NOTRE-DAME v plamenech a SYMBOLIKA

skynews-notre-dame-fire-paris_4641583Všechny zajímají DŮVODY - PROČ zrovna teď , KDO to udělal, z jaké příčiny k tomu asi došlo? Z hlediska Globální politiky není ani jedna z těch otázek nějak zvlášť důležitá. Důležité je pouze to, jak se k dané situaci postavili lidé, "elity" a jaké informační pole se okolo toho šíří. Ten požár je méně důležitý než způsob jakým je prezentován. Pojďme se na to tedy podívat z hlediska symboliky, protože dotyčná katedrála ničím jiným než symbolem nikdy nebyla (proto nemá smysl ji brát jinak). Pojďme to probrat ze všech možných (i nemožných, třeba až "hloupých") úhlů.

Takto "elity" promluvily o situaci:
„Všichni společně opravíme katedrálu, je to bezpochyby součást francouzského osudu, je to projekt na příští léta.“(Macron) "Rána do srdce pro Francouze a Pařížany" (Conte). "Symbol Francie a naší Evropské kultury" (Merkel). "Notre-Dame v Paříži je Notre-Dame celé Evropy (Tusk). "Notre-Dame patří celému lidstvu" (Juncker) "Nedocenitelné dědictví" (UNESCO).

K požáru došlo v momentě, kdy je před celým světem každým dnem odepisována katolická církev svými pedofilními kauzami a také svým jezuitským, teo-marxistickým papežem. Miliardáři a milionáři se okamžitě vrhli na pomoc, kdy ze svých přebytků ("dar" z přebytku není ve skutečnosti darem) chtějí na obnovu katedrály přispět značnými částkami. Věděli jste, že je Notre-Dame domovskou katedrálou pařížské římskokatolické diecéze? Tedy suverénně nejbohatší organizace na světě, proti kterým jsou tito miliardáři obyčejnými žebráky? Má tedy význam dělat okázalé sbírky? Pokud ovšem chcete lidi zmanipulovat do jednoho sluníčkového stáda, tak jsou podobné sbírky a humanitární akce tím nejlepším nástrojem, hlavně pro naivní lidi typu "krvácející srdce".

Notre-Dame znamená Naše paní a je tím myšlena panna Marie, tedy matka Ježíše Krista. Viktor Hugo - Chrám Matky Boží v Paříži, tak zni název románu jednoho z nejznámějších autorů Francie, jehož originální název zní: Notre-Dame de Paris. Pokud byste snad chtěli dát církvi vzkaz, že končí, tak to uděláte jinak než, že zaútočíte na její Matku, resp. na Matku "jejich" Spasitele? V tomto případě na budovu, která ji symbolizuje?

Je to útok i na Francii? Ano, katedrála je jejím kulturním dědictvím. Hořel symbol jejich kultury a hlavně historie. Toto řekl pro Washington Post Macron v květnu 2017: “Nic jako francouzská kultura neexistuje, je jen kultura ve Francii a ta je různorodá” Včera řekl toto: „Požár chrámu Notre-Dame mi připomíná, že se naše historie nezastavila, budou stále existovat překážky, které budeme muset překonat. To, co jsme považovali za nezničitelné, může být zasaženo také“. Stále tedy má Francie pouze historii, ale evidentně žádnou kulturu. Pokud máte za cíl zlikvidovat stát, vytvořit multikulturní moloch a vše rozpustit pomocí Globaliazce, tak nemůžete ani tvrdit nic jiného. Vraťte se o pár řádků výš a podívejte se co řekl Juncker - také naprosto globalistická věta, nebo si myslíte, že muslim či hinduista má pocit, že mu patří nějaký křesťanský chrám?
Věděli jste o tom, že se v Paříži s velkými požáry roztrhl doslova pytel? Tento měsíc hořela bytovka, kde došlo i k mohutnému výbuchu a zasahovalo tam přes sto hasičů (6.4. Boulevard Macdonald) a 17.3. pak, po Notre-Dame, druhý největší kostel sv. Sulpicia. Ano, ten kde se odehrávala scéna z Šifry mistra Leonarda. Zajímavé bylo, že hořel přímo vchod, tedy dřevěné dveře a okolí a to opravdu silně. Pokud byste se chtěli připravit na větší požár, tak byste si možná nejdříve zkusili, jak takový požár bude probíhat na podobném materiálu, než se vrhnete na generálku, nebo ne? Oba případy zatím nebyly vyšetřeny.
Všimli jste si mimochodem toho, že Notre-Dame ještě hořel a oficiálně se již z médií hrnula věta - nejedná se o teroristický útok? Připomíná to trošku "chemický Asadův útok v Dúmě", kde zrovna Macron jako první řval, že za to může syrský prezident a to ještě nikdo nevěděl co se vlastně stalo. Práce s informacemi stále stejně chybná.

Vzpomínáte si na loňskou návštěvu Babiše v Paříži, kdy dal Macronovi dárek a to obraz s hořící Babylonskou věží? Co jsme si psali? Že to bylo varování od Globálních elit, že islamizace se odkládá.A proč mu tento dárek dal? K výročí ukončení 1 svět. války, což se stalo 11.11. Co tato čísla znamenají si píšeme stále. Není náhodou, že když sečtete všechna čísla z datumu požáru Notre-Dame (včetně roku), tak vám vyjde číslo 22.

Zaznamenali jste fakt, že v momentě kdy začal hořet Notre-Dame, tak hořelo i v třetí nejdůležitější mešitě Islámu v Al Aksá na Chrámové hoře v Jeruzalémě? Nejednalo se o velký požár, byl rychle zneškodněn, ale ze střechy Marwaniho modlitebny se valil kouř a šlehaly plameny. Kromě Newsweeku se o tom skoro nikdo nezmiňoval, protože požár v Paříži logicky vše ostatní upozadil. Al Aksá znamená Nejvzdálenější mešita a to z toho důvodu, že byla posledním místem kam se dostal Mohammed během jediné noci, kdy obdržel od Boha přikázání a pět denních modliteb. V jeden den tedy hořel počátek křesťanství (Marie) a konec Islámu, protože Al Aksá se některými učenci překládá i jako Konec, tedy okamžik, kdy byl již Islám plně zformován. Není to zajímavé?

Co to tedy vše může znamenat?
Macron dostává na všech úrovních celkem jasné zprávy a varování, že by měl konečně upustit od původních plánů US státních elit, tedy neokonů, ale nějak to stále nechce pochopit. Protesty Žlutých vest každou sobotu, požáry, symbolika kterou se mu snaží kdekdo napovědět. Nic nezabírá. Trump prohlásil v době požáru, že jde o „strašný požár“ o rozsahu, jaký se vidí jen zřídka a že je nutné okamžitě jednat!!! "Požár, který je vidět jen zřídka", jinými slovy - uměle založený a "je nutné okamžitě jednat", tedy: Začni už konečně pracovat pro Globální elity. Macron si dal teď pauzu (požár se mu náramně hodí) a pak chce přijít s "reformami", kterými si chce udobřit hnutí Žlutých vest. Přesto je to osoba určena celosvětově k odpisu. Dokud to nepochopí, bude "jeho" země i nadále hořet.
A jaký význam má tato událost pro Evropu? Vše se mění. Staré ne-pořádky budou zbourány, doslova shoří a zřítí se a vše bude přeformátováno jiným způsobem. Když se podíváte co se stalo od chvíle co spadly v USA jiné dvě věže, tak tomu dáte za pravdu, protože svět se od té doby skutečně změnil. Není náhodou, že 15.4. se potopil Titanic, stejně jako se nyní potápí Evropa a že by si prezident Francie měl uvědomit, že v tentýž den byl zastřelen i prezident Lincoln. V symbolice si každý dokáže najít odpověď, která je určena přímo a jen jemu.
Stále v Koncepci píší, že ven se z toho dá dostat pouze tím, že co největší počet lidí získá strukturu psychiky Člověka (který pak žije dle svědomí). Víte co znamená jméno Quasimodo, který byl dle Huga zvoníkem od Matky Boží, tedy v Notre-Dame? Znamená to "jen částečně", protože Q. prý byl člověkem "jen přibližně".

Lidé, kteří studují KSB vědí, že jsou tyto jevy projevem Matrice a egregorů a že se tudíž nejedná o žádné nesmysly, které se mohou přehlédnout. Jiní to totiž dělají a pak se diví, že se zase zmýlili.
27 Komentářů k NOTRE-DAME v plamenech a SYMBOLIKA

 1. proud napsal:

  Hezky jsi nam (opet a zase) ukazal k jakymu hovnu tu tedy cela KSB je,zase zadny reseni,jen kecy a kecy,hlavne neprukazny dohady,odkud je jenom zname? Jenom plac a drby,porad dokola,at je to KSB,nejaka strana,nebo politik co bere statisice za nic,za ten neprinosnej plac bez jedinyho sluvka "co s tim",ale dobre tak,apon vime co je a hlavne k cemu je i ta KSB,zase saskarna pro par blaznu a vychcanost tech kdo za to zijou aniz by hli prstem,to je dneska obzvlast oblibeny,nic neprodukovat a mazat si kapsu,a nikoho nezajima kam to vede,jedni to delaji,jini by chteli,,dalsi jim zavidej a porad nikoho nezajimaj nasledky.............
  Takze klasicky zase zadna rada,zadnej napad pro praxi a reseni,klasika.

  • proud napsal:

   Zase, uz taky klasicky musi prijit Sasin se svym napadem co s tim a ja se svym a zase se musime do sebe pustit jen sami dva ci napad je lepsi,jestli ten podilovej rozdelujici,nebo bezpodilovej vsevlastnici scelujici............ale na temer totozny platforme kdy si rozhodujou o vsem samotny,obycejny lidi.

   • proud napsal:

    Nakonec oni by to meli taky bejt kdo si vybere,ne my,my jenom navrhujeme a promejslime,jak to taky nejspis asi i ma bejt...........

    • Helda napsal:

     Tak monstrózní nepochopení o čem to vlastně je, vidíme všude kolem sebe, jejímž zářným příkladem jste vy a vaše uvažování. Vztekáte se, že to není jednoduché tak, jak byste jistě chtěl. Co dodat.

     • proud napsal:

      Nelibi se ti zpusob myho uvazovani kdy nerozhoduju za lidi ja,ale jenom navrhuju a nechavam je at si rozhodnou sami? Jenom dobre,aspon vim kam te zaradit ;-)

     • proud napsal:

      Ty budes takova ta manzelka co z chlapa udela podpantoflaka,namluvi mu ze je to na nej moc slozity,at to necha na ni a pak vesele kraluje,dovadi a podvadi :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

     • proud napsal:

      Mimochodem,je to mnohem jednodussi nez ty a tobe podobny chcete,abyste se mohli PREDVADET s nejakejma symbolikama.Staci jen tak malo,ze si lidi udelaji co sami chtej a vsichni zmrdi od zednaru i z cirkvi a z prvnich 13. jsou jednim vrzem namydleny a muzou si to se svejma symbolikama navzajem delat az je bude chcani bolet!!! Stejne jim ty proklety stavby rozumnej clovek akorat tak hodi na hlavu a odkreje ty puvodni pod nima!!!

  • larin Croft napsal:

   Vždyť ti to tam píše:
   "...ven se z toho dá dostat pouze tím, že co největší počet lidí získá strukturu psychiky Člověka (který pak žije dle svědomí).
   Co chceš víc? Jakou jinou lepší radu chceš pro praxi.
   A když tomu nerozumíš, tak ti nezbývá než přečíst těch cca 1400 stran Sociologie 1-4.

   • proud napsal:

    Nechci rozumet!!! O svedomi neco vim,a prave proto nechci rozumet.Ani nechci prebirat CIZI moresy,ale chci a vytvarim si svoje vlastni a ty pak dal porovnavam a mam za to,ze to by se mel naucit kazdej,nez sedne na lep treba prave Pjakinovi a podobnejm a stane se ovladanym ovcanem,je jedno z jaky strany a pro koho se jim stane,pruser je,ze se jim stane!

    • larin Croft napsal:

     Nechceš rozumět? No tak to se nedá nic dělat.
     Je takové přísloví: Jen jeden člověk přivede koně k napajedlu. Ale ani čtyřicet ho nedonutí pít.

   • houbeer napsal:

    by me zajimalo,ci uz si laeinecrofto zuskal ,, strukturu cloveka" a mas svedomi neustale ciste vylestene az svitu vsude kam se pohnes? tak povez-co to je jako voe struktura cl.a jakoze ciste svedomi?.by me kuwafix zajimalo.heh

 2. strelecc napsal:

  Tak jsem to nedočetl, jakojsem dělával kdysi v minulosti, vyhodnotil jsem že je zbytečné s tím článkem ztrátcet čas. Když někdo napíše, že církev je ohromně bohatá, myšleno má na rozhazování, tak zkrátka je ... neinformovaný. To jsou všechno povídačky, žádného bohatého kněze neznám. Příjmy církve (katolické) rozhodně nejsou vysoké, ani celosvětově. Její bohatství tvoří hlavně historie a historické předměty, stavby apod, ty opravdu mají nevyčíslitelnou hodnotu. Jenže to je podstata, dědictví všech, a to se nesmí zcizit, ani kdyby do huby nebylo.

 3. Rocco napsal:

  Notre Dame probouzí pyromanské sklony.

  Newyorská policie ve středu večer zatkla muže, který do katedrály svatého Patrika na Páté avenue na Manhatannu chtěl vejít se dvěma nádobami s benzínem, tekutým podpalovačem a plynovými zapalovači.

  37letý běloch Marc Lamparello, 37 z New Jersey u katedrály zastavil s dodávkou, prošel se okolo a pak se před 20:00 místního času vrátil k autu. Vyndal z něho nádoby s benzínem a podpalovač. Když vešel do katedrály, zastavil ho člen ostrahy, zeptal se ho, kam jde, a informoval ho, že s takovými věcmi do kostela nesmí. V tom okamžiku se trochu benzínu vylilo na podlahu.

  Člen ostrahy zavolal policisty z protiteroristického oddělení, kteří byli venku. Ti muže zadrželi a vyslechli. „Tvrdil, že katedrálou procházel, aby se dostal na Madison Avenue, protože jeho autu došel benzín,” řekl John Miller z newyorské policie. „Prohlédli jsme si vozidlo a ukázalo se, že mu benzín nedošel,” dodal. Pak policisté muže zatkli.

  https://nypost.com/2019/04/17/man-arrested-after-walking-into-st-patricks-cathedral-with-gas-cans/

  https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/502854-policie-zatkla-v-newyorske-katedrale-muze-s-kanystry-s-benzinem.html

 4. Rocco napsal:

  A hlavně neházejte slaninu na mešitu!

  Britský soudce Korunního soudu v Bristolu Julian Lambert odsoudil 20, července 2016 Kevina Crehana k šokujícímu trestu JEDEN ROK VĚZENÍ za to, že s přáteli protestně házeli sendviče se slaninou na mešitu a rozprostřeli vlajku s křížem svatého Jiří s nápisem "žádné mešity"!

  Nebohý Kevin byl 27. prosince 2016 ve vězení nalezen mrtev, měl přitom možnost propuštění na podmínku k 17. lednu 2017. Podle neoficiálních informací v bristolském tisku spáchal Kevin Crehan sebevraždu kvůli šikaně ze strany muslimských spoluvězňů (britská vězení jsou totiž plná muslimů)! Oficiálně řekli, že zemřel v Bristolské věznici na předávkování drogami. Jo, to je určitě pravda.
  https://www.bristolpost.co.uk/news/bristol-news/bacon-mosque-attacker-kevin-crehan-1602270
  V březnu 2017 protestovalo asi 100 Kevinových příznivců před bristolským soudem, policie je tvrdě potlačila:
  http://metro.co.uk/2017/03/04/far-right-group-protest-over-outrageous-sentence-handed-to-man-who-left-bacon-outside-mosque-6488403/
  Rozsudek:
  http://www.thelawpages.com/court-cases/Kevin-Shaun-Crehan-17957-1.law

 5. asar napsal:

  Na apríl pripadlo takisto 25. výročie genocídy v Rwande, kedy kmeň Hutuov vyvražďoval kmeň Tutsiov. Genocída začala po zostrelení lietadla s prezidentom. Hutuovia tvrdia, že to boli Tutsiovia a Tutsiovia tvrdia, že to boli Hutuovia, ktorí si potrebovali vytvoriť zámienku na genocídu. Svoju úlohu v nej zohralo aj Francúzsko, ktoré podporovalo Hutuov a cvičilo ich milície. Mnohí Hutuovia a ich lídri potom utiekli do Francúzska. Prezident Macron sa na spomienku do Rwandy nedostavil.

  Odporúčam tiež pozrieť epizódu Dokonalý trik zo seriálu Mušketieri, kde sa odohrá v katedrále na Veľkú noc útok na kráľa. Útok je však falošný a slúži len na odvrátenie pozornosti. Skupinu povstalcov tam len využijú, ale skutočným cieľom je rozkradnutie kráľovskej pokladnice.

 6. John_Pitralon napsal:

  Však Lukoilovič u sebe určitě měl oheň. Prej neměl sirky, to je wool :(((

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!