TŘI ZEMĚ, KTERÉ JE NUTNÉ SLEDOVAT: Izrael, Rusko, USA

F150317MA399-880x495Izrael

Likud zvítězil ve volbách a s jakým skóre? Zvítězil o 0,3% nad Modrá a bílá, tudíž Netanjahu zvítězil. Obě nenávidějící se strany mají po 35 křeslech v Knesetu. Jak docílí Globální elity (GE), aby bylo v zemi totální napětí? Rozdělí uměle zemi (pomocí "svobodných" voleb) na dva tábory s podobnou podporou obyvatelstva, aby vytvořily dojem totálně rozklížené společnosti. Rozděl a panuj. Šlo to tak daleko, že se po vyhlášení výsledku z vítězství radovaly obě strany, tedy i Netanjahův protivník - tímto se staví národ proti sobě. Jak dopadly prezidentské volby v USA? Jak u nás, v zemi, která je spojena s Izraelem a sionismem pupeční šňůrou? Vždy jen o pár hlasů, aby se dalo stavět na sociální tlacích dle potřeb Globálního řízení.

Co jsem psal v minulosti? Že osud Evropy se bude odvíjet dle toho jak dopadnou volby v Izraeli. Když je Netanjahu, nepřítel Íránu, kterého navíc nenávidí US státní elity, neokoni i sionisté, stále u moci, tak je možné, aby pokračovala islamizace Západní Evropy a vzestup Íránu? Zatím ne, ale aby pochopil, že to nemá pevně v ruce, tak mu zajistily takovýto výsledek. Kdo tedy opravdu "zvítězil" a bude premiérem? Když se sečetli hlasy všech stran, tak pravice (Netanjahu) bude mít o deset křesel více než soupeři. Premiérem ho určitě zvolí, ale bude to mít sakra těžké.

 

Rusko

28.3. jsem psal, že se Kissinger zmínil, že je nutné, aby svět začal jednat opět s Ruskem, tedy - vezměte je zpátky do hry, jinak ten bordel co vytvořily US státní elity do kupy nedáme. A co se od té doby stalo?

RF zvítězila u WTO obchodní spor s Ukrajinou, ano s tou banderovskou Ukrajinou, kterou podporuje Západ. Netanjahu oficiálně poděkoval RF za to, že se jim podařilo vyzvednout tělo jejich dávno mrtvého pilota v Sýrii a převézt jeho ostatky domů a to z území pod knutou džihádu, takže kvůli tomuto vstřícnému gestu riskovali Rusové životy svých speciálů. Pamatujete jaké měli vztahy po sestřelení toho ruského letadla v Sýrii? V RF se otevřela pobočka firmy Mercedes (pro zajímavost - věděli jste, že je firma pojmenovaná po dceři českého žida, obchodníka s auty Jellinka?). Sankce? Ale no tak, vždyť promluvil pan Kissinger a firma se tam připravovala již dva roky. Proč tak dlouho, když monstrózní projekt Krymský most trval jen o rok déle? Protože se čekalo až to bude možné. Firma Ford si spočítala, že se v RF neprodávají jejich osobní vozy, ale pouze ty užitkové a tak tam zavírají továrny a vyplácí místním stamiliónové odstupné - opět se čekalo do chvíle kdy se přišlo s otevřením Mercedesu, aby nedošlo k propadu ratingu RF. V Ruské Dumě vznikla skupina, která má spočítat, nakolik ukrajinská správa Krymu poškodila tento ostrov - prý se jedná o miliardy. A víte co? Budou je prý chtít zpět. Že je neuvěřitelné, že mají najednou takové "koule", byť je to jen gesto a nic z něj nebude? Kde se ty "koule" vzaly? Když nejvyšší kádr Globálních elit (GE) řekne, že za vámi, byť omezeně, stojí, tak se dějí věci. Šéfa NATO, neokona Stoltenebrga to tak vyděsilo, že prohlásil, že najednou "mnohem průbojnější Rusko" je největším nebezpečím pro NATO a svět vůbec. Pro něj rozhodně ano. Ve Venezuele jsou stále Ruští vojáci a rozhodně prý, i přes varování Pompea, nehodlají odcházet. Krom toho oznámil Putin, že chce silně zvýšit přepravu kolem Arktidy a snaží se právě v Petrohradu o podporu k tomuto projektu od zemí jako je Dánsko, Finsko, Norsko...nejsou to ty země, které ještě nedávno řvali, že je RF vojensky nějak ohrožuje?

Znamená to, že se svět radikálně změnil a že tlaky na válku s Ruskem a nějaké provokace zcela zmizí? V Černém moři probíhá obrovské cvičení NATO a Porošenko prohrává v prezidentských volbách. Je evidentní, že nějaká provokace, třeba v Kerčském průplavu by se mu převelice hodila, hlavně když je flotila NATO za humny. Neokoni budou rozhodně proti Rusku útočit dál, ale mají čím dál menší zdrojové možnosti, proto by jejich útoky neměly být tak silné jako dosud. Porošenko se, ale v poslední době snaží chovat spíš smířlivěji, dokonce mu najednou prý přestalo vadit, že na Ukrajině někdo mluví rusky, což je veletoč hodný loutky, která je v hodně úzkých.

Jak toho všeho využije Putin? Medvěděv (neokonská loutka) vyhlásil, musel (!!!) vyhlásit, že ministři budou nést osobní zodpovědnost za realizaci národních projektů. Co je tím míněno? Je to záminka k jejich případnému odvolání. Totéž bude platit pro jednotlivé gubernátory a premiéry. Dostanou jasný seznam za co odpovídají a za ten ponesou cituji: "OSOBNÍ ZODPOVĚDNOST na každé úrovni". A proč teď? Hydra v USA chcípá a tak se začíná příprava na odsekávání jejich hlav (jejich slouhů) i na území RF. Už si to teď mohou dovolit.

 

USA

Trump začal "čistit" ministerstvo pro vnitřní bezpečnost. Končí ministryně a půjdou další. Vyhazuje neokony, tedy kádry US státních elit? Nikoliv, ti jsou již pryč, vyhazuje vlastní lidi. A proč? Co je to vlastně MOC? Moc je stav, kdy dokážete svým rozhodnutím řídit co největší množství osob, které plní zcela automaticky to co požadujete. To slovo "automaticky" je velmi důležité. Pokud totiž o vašich pokynech s vámi diskutují, tak to znamená, že nemáte dostatečnou MOC! A proto je všechny vyhazuje - jde samozřejmě o migraci. Trump potřebuje zapůsobit na občany, připravit si půdu pro další volby, protože na migraci slyší většina občanů, kteří chtějí žít v bezpečné zemi a nechtějí se bát přílivu dalších hispánských gangů, drog a kriminality. Trump tedy "pouze" posiluje svou pozici lídra.

Zajímavé věci z hlediska Globální politiky se dějí i ve Venezuele a Libyi, ale o tom zase až příště.

Několikrát vyžádaná rada "jak začít" pro zájemce o studium KSB - zkuste začít s knihou Mrtvá voda, následně DVTR a pak je ideální začít se Sociologií (k dnešku 5 dílů) a pak dle vlastního uvážení. Pokud začnete v jiném pořadí a nebo jen shlédnutím videí, tak je to také v pořádku, ale takto by vám vše mohlo dávat větší smysl.

Mnoho štěstí při studiu.

Zdroj: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3082358881790452&id=100000491120287
2 Komentářů k TŘI ZEMĚ, KTERÉ JE NUTNÉ SLEDOVAT: Izrael, Rusko, USA

  1. .lak napsal:

    Je potřeba se hlásit k rusku, protože mentalita slouhů západních ho.not nabývá obludné frašky, kdyby jenom.

    https://www.youtube.com/watch?v=FpS_Zgy8kmw&list=RDFpS_Zgy8kmw&start_radio=1

  2. proud napsal:

    A Velkou Britanii ktera je tim skutecnym HLAVNIM hracem...........zase ne:-)))))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!