Obchodníci se smrtí

farbenAčkoli můžeme být fanoušky vědecko-fantastických diskuzí a pořadů, které přetřásají, jak již v blízké budoucnosti půjdou léčit všechny nemoci lidstva, tak se nám stačí podívat do statistiky. Dozvíme se z ní, že téměř všichni buď předčasně zemřeme anebo strávíme druhou polovinu života umíráním na tzv. "civilizační nemoci". 50% populace již dnes umírá na cévní onemocnění, 30% na rakovinu a 10% na onemocnění trávicí soustavy. Ta "civilizační nemoc" se ve skutečnosti jmenuje chemicko-farmaceutický kartel, jehož temná historie sahá k jádru ekonomiky nacistické Třetí říše - kartelům IG Farben a American IG ( pobočka v USA ).

Svého času se jednalo o obří fúzi 380 německých a 500 zámořských společností, která vznikla v letech 1933 - 38 v dolarech. Obrovské množství patentů jim zaručovalo kontrolu nejen nad výrobou chemikálií a výbušnin (např. v roce 1943 dodal kartel nacistické mašinerii 100% syntetického kaučuku, metanolu, mazacího oleje, 95% niklu a jedovatých plynů, 90% plastů, 88% hořčíku, 84% výbušnin, 70% střelného prachu a 46% leteckého benzinu ), ale i nad rodícím se farmaceutickým průmyslem (např. Bayer vlastnil patent na Aspirin ).

V současnosti se okolo kartelu soustřeďuje 40% světových akcií. 15% z toho tvoří farmacie, 15% produkty fosilních paliv a 10% GMO potraviny. Zdravotnictví již nejsou nemocnice, ale výrobci technologie a léků. Doktoři jsou plně závislý na rychle se měnících technologiích a na školení od obchodních zástupců společností, které je produkují. Vzhledem ke komerčnímu charakteru farmaceutického průmyslu a příslušenství ( zdravotní pojišťovny ) jsou v představenstvu těchto společností dosazení lidé, kteří mají zastupovat zájmy odborářů, zaměstnanců a investičních fondů. Pokud by si nějaký lékař usmyslil, že od teď bude pacienty nikoli jen léčit, ale snažit se je vyléčit, musí mít na paměti, že bude propuštěn z nemocnice nebo zdiskreditován. Úbytek pacientů = nevykazování dostatečného počtu bodů na pojišťovnu. Příkladem toho je u nás MUDr. Jan Hnízdil. Proto si čtenář těchto vět může být téměř jist, že ho v životě čekají odporné nemoci a vidina pomalé, kruté smrti.

Evropská unie vydala nařízení, že se nesmí nikde uvádět léčivé schopnosti bylin, pokud taková bylina neprojde klinickými zkouškami. Kdo by toto zkoušky však dělal, když neexistuje možnost, aby se mu taková investice vrátila? Přitom takřka všechny ,,chemické" léky vznikaly na základě extraktu léčivé látky, kterou rostliny původně obsahovaly(!). Celý problém má však hlubší kořeny v ,,chemické revoluci" a zejména i v potravinářském průmyslu. Mezi léty 1939 - 69 syntetické látky doslova měnily životní styl. Posuďte sami:

 herbs

= výroba syntetických chemikálií se zvyšuje 500 krát

=schváleno používání ,,DES" pro ženy (chemická látka s hormonálními účinky způsobující rakovinu)

=používání pohlavních hormonů v živočišné výrobě

=94% ryb obsahuje PCB, které se usazuje v prsní tkáni žen

=MSG (glutamát sodný) uznán jako příčina poškození mozku mladých lidí

=Aspartam (způsobuje záchvaty a mozkové nádory)

=začínají upravené potraviny složené ze syntetických chemických přísad (barviva, konzervační látky, náhražky cukru, chuťové stimulátory)

=nová chemická hnojiva na bázi ropy a toxické pesticidy

=vznik světové narkomafie s ročním obratem 90 miliard dolarů

=zvýšení spotřeby ropy na 30 milionů barelů (barel = 158,97 litru) denně (nyní je to již 100 milionů barelů denně - tj. 16 miliard litrů denně)

Dochází ke globalizaci nemocí. Všude kam vstoupí západní regionální civilizace a čínský ,,drak", se svými technologiemi a návyky, propuknou tytéž nemoci a lidé začnou umírat. Doporučuji přečíst knihu od MUDr. Ivana Dolejšího ,,Konec strachu". Dávno je známo jak a proč vzniká rakovinové onemocnění i jak jej lze daleko účinněji léčit ( jistě ne ,,chemoterapií", která kvůli několika zhoubným buňkám otráví buňky v celém těle a její účinnost se rovná placebo efektu = 30% a to ještě za ,,uzdravené" počítají ty, kterým se nemoc neprokáže do 5 let: jedno zda jí podlehnou šestým rokem ). ,,Moderní" teorie západní vědy a filosofie se odrazily plně i v pojetí medicíny. Zná dokonale stavbu a funkci lidského těla. Proto, že však oddělila ,,tělo a duši" rozumí chorobám, ale nerozumí lidem ( z psychosomatického hlediska stojí za každým onemocněním psychický faktor: i buněčná nemoc je na úrovni biologie selhání imunitního systému, který jak známo ústí psychikou ). Neustálý spěch, shon, zvýšené požadavky, nesoulad s okolím, stálou přetvářka, dnes nazývají ,,životním shonem", jakoby to snad bylo nezbytně související s životem jako takovým. Všimněte si, že stejné schéma používají loutkovodiči u tzv. ,,civilizačních nemocí". V podvědomí většiny lidí toto budí dojem, že tyto nemoci jsou nezbytným projevem ,,civilizace" ( díky čemuž poté nepátrají po skutečných příčinách, neboť původci jsou přeci oni sami, resp. ,,civilizace").

Stovky milionů lidí umírají zbytečnou, trýznivou a pomalou degenerativní smrtí následkem této ,,hry" fanatiků, kteří za každou cenu nahrazují vše přirozené umělým a technosférou. Nejen, že se ,,chemickou revolucí" kompletně změnil životní styl a stereotypy, ale i jídelníček. Dnešní ovoce a zelenina za supermarketů obsahuje tak 10 - 15% vitamínů oproti stejným plodinám v 1. polovině 20. století ( většina úrodné půdy rychle mizí a pěstuje se na tzv. ,,mrtvé zemině" , kde přirozený proces, kdy uhynulá rostlina slouží jako hnojivo pro nové, zcela nahradila chemie, bez níž by na této půdě nevyrostl ani plevel ). Spousta barevných obalů cukrovinek a pití ( ve skutečnosti od několika velkých globálních korporací ) skrývá podobné složení jednoduchých cukrů ( v limonádách, sladkých tyčinkách...), konzervantů a sladidel, překyselující lidský organismus, který na tento typ ,,stravy" není stavěn ( o masu drůbeže a vepřů dopovaných steroidy a antibiotiky ani nemluvě ). Před 100 lety se skládala strava průměrného člověka z 10 - 20% kyselinotvorných a 80 - 90% zásadotvorných plodin a potravin. V současnosti je tomu naopak, jako jeden z důsledků tzv. ,,životního shonu" ( ve skutečnosti běhu do rakve o závod ).

Všichni, kteří zůstanou otroky ,,životního shonu" a závislými na současné ,,technosféře", jsou odsouzení k promarněným životům a k vyhynutí.

 

Použité zdroje: 

Tomáš Kašpar - Nespěchejte do rakve

Anna Strunecká - Doba jedová

Chemicko-farmaceutický kartel: od Osvětimi k Evropské unii

M. Rath, A. Kowalczyk - Nacistické kořeny ,,bruselské" EU

Ivan Dolejší - Konec strachu
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!