P.C.Roberts: Věk nespravedlnosti

moreno-assange-400x230Čtvrtek 11. dubna nás podaroval dalším jménem pro jidáše: Moreno – loutkový prezident Ekvadoru, který prodal Washingtonu Assange za třicet stříbrných. Zatčení Assange v budově ekvadorského vyslanectví v Londýně je prvním stadiem pokusu zničit první dodatek Ústavy Spojených států. Muž Washingtonu ve Quitu Moreno řekl, že ruší Assangeův politický azyl i jeho ekvadorské občanství, protože Assange se provinil svým bojem za svobodné vyjadřování. Když policie toho rána vyvlékala Assange z budovy ekvadorského vyslanectví, musel jsem to brát jsem jako konečný důkaz o totální korupčnosti tří vlád – americké, britské a ekvadorské.

Když vyváděli Assange z jeho sedmiletého vězení na ekvadorském vyslanectví do vězení britského, které je jen mezizastávkou na jeho cestě do vězení amerického, nebylo na britských policistech možné vypozorovat žádné známky studu.

Kdyby ovšem britské policii byla vlastní ta nejzákladnější mravní integrita, povstala by proti tomuto činu jako jeden muž.

Kdyby mravní integrita nebyla cizí britskému parlamentu, pak by ten tento londýnský příspěvek pro nadcházející monstrproces Washingtonu zablokoval.

Kdyby měla Britanie skutečnou svoji premiérku a nikoliv americkou agentku, byl by Assange propuštěn z vězení na britském vyslanectví už dávno – a nebyl by tam držen až do okamžiku, kdy se Moreno konečně dočkal své odměny.

Kdyby měl v sobě ekvadorský vyslanec kousek cti, byl by na svůj úřad rezignoval. Ale on namísto toho britské policisty na ekvadorské vyslanectví telefonicky přivolal s tím, aby si Assange odvedli. Jak dokáže takovýto člověk , který dopomohl Morenovi zneuctít reputaci Ekvadoru, žít až do konce života sám se sebou?

Kdyby měli v sobě čest angloameričtí novináři, vzbouřili by se proti zkriminalizován své profese.

Trump přežil tříletý očistec podobný sedmiletému očistci Assangemu. On ví, jak jsou zpravodajstlé služby USA korupčnické a jak korupčnické je americké zahraniční ministerstvo. Kdyby tedy měl čest v těle, okamžitě by ostudnou a pobuřující perzekuci Assange ukončil. Což by automaticky přineslo svobodu i Chelsea Manningové.

Ale morálka není nic, na co byste ve Washingtonu, Londýně či Quitu mohli ponatrefit. Když americké ministerstvo spravedlnosti (sic) nemá k dispozici zločin, ze kterého by svou vybranou oběť obvinilo, vytáhne z klobouku „spiknutí“. Takže Assange je dnes spolu s Chelsea Manningovou obviněn ze spiknutí, spočívajícího v získávání a zveřejňování tajných amerických vládních údajů a skutečností. Takových, jako je např. film o zvěrstvech amerických vojáků, který v Iráku a Afghánistánu natočila právě Manningová. Jako příslušnice US Army měla nadřízená vojenská místa o takovýchto zločinech informovat, ale protože věděla o případech, kdy tato nadřízená místa masakry cizích žurnalistů a civilistů ututlala, nechtěla, aby krev další případné události, podobná té ve vietnamské My Lai, zůstala na jejích rukách. A tak předala film Assangemu, který jej prostřednictvím svého serveru WikiLeaks zveřejnil.

Údajná americká Velká porota údajně už před mnoha lety vypracovala údajnou tajnou obžalobu, jelikož Washington pátral po něčem, co by se Assangemu dalo přišít tzv. na triko. Jestliže se Velká porota skutečně do akce proti Assangemu takto zapletla, nevydává to o ní pěkné vysvědčení.

Jenomže kdo ví, jestli to takto skutečně bylo? Proč bychom měli Washingtonu věřit jediné slovo poté, co nám vyprávěl o zbraních hromadného ničení Saddáma Husaina, o Asádově používání chemických zbraní proti svým vlastním lidem, o iránských atomových zbraních, o ruské invazi Ukrajiny, o Russiagate atd., atd. Proč tedy věřit tomu, že tentokrát nám Washington říká pravdu?

Jelikož Velká porota byla tajná z důvodů národní bezpečnosti, bude tajné i soudní projednávání Assangeho případu a tajné budou i důkazy proti Assangemu předložené? Jestliže ano, pak zde máme praxi tyranských vlád a monstrprocesů, které proti žalovanému nemají důkazy, ale zato se jej rozhodly zničit. A vlády ve Washingtonu, Londýně a Quitu jsou tak beze studu, že si svoji bezzákonnost a nemravnost dovolují dnes demonstrovat před celým světem. A možná, že i zbytek světa je dnes už natolik beze cti, že Washingtonu, Londýně a Quitu přejde i tento případ bez nepříznivých důsledků. Avšak na straně druhé se může též stát, že zatčení Assange těsně po krachu Russiagate i nestoudném pokusu svrhnout demokracii ve Venezuele a do jejího čela postavit Amerikou vybraného prezidenta, ujasní všem, že „svobodný svět“ vedou darebácké a právem pohrdající vlády. A že Washington míří k zániku svého impéria, protože není žádného respektu hoden.

V případě Assange není žádný spravedlivý rozsudek možný. Protože média jej už odsoudila, nedovolí si budoucí soudní porota, i kdyby byla o nevině Assange stokrát přesvědčena, čelit osočení z toho, že osvobodila „ruského špióna“.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2019/04/11/the-age-of-injustice/
16 Komentářů k P.C.Roberts: Věk nespravedlnosti

 1. karel napsal:

  Arogantní vyžraná americká prasata - i na ně se někde vaří voda. Je to jen otázka času......

  • benmil napsal:

   Karel

   Nevím, jestli nejsi moc velký optimista.

  • hel napsal:

   kecy o vaření vody jsou laciné a naprosto k ničemu:(

  • HVzV? napsal:

   KARLE,PRÝ MÁTE NĚCO SPOLEČNÉHO S fRÝDECKO MISTECKÝMI KOMUNISTY

   a tajite nám,že vám zakázali nás tu informovat proč komunisté chtěji být Lumici a zřitit se za vedoucim Lumikem do propasti zapomněni.
   To o té vodě je jen známka bezmocnosti.
   Uvolněte se a píšte.
   Kdy si dáte do programu a osvojite si Národni program občanů voličů,vizi opravdové budoucnosti ČR,co vy na to lidový komentátore a ne,aby jste se schoval tim nepomůžete nikomu!

 2. JanoJano napsal:

  Prekryli hanbu s Brexitom Britské pra.satá

 3. hel napsal:

  mně tohle opravdu mimořádně štve..on totiž jidáš není jen moreno, ale teď se přes média vyrábí jidášové z nás všech...dokud dav nebude volat své ukřižuj ho, nebude vládnoucí patologická svoloč spokojena...novinky.cz už začaly: https://www.novinky.cz/koktejl/502511-oprava-assangeova-zachodu-stala-90-000-korun.html

 4. proud napsal:

  Vzdycky byla,jen nekdy min,nekdy vic,nekdy mel lepsi vladu co mu doprala co mohla,nekdy jen zlodeje,ale namezdni sila byl obycejnej clovek vzdycky.Jen otroci,lepsi,nebo horsi,ale porad otroci.

 5. Rocco napsal:

  P.C. Roberts for prezident!

  Vím, že je Robertsovi 80 let, ale politická situace je tak strašná, by měl určitě zvážit republikánskou kandidaturu na prezidenta 2020.

  Trump se dostal zcela do vleku vychytralého zetě Kushnera, Sheldona Adelsona (Střední Východ) a bratrů Kochových (Venezuela).

  David a Charles Kochové, američtí ropní magnáti, sponzoři kampaně Mika Pence a jedni z hlavních donátorů Republikánské strany, vedou od roku 2011 mezinárodní arbitráž proti Venezuele:
  https://www.italaw.com/cases/2469
  https://www.seattletimes.com/business/koch-brothers-sue-venezuela-to-collect-409-million/

  • Petr C napsal:

   Rocco, mam dojem ze by jste byl velice zklaman. Ten pan uz jednou ve vlade byl. Jeho prozreni zaclo az o neho prestal byt public zajem.

   • proud napsal:

    O to je nebezpecnejsi,ze tam byl,prestoze vedel,jak ted ukazuje,takze slo a jde o vypocitavost a osobni prospech,nikoliv o to cim se tvari bejt.Blbec co nevedomky vyslapuje a jen plni narizeni,je sice k hovnu taky,ale ne az takovou svini.

 6. .lak napsal:

  Hvězdná hláška.
  Z PL

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Blokuj-odhaluj-a-nevtipkuj-Svedove-vydali-prirucku-pro-boj-s-trolly-577787

  Švédi nic nevydávají jelikož a nýbrž nevládnou, eš, 15.04.2019 1:02:53
  Stejně jako eu €araboafriky. Máte problém že nechápete a jsou tam dosazení podlokajníci? Máte? Tak to je tedy intelekt na sračky.
  Reagovat

 7. Eschatolog napsal:

  apelovat na morálku fízlů je slaboduché ne-li rovnou placená kolaborace

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!