud napsal:

     Vegetariani jsou masochisticky sebeposkozovatele,stejne jako pijani,kuraci,fetaci a podobne,ale je to kazdyho jeho vec od chvile kdy nema povinnost si svy zdravi chranit a plati farmaceutum kazdej psouk.......

    • proud napsal:

     Kdybys na me chtel zapusobit,pak bys napsal,ze se zrani masa nechutne zneuziva a prehani a dal bych ti bejval za pravdu:-).Ale tak daleko nedohlidnes:-)))))))))))))))))))))

     • houbeer napsal:

      tohle uz se tu psalo(i mnou) opakovane,takze ty nevidis zabkesky ani sve pameti.to je spis o(c)hromujici.j a maso jim.lec nejsem o nic lepsi nebo zdravejsi nez kamos vegous.ja pisi o jednotlivcich,ty jen pytlujes a nalepkujes kazdeho na koho ti padnou skatulky a ,,fundovane" tvrdus smyslenky.jinac ok.hlavne bez stresu

     • niSas napsal:

      Se podívej na trh s antiviry. Kolik blboňů to kupuje a kolik z nich si myslí, že sou proti Gatesovi ochráněni. Podle toho vzoru je aji lisabonská smlouva. Nigdo fabriku na viry nevidí. Viry migrují svobodně a antivir jich taky pár přidá. Další ochrana jako eu je firewal (zeď) , kerá blboně otravuje , ale průchod stvořiteli je neomezený. A tak je to i s politiky. To sou vyšlechtěná prasata kerá se bijou každé volební období o koryto. Dokud lidi budou hrát tuto hru,nic se k dobrému nemůže změnit.

 6. proud napsal:

  To je dobrej odkaz,co sem nekdo dal: "Buď zdráv, kapitalisme! (a rychle sbohem)" , https://www.youtube.com/watch?v=ejgT6WxGNsc

 7. Maroš napsal:

  Čisto súkromne - pozrite sa na semitsko-turkistickú fyziognómiu nášho blahosklonného politoLOGICKÉHO "filozofa", publicistu z tzv. tolerovanej opozície /jeho úlohou je podsúvanie lži do obecných právd/, v podstate neomarxista, nedávny neúspešný kandidát na prezidenta a už otvorený propagátor islámu /musí to stihnúť - nevyzerá práve najzdravšie/ - tak je to paša - nie je to paša? Alebo lepšie - nie je to ko.ot?!

  "Teológia socializmu (2)

  Civilizácia potrebuje duchovnú oporu

  EDUARD CHMELÁR

  STREDA 12. DECEMBER 2001

  „Ak sa nejaké náboženstvo priblížilo k ideálu rovnosti, tak je to islam, islam a opäť len islam,“ povedal na margo najdiskutovanejšej viery v súčasnosti náboženský mysliteľ, filozof a politik Svámí Vivékánanda, ktorý spolu s Mahátmom Gándhím a Džáváharlálom Néhrúom tvorí najvplyvnejšiu trojicu moderných indických dejín. Český filozof Egon Bondy bol islamským zmyslom pre sociálnu spravodlivosť zasa nadšený do takej miery, že bol ochotný tolerovať aj jeho fundamentálne prejavy.

  Islam je náboženstvo, pre ktoré znamená sociálna spravodlivosť a rovnosť asi to, čo pre kresťanstvo láska. Iba skreslená optika západnej kultúry predstavuje túto vieru ako krvilačnú ideológiu, s ktorou sa nedá diskutovať. V skutočnosti dokazoval Mohamed celým svojím životom, že medzi ľuďmi by mala vládnuť dokonalá rovnosť a bratstvo. Opäť budeme sledovať čisté náboženské idey bez deformácií. Islam totiž nepozná otázky rasy, viery, farby pleti a dokonca ani pohlavia. Čierny africký otrok sa mohol oženiť s dcérou tureckého sultána a mohamedán mohol žiť s kresťankou. Niežeby iné svetové náboženstvá potláčali myšlienku tolerancie, no islam ich usvedčuje v tom, aké sú slabé v praxi."
  https://slobodnyvyber.sk/eduard-chmelar-jeho-svet-mytologie/
  http://www.islamonline.sk/2015/11/eduard-chmelar-vyzval-na-zdielanie-zeleneho-polmesiaca-podporujeme-jeho-vyzvu/

  JE! - to ko.ot!

 8. HVzV? napsal:

  PROZATIM PAN PITYRALON AKCEPTOVAL,ŽE BUDE COMBATANTE

  revolučni podzemni MISIC rebel ARMY.
  Mohli bychom zavolat staremu Klausovi jestli by nemohl změnit ten kapitalismus bez přivlastků na ten námi navrhovaný nový stát.
  Když ten dnešni dokázal totálně zkurvit tak by ten neštasnik ho měl umět opravit a ne abuy jsme zas všechno museli dělat sami!

  ZKUSINE TU DÁT ZBĚSILÝ ORCHESTR zdf,jestli se to povede

  https://m.youtube.com/watch?v=GfAPj8zrEwY

 9. John_Pitralon napsal:

  Jmenuji se DJ Mákl Yee Napiczu a budu tu hrát klasický italiano dicko, jo? Jestli má něKKdo něco proti, tak ať to řekne, TEĎ!

  Těžkej Pokondr - Hej, volá, volá Sisa https://www.youtube.com/watch?v=x65P2Oono58

 10. John_Pitralon napsal:

  Bon Džorno amíci, tak mě se to zaSSeklo pi či.
  Nevadí, dáme jinou placku.

  Triky a pověry Ó, ženy, ženy
  https://www.youtube.com/watch?v=YyT20uEmra0

 11. John_Pitralon napsal:

  Boga jego Maria, vono to přeskakuje furt pi či ňák. Já to ještě jednou votočim a uvidíme.

  Ricchi e Poveri - Mamma Maria 1983 https://www.youtube.com/watch?v=1TRM75eU7Uk

 12. John_Pitralon napsal:

  No to si to dělá kozzi, zas. Jo už sem dával Feličiji? Asi nei da pi či, tak dem NATO amore, já to dám teďka.

  Iveta Bartošová & Davide Mattioli - Felicita
  https://www.youtube.com/watch?v=kI_cq80wGxg

 13. proud napsal:

  Sis splet web :-)))))))))))))))))))))))

 14. John_Pitralon napsal:

  Proude, no já sem měl bejt dneka na Czech Piče Teku 2019. Ale vono tam gestapo zabavilo repráky, pi Che.

 15. proud napsal:

  A to je mozny jak??

 16. John_Pitralon napsal:

  MC Wa-džína a DJ Che pička jsou v péči zdravotníků. Havarovali cestou z Czechpiczeteku u Třebíče, DPČe. Já jsem zbyl, ale já jsem DJ Napiczu! Ne Vagína! A Frankfurt se mi to seká!

  "Triky a pověry - Italská směs /Odečítá, Jáma, Parmazán"
  https://www.youtube.com/watch?v=8k8IKaVk4Gw

 17. Rocco napsal:

  Kup si zahradní traktůrek, Honolulu.

 18. proud napsal:

  Tak,tak,a ja skocim na Lulu :-)))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!