Otevřený dopis předsedovi vlády ČR ve věci Juliana Assange

assangeVážený pane premiére,

zatčení Juliana Assange pobouřilo celý demokratický svět. Zakladateli WikiLeaks hrozí mnohaleté vězení. Veřejnost přitom nebyla seznámena s jediným věrohodným důkazem, který by svědčil v jeho neprospěch. Demokracie stojí a padá se svobodou slova!

A proto se naléhavě obracím právě na Vás, pane předsedo vlády České republiky, abyste Julianu Assangeovi poskytl politický azyl v České republice. Naše země uměla lidem, ohroženým bezdůvodnou perzekucí, pomoci už mnohokrát v minulosti. Nefalšované sympatie okolního světa si nepochybně získá, dokáže-li to i tentokrát.

S díky předem za porozumění a vstřícné stanovisko

Stanislav Novotný
předseda Asociace nezávislých médií

Dopis předsedovi vlády ČR ve věci Juliana Assange

Událost na Facebooku na podporu Juliana Assange – 15.4.2019:
https://www.facebook.com/events/421487538608290/

Petice za udělení politického azylu J. Assangeovi:
https://www.petice24.com/brame_svobodu_slova_petice_za_politicky_azyl_pro_juliana_assange
9 Komentářů k Otevřený dopis předsedovi vlády ČR ve věci Juliana Assange

 1. hel napsal:

  nevím, jestli babiš je ta správná adresa, koneckonců už s pelikánem prokázali, jaké limity má jejich vnímání spravedlnosti a práva, no ale zkusit se musí všechno

  • Josef Švejk napsal:

   Dříve podněty každý komunikoval na lampárně, dnes je jiná doba a tak se podávají Babišovi. Výsledek je zhruba stejný. Liší se pouze tím, že na lampárnu musel stěžovatel dojít osobně, zatímco dnes stačí poslat stížnost poštou (možná to někdo bude i číst).
   PS: Představa, jak se Babiš zuřivě snaží zachránit Juliana Assange před drápy Pindostánu mi přijde velmi zajímavá.

   • proud napsal:

    Hlavne vtipna,navic se zamejslim jakou ma asi par hlasu z kolonie,navic nepratelskejch systemu,asi tak silu ;-)))))))

    • proud napsal:

     Ani pres toho Rabise neprejdou,aby se nahodou americkej panicek nenastval a za nejakou demonstraci se s poukazem na jednani par chorejch mozku, Rabis omluvi…………..:-))))))))))))))))))))))))))))))))))

     • proud napsal:

      Zkratka a dobre odmitame si pripustit,navic vzit jako fakt,ze obraceni se k vlastizradcum a mnichovskejm prejkamaradickum je jen hazenim po sobe hovnama,kydanim hnoje na vybiti energie,ze kdyz neco chceme,musime sami a s pouzitim mozku,planovane a organizovane,kdo ho jeste ma……………

     • proud napsal:

      Vzdyt my se chovame jako za valky,kdybysme chodili za nepritelem ptat se ho co mame delat abysme ho porazili :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 2. Eschatolog napsal:

  proč nejdete za svým guru na hrad ? :-)

 3. proud napsal:

  Zpatky k Asagnemu,chcete mu pomoct,respektive jen a pouze se o to pokusit? Pak nechodte k jeho nepratelum a jejich poturcencum a nepiste jim zbytecne,ale spojujte se s jeho prateli tam,kde jich je nejvic!!!

  PS: Kdo si asi tak myslite ze nejen Rabis,ale kazdej opravdu prachatej u nas vcetne politiku,vlad a vedeni uradu asi jsou??? Snad pratele vasi,nebo Asagneho? :-)))))))))))))))))))))))))))))).Povim vam kdo jsou,jsou to : VLASTIZRADCI a zradci vas vsech za zidovskej peniz bez prace.K tem se chcete obracet? Vychcankum a netahlum co vas vymenej za vejplatu? Uz se proberte,paka!!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!