Pryč z EU

pryczeu

Když jsme do ní v roce 2004 vstupovali, vítali nás do rodiny. Slibovali nám volný pohyb zboží, osob, služeb a kapitálu. Říkali, že za pár let bude naše životní úroveň jako na západě. Jenže místo toho přišla Lisabonská smlouva a stále nesmyslnější směrnice, normy, zákazy a nařízení, proti nimž se nemůžeme bránit. Po patnácti letech nadějí a zklamání nás mocní odsoudili do role občanů druhé kategorie. Taková je současná Evropská unie. A právě takovou, pravdivou, bez příkras, růžových brýlí a falešných pozlátek ji ukazuje nový strhující dokument Stanislava Brunclíka. Pohlédněte pravdě do očí.

Autor: Stanislav Brunclík

Účinkují: František Matějka, Otto Černý, Jakub Janda, Vendula Dosedlová, Benjamin Kuras a Martin Simandl

Zdroj: https://www.pryczeu-film.cz/
11 Komentářů k Pryč z EU

 1. Lukaš napsal:

  Jak už jsem někde psal,EU je jako manželství.ze začátku to bylo láskyplné soužití,milování.Teď jsme ve stádiu,buď rozvod,nebo nelítostné žití vedle sebe,pokřikování,vydírání.Děti neplodíme,tak nám chtějí dovést sirotky,ba dokonce odrostlou mládež i s rodiči.

  • proud napsal:

   Nikoliv chteji,ale dovedou,paklize to nechame na vladnich vlastizradcich.

  • proud napsal:

   Nic o tom nevim,ale jak znam tyhle vlastizradny,prolhany utahovace opasku,chtel bych se vsadit ze uz tu davno x kukacek mame!

  • proud napsal:

   Tak nas chce islam dobit bez valky a sion se zbavi nepratel a jeste to na nej ani nebude,co za to dostane se muzeme jen domejslet.

 2. Josef Švejk napsal:

  Proč pryč z EU? Slibovali nám volný pohyb zboží, osob, služeb a kapitálu. No a nesplnili to snad?
  Proudí k nám volně zboží? Proudí.
  Proudí k nám volně různě zbarvené osoby? Proudí.
  Proudí služby? Stačí si stoupnout na silnici a kochat se proudem kamionů pilně nám vezoucí cokoliv si přejeme. Brambory ze Španěl, mrkev z Holandska, maso z Polska,… vše dokonce speciálně vyrobené pro naši chuť!
  I náš kapitál volně proudí – každý rok stovky miliard.
  Není to vše právě to po čem jsme 40 let v totalitě tak toužili a když to konečně máme, tak bychom měli jít pryč?
  Navíc nás 615 milionů Evropanů spolehlivě chrání 315 milionů Američanů před 144 miliony agresivních Rusů a nemusíme se tak bát vlka nic!

  • weissbach napsal:

   Smutné, ale je to přesně tak.

   • Eschatolog napsal:

    obyvatelstvo je šťastné, proto např. čerstvě potvrdilo své slovanské štěsti volbou Čaputove, inu bitva na Moravském poli byla jen jedna

    • proud napsal:

     Ver mi ze pro GP je uplne jedno kdo bude zvolenej……….klidne i ferove,na tom nezalezi,stejne mu odklepne vsechno co po nem bude chtit.Kazdej ma svou cenu,svuj strach.

  • proud napsal:

   Bohuzel,tak je to se vsim co, jak se rika, „das z ruky“.

  • niSas napsal:

   Admin jako ryzí alternativa to nechápe. On eště furt čeká na volný pohyb kapitálu, osob a zbóží. A gdyž to bude tak jak má byť, vynadá že-nám, že málo snášely a že kvůli lůze co nehne za hrst rýže se máme jako pod mostem, kerej sme vlastníma rukama stavěli. Heh

 3. niSas napsal:

  No a eště todle, všude řvou že chtěj odborníky. Křičej do tmy, že odborníci vytvoří takovej zisk, že se z teho blahem posereme. Vybíraj si na základě papírů nebo schopnosti makat a držet hubu. No a z toho mě vychází, že admin je odborník za slovo vzatej. Doslova studnice alternativní moudrosti Muheeeeee

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!