P.C.Roberts: Fareed Zakaria žádá na CNN Trumpa o rozpoutání války s Ruskem

Screen-Shot-2019-04-02-at-8.04.37-AMMáme zde v cizině narozeného imbecila a rádoby novináře Fareeda Zakariu, požadujícího v CNN prezidenta Trumpa, aby ještě víc vyeskaloval napětí s Ruskem, a to mezi jinými i těmito slovy: „Trump není ochoten jít do konfrontace s Putinem ani v jediné otázce…stane se Venezuela oním bodem obratu, kterým prezident konečně ukončí svoji ústupčivost?“

Nabízí se tato otázka: Proč se v Americe narození Američané mají smířit s tím, že člověk narozený v Indii naléhá na prezidenta Trumpa, aby zničil svět v nukleární válce? Máme přece dost vlastních a u nás narozených šílenců, kteří se snaží o totéž, např. tzv. experta na Rusko Michaela Falla, který se přece už roky nemůže Armageddonu dočkat. A jak se vůbec stalo, že tento druh stupidních , neinteligentních a nemorálních lidí má dnes hlavní slovo ve Washington Post, CNN, MS NBC a vůbec ve zbytku presstitutek?

Lidé si neuvědomují, že Russiagate dosáhla svého cíle už tím, že zabránila prezidentu Trumpovi normalizovat vztahy s Ruskem. A nyní zde navíc máme i idioty, jako je Zakaria, naznačující, že prezident Spojených států je zbabělec. A to proto, že neicinuje válku s Ruskem.

Novinář Caitlin Johnstone dává v tomto článku Zakariovi za vyučenou: https://caitlinjohnstone.com/2019/04/01/cnn-and-wapo-demand-that-trump-further-escalate-tensions-with-russia/

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2019/04/02/fareed-zakaria-demands-trump-make-war-with-russia/
43 Komentářů k P.C.Roberts: Fareed Zakaria žádá na CNN Trumpa o rozpoutání války s Ruskem

 1. Carlos IV napsal:

  Msti se Trumpovi za to ze narknul CNN ze sireni Fake News, tot vse. Ksicht tohoto debila si dobre zapamatujte.

  • proud napsal:

   Ver tomu ze se ten se msti cemukoliv za cokoliv,jak bilejm,tak cernejm,protoze nemuze k tem,ani k tem.Tihle hosi maji na praci bejt magnetama co se v pripade potreby proste obetujou……..

 2. Rocco napsal:

  Jen ať Američani vidí, do čeho je liberální média ženou! Do 3. světové války.

  • Paw napsal:

   Podle obrazku bude zkrizenej se zralokem , nebo aspon s krokodylem. Zarucene Plaz.Moc chamtivej a zbesilej …Ale vsechno,co chce at obstaraji radsi jiny. Mohlo by se treba pri tom strilet , tak tam se rozhodne ani neukaze…
   V televizi zvanit je mooooc lepsi..

   • proud napsal:

    Ja vidim jen debila,navic nestastnyho a z oci mu kouka panicka hruza.Jak jinak nazvat ani cernyho,ani bilyho,do kteryho tim padem kopou vsichni,kdyz musi rikat co mu naridej a boji se proto o vlastni kejhak?…….Ale prachy jsou holt prachy,vejmluva ze za neco se holt zit musi, funguje vsude.

    • Petr C napsal:

     Presne tak Proude, ten chlap dela to za co je placeny. A je uplne jedno za kterou stanici mekta. Vsechny jsou placene jednim etnikem. Lide by si meli uvedomit, kdo ovlada publicitu a mozna jim dojde proc taka nenavist k Rusku. U Chazaru to je vrozene.

    • Tomas napsal:

     Amíci jsou v prdeli. Už ani kurzy je nezachrání. Mocní nakupují zlato a o žabí kůže už není zájem. Jen debil má rezervy v dolarech. Už se těším, až se budu chechtat, až američtí pohuńci přijdou o své úspory. Komu není rady, tomu není pomoci.

     • proud napsal:

      Tak v prvni rade si myslim,ze jen debil skudli jakykoliv penize v jakykoliv mene,nebo drahy kovy a kameni,kdyz se nic z toho neda sezrat a pro vsechno z toho se prave to co jidlo dava nenapravitelne kurvi! Ale kdo ma vedomosti a praktickej trenink,prezije,a nejen to.Cas ukaze ;-)

 3. Eduard napsal:

  Dnes si lokajové z NATO přijely do USA pro rozkazy. Kdopak se tam bude asi nejvíc klanět. Snad to nebude některý z těch našich americkejch pohuňků.

 4. Tomas napsal:

  Tenhle přiblblo na CNN vychvaloval protiraketovou obranu v Polsku. Tady musím poznamenat že o tom mluvil i ten náš bývalý komunista, dnes generál chytrolín v NATO. Nejzajímavější na tom je, že lidi si odvykli přemýšlet. Dělají, jako by Rusové vystřelili brambor a oni ho brokovnicí sestřelili a šli na kafe. Pravda je ale jinde. Jsou tu dvě varianty. V případě že se NATO povede rozpotat s Ruskem válku, záleží na tom kdy rusové odjišťují rakety. V případě že to je po překonání vlastních hranic, dojde nad Polskem k jaderným výbuchům, které polsko zničí a oni jako národ zaniknou. Druhá varianta, že rusové odjišťují jaderné hlavice před dopadem nad cíl, dopadne nad Polsko stovky kilogramů čistého uranu a plutónia, které výbuchy raket rozmetají do ovduší. To zamoří celou Evropu a ta se stane neobyvatelnou. Zamoří potraviny a hlavně vodu. Poláci, vám to ale pálí. Jste tak velcí pohuňci amíků, že jste zapomněli přemýšlet. (jo a hlavně ať v té době nefouká jižní vítr)

 5. .lak napsal:

  Hoaxy
  Kapitalisté ho ošetřili blahem, sorry vlakem. S trestným činnnem nezdebilnění včera, dnes a zítra.
  Účastným upřímnou soustrast.
  Korál to chce gramatické výkony a lotři, tuhle informaticu umňěli i za totality podsunovači večerní prahy ˇěštěˇ české.
  https://www.novinky.cz/krimi/501627-vlak-na-pribramsku-smetl-sanitku-prevazeny-pacient-zemrel.html

 6. weissbach napsal:

  To je ale na světě šmejdů a blbů…

  • .lak napsal:

   Exot
   Jak já ji rozuměl
   s básnickým střevem neobdařen
   přesto jistě telepat.
   Šla dívenka od školy
   slzičky na líci.
   Pátravě jsem zřel v sedm padesát
   zoufalství ze smečky
   a řekla mi malinká
   dobrý den.

   • John_Pitralon napsal:

    Blázni Jí leda naučej v životě neplatný krávoviny a pak s úlevou předhoděj korporátu. Jestli bude mít štěstí, skončí někde v kaufu jak Žirafalány.

    „Koncz Zsuzsa – Ez az a ház“
    https://www.youtube.com/watch?v=ZvPQ7qgcvPE

   • John_Pitralon napsal:

    Laku, tos neviděls asi ani ty. Hele, jednou na tom prasáckym autobusáku na florenci. No mě se tenkrát doma rozbila tiskárna a rychle jsem potřeboval něco vytisknout. Tak jak sem přijel do Prahy a na florenci vypad z busu že to zkusim v turist centru, jestli náhodou to nepůjde. V turist centru naštěstí byla Konczovka ve svý největší kráse. A že tisky nedělaj, ale ona to bokem
    gratis na tý jejich inkoustovce vytiskne. Ta fixuje očima jak vlastní miminko a hází tyhle úsměvy, na tom pustým místě. To se můžeš jen smát jak blbec a konczísz, protože se znáte odjakživa. Jen bylo složitější jí ten dokument předat protože nějak blbnul mail. Tak nakonec vytáhla z kabelky flashku, kde měla svojí bakalářku, prej. Pak mi ty papíry dala a musel sem už rychle vypadnout, začly tam taky prudit anglicky nějaký číňanky nebo co.. Nekeczám, byla tam její dvojnice, 1. srpna 2017 dopo, jestli jí náhodou někdo nezná.

    Koncz Zsuzsa Mr Alkohol eredeti
    https://www.youtube.com/watch?v=n9qzT2Q9DuA

 7. John_Pitralon napsal:

  A jsou tu malý chlíbky na psaní. Korále sandále zvětši to.

  Marek Chlíbek Specnaz.cz – PREPPERS – Městská pevnost pro přežití komunity (čtený text)
  https://www.youtube.com/watch?v=0NlQ-XWv068

 8. Josef Švejk napsal:

  Spojené státy vznikly válkou, žijí válkou a jejich budoucnost spočívá ve válce. (George Friedman)
  Za posledních tisíc let to v Rusku zkoušeli mnozí a nikdy to nedopadlo dobře. Pindostáncké myšlenkové pochody se odvíjejí dle „zásad tří a“ : anglicky, arogantně, a jinak ví hovno. Mají tedy evidentně mezery i v dějepise.
  Inu, dutej sud nepotopíš.

  • Rocco napsal:

   Ale v roce 1989/1990 se jim podařilo oblbnout naivní socialistické Východoevropany bez boje…

   A pak ještě nacistické Ukrajince 2014.

   Ovšem Jihoameričané mají své osobní dlouholeté zkušenosti, jak vypadá „americká pomoc“ Jižní Americe, různé proamerické vojenské junty v Chile, Hondurasu, Salvadoru, Brazílii a že kapitalisté z USA pomáhají vždy jen sobě k většímu bohatství.

   • niSas napsal:

    Rocco, to druhé c znamená co jako?

    Tak například místo dvanácti vojetých vrtulníků z jemeriky bych nakoupil dvanáct S-400 a myslím, že už by byla jiná parketa k vyjednávání. Slováci za slováckem by to měli udělat taky tak než budou eska nedostatkový zbóží. Heh

    • Jan Kowak napsal:

     C ja-ko canadskej Čurák.. asi.
     Sasíne , něgdy mi při-nde – kurwá do DPHá že mistr Oud

     ja-ko wždy Prawdu : /
     twá Máňa..

  • niSas napsal:

   S těma dutejma sudama co nendou potopit, souhlas. Vono néní vlastně velkýho rozdílu mezi kapitalizmem a socializmem. Je to stále stejná agenda od poslední doby ledový. Naprotivá socializmu, průmyslová forma otrokářství je kapitalizmus eště klasickej banditizmus.

   • Josef Švejk napsal:

    „Vono néní vlastně velkýho rozdílu mezi kapitalizmem a socializmem.“
    Mno, je to tak jak to kdo cítí. Já kupříkladu mám pocit, že 0,60hal proti 80kč za kubík vody, 2,5kč proti 30kč za litr benzínu, 10kč proti 50kč za máslo,… a pár dalších drobností (pod tím si představ cokoli nebo něco jiného) pociťuji jako docela výrazný rozdíl.
    PS: A na závěr je dobré mít na mysli (pokud tato je k dispozici), že pokud ještě někdo z nás na sobě nepocítil způsob vývozu svobody a demokracie z USA, tak to není proto, že by to nebylo pro USA příznačné, ale proto, že jsme ještě nepřišli na řadu…

    • proud napsal:

     Presna „PS“. Ale uz se to blizi,jen se obavam,aby to nebylo jedno z posledniho co stacime zaregistrovat………..paklize vcas nezvednem prdele.

    • niSas napsal:

     Cítím to jinak. Můj první praktikantský plat byl štrnáctset kčs hrubého. Ale pivo stálo korunu devadesát a krabička cigaret čtyři koruny a gdo to zdražil na dnešní nemravné ceny? Měl bych kvůli tomu jásat? Tím se nevyviňuji z poznámky, že státní kapitalizmus je stejnej šunt jako soukromý kapitalizmus, akorát se temu vokradení říká jinak. Ostatně kapitalizmus ve skutečnosti nigdy neexistoval. Ve skutečnosti se jedná stále o feudalizmus, systém nadpráva blboňů s neomezenými privilegii. Bankocetle tomu jen přikládají pod kotel. A to si myslím je ten gordický problém. Ten nezmizí volbami privilegií, ale jen volbami věcných potřeb kerý každej náš synek a dcera dostane od při-rození.

     • Josef Švejk napsal:

      Vidíš to setsakramentsky(!) zjednodušeně. Chce si to jen doplnit oněch „pár dalších drobností“ o nichž jsem se zmínil, aby vysvitlo, že rozdíl je obrovský, gigantický!
      Cenové příklady jsem uvedl jen pro zjednodušení. Po rozšíření „drobností“ rázem zjistíme, že nejen pivem živ je člověk! Přibíráním dalších a dalších „drobností“ zjistíme, že i slovíčko „gigantický“ je příliš malé k vyjádření onoho rozdílu.
      K pochopení celého marasmu dnešní doby stačí jednoduchý úkon „zamyslet se vlastní hlavou“ (máme-li tuto). Žel, počet hrdých majitelů vlastní hlavy poslední dobou prudce klesá.

      • proud napsal:

       Otazkou pro premyslive je i to ze nehrozilo ze mi nekdo ukradne deti litajici po lese na nahradni dily,takze jsem je nedrzel doma jako v kralikarne za domaciho vezeni.Otazkou pro premyslive je i to,ze zeme nebyla zadluzena a naopak se dluzilo nam.Otazkou je i to,ze si lidi sice tak jak se jim slibovalo nevladli,ale prece jen meli mnohem vetsi vliv nez je ten zadnej dnes a proto zlodeji mohli jenom prikradat a nesmeli krast a to platilo i pro ty nejhorsi co drzeli ostatni,i komunisty, pod krkem,tedy pro ty hlavni „vladce“ schovavajici se za komunistickou stranu,ve skutecnosti ale slo o prosionisticky trockisty! Ovsem sasine,tobe je vysvetlovat cokoliv nejspis vsechno marny :-)

       • proud napsal:

        Mozna bysme se dneska divili jak dobre by tu bejvalo bylo a kazdej by vedel co je to narod,vlast a zrejme uz i ten skutecnej stat.

      • proud napsal:

       Spravne to meli lidi v 89 drapnout,zacinkat si,ale z rukou to uz nepustit,stranu rozpustit,zavist pomocnej odbornej vzdelavaci management pomahajici lidem s hlasovanim v referendech v tom smyslu,aby dobre vedeli o cem to o cem hlasujou je a znali vsechny moznosti a nasledky.Znarodneny si samozrejme nechat,povolit jen „drobny“ podnikani,zbourat draty a povolit cestovani,kdo to chce zkusit vennku,prosim.A tomu ozralymu sionistickymu praseti prihratymu co se mu tak libilo na fasistickym Heydrychove kline a delat se mu nikdy nechtelo,radeji okradal politicky vezne o dary ze zahranici,prostrelit tu sprostou palici!!!

       • proud napsal:

        Dokud clovek neni vychovanej,tak at radeji maka,nez aby myslel na picoviny a rozbijel si se sobe podobnejma nezamestnanejma navzajem hlavu! Problem byl,ze to nejak „zastydlo“,to „vychovavani“,aby mel pak kazdej vic casu a v praci se lidi misto umely zamestnanosti,proste stridali…….Ale to je o cem jsem psal,resili by si to sami,co chteji,v referendech,navic pouceni,aby vedeli o co jde.Misto toho jste to blbci ovci nacpali ozralejm,buzerantskejm,zlodejskejm siozidum,co se jim makat nechce,parazitum,a tys byl primo u toho,ted remcas,cos delal tenkrat?????!………..

       • Rocco napsal:

        Souhlas, Proude.

 9. Rocco napsal:

  Veřejnost asi nikdy neuslyší konferenční telefonáty mezi pudlíkem Guaidóem, Boltonem (poradce pro národní bezpečnost), Eliottem Abramsem (zvláštní vyslanec po Venezuelu) a Jamesem Storym (chargé d‘ Affaires).

  Ale úplně stačí vzpomenout si na vulgární telefonát Victorie Nulandové (rodným jménem Nudelman, ukrajinští židovští imigranti z Bronxu) s americkým velvyslancem na Ukrajině Geoffrey Pyattem. Jak tito dva dělali v únoru 2014 mikro-management puče v Kyjevě.

  https://www.youtube.com/watch?v=WV9J6sxCs5k

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!