LIBYE, HAFTÁR, SÚDÁN, ČISTKY

haftarSvět se mění. Většina lidí absolutně netuší co se děje, jen mají pocit jakoby se vše hroutilo, hlavně logika a odhadnutelnost toho co se děje ve světě. Politologové, "analytici", hlupci co se zabývají lží zvanou "geopolitika" a další komentátoři se diví, nechápou, nedokáží predikovat, nic jim nedává smysl a jakákoliv jejich poznámka se časem jeví jako mylná. Pokud se zespodu díváte na velmi vysoký mrakodrap, ale máte slabý zrak, tak budete tvrdit, že má asi dvacet pater a všechny vaše další kroky budou vycházet z této "pravdy". Pokud jste úplně slepí, tak vám budou jiní tvrdit, že víc jak 20 pater nemá a vy jim budete muset věřit. Pokud studujete Koncepci společné bezpečnosti (KSB) a Dostatečně všeobecnou teorii řízení (DVTŘ), tak pracujete s tím, že mrakodrap má desítky dalších pater a s tím budete operovat. Uvidíte díky tomu mrakodrap jako celek (mozaikově), nikoliv jen jeho část (kaleidoskopicky), díky tomu budete lépe schopni vidět co se v něm děje a proč.

Kaddáfí

Viděli jste video kde mluvil o válce v Jugoslávii a kde přesně popsal a odhadl co se děje? Viděli jste jak varoval Evropu před svým svržením, protože tvrdil, že jinak zažijeme masivní invazi migrantů, protože jeho "hráz" je již nebude držet? Jenže ani jeho tenkrát nenapadlo, že se právě evropské státy postarají o likvidaci jeho režimu (a země vůbec), protože islamizace před kterou varoval, je jejich globálním úkolem. A tak Libyi napadla Francie a "Velká" Británie. Proč tyto dvě země? Francie z důvodu ropných zájmů (těží tam) a Británie kvůli tomu, že byla střediskem koncentrace řízení, tak nemohla vazala nechat pracovat samostatně. Evropané to rozehráli a přizvali k pomoci chrabrou US army, která dokonala dílo zkázy. Kaddáfí se pokoušel vyjednávat o míru, zaangažoval i svého syna, který navázal dobré kontakty s Pentagonem, ale...Killary Clinton to zatrhla. Veškeré své administrativě zakázala jakékoliv kontakty s Kaddáfího režimem, chtěla pouze a jen jeho mrtvolu. Jeho poslední pokus zněl: Odejdu ze země, ale nechte mne a mou rodinu žít. US státní elity, tedy neokoni, by zvítězili bez krveprolití, ale pokud je ministryní zahraničí zrůda, tak to nedovolí. Kaddáfí byl zavražděn zmanipulovaným davem a Killary se v přímém přenosu přímo u jeho lynče smála a náramně bavila. O tom co je to za neskutečnou bestii to řeklo vše. Když pak hladoví reportéři vběhli do věznic, kde měli být "tisíce politických vězňů", tak byli v šoku. Diktátor Kaddáfí totiž udělal ABSOLUTNÍ amnestii. Propustil kompletně všechny zločince, aby ho někdo nemohl nařknout z čehokoliv, ale tato informace se ven dostat nesměla. Média měla jiný úkol - vykreslit ho jako zrůdu.
Byl diktátorem? Ovšem. Musel být. V Lybii existuje 150 velkých kmenů a klanů, kdy každý jde po krku tomu druhému. Kaddáfí se jednou postavil a řekl, že když se k němu přidají, tak jim zaručí mír, protože kdo by chtěl napadnout sousední kmen, musel by si to nejdřív rozdat s ním. Fungovalo to skvěle. Země fungovala, byla bezpečná, měnu měla jako poslední krytou zlatem a K. dokonce uvažoval o vytvoření africké měny, která by konkurovala euru a dolaru. Jenže islamizaci Evropy nevytvoříte, když na "prameni" sedí schopná "žába", proto musel zemřít.

Co se dělo potom? Pusťte si film podle pravdy 13 hodin: Tajní vojáci v Benghází. Killary tvrdila, že se země chopily "demokratické síly", ale ve skutečnosti se jednalo a to úplně stejně jako v Sýrii, o džihádisty, zločinecké gangy, polovojenské milice, které šli s tím kdo více zaplatil atd. Protože doma tvrdila, že v Libyi smrtí Kaddáfího přinesla do země svobodu, tak nemohla logicky z bezpečnostních důvodů (jako jediná) stáhnout velvyslance (vždyť se tam přece nic nedělo) a tak ho nechala zabít davem. Více v daném filmu. Výsledkem byl vzestup Muslimského bratrstva, Al Kajdy a následně i Islámského státu. Jinými slovy - občanská válka, peklo na zemi o kterém se nepíše, protože je lepší psát o Asadovi, kterému připravili stejný osud, ale kterého zachránil jistý ruský Gosudar.

 

Haftár

Tento, dnes polní maršál, kdysi studoval v Moskvě, byl přítelem Kaddáfího a bojoval v Čadu. Jenže tato mise se zvrhla, s Kaddáfím se rozkmotřil a skončil v USA, kde se školil u CIA a následně získal i občanství. Ano, Lybii dnes fakticky (vláda v Tripolisu je vládou jen na papíře) vede amík, který dvacet let žil v USA. Po smrti Kaddáfího se vrátil, ale to již byla neokony ustanovena loutková vláda, která "vládne" v Tripolisu dodnes. O koho šlo? O členy Muslimského bratrstva (MB), tedy politickou kliku fanatických džihádistů. A s těmi se Haftár odmítl bavit a oni zase s ním. Do USA se ovšem nevrátil, ale zůstal, sbíral důstojníky a vojáky z někdejší Kaddáfího armády a čekal. Přišlo to brzo. V Egyptě došlo k vojenskému puči, kdy byli zlikvidováni (a většinou i rovnou popraveni) členové MB a moci se chopila armáda. Nová egyptská vláda tedy nabídla pomoc Haftárovi s "jeho" MB, ke kterým se přidalo i mnoho těch uprchlých právě z Egypta. Následně se přidali i Emiráty. Co udělal Haftár na území, které obsadil? Nejdříve zlikvidoval s pomocí Egypta MB, pak zdecimoval probouzející se Islámský stát (IS) a teď likviduje Al Kajdu. Totální čistič. Jenže již před dvěma lety pochopil, že jeho zdrojové možnosti jsou omezené a že dlouho nevydrží. Tripolisu, kde sedí vláda kterou podporuje Západ, nedělá problém platit tisíce zabijáků a fanatiků z celého muslimského světa a upevňovat dál svou moc, byť nemá podporu místního obyvatelstva. Ti žoldáci, jsou ty "demokratické síly" o kterých pěla Killary. Nepřipomíná vám to opět Sýrii? Co tedy udělal dál? Nejspíš slíbil možnost Francii i nadále těžit ropu na jeho území a tak ho začali také masivně podporovat. Ale v roce 2017 udělal ještě jednu věc - vyrazil za Gosudarem a požádal ho o pomoc se slovy: Pojď nám pomoci stejně jako jsi to udělal v Sýrii. Jenže to nešlo. V Sýrii byla RF požádána legitimní vládou a to Haftár není, přesto mu začali pomáhat. Přes Alžír mu údajně posílají zbraně (aby tím obešli embargo) a každý jeho vysoký důstojník se školil na území Ruska. Před časem začal Haftára nepřímo podporovat i Trump.

Dnes píší všechny noviny světa, že je RF i Západ "překvapen" tím, že si dovolil Haftár napadnout Tripolis a "legitimní vládu". A dělají s tím něco? Bombardují ho? Ani náhodou. A proč? Protože loutková vláda v Tripolisu, která nemá podporu obyvatelstva, byla dosazena US státními elitami, tedy neokony, kteří prohrávají na všech frontách. Musí být zlikvidováni, jen tak bude moci dojít ve světě chvíli ke klidu, stabilitě, než nás zkusí globalizovat zase jinak. Pokud bude u moci Haftár, tak se opět objeví na "prameni" schopná "žába". Kde vzal najednou takovou odvahu jít "proti všem"? Pokud za vámi stojí Globální elity (GE), tak si to klidně můžete rozdat s celým světem. Likvidace vlády v Tripolisu je jak v zájmu USA (Trump, kádr GE), tak RF. Vidíme tedy hru, kdy jsou všichni "v hrozném šoku", ale přitom si mnou ruce.

 

Súdán

A jak ten s tím souvisí? 11. dubna tam po třiceti letech vládnutí zatkla armáda prezidenta. Čím proslul? Podporou džihádismu a hlavně Al Kajdy, která vždy pracovala pro CIA a byla vytvořena US státními elitami. V klíčových zemích se likvidují staré struktury, protože jejich páníčci v USA již byli odstaveni od moci. Vidíme totální přeformátování světa. Jen na tom Slovensku se to nějak nepovedlo

Zdroj: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3086998161326524&id=100000491120287
2 Komentářů k LIBYE, HAFTÁR, SÚDÁN, ČISTKY

  1. Tykva Bukvatyr napsal:

    Zatiaľ.

  2. proud napsal:

    Toz hajzlbaby,vrhnete se na KSB,budete tu zmet cizich vyrazu v cizich recech super chapat,hodne vam to da,jen si nezapomente pribrat ke studiu hromady ruznejch slovniku a pak uz jen vzhuru do ovcanstvi!!!! Vy myslet nepotrebujete,vymysli to vzdycky nekdo za vas,tady treba mistr Pjakin a poradi vam cist tlusty knihy:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))). Na praci se vyserte,stejne vam na ni kvuli slovnikum nezbyde cas :-)))))))))))))))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!