PSYCHOPATŮM Z TZV. „EVROPSKÝCH HODNOT“…

beanehJsem příslušník ruské FSB, major Novák, a proto mi vadí havlistické lži a pseudomorálka, zatímco naše občany pronásleduje BIS, jejich děti jsou i ve ,,vzdělávacím" procesu považovány za cituji ,,lidské zdroje", řádí zde bankovní, exekuční a justiční mafie. To jsou ty Vaše ,,Evropské hodnoty"? Já píši pravdu, odkazuji na konkrétní historické události, smlouvy, zpracovávám vlastní analýzy a jsem v kontaktu s lidmi, čerpám z prací méně známých a známějších osobností, proto nikdy v mainstreamu z mých poznatků nezaznělo ani slovo - přesto že dostal stejnou možnost je publikovat, jako tzv. alternativní weby... Takže chcete říci, že proto jsem minimálně "dezinformátor" a nejlépe i špion, jen proto, že neomílám lži hlavního proudu a zároveň si svá tvrzení dokáži podložit natolik, že by obstály i u soudu ( proto mě žádný blbeček dosud nezažaloval za cosi ve stylu ,,extremismu" ). Nepřipadá Vám na této Vaší logice, že jaksi není v pořádku?

Jestli budete takto pokračovat dál v nálepkování a dělení společnosti, místo toho abyste se občanům snažili porozumět, tak Vaše ,,Evropské hodnoty" budou mít pachuť občanské války. Je možné, že na tzv. alternativních webech občas vyjdou zavádějící zprávy, ale čí je to vina? Nadšenců, kteří se upřímně snaží poskytovat nejednostranné informace za vlastní prostředky anebo miliardových korporátních médií hlavního proudu, kam se pro různá lobby, korektnost, zpravodajské hry apod., nedostane nic, co mohlo mít mocenské následky ( a teď nemluvím o figurkách v politice, ale o infrastrukturnímu statusu quo )? Vy neznáte ekonomy tolik omílanou teorii poptávky a nabídky? Zatímco v červnu 2005 podle CVVM věřilo televizi 71% a tisku 63% občanů, tak o deset let později, po procitnutí z politických lží a po dezinformacích za Velké hospodářské krize i o válce na Ukrajině, to bylo jen 34% pro televizi a 33 % pro tisk. Kdo tedy za to může, asi? Sama lživá, propagandistická pseudoliberální média vytvářející spirálu zkreslenin a mlčení, zajistila dostatečnou, dokonce většinovou, poptávku po informacích z jiných zdrojů...

Proč jsem ve Vašem "dezinformačním seznamu" nenašel Českou televizi nebo TV Nova, která svými podvody a dezinformacemi za Železného připravila stát o 11 miliard prohraných v mezinárodní arbitráži? Opět důkaz Vašich hodnot, protože toto Vám zcela evidentně nevadí. Vám vadí odlišné názory, takže se ani nenamáháte s nimi polemizovat. Vše, co řekne kdejaký mainstreamový kariérní nedouk je čistá pravda, asi tak? Vaše hodnoty jsou tedy pokrytectví, fanatismus a strach, že jednou nepůjde řídit ostatní jakož i celé anonymní masy skrze nástroje v rukou vládnoucí oligarchie. Nejsou to tedy ani ,,Evropské hodnoty", ale think-thanky ( dokud nepřijedou skutečné tanky ) "liberálů", kteří jsou neschopní a líní přemýšlet nad složitostí světa a chtějí ,,vládnout" ( předstírat ) dogmaticky z citací ( aby si ty jejich tituly z UK a Plzně zachovaly alespoň hodnotu papíru, který byl na ně využit ) , zatímco ve skutečnosti nerozumí běhu světa ( ale zatím ho mohou vykládat za slušné peníze, dokud většina nezjistí, že jen fantazírují mimo praktickou činnost ) a jsou jen využívání jako užiteční idioti vládnoucí oligarchií, která je vždy vystrčí, aby uspaly ovce, protože bdělá ovce se špatně stříhá a to více špatně se žene na jatka. Pořád melete něco o ,,občanské společnosti", zatímco společnost se rozpadla, takže jste se sami prohlásili za ,,politicky aktivní občanskou společnost".

Tolik moje zkušenosti s realitou a můj názor na podivný spolek ,,Evropské hodnoty", který připomíná nacistické ,,organizace pro osvětu" se svými seznamy nepřátel. Proto prosím o mé zapsání do Vašeho/vůdcova seznamu ,,ideozločinců - dezinformátorů", které s Vámi jistě sdílí BIS, Ministerstvo vnitra protektorátu Čechy a Morava, špehové stojící za EU. Já nejsem psychopat, proto si žádné takové seznamy nevedu, ale asi bych měl...

 
10 Komentářů k PSYCHOPATŮM Z TZV. „EVROPSKÝCH HODNOT“…

 1. proud napsal:

  To bys mel,protoze jednou budeme chtit "podekovat" vsem vlastizradcum za jejich snahy.Nikdo jinej to za nas neudela,stejne jako za nas nikdo jinej nenalajnuje nasi budoucnost tak jak bysme to udelali my sami! Tech co by lajnovali je jinak hodne,ale jen pro sebe.

  • Rocco napsal:

   Protičeský kolaborant Koudelka dostal 6. března od CIA cenu George Teneta: the George Tenet Medal of Honor, nejvyšší ocenění za zahraniční spolupráci udělované jednou za rok, pochlubil se po měsíci Babiš. "Toto nejvýznamnější ocenění, které CIA dává, beru nejen jako ocenění své práce, ale především jako ocenění práce BIS," doplnil Koudelka.

   "According to some Gossip Intelligence, the ceremony was merely an excuse for Haspel to meet face to face with Prime Minister Andrej Babiš and Michal Koudelka in order to discuss some embarrassing aspects of the Huawei Dossier."
   https://gosint.wordpress.com/2019/04/06/czech-intelligence-chief-receives-top-cia-award/#more-16000

 2. .lak napsal:

  Logika dává že s efektem sté opice je vymalováno. A propo proč se říká radši vyhořet než malovat? :lol:
  https://www.youtube.com/watch?v=U9Wj4MILkjc

  • proud napsal:

   Radeji vyhoret,nez se stehovat. Sis to malicko poplet :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   A sta opice je porad jeste jenom teorii ;-)

   • proud napsal:

    Neplist si to se stadnosti,nebo vychcanosti.......... :-)

    • .lak napsal:

     Tu kárku haraburdí s polámanými cikánskými koly zdegenerované šlechty co by vlastníků tantiém, privilegií, instituciálního a průmyslového, nakonec i intelektového rasizmu propagandy, informatiky, korektnosti a výchovy spolčených vyvolených (podloudných, kradmých, vrtošivých a řevnivých kabinetních pirátů) otroctví čertových obrázků taháme všichni 1%ním sajrajtům v systému dluhu. Úžasňákovi :lol:

 3. Eschatolog napsal:

  majore fsb novaku, kdybyste byl anal-ytyk , tak znate, osvedceny postup z germanska 20tych a 30tych let se nemeni a na tupe goje to bohatě stačí

 4. VLADIMIR PAZUR napsal:

  ano,zapad je v ri...i...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!