Panodrama – Tommy Robinson odhaluje Fake News BBC!

mp_410527_0_0

Tommy Robinson je britský pravicový aktivista, vlastenec a bojovník proti islamizaci Velké Británie. Byl nezákonně uvězněn a hrozba toho, že půjde zpátky do vězení pořád existuje. Je nepohodlný vládě i médiím a tak se BBC rozhodla stvořit důkazy pro dokument Panorama, kde ho zničí. Naštěstí Tommy byl o krok napřed a s pomocí infiltrace vše natočil.

České titulky Jitka Moody, spolupráce Milan Roháč.
19 Komentářů k Panodrama – Tommy Robinson odhaluje Fake News BBC!

 1. Eschatolog napsal:

  dneska rano rikaly mrdky z ct1 ze kriminalnik Tommy do protektoratu neprijede na besedu, pry kdosi zmoudřel a zrušil pozváni, když mu to orgáni vysvetlili

 2. .lak napsal:

  Když budete vědět na jaké to bylo platformě a s jakými pohrobky pokračuje budete se lépe orientovat v litaniích slonovinové věže se zpěváčky. Tam výsek v kostce je.
  Procesy jedou se stejnými lidmi s předhazovanými balasty a cíl skrývají na dominanci za mňoukání mlsných kocourků. (a obětí) A kolikrát jejich noshledi a následovníci mohou být jak se říká / poturčenec horší turka přes zpěváčky not ze slonovinové věže s podlokajníky za které se skrývají.
  https://uloz.to/!aZjUGtkn/17-zastaveni-jara-09-2009-valec-drama-cz-dab-dvdmir-53-avi
  Kdo nezná svou historii a kořený určitě se dočká toho že si ho vychovají nepřátelé a naserírují na hlavní meny.
  Lidské zd(st)roje, neříká vám to něco?

  Jinak zabalení formanté otroctví, kapišto

  O tom že zdejší systém dluhu je jednosměrný stejně na výprask bez perspektiv užívaných lotry mne nikdo nepřesvědčí se stávajícími lumeny že ne. A netajím se tím že chci česko ve federaci s ruskem jelikož drží nejen slovo a morálku ale i spolupráci /oproti likvidací konkurence ať to stojí co chce/ která je pro slušnou civilizaci prostě nezbytná.

  • .lak napsal:

   A protože mi to co jsem psal ráno skočilo na další stranu kam nikdo nevleze zavěsím sem. :-)
   Z AE
   Klidně nahrnu na hromadu co jiné neinvenovalo. :-)
   Jaris
   Takze, jestli je pan Kobza takhle otevrene pro teroristicky Izrael, neni treba hovorit dal. Jeho smer a sympatie k zidakum jsou jasne.
   Chazari a Cesi jsou dve rozdilne skupiny a rozhodne se nejedna o zidokrestanstvi. Tyhle dve skupiny byly a stale jsou ‘na kordy’. Maji dnes jedno spolecne – ateismus.
   Co se tyce tradic – judaizmus je ciste zidovsky a Cesi s nim nemaji nic spolecneho. Zidak at uz verici nebo ateista, nenavidi Krista vic nez svou smrt. Pokud Evropa byla krestanska, zidak byl drzen pod kontrolou, protoze se vedelo uz tenkrat, co je to za podvodnickou pakaz. Evropa byla schopna za krestanstvi odrazit kazdeho vetrelce, ktery Evropu ohrozoval. Bohuzel se zidochazarum podarilo krestanstvi infiltrovat a nahradit ateismem. Zacalo to Francouzskou revoluci. Marx, Lenin a jini zidaci se ohaneli hesly jako ‘Buh je mrtev’ , ‘vira je opiem lidstva’ apod. Podarilo se jim vetrit i mezi vysoce postavenou cirkev. Mnoho papezu bylo chazarskeho puvodu. Cirkevni hodnostari Duka, Vlk, a jeste jeden fiskus – nemohu vzpomenout na jeho jmeno. Vykuk Herman , ktery se dal na politiku, protoze to lepe vynasi. Vsichni zidaci.
   Opustenim krestanstvi Evropa zeslabla a stala se bezbranna vuci zidackym politikum a jejich vlezdoprdelistum. Smutny vysledek je videt v ‘krestanskem’ svete na kazdem kroku.
   Budou Velikonoce svatek Jezise Krista, zakladatele krestanstvi. Prosim, zajdete symbolicky do kostela a zapalte tam svicku na podporu zmirajiciho krestanstvi.

   11-11 OdpovězDub 5, 2019 0:31
   reakce
   Religionisté jiných ražení než míru (světa /významově/ nejen v praslovanství) jsou obětmi co oběti asi musí. …?!
   https://www.youtube.com/watch?time_continue=251&v=SO5_QQVYlpA time 29:30
   ______________________________________________________________________________
   Hergot to jste stroje co by formanti zájmovců? (mírný příměr)

   No není to můj šálek kafe ač č.v.o. starší spojař a mazák rozhodnutím velení nad ostatními z branže ale síť 5G tedy harmonická nebude vedením nosného signálu na přerušované nosné frekvenci čím užitečným signálem bude simulovat frekvence mnohem kratší a doufejme že ne až pronikavé radiace. Nerad se telpám ve svinstvu a nehodlám se ponořit do problematiky jistě nepřirozených elekromagnetických polí na řekněme zjednodušeně na biokrystal řízený po nervech bezpočty el. impulsů až složitosti vnitřního vesmíru ale dost mi to prostředí připadá tak nepřirozené až nepřátelské organizaci organismu a jeho samotné existence bez následků a o pozitivních vlivech tedy hodně a značně pochybuji.
   https://www.tartaria.sk/dedicstvo-predkov/cesta-duchovneho-vyvoja/543-schumannove-rezonancie-a-eeg-v-case-rana-svaroga

   00 Odpověz UpravDub 5, 2019 9:15

   Odpovědět

   • Rocco napsal:

    laky, jenže Češi se nedokáží proti nim politicky sjednotit, taky SPD končí zneuctěná a infiltrovaná Chazary.

    Křesťanstvím bych moc neoperoval, to je původní judaistická sekta.

 3. VELKOZLODĚJ BABIŠ ZAKÁZAL ROBINSONA napsal:

  Velkotunelář Babiš (ANO/@ALDEgroup) není velkouzenář Maceška, pozor, Češi!

  Trestně stíhaný velkotunelář Babiš zakázal Robinsona.

  Aktivistu Robinsona do Poslanecké sněmovny pozval původně Babišův poslanec Milan Pour (ANO/@ALDEgroup).

  „Robinson byl také členem krajně pravicových stran BNP a BFP a podílel se na založení britské protiislámské organizace Pegida UK. V současnosti je poradcem šéfa protievropské Strany nezávislosti Spojeného království (UKIP),“ hlásá Dvořákova ČT.
  https://ct24.ceskatelevize.cz/regiony/2778986-ve-snemovne-promluvi-krajne-pravicovy-aktivista-robinson-pozval-jej-pour-z-ano-hnuti

  P.S.
  Emanuel Maceška byl starostou Votic v letech 1931-1938 a zasloužil se mimo jiné o dokončení stavby vodovodu a vodojemu. V roce 1936 objednal pro Votice monumentální pískovcový pomník Blanických rytířů a svatého Václava od akademického sochaře Čeňka Vosmíka.

 4. PIRÁTI A ARCHER PODPORUJÍ ZNÁSILŇOVÁNÍ napsal:

  Dívka Claire – oběť zneužívání v kauze Rotherham a aktivista Tommy Robinson měli na páteční konferenci „Rodina a její práva v 21. století“ ve Sněmovně promluvit na téma „Skandál hromadného zneužívání dětí v Británii“, čtyřicet minut od 10:40 – 11:20, v pátek 5. dubna 2019.

  Proti se postavili PIRÁTI a také britský velvyslanec v Praze Nick Archer, někdejší tajemník prince Charlese.

  To je zvlášt varovné, neboť Nick Archer v roce 1999 obtěžoval svou osobní sekretářku Juliet Franksovou (28) a údajně jí bylo zaplaceno odškodnění £50,000.

  Nick Archer není anglický gentleman a slušný už vůbec ne!

  „(Je) určitě nesprávné, že by Sněmovna, ALDE (frakce Evropského parlamentu, jejímž členem je ANO) a ANO hostily tohoto muže. Jsou to slušné organizace,“ uvedl na twitteru k účasti Robinsona britský velvyslanec Nick Archer.

  Čulíkovy Britské listy dokonce nazývají „NÁCÍČKEM ROKU“ lidi, kteří se snaží bránit masovému přepadávání, unosům a znásilňování nezletilých školaček v Británii!
  https://blisty.cz/art/95099-galavecer-nacicek-roku.html

 5. MUSLIMSKÉ ZNÁSILŇOVÁNÍ DĚTÍ V BRITÁNII napsal:

  Znásilňování tisíců bílých anglických nezletilých dívenek – školaček po celé Británii

  Dovedete si vůbec představit, že by se něco podobného odehrávalo v České republice? Že to nehrozí? Tak to si dříve v Anglii mysleli taky.

  Scénář této specifické sexuální kriminality je přitom všude obdobný. Členové gangů jsou prevážně pákistánského (ale také somálského, nebo třeba kosovského původu) – v drtivé většině jsou to však muslimové. Jejich oběťmi jsou bílé nemuslimské děti. Pokud muslimští násilníci mluvili o svých obětech mezi sebou, tak zmiňovali požadavek, že lovené dívky musí být jenom čistě „bílé“. Mluvili o nich též jako o „easy meat“. Tento základní rys popisované kriminalitě přiznává i zpráva Výboru pro vnitřní záležitosti Dolní sněmovny Parlamentu Spojeného království.

  Kdo by si byl býval pomyslel, že země, která byla tradičně vzorem zdrženlivosti, dobrých mravů a společenské vyspělosti, si teď vědomě nechává znásilňovat, mučit a zotročovat vlastní děti? A to jenom proto, že násilníci jsou britští muslimové a kdysi hrdá Británie se vlastních muslimů bojí. Stejně jako své děti si tak Velká Británie nechává znásilňovat i svoji svobodu a demokracii – islamizací, korektností a vlastním strachem.

  Kromě opakovaného a skupinového brutálního znásilňování (bylo zaznamenáno třeba i znásilňování rozbitou lahví nebo pod hlavněmi zbraní), byly nezletilé dívky vystaveny také mučení, únosům a sexuálnímu otroctví. Oběti těchto zločinů i jejich zoufalé rodiny se obracely na policii i na sociální úřady, byly však ponechány bez pomoci. Policisté, úředníci i politici se totiž tak obávali nařčení z rasistické podjatosti, že těmto dětem a jejich rodičům systematicky pomoc odmítali. Případy se nevyšetřovaly, spisy se ztrácely, docházelo dokonce i k zastrašování obětí, aby výpovědi stáhly. V některých případech byla policie přivolána na místo činu, ale namísto muslimských násilníků zatkla a uvěznila znásilněné děti (které byly následně odsouzeny soudem pro mladistvé za opilství nebo porušování veřejného pořádku). Docházelo pak třeba i k tomu, že si zoufalí otcové pro své dcery raději došli sami. Muslimští pedofilové na ně však přivolali policii a ta po příjezdu otce dětí zatkla a uvěznila – pro čin vloupání se do cizího majetku. Násilníky nechala opět na pokoji. Toto vše se dělo ve jménu multikulturalismu a politické korektnosti.

  To je tedy co se týče města Rotherham. Jmenujme další anglická města – Sheffield, Rochdale, Leeds, Derby, Oxford, Burnley, Oldham, Blackburn, Telford, Skipton, Preston, Bradford, Bolton, Keighley, Accrington, Telford, Manchester, Harlow, Blackpool, Newcastle, Ribbon, Bristol, Coventry, Bury, High Wycombe, Nottingham, Birmingham, Barking, Peterborough, Leicester, Brierfield, Burton on Trent, Stevenage, Chesham, Nelson, Ipswich, Middlesbrough, Luton, Torquay, Dover, London – ve všech těchto městech byl prokázán výskyt stejného zločinu jako v Rotherhamu.

  Rotherhamské znásilňovací gangy zneužily více než 1500 obětí, odhalují vyšetřovatelé
  https://www.independent.co.uk/news/uk/crime/rotherham-grooming-gangs-1500-victims-investigation-police-national-crime-agency-pakistani-white-a8219971.html
  Newcastleské znásilňovací gangy znásilnily 700 dívek, protože policie vinila oběti
  https://www.telegraph.co.uk/news/2018/02/23/newcastle-grooming-gangs-acted-arrogant-persistence-serious/
  Douglas Murray: Znásilňovací gangy: Příběh z bohatého hrabství Oxfordshire – Podivná smrt Evropy: Imigrace, identita, islám
  https://cs.gatestoneinstitute.org/12501/znasilnovaci-gangy-oxford
  Protestní pochod proti znásilňovacím gangům omezí víkendovou dopravu v Middlesbrough
  https://www.gazettelive.co.uk/news/teesside-news/march-against-rape-grooming-gangs-15125938
  Rochdaleský znásilňovací gang dostal přes milion liber z kapes daňových poplatníků na právníky, kteří bránili jejich deportaci
  https://neonnettle.com/news/4236-pedophile-grooming-gang-receive-over-1m-in-legal-aid-to-fight-deportation
  Policie v západním Yorkshire uvěznila 55 mužů za sexuální zneužívání dětí
  https://www.theweek.co.uk/98949/west-yorkshire-police-arrest-55-men-over-child-sex-abuse

 6. MUSLIMSKÉ ZNÁSILŇOVÁNÍ DĚTÍ V BRITÁNII napsal:

  Znásilňování tisíců bílých anglických nezletilých dívenek – školaček po celé Británii

  Dovedete si vůbec představit, že by se něco podobného odehrávalo v České republice? Že to nehrozí? Tak to si dříve v Anglii mysleli taky.

  Scénář této specifické sexuální kriminality je přitom všude obdobný. Členové gangů jsou prevážně pákistánského (ale také somálského, nebo třeba kosovského původu) – v drtivé většině jsou to však muslimové. Jejich oběťmi jsou bílé nemuslimské děti. Pokud muslimští násilníci mluvili o svých obětech mezi sebou, tak zmiňovali požadavek, že lovené dívky musí být jenom čistě „bílé“. Mluvili o nich též jako o „easy meat“. Tento základní rys popisované kriminalitě přiznává i zpráva Výboru pro vnitřní záležitosti Dolní sněmovny Parlamentu Spojeného království.

  Kdo by si byl býval pomyslel, že země, která byla tradičně vzorem zdrženlivosti, dobrých mravů a společenské vyspělosti, si teď vědomě nechává znásilňovat, mučit a zotročovat vlastní děti? A to jenom proto, že násilníci jsou britští muslimové a kdysi hrdá Británie se vlastních muslimů bojí. Stejně jako své děti si tak Velká Británie nechává znásilňovat i svoji svobodu a demokracii – islamizací, korektností a vlastním strachem.

  Kromě opakovaného a skupinového brutálního znásilňování (bylo zaznamenáno třeba i znásilňování rozbitou lahví nebo pod hlavněmi zbraní), byly nezletilé dívky vystaveny také mučení, únosům a sexuálnímu otroctví. Oběti těchto zločinů i jejich zoufalé rodiny se obracely na policii i na sociální úřady, byly však ponechány bez pomoci. Policisté, úředníci i politici se totiž tak obávali nařčení z rasistické podjatosti, že těmto dětem a jejich rodičům systematicky pomoc odmítali. Případy se nevyšetřovaly, spisy se ztrácely, docházelo dokonce i k zastrašování obětí, aby výpovědi stáhly. V některých případech byla policie přivolána na místo činu, ale namísto muslimských násilníků zatkla a uvěznila znásilněné děti (které byly následně odsouzeny soudem pro mladistvé za opilství nebo porušování veřejného pořádku). Docházelo pak třeba i k tomu, že si zoufalí otcové pro své dcery raději došli sami. Muslimští pedofilové na ně však přivolali policii a ta po příjezdu otce dětí zatkla a uvěznila – pro čin vloupání se do cizího majetku. Násilníky nechala opět na pokoji. Toto vše se dělo ve jménu multikulturalismu a politické korektnosti.

 7. MUSLIMSKÉ ZNÁSILŇOVÁNÍ DĚTÍ V BRITÁNII napsal:

  Skupinové znásilňování bílých dětí muslimy se týká nejen města Rotherham, ale i dalších měst – Sheffield, Rochdale, Leeds, Derby, Oxford, Burnley, Oldham, Blackburn, Telford, Skipton, Preston, Bradford, Bolton, Keighley, Accrington, Telford, Manchester, Harlow, Blackpool, Newcastle, Ribbon, Bristol, Coventry, Bury, High Wycombe, Nottingham, Birmingham, Barking, Peterborough, Leicester, Brierfield, Burton on Trent, Stevenage, Chesham, Nelson, Ipswich, Middlesbrough, Luton, Torquay, Dover, London.

  Rotherhamské znásilňovací gangy zneužily více než 1500 obětí, odhalují vyšetřovatelé
  https://www.independent.co.uk/news/uk/crime/rotherham-grooming-gangs-1500-victims-investigation-police-national-crime-agency-pakistani-white-a8219971.html
  Newcastleské znásilňovací gangy znásilnily 700 dívek, protože policie vinila oběti
  https://www.telegraph.co.uk/news/2018/02/23/newcastle-grooming-gangs-acted-arrogant-persistence-serious/
  Douglas Murray: Znásilňovací gangy: Příběh z bohatého hrabství
  Protestní pochod proti znásilňovacím gangům omezí víkendovou dopravu v Middlesbrough
  https://www.gazettelive.co.uk/news/teesside-news/march-against-rape-grooming-gangs-15125938
  Rochdaleský znásilňovací gang dostal přes milion liber z kapes daňových poplatníků na právníky, kteří bránili jejich deportaci
  https://neonnettle.com/news/4236-pedophile-grooming-gang-receive-over-1m-in-legal-aid-to-fight-deportation
  Policie v západním Yorkshire uvěznila 55 mužů za sexuální zneužívání dětí
  https://www.theweek.co.uk/98949/west-yorkshire-police-arrest-55-men-over-child-sex-abuse

 8. pokračování napsal:

  Rochdaleský pedofilní znásilňovací gang dostal přes milion liber (1.009.645 £) z kapes daňových poplatníků na právníky, kteří bránili jejich deportaci
  https://neonnettle.com/news/4236-pedophile-grooming-gang-receive-over-1m-in-legal-aid-to-fight-deportation

  Policie v západním Yorkshire uvěznila 55 mužů za sexuální zneužívání dětí
  https://www.theweek.co.uk/98949/west-yorkshire-police-arrest-55-men-over-child-sex-abuse

 9. Program semináře napsal:

  Toto je program semináře ve Sněmovně 5.4.2019, který byl zrušen:
  09:00 – 9:30 Registrace, příchod účastníků

  I. blok: DÍTĚ JAKO OBJEKT ZLOČINU
  9:30 – 9:40 Úvodní slovo – Ing. Milan Pour, poslanec (Ano 2011), Jitka Chalánková (nezávislá)
  9:40 – 9:55 Problematika zneužívání dětí v ČR – pplk. Mgr. Martin Klečka, rada, Policejní prezidium ČR
  9:55 – 10:10 Středověk v Evropě – RNDr. Marian Kechlibar, analytik a publicista
  10:25 – 10:40 Jak politická korektnost škodí právu dětí – Dr. habil. Petr Robejšek, politolog, ekonom, sociolog a publicista
  10:40 – 11:20 Skandál hromadného zneužívání dětí ve Spojeném Království – Tommy Robinson, britský aktivista, Claire (oběť zneužívání v kauze Rotterham)

  11:20 – 12:30 Krátká diskuze, občerstvení

  II. blok: MEZINÁRODNÍ VZTAHY VE VĚCI PRÁV DĚTÍ
  12.30 – 12.45 Ochrana dětí v Evropě a Barnevernet – Mgr. et Mgr. et Mgr. Tomáš Zdechovský, europoslanec (KDU-ČSL)
  12.45 – 13.00 Porušování práv rodin v Norsku – Slawomir Kowalski, Norskem vyhoštěný polský konzul
  13:00 – 13:15 Případ Silje Gramové, první Norky, která získala azyl v Polsku – Jerzy Kwasniewski, právník – Institut Ordo Iuris
  13:15 – 13:30 Ochrana dětí v Německu – Petr Bystroň, německý poslanec (AfD)
  13:30 – 13:45 Hrozí Barnevernet v Česku? – MUDr. Jitka Chalánková, senátorka (nez.)
  13:45 – 14:00 Nebezpečí skrytá v Istanbulské úmluvě – Mgr. Nina Nováková, Středoevropská inspirace

  14:00 – 14:30 Krátká diskuze, coffee break

  III. blok: RODINA V 21. STOLETÍ
  14:30 – 14:45 Institut manželství a rodiny – Ing. Milan Pour, poslanec (ANO 2011)
  14:45 – 15:00 Dostupná nemocniční péče pro rodiny – MUDr. Jaroslav Koskuba (Česká Suverenita)
  15:00 – 15:15 Pomoc sociálně slabým a znevýhodněným – Jaroslav Foldyna, poslanec (ČSSD)
  15:15 – 15:30 Programy pro podporu rodiny v Polsku – Maiusz Patey, Instytut (Romana Rybarskiego)
  15:30 – 16:00 Závěrečná diskuze
  16:00 Závěrečné poděkování Ing. Milana Poura

  Zdroj:
  BRITSKÉ LISTY Galavečer „Nácíček roku“ 5. 4. 2019 / Jiří Hlavenka
  https://blisty.cz/art/95099-galavecer-nacicek-roku.html

  Ještě znovu opakuji, že současný britský velvyslanec v ČR Nick Archer nepatří do diplomatických služeb. V roce 1999 princ Charles uhradil odškodnění sekretářce Juliet Franks, aby nepodala trestní oznámení pro sexual and mental harassment ze strany Nicka Archera. Archer tak má čistý trestní rejstřík.
  10th May 1999 Charles‘ £50 000 payout to secretary
  https://www.oxfordmail.co.uk/news/6636120.Charles____50_000_payout_to_secretary/

  A že se Nick Archer s pošramocenou pověstí vměšuje do českého parlamentu, aby zrušil seminář DÍTĚ JAKO OBJEKT ZLOČINU a vystoupení Robinsona a oběti Claire (oběť zneužívání v kauze Rotterham)? Britské ministerstvo zahraničí by jej mělo okamžitě odvolat!

  • .lak napsal:

   Neuvěřitelně pokleslé a odporné jednání zhrublých a zhlouplých zaretardovávajících trhovců kteří se stávají elalonem odporného hlupáctví arogance a korupce moci. Předpokládám téměř s jistotou že tam kmotři vystrkali opravdové šperky intelektových invalidů na své manipulace a staly se protikladem toho co by ve společnosti měli plnit pro rozvoj a blahobyt obyvatel, tedy opovrženími hodnými egoistickými násilníky a měli by být veřejností přinuceni chodit kanály kam patří špíny. O deratizaci nemluvě. :lol:

   • .lak napsal:

    Kmotři vlastních seberealizací egoistických adorací likvidace okolí zmary a beznadějemi úžery, zmary a egoistickými choutkami odporných individuí ovládání bezprizorných nevolníků obludných útlaků za fiktivní zisky do pekel a dna nejhorších vlastností budulínků až kanibalismu a tedy žroutů životů lidských zd(st)rojů.

  • proud napsal:

   „Ještě znovu opakuji, že současný britský velvyslanec v ČR Nick Archer nepatří do diplomatických služeb. „……….vidis,a presne takovej do nich prave patri,protoze to presne jsou tajny sluzby a to je presne politika!

   • proud napsal:

    Obrovskej,nepotrebnej parazit ve sluzbach presne stejnyho nepotrebnyho molocha,majiciho se na nas jako to prase v zite.

  • proud napsal:

   Ale jinak je pekny o tom „kalit vody“ a nezamyslet se nad tim,ze jestli svoloc ovladne Britanii,Francii a Nemecko,bude naprosto lhostejny jak hrdinne se budeme bit v prsa a tlachat,protoze nas proste prijdou umlatit cepicema,s nasi 30 000 ovou ubohou armadou zoldaku,respektive parodii na armadu,aby bylo kde schovavat ukradeny prostredky,kde odpisovat „maly domu“! Tim spis,ze kdyz nechavame nase idiotsky Petricky a jim podobny kreteny vyrvavat kydy na Rusko,nema nam kdo pomoct a dobre nam tedy tak!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!