Okolo Juliana Assange: Vraždy a zase vraždy

dncmurderNa základě několika podnětů jsme se s přítelem z alternativních médií rozhodli, že se v rychlosti podíváme na některé extrémní projevy strachu globalistů, kteří tak úporně usilovali o vydání zakladatele WikiLeaks Juliana Assange. A hle vraždy a vraždy. Vraždy provokující už jen samotnou časovou souvislostí. A to je zjevně jenom část zviditelněného. Nyní není na pořadu dne zkoumání osobnosti J. Assange. Podstatné je, že díky němu jsme se dověděli mnohem více o podstatě současné dominantní moci. O reálné konspiraci proti lidskosti, o antihumánní plutokracii, o nepřátelství vůči nám – lidem.

Chceme tak upozornit, že svobodu slova je třeba podpořit alespoň gestem (např. českou nabídkou na udělení azylu J. Assangeovi) či verbálním odporem. Lidé, kteří jsou konfrontování se zvůlí moci, si zaslouží i třeba jen morální podporu.

Nepřítel většinové společnosti, nepřítel původní euroamerické kultury křičí Memento mori! Zastrašuje, vyhrožuje, podporuje vydírané korupčníky, zbabělce a Jidáše. Nenechme si vnutit strach. Příště můžeme být na řadě my sami.

„Krátký“ seznam některých podivných úmrtí (doplněný odkazem na otevřené zdroje):

John Jones, právník, který zastupoval Juliana Assange, byl nalezený mrtvý 18. dubna 2016. Příčina - sražený vlakem.
https://www.disclose.tv/john-jones-lawyer-who-defended-julian-assange-died-under-mysterious-circumstances-312133

Michael Ratner, právník, který zastupoval WikiLeaks a Juliana Assange, zemřel o pouhý měsíc později, tedy 11. května 2016. Příčina - rakovina.
https://www.theguardian.com/media/2016/may/11/michael-ratner-wikileaks-julian-assange-attorney-dies

John William Ashe, expředseda valného shromáždění zemřel o další měsíc později 22. června 2016. Týden předtím, než měl 27. června svědčit proti Hillary Clintonové ohledně přijetí úplatků od čínských investorů. Jeho informace se objevily na WikiLeaks. Příčina - udušení činkou, kterou doma posiloval.
https://www.snopes.com/fact-check/un-official-john-ashe-killed-the-day-before-he-was-to-testify-against-hillary-clinton/

Seth Rich, mladý demokrat a insider zemřel o další necelý měsíc později 10. července 2016, a to pouhý týden poté, co kdosi vynesl WikiLeaks kompromitující materiály o Hillary Clintonové. Příčina - zastřelený kulkou do zad.
https://en.wikipedia.org/wiki/Murder_of_Seth_Rich

Joe Montano, exprezident Národního demokratického výboru (National Democratic Committee) zemřel den po uveřejněné zprávě na WikiLeaks o obřích volebních podvodech Clintonových 25. července 2016. Příčina - náhlá srdeční slabost ve 47 letech.
https://globalnation.inquirer.net/142098/beloved-fil-am-activist-joe-montano-dies-at-47

Victor Thorn, nejprodávanější autor knih známých nekompromisní investigací vůči Billu a Hillary Clintonových, zemřel o pouhý týden později, 1. srpna 2016, než Joe Montano. Příčina - zastřelený před vlastním domem.
https://www.snopes.com/news/2016/08/05/victor-thorn-death-report/

Shawn Lucas, právník, který vedl velký případ o obřím volebním podvodu Clintonových s vyřazením ostatních kandidátů v primárkách, zemřel pouhý den po smrti Victora Thorna, tedy 2. srpna 2016 na toaletě. Příčina - předávkování drogami.
https://thegoldwater.com/news/30536-Clinton-Body-Count-Series-4-Shawn-Lucas-Who-Filed-Fraud-Case-Against-DNC-and-Hillary-Found-Dead

Yves Chan Delon, vysoce postavený expert NATO na financování terorismu byl nalezený mrtev 15. prosince 2016 v belgickém Andenne. Podle oficiálních pramenů však spáchal sebevraždu. Podle tureckého média Daily Sabah byl nalezen s pistolí v pravé ruce. Delon byl však levák. Chan Delon pracoval pro zadávání veřejných zakázek agentury NATO NSPA a zabýval se problematikou praní špinavých peněz a financování terorismu. Delon zemřel tři dny před smrtí ruských diplomatů Andreje Karlova v Ankaře a Petra Polšikova v Moskvě.
https://luxtimes.lu/archives/3793-employee-from-nato-in-capellen-found-dead-in-belgium
9 Komentářů k Okolo Juliana Assange: Vraždy a zase vraždy

 1. hel napsal:

  velký souhlas, jsem ráda za Vaše slova i pokusy o činy výzvou Babiše k udělení azylu...ano, je nutný doslova každý čin podpory...jen díky našemu mlčení umírají stateční a odvážní jedinci tak snadno, vždycky to tak bylo..nechci být součástí tak lhostejného stáda

  • proud napsal:

   "Odvazni a statecni jedinci" se zpravidla necpou do prace agentu CIA a podobne..........a to i kdyz si tvejch citu a smyslu pro spravedlnost vazim hel........,ale pro me osobne na dalku by bylo obrovsky zadostiucineni kdyby vsichni kdo kdy pro CIA pracovali,a to vcetne hajzlbab,protoze i ty je tim podporovali,nahle zemreli!!! A tak se vsema kdo delaji pro gaunery a tim je podporujou!

  • proud napsal:

   Jakej smysl ma stavet se proti systemu ze strany jedny a pokrytecky ho pritom podporovat ze strany druhy?.............

 2. Lukaš napsal:

  hel.
  Sice jsem to nezaznamenal,že by Babiš navrhl azyl pro Assangeho,ale tohle může klidně plácnou stovky politiků,protože vědí.že ho USA nevydají,ale dělat machra,Babiše nic nestojí.

 3. mumla napsal:

  Podstatné je, že lidé nevědí kdo je elita, nevědí kolik jich je a nevědí, že elita žije z jejich roboty. Neméně podstatné je, že lidé neznají procentuální zastoupení národností v obyvatelstvu, přihlášených na českých úřadech.

 4. Paul Durham napsal:

  his_torie se nám hezky opakuje, osvědčené postupy, někdo nám opět zapálil říšský sněm , jen mudrujte gojové

 5. ŽLUTEJ KOUŘ napsal:

  To je divný! Z katedrály Notre Dame se valil hustý ŽLUTÝ KOUŘ jak z Babišovy (nám ukradené) Lovochemie!

  Foto:
  https://pbs.twimg.com/media/D4NdZo8X4AASDKt.jpg
  Video:
  https://www.youtube.com/watch?v=FLtcIGSNRYk

  Oranžové dýmy z Babišovy Lovochemie vyděsily
  https://litomericky.denik.cz/zpravy_region/oranzove-dymy-z-babisovy-lovochemie-vydesily-20130905.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!