Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 29.3.2019

huan_guaido_oppozicioner_venesuely1; Evropský parlament uznal samozvance Juana Guaidó za úřadujícího prezidenta Venezuely. Poslanci vyzvali členské země EU, které ho ještě neuznaly, aby tak neprodleně učinily.

2; Na Ukrajině byl zveřejněn jediný možný scénář návratu Krymu. Porošenko slíbil, že připojí poloostrov bez kšeftování a dohod hned po volbách. Ředitel vojenských programů Razumkovova centra Nikolaj Sungurovskij na to reagoval slovy, že návrat Krymu během několika let, natož měsíců je absolutně vyloučen. Jedině by se musel opakovat rok 1954, kdy by ho Rusko vydalo dobrovolně o své vůli.

3; Ozbrojenci „Nacionálního korpusu“ bojují v Kyjevě s mnohodětnými matkami. Nacističtí ozbrojenci spáchali útok na veřejné aktivisty. Mezi zraněnými je mnohodětná matka, která utrpěla otřes mozku. Skuteční muži brání hranice svého státu, ale tyhle zrůdy z „Nacionálního korpusu“ bojují proti matkám. Otázka zní: kam to až necháme zajít? Tahle individua nemají sebemenší respekt k lidem, kteří nesdílejí jejich zvrácené názory.

4; Jidášův syndrom. Proč někteří ukrajinští kněží přecházejí k rozkolnické Pravoslavné církvi Ukrajiny? Každý den informují církevní média o dalším obsazení chrámu Ukrajinské pravoslavné církve. A světský rozhlas nadšeně hlásí další přechod k rozkolníkům.

5; Mladí bojovníci Doněcké republiky absolvují speciální výcvik. Mladí patrioti absolvují celý komplex master class v nejrůznějších vojenských disciplinách.

6; „Ukrajinská armáda vstoupila do Gorlovky nejspíš proto, aby zachránila Porošenkova syna“, komentují lživou zprávu v Doněcké republice. Porošenko před volbami potřebuje odpoutat pozornost od skandálů ve své vlastní rodině. Ve štábu OOS (dříve ATO) se od zprávy distancovali a odkázali na primární zdroj této informace.

7; Krym: Plavidla ruské vojenské námořní flotily a síly výsadkových vojsk zahájily výsadkovou operaci „proti ozbrojencům“, hlásí ruské ministerstvo obrany.

8; Nepokrytá agrese: Etapy východní expanze NATO proti Rusku. Aliance má v úmyslu rozšířit vojenskou spolupráci s Gruzií „ve sféře zajištění bezpečnosti Černomořského regionu“.

9; Hlasuj, nehlasuj… Vyjde to nastejno. Kde jsou schované Porošenkovy mrtvé duše? Všechny tyto uměle nafukované skandály v médiích nejsou ničím jiným než dezinformací zaměřenou na odpoutání pozornosti od skutečných průšvihů. Volby prezidenta se ještě nekonaly, ale hlasy voličů jsou již dávno sečteny.

10; V Petrohradě se 31. března bude konat demonstrace proti vydání dobrovolnice Donbasu Iriny Voroncovové do spárů SBU.

11; Ruka USA na Ukrajině: Kam zmizely stamiliony dolarů od americké vlády? Lucenkovo skandální prohlášení o „tajných seznamech nedotknutelných lidí“ spustilo lavinu neočekávaných přiznání.

12; Včera proběhla ukrajinskými médii informace, že proti lidem s Porošenkova nejbližšího okolí bylo zahájeno trestní řízení.

13; Do Černého moře vplula ve čtvrtek 28. března skupina válečných plavidel NATO.

14; USA za posledních pět let utratily více než 1,3 miliardy dolarů na obranyschopnost Ukrajiny, přiznává Pentagon. Oznámil to tiskový mluvčí Pentagonu Eric Pahon.

15; Za Zelenského! Krym je náš! Režiséři Porečenkov a Ochlobystin natočili ironické video „na podporu“ konkurenta č. 1. DO voleb na Ukrajině zbývají dva dny, přičemž v sobotu je den klidu.

16; V Oděse se objevily pomníky Kim Čong-una a Trumpa. Autor plastik informoval, že jsou vyrobeny ze sádry a nabarveny „klasickou totalitní surrealistickou barvou“.

17; Byly zveřejněny záběry, jak proplouvají válečná plavidla NATO přes Bospor.

18; Avakov ujistil zahraniční pozorovatele, že neonacisté se jich ani nedotknou. Trochu se ale podřekl: Dokonce ani kdyby vznikla nějaká mimořádná situace, bude velmi rychle vyřešena.

19; V případě katastrofy v Norsku bude nutné požádat o pomoc Rusko. Tento závěr byl učiněn na základě výsledků vyšetřování havárie parníku Viking Sky u norských břehů, ze kterého musely být evakuovány stovky lidí.

20; Zrušíme zákazy sovětských filmů, obnovíme činnost sociálních sítí Odnoklassniki a VKontaktě, slibují Ukrajincům opoziční kandidáti. Občané Ukrajiny mají právo si sami vybrat, na jaké filmy budou koukat, jaké knihy číst a jaké sociální sítě používat.

21; Paříž se odmítá podřídit Spojeným státům, vyplývá z prohlášení francouzského ministra. Dodal, že Amerika se stává stále komplikovanějším partnerem.

22; Propustky na linii dotyku v Donbasu budou počínaje 28. březnem platné bez časového omezení, hlásí šéf okupační „oblastní administrativy“ Jurij Klimenko.

23; Údajně prázdné regály v doněckých obchodech. Ukrajinská média odhalila světu „pravdu“. Americký novinář Patrick Lancaster natočil videoreportáž z Doněcka, ve které ukázal, že vše je zcela naopak.

24; V Rusku se vyvíjí dělostřelecký náboj, který nebude mít obdobu ve světe. Jde o řízenou dělostřeleckou střelu ráže 57 mm.

25; Pick-up UAZ si zahraje v seriálu „Nový papež“ jako papamobil. Roli hlavy katolické církve v novém filmovém díle si zahraje John Malkovich.

26; Lodě Černomořské flotily doprovázejí fregaty NATO v Černém moři.

27; „Slzy Donbasu“. Ukořistěná ukrajinská vojenská technika a sestřelené drony ukrajinské armády. Národní policie Doněcké republiky poskytla video.

28; Ve Velké Británii vyjmenovali čtyři možné nástupce Theresy May. Připomeňme, že Theresa May slíbila odchod z funkce okamžitě po odchodu Velké Británie z EU. Novým britským premiérem se může stát exministr zahraničí Boris Johnson, bývalý ministr pro otázky Brexitu Dominiy Raab, nynější ministr zahraničí Jeremy Hunt, popřípadě ministr životního prostředí a zemědělství Michael Gove.

29; V Doněcké republice byl 28. března zatčen poslanec Národní rady kvůli úplatkům od podniků, které dostával od září 2018 do března 2019.

30; Ukrajinská volební komise odmítá vyřadit z voleb prezidentského kandidáta. Veřejná prohlášení kandidátů na post prezidenta ohledně odmítnutí kandidatury nemají žádné právní následky, říká ústřední volební komise. Na internetu se šíří ironické poznámky (někdy i vážně míněná podezření), že je to kvůli tomu, že výsledky jsou už dávno připraveny a samozřejmě v nich figurují i kandidáti, kteří na posední chvíli chtějí odstoupit z voleb. Kdo to má pořád předělávat…

31; Rusové přešli na režim intenzivního šetření. Rusové podle statistických dat prudce omezili každodenní náklady, převážně výdaje na zábavu.

32; Medvedčuk: Zelenskij skutečně může ve volbách vyhrát. Do druhého kola mohou postoupit čtyři účastníci předvolebního klání. Zelenskij má účast v druhém kole takřka jistou.

33; Nepřítel dvojnásobně zaplatí za každou provokaci v Donbasu, drtí mezi zuby Porošenko. Ukrajinský vrchní velitel ozbrojených sil se pokouší vypadat nahánět strach, ale vypadá směšně a politováníhodně.

34; Na Ukrajině předvedli Porošenkův portrét z obalů firmy Roshen a nábojnic. Na jeho vytvoření padlo kolem dvaceti kilogramů sladkostí a čtyři tisíce dělostřeleckých granátů.

35; Čekáte, jaký tanec zatancujeme? Lavrov zažertoval na setkání s tureckým kolegou. Setkání ministrů zahraničí Ruska a Turecka je přípravou na rozhovory na nejvyšší úrovni. Putina Erdogan se setkají 8. dubna.

36; Ukrajina opustila trojici největších světových dodavatelů medu. Za rok 2018 se export medu propadl o více než 25% kvůli hromadnému úhynu včel v důsledku používání jedovatých chemikálií na polích.

37; Buď válečný stav na Ukrajině nebo vražda kandidátů. To jsou jediné šance, jak by mohl Porošenko vyhrát volby. V čím zájmu pracují konzultanti z USA a proč Gricenko a Ljaško chtějí v druhém kole podpořit Timošenkovou?

38; V Rusku vyvíjejí „družici dravce“, která bude lovit kosmický odpad. Aparát bude fungovat jako šelma, která bude lovit odpad, aby tím získala dodatečnou energii.

39; V Srbsku odpověděli na slova generálního tajemníka NATO o bombardování Jugoslávie. Severoatlantická aliance zneužila humanitární katastrofu jako záminku pro spuštění dávno naplánované operace.

40; V Nejvyšší radě pracují novináři pro ruské tajné služby, říká poslanec. SBU vytvořila obraz novinářů akreditovaných v Nejvyšší radě a pracujících pro ruské tajné služby.

41; Spojené státy nikdy nezruší sankce proti Rusku, říká Medveděv. Politika USA byla vždy zaměřena na to, aby nemusela rušit sankce vůči Rusku.

42; Ruská vojska ve Venezuele jsou ohrožením míru, říká Bílý dům. USA budou vnímat rozmisťování zahraničních vojsk ve Venezuele jako akt provokace.

43; Ruský státní penzijní fond zveřejnil výši sociálního důchodu po jeho zvýšení. Od dubna 2019 bude činit v průměru 9.266 rublů.

44; Ve městě Vinnica byl zadržen cyklista vyzbrojený samopalem. Osmnáctiletý mladík měl v batohu celý arzenál munice.

45; USA přichystaly nové sankce proti Rusku v souvislosti s případem Skripalových, píše Bloomberg. Státní department a ministerstvo financí očekávají schválení nového balíku omezujících opatření Bílým domem.

46; Populární televizní moderátorka se zřekla ukrajinského občanství. Autorka a bývalá moderátorka populárního pořadu „Panna nebo orel“ Žanna Badojeva se vzdala ukrajinského občanství.

47; Ukrajinská rozvědka straší voliče pravoslavnými ozbrojenci. V rozvědce tvrdí,že Ruská federace bude využívat náboženský faktor pro destabilizaci situace v zemi.

48; Radím vám, nechte toho! Generální ředitel televizního kanálu „1+1“ má v úmyslu zažalovat Porošenka. Konflikt se týká Porošenkova výroku o „zastrašených novinářích“ této televizní stanice.

49; Tomos otroctví. Nejvyšší představitel Ukrajinské pravoslavné církve se vyjádřil k „autokefalii“ rozkolnické Pravoslavné církve Ukrajiny. Metropolita Onufrij prohlásil, že Ukrajinská pravoslavná církev má více svobody.

50; Donbas: Okupanti informovali o srážkách a obětech. Palba byla vedena nedaleko obcí Lebedinskoje, Širokino, Troickoje, Zolotoje-4 a Zajcevo.

51; Hlavní část nebojových ztrát ukrajinské armády jde nadále na vrub neopatrné manipulace se zbraněmi a výbuchů výbušných zařízení.

52; Poněkud zvláštní… Zástupkyně gubernátora Vladimirské oblasti nabídla chudým projímadlo. Poslanci nepochopili, co se jim tím snažila říci. Nabízený levný preparát byl stažen z oběhu kvůli prokázaným karcinogenním vedlejším účinkům.

53; Vzniká neobvyklý dojem: Favorití ukrajinské předvolební kampaně se odmítli účastnit debaty. V souvislosti s tím, že Petr Porošenko a Vladimir Zelenskij se nedostavili, odmítla Julija Timošenko diskutovat sama.

54; Ve Státní dumě vyzvali USA, aby si přestali zahrávat s myšlenkou vojenské intervence ve Venezuele. V Moskvě označili „prezidentský status“ Juana Guaidó za neexistující.

55; SBU se účastní voleb na Porošenkově straně, říkají ochránci lidských práv. Ukrajinská bezpečnostní služba je nadále zapojena do volební kampaně.

56; Porošenko chce zakoupit nové zbraně. Porošenko dále informoval, že nyní je celá linie dotyku v Donbasu monitorována bezpečnostními kamerami.

57; Dluhová zátěž Rusů dosáhla maxima. Celková výše zátěže činí nyní 9,9%. Jako „výše zátěže“ se v Rusku označuje poměr výše splátek dluhu k měsíčnímu příjmu.

58; Porošenko se chlubil svým tajným spojením se Státním departmentem a Bílým domem. Prezident poskytl interview novinářům v místnosti, kde se podle jeho slov rozhodovalo o osudu Ukrajiny a Evropy.

59; V podniku vojensko-průmyslového komplexu v šestitisícovém městečku Vorzel u Kyjeva došlo k silnému požáru.

60; Byla zveřejněna celková výše ztrát Ukrajiny v důsledku omezení obchodu s Ruskem. Medvedčuk informoval, že každoroční ztráty Ukrajiny činí až 20 miliard hřiven.

61; Prezidentka Estonska Kersti Kaljulaid běžela třicetikilometrový závod na počest dvaceti let od vstupu země do NATO.

62; Porošenko ukázal novinářům, kde se schovává před odposloucháváním z Moskvy.

63; Ruské ministerstvo obrany varovalo před chemickou provokací tajných služeb Francie a Belgie v Sýrii.

64; Porošenko byl prostřednictví petice požádán, aby vrátil do kin filmy v ruštině.

65; Trumpův poradce požaduje od Federálního rezervního systému okamžité snížení sazby.

66; Rusko otevřelo ve Venezuele tréningové centrum pro vrtulníky.

67; Bývalý poslanec Nejvyšší rady Alexej Žuravko prohlásil, že Porošenko v sobě spojuje ty nejhorší vlastnosti těch nejubožejších politických lídrů. Srovnal ho s buranským Banderou a trojhlavým vlkodlakem.

68; Srbové nevěří, že Kosovo je ztraceno. 47% obyvatel si myslí, že je Kosovo ztraceno, 41% s tímto názorem nesouhlasí a 12% nedokáže odpovědět.

69; USA se chystají vydat nové mapy, kde Golanské výšiny budou zobrazeny jako izraelské území. Ale kudy povede hranice? Podél linie přerušení palby z roku 1974 nebo podél západní hranice demilitarizované zóny?

70; V Srbském městě Novi Sad má být instalována busta velkého ukrajinského básníka Tarase Ševčenka. Avšak tento pomník, dárek od města Lvova, u mnohých vyvolává rozporné pocity.

71; Ruské ministerstvo vnitra spočítalo, kolik Rusko utratilo za přijímání uprchlíků z Ukrajiny. Od roku 2014 činila tato částka zhruba 18 miliard rublů.

72; Zelenskij zpřetrhal osobní svazky s Ruskem. Přitom jeho partneři pokračují v podnikání v Ruské federaci.

73; V USA označili za cíl ruských vojáků ve Venezuele obnovení činnosti S-300, která byla narušena odpojením elektřiny.

74; Byly spuštěna na vodu ponorka projektu 06363 „Petropavlovsk Kamčatskij“ pro Pacifickou flotilu.

75; Na Ukrajině byly zakázány knihy o managementu, protože se tam psalo o ruských podnicích. To je považováno za propagandu.

76; Na Ukrajině policie odvrátila pokus o nákup voličů ve prospěch „kandidáta P“.

77; Ruská centrální banka snížila odhad odchodu kapitálu z Ruska o 4,2 miliardy rublů z 67,5 na 63,3 miliardy.

78; Gastarbeiteři převedli za rok na Ukrajinu téměř 11 miliard dolarů. Je to o 17,5% více než v loňském roce.

79; Evropská unie uložila agentuře Fitch rekordní pokutu ve výši 5,1 milionů euro za porušení pravidel práce na finančním trhu, v jehož důsledku vznikl konflikt zájmů.

80; Ukrajinská monopolní železnice se chystá nakoupit 3.000 bezpečnostních pásů pro cestující ve vlacích.

81; Trump vyhrožuje, že příští týden uzavře hranici s Mexikem, pokud Mexiko neučiní přítrž nelegální migraci.

82; FSB chce prověřit spolehlivost dělostřeleckých zařízení na zabavených ukrajinských obrněných člunech Nikopol a Berďansk.

83; Veškeré nové automobily v Evropě budou od roku 2022 vybaveny testery na alkohol propojenými na blokaci motoru.

84; Šéf ukrajinského Naftogazu slíbil, že „Severní proud – 2“ nebude spuštěn včas, tj. do 1. ledna 2020, kdy skončí kontrakt o tranzitu plynu mezi Naftogazem a Gazpromem.

85; Francouzský ministr financí a hospodářství prohlásil, že Francii se nemůže podařit vymanit se z područí USA,pokud bude přitom útočit na Rusko.

86; Vladimir Putin udělil Michailu Porečenkovovi u příležitosti jeho padesátin titul národního umělce Ruska.

87; Západní média říkají, že ukrajinští voliči jsou natolik naštvaní na současnou vládnoucí moc, že by proti Porošenkovi hlasovali třeba i pro prázdnou židli.

88; Ukrajinské železnice popírají svou vinu na havárii vlaku u Kyjeva. Vykolejil prý kvůli vadným kolejím.

89; Soud na Krymu uvalil vazbu na 23 lidí pro podezření z terorismu.

90; Podvodník v masce francouzského ministra vnitra si přišel na 8 milionů euro. Tři podezřelí byli zadrženi v Izraeli.

91; Mevedčuk oznámil, koho by volil Donbas v nedělních volbách. Prohlásil také, že Jurij Bojko v těchto volbách není bez šancí.

92; Porošenko slíbil extremistům z krymskok-tatarského Medžlisu (Refatu Čubarovovi a Mustafovi Džemilevovi) část Chersonské oblasti výměnou za jejich hlasy.

93; Lavrov označil prohlášení USA o Golanských výšinách za projev bezskrupulóznosti.

94; Rusko nalezlo způsob jak ochránit „Severní proud – 2“ před USA. USA se chystají zavést sankce proti „Severnímu proudu – 2“.

95; Medvedčuk nevyloučil nový Majdan po volbách na Ukrajině.

96; Na Ukrajině za pouhé první dva měsíce letošního roku zmizelo beze stopy 1.281 lidí.

97; SBU oznámila zadržení skupiny Pravého sektoru – agentů FSB a USA. SBU oznámila, že překazila činnost „extremistického uskupení“, jehož cílem byla destabilizace situace na Ukrajině.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
8 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 29.3.2019

 1. proud napsal:

  „1; Evropský parlament uznal samozvance Juana Guaidó za úřadujícího prezidenta Venezuely. Poslanci vyzvali členské země EU, které ho ještě neuznaly, aby tak neprodleně učinily.“…………………..:-))))))))))))))))))))))))))),co je to za „EU“ kdyz jede podle toho jestli si v Anglii,Americe,nebo v Izraeli prdnou,aby se mohla honem rovnou posrat:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 2. Paw napsal:

  Film NOVA CIVILIZACE. /ukazka ze scenare/.

  Dej se neodehrava v prostredi cirkusu,nebo jinde , kde je take treba dlouholety vycvik akrobatu, zongleru a zvirat…
  —————
  Scena IV. Interier. Pracovna.

  Muz za stolem sleduje jineho muze,velmi ponizeneho chovani,uctiveho a snaziveho vyrazu v obliceji, ktery se pohybuje v prostoru pracovny a dle instrukci trenera provadi snazive vselijak cviceni a ktera predvadi s poslusnosti pudla …
  Muz /za stolem/: Lhani, podvody, chamtivost, totalni poslusnost, loajalita ,ochota, vsechny testy velmi dobre,muze jit, posli Blaira do Londyna.
  Cvicitel odmeni Blaira kouskem cokolady, ten cokoladu chyti a s chuti chroupe s blazenym vyrazem v obliceji , i kdyz ale zaroven se jevi ,ze cokoladu nerad..
  Muz se diva do lejster /k cviciteli/: Prived Havla…
  ————-
  Scena VII. Exterier .Letiste J.F Kennedy.

  Z letadla Izraelske vlady vystupuje muz, ihned se kolem nej shromazdi stado asistentu a uctive muze doprovazi k limuzine. Limuzina s muzem odjizdi.

  Scena VIII.
  Interier. Pracovna Bileho Domu.

  Vstoupi muz /c 1/, z letiste. V pracovne je ocekavan dychtive jinym muzem,slamove zlutymi vlasy otocenymi kolem hlavy pracne a s oblicejem zestarleho Playboye. , ocekavajicimu v uctivem postoji obchodniho priruciho…
  Muz/c.1/: Ted jdi a rozkaz,ze USA velvyslanectvi se stehuje do Jeruzalema…
  Druhy muz se rozebehne ke dverim a mizi v nich…Z jinych dveri vchazi zet K. Pohledne na muze c.1 a neobratne napodobi sprintera.
  Zet K.: …bezi …
  Muz /c1/: Jako svycary…
  Oba se zacnou nekolik minut smat nahlas…
  ———————————–
  Pokracovani

 3. Paw napsal:

  /Film Nova Civilizace, /ukazka ze scenare/. Pokr.
  ————————————————–

  Scena XII. Interier.Pracovna Bileho domu.

  O nekolik mesicu pozdeji. Muz /c.1/, vchazi stejnymi dvermi /vchazi velmi suverenne ,jako by prichazel do sveho palace/ a zkrasleny muz opet ocekava v uctivem postoji.
  Muz/c.1/ : Vohni se !
  A nakopne zkrasleneho muze vsi silou do zadku.Vlasy zacnou letat z hlavy ,kolem, narazem..
  Muz/c.1/: Jdi a dej rozkaz ,ze US armada ze Syrie neodejde!!
  Zkrasleny muz si uhlazuje a urovnava si sve zlute dlouhe vlasy ,zpet na hlavu a zaroven se ihned rozbiha ke dverim s vyrazem bolesti a vycitky a mizi za dvermi..
  Vchazi jinymi dvermi zet K. : To nic. Jenom samou snahou, ulit.
  Oba na sebe pohlednou zacnou se smat…
  —————————
  Scena XIII. Interier.Pracovna Bileho Domu.

  Za nekolik mesicu. Muz /c.1/,opet vstupuje temi samymi dvermi jest ocekavan tim samym ,vitajicim,zkraslenym muzem…

  Muz /c.1/: Jdi a oznam,ze Golanske Vysiny patri Izraeli. ted,hned!!
  Zkrasleny muz zase mizi rychle ve dverich..
  ——————————————–
  Scena XVI. Interier. Velka hala plna novinaru a fotoreporteru ,ocekava se velmi dulezite prohlaseni presidenta USA..
  Zkrasleny muz vstupuje prostornymi dvermi s doprovodem chumace mnoha asistentu. A osobnich strazi. Zakopavaji o sebe,snahou byt blizko sveho, pana Prezidenta…Prizivit se na jeho slave a moci.
  Pevnym krokem, plny a vedom si dulezitosti sveho rozhodnuti vystupuje na podium, rozhledne se ,ceka moment ,az se vzrusene ocekavanim davy utisi. Hlasem zvyklym arogantne poroucet a s postojem , ktery dava najevo, ze neni zvykly aby se jeho rozkazu ihned neuposlechlo,ani poskytnout sluch namitkam, pristoupi k mikrofonu..

  Zkrasleny muz : Ucinil jsem rozhodnuti,vydal a podepsal rozkaz ,cislo 236, aby Golanske Vysiny byly okamzite pripojeny k statu Izrael. ,Sve rozhodnuti,/rozhledne se kolem/, za zadnou cenu nezmenim. Sbohem..
  Muz odchazi s doprovodem,aby nikdo nemohl se priblizit, za vzruseneho sramotu davu a nekteri pobliz se snazi klast nalehave otazky o pricine rozhodnuti , kterych ovsem se zkrasleny muz neobtezuje ani povsimnout ani odpovedet…….
  Halou zni potlesk shromazdenych…
  ———————————–
  Zatmit.

  • Jan Kowak napsal:

   Celý ssem TO nečet..

  • Jan Kowak napsal:

   Raketoplan Atlantis – ww Wši-chni na Mars !

   ing. Kokohoutek / palubní inženýr : „ No na ten Mars je
   To dlouhá MÍLE .. Vagíno.. zagraj da-čo do KROK u poletíme jistě
   1/2 roku.. “
   MC Vagína / palubní DJ : „ Hééj wo-lá wo-lá SiSa , bej -
   wa-lá Prwní Dáma
   Že Wašek juž nechlastááá , neboť je pod drnama

   aa wo-na je teď ssama.. “

   Eet liška / palubní Pc : „ Tož mo-že letět ss na-ma !

   .. místo Kabelk-owý und Mrože “

   ref : Bože bože bože

   M

   • Jan Kowak napsal:

    ps : přísahám.. Boga je-go Maria , že sem ten kokoment
    poslal w 9 / dewět / 11 – ale je tam 8. 11 : //

    Ztratila sse mi 1 hodina !!
    .. Aluška má prawdu s tim ČASem..

    Reptiliani

 4. proud napsal:

  Kolik lidi bylo na planete cirka pred 5000 lety,nebo mohlo bejt? Kolik moznosti obzivy se znicilo a proc?………….., https://www.biosferaklub.info/kolosalny-polnohospodarsky-system-v-afrike/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!