PIRÁTI a TROCKIJ

bartos-antifa„Občané dali možnost některým „novým“ osobám, stranám a hnutím možnost se předvést a nebo se dehonestovat“….“Pokud je nepřítel ve stínu, nelze s ním bojovat, postavíte-li ho ovšem na Slunce, tak se zničí sám, protože jeho nastavení loutky nebo duševního mrzáka mu nedovolí se chovat čestně a mravně“. Toto jsem napsal těsně po parlamentních volbách.

Četli jste o tom jak se Piráti snažili „zdanit prázdné byty v Praze“? Tedy dle pana primátora Hřiba je vlastně ani zdanit nikdy nechtěli, jak uvedl včera v rozhovoru pro Novinky, aby pak nakonec řekl, že to ovšem nevylučuje. Ten rozhovor s ním je velice poučný, proto ho dám do komentářů. Skutečně si ho přečtěte, protože ukazuje nejen kompetenci této osoby, ale i jeho duševno. A navíc je to legrace, tedy pokud si neuvědomíte, že jde o naše peníze. Dnes se pro změnu naopak ukázalo, že toto zdanění měli Piráti již ve svém programu před parlamentními volbami. A jakou metodu chtěli použít na zjišťování, který byt je prázdný a neobývaný? Měli si nechat vypracovat analýzu s ohledem na to, kolik který byt v Praze odebírá elektřiny, aby věděli kde někdo žije a kde nikoliv. Není divu, že se o této jejich snaze vyjádřili jejich „koaliční partneři“ jako o „šmírování“. A co se ještě dělo? Byl vznesen dotaz, jestli tato studie byla skutečně zadána a jaká byla odpověď? Pan Hřib řekl, že nikoliv, dotyčný institut, který ji měl provést také tvrdí, že nic zadáno nebylo a co na to řekl radní pro bytovou výstavbu Zábranský, jak jinak než Pirát? Že to zadáno bylo a pracuje se na tom.

S kým se dostali díky tomu Piráti do konfliktu? Se stranou TOP09, tedy s jejich „koaličními partnery“.

A co se ještě dnes objevilo v tisku? Že za pouhopouhý měsíc utratilo vedení Prahy za výlety, pardon, za zahraniční cesty, 700 tisíc korun. Kdy „jen“ za výlet do San Franciska dali 300 tisíc Kč. A v daném měsíci si ještě pan primátor zadarmo zaletěl na Tchaj-wan a to i se svou ženou a s pirátskými přáteli – poslancem Michálkem a jeho přítelkyní „zastupitelkou“, která „proslula“ svou porno minulostí. Myslíte si, že by se Hřibova žena a jeho dva přátelé dostali do této země zadarmo, pokud by pan primátor nebyl primátorem a nevzal je tam? Není to opět těžce neetické? Je to stejné, jako když vás pozve firma, která do vaší společnosti chce něco dodat, třeba nový přístroj, nebo obráběcí stroj, na školení, kde vám prý vše předvede a proškolí vás. Ovšem školení trvá týden a koná se na Costa Brava a „školení“ trvá vždy jen hodinu denně. Je to sice úplatek jako blázen, ale když je to školení, tak to přece projde ne?

Proč to píši a jak to souvisí s Globální politikou?

Piráti jsou Trockij Jugend, je to naprosto charakteristická psycho-trockistická strana osob, které jsou hluché k jakékoliv kritice, kterým je celkem jedno co budou hlásat, ale hlavně že tím zkusí ukojit své neukojitelné ambice, kteří jsou zcela přesvědčení o své předurčenosti, kteří vždy vystupují při obhajobě jakéhosi „abstraktního dobra“ a přesně vědí, že vy musíte, zatímco oni mohou. Přidáme-li k tomu propastný rozdíl mezi slovy a činy, tak zde máme naprosto přesně definovaného psychotrockistu – Piráta a to i jejich voliče.

TOP09 jsou napojeni na US státní elity, neokony, tedy jsou z hlediska Globální politiky mnohem výš, než tato partička, které udělali umělou reklamu před posledními volbami, aby místo nich, pracovali dál na rozvrácení naší země. (Proč místo nich? protože Topka byla již našimi občany prokouknuta.) Vědí to Piráti? Těžko. Pamatujete si jak před posledními parlamentními volbami byl všude Bartoš, ale opravdu všude? Ve všech diskuzích, v novinách, časopisech, až měl člověk strach, aby na něj nevyskočily dredy i z vlastní ledničky? Dělali mu uměle píár a zvyšovali mu rating, i když jako strana byli vždy neúspěšní a neměli ani nikoho v parlamentu. Vsadím se, že mnoho jejich příznivců je dodnes přesvědčeno, že se všichni ti reportéři, programoví ředitelé a šéfredaktoři prostě jednoho dne probudili a rozhodli se, samozřejmě zcela spontánně, dát prostor v médiích jednomu, zatím neúspěšnému politikovi, který do té doby „proslul“ jen svým paktováním a podporou extrémistické organizace Antifa, která je již v některých zemích USA brána jako teroristická.

Antifa byla založena v 30-tých letech jako militantní odpověď na nacistické jednotky SA a SS. A kdo ji založil? Komunistická strana Německa. Asi si říkáte, co mají tito extrémisté společného s komunisty, tedy tak jak je známe z dob socialismu? Vůbec nic. Němečtí komunisté nebyli stalinisté, ale skuteční marxisté (vyznavači ideologie žida Marxe) tedy trockisté!!! Šlo jim o vyvolání permanentní socialistické revoluce, kdy v ní měl shořet celý svět, což byla Trockého (žid Bronstein) oblíbená hláška a kterou stalinisté nesnášeli, protože jim šlo o národ a nikoliv o „rudou“ globalizaci a jedinou světovládu. Už je tedy jasné, proč právě Bartoš a Piráti podporují Antifu? Každá teroristická organizace, která se chce nějak legitimizovat, má své politické křídlo. Islamisté mají Muslimské bratrstvo, IRA měla stranu Sin Féin atd.

Piráti nejsou Českou stranou. Jsou mezinárodní a sídlo mají, jak jinak, než v Bruselu. Tomu sídlu říkají, jak jinak, než Internacionála. To, jaké mají mít názory, se tedy odvíjí v zahraničí a nikoliv u nás. Samozřejmě, že dělají i „vlastní“ rozhodnutí, ale vždy jen a pouze na základě jasně dané algoritmiky jejich psychiky, která je podmíněna „jejich“ ideologií. Jakou mají mravnost ukazují každý den. Začalo to již tím, že chtěli jako první v historii (ani nacisté a ani komunisté to nikdy nezkusili), prolomit mlčení mezi klientem a jeho právníkem, což je samo o sobě děsivé. Pokud jim lidé opět dají mandát, tak tyto osoby budou dál škodit této zemi a hlavně budou mít vliv na další generace.

„Pusťte nás na ně!!“ Na občany této země, což již neřekli.

Víte co se dělalo kdysi s piráty? Používala se k tomu ráhna a lana, jenže tyto „naše“ osoby nejsou skutečnými piráty, ale jsou to spíš korzáři, kapeři. Rozdíl je v tom, že pirát byl samostatná, svobodná jednotka, zatímco korzár měl glejt od panovníka, mnohdy cizí země, pro kterého loupil. A tihle poslouchají cizí noty. Pokud by neposlouchali, nesměli by totiž používat mezinárodní název „Pirát“.

Už je jasnější proč jsem psal po volbách ty úvodní věty? Loutka ovládaná proti-lidskou ideologií (a takové jsou naprosto všechny ideologie, byť jsou některé horší než jiné) nemůže nikdy jednat jinak, než jak to odpovídá jejímu nastavení. Kdo jde proti občanům vlastní země a poslouchá lidi, kteří svět dostali do totální krize, tak ten NIKDY neudělá nic skutečně dobrého a to i kdyby se o to upřímně snažil.
57 Komentářů k PIRÁTI a TROCKIJ

 1. martin bareš napsal:

  Nováku, vy jste popleta, spíš ale idiot.

  Jak dokážete smíchat nesmíchatelné, aby Vám vyšel ten správný ideologický Klausův odporný vývar, který se pozřít nedá.

  Snězte si ho sám.

  Míchat Trockého a Marxe, to může opravdu jen opravdový blb. Ale v oparu a mlze dnešní propagandy to jde dobře, přímo skvěle.
  Vy jste důkaz. A to Vám vykám. Máte můj obdiv, že tohle se sebestředně nazývá alternatívou.

  • Helda napsal:

   Trockij byl Marxista. Tečka. Takže vaše guma na historii nefunguje. Myslím, že vaší kritikou autora článku jste popsal sám sebe, ale naruby. Učte se, vaše snaha se počítá.:-D

   • proud napsal:

    Marxista,nebo siozid?……………TECKA!

   • proud napsal:

    Obecne vzato byl a je kazdej komunista marxistou a rozhodne vic bylo tech komunistu co byli poctivejma lidma a casto dreli vic nez ostatni(protoze meli motivaci,manifest).Ovsem je hodne curaku a kund,mila Heldo,co nevedi o cem pisou,kdo a proc zavedl komunismus a o co mu slo,neznaji vyvoj a podobne,takze se ztotoznujou s drivejsima kulakama co dreli lidi jako svy zamestnance z kuze a kriminalnikama co museli makat a poctive se zivit,takze jim komunisti pochopitelne vubec nesedeli! Lidi si udelali svuj „komunismus“,tedy cestu k nemu,ale samozrejme ze ti kdo s „komunismem“ prisli,chteli cetu uplne jinou,sionistickou.Takze poradek si v tom kundo udelej sama! Zahy prijdes na to ze byl lidksej komunismus a trockistickej „komunismus“,ovsem pro blbce co nic z toho nezazili ale ted chtej bejt chytrejsi radia,je to jedno……………….

    • Petr C napsal:

     Proude komunismus (nebo neco takoveho) zavedl Pol Pot a tak samo jak u Trockeho prispeli k tomu amici.
     Takze obycejne lidi bych do toho nemichal. Notne pochybuji ze Rusko zazilo nejaky lidsky komunismus. Stalin sice Rusko na nohy postavil, ale jen diky tomu ze se od komunismu dost odklonil.

     • proud napsal:

      Cetls dobre,pocitam:-).Psal jsem „na ceste k lidskymu komunismu“,protoze komunismus nikdy nikde nebyl,jen socik a na tom jsme byli s Jugoslavii nejlip prave my,ostatni uz meli hodne viditelnej problem s jasnym,zpatecnickym diktatorskym rezimem,ac si taky rikal socik………….Proto jsem tak pro sebe odlisil onen „lidskej komunismus“,tedy socik a pak ten druhej od sionu. Domnivam se ze prave proto ho sion co ho zavedl zase zrusil,protoze lidi si z toho jeho uplne diktatorskyho udelali ten lidskej a z toho zacal mit poradnej vichr a honem ho zacal kazit az ke zruseni.Ten nas socik a ten Jugoslavskej nemel s tim jeho moc spolecnyho,hlavne ne ocekavanej vysledek.

      • proud napsal:

       Pvsem bavime se tak normalne,pocitam,protoze oba vime,ze ten spravnej socik a pak komunismus se nepovedl a ja si myslim ze vim i proc,proste proto,ze strana a vlada s penezma,nepomohlo ani odrziznuti od zapadu zavrenim hranic,protoze to problem nebyl,to jen sralo lidi,problem byla prave ona vlada a strana,jako je to stejny ted,se stranama a vladou a stejny vsude na svete,jen slepej to nevidi a nedava si to dohromady.

       • proud napsal:

        Nakonec…………ty diktatury mensiny vetsine se nezbavime dokud nezavedeme referenda a nezrusime vlady, strany,obchodovani a penize,nezavedeme lidsky „rovnostarstvi“ a prerozdelovani podle potreb,to znamena ze dosahne kazdej na vsechno,ale kazdej bude dost uvedomelej na to aby sahal po cem potrebuje a zustal „primerenej“.Je to vsechno jen o tom kolik toho kdo vi a zna,jak moc je jeste pobouchanym ovcanem anebo uvedomelym obcanem.Dokud bude stado,nema smysl cokoliv zkouset protoze se stadem nelze jednat,to se muze jenom hnat,jak je pitomy.

      • Petr C napsal:

       Lidsky komunismus? Komunismus nam vykladany je jen vymysl zidu a nebo jim nadrizenych (pokud existuji), tak samo jak krestanstvi a nebo islamismus. Krestanstvi take zacinalo na krasnych myslenkach, az do doby kdy zaclo mit moc. A tak je to se vsema ideologiema. Normalni clovek nepotrebuje zadne politiky a ideology. Vetsinou potrebuje prostor pro tvoreni. Jenze kolik lidi chce delat neco uzitecneho a nechce parazitovat? Vetsina lidi kteri po zakladce pokracuji dal, nejdou proto aby delali, vymysleli neco v prospech lidstva, ale proto aby nemuseli maualne pracovat a mohli se chlubit tituly. At delame co chceme prote vyvoj nesmeruje k tomu vasemu lidskemu komunismu. Spis je naplanovan ten Polpotovsky komunismus.
       Pisete ze se nepovedl. Je otazka jak by to vypadalo pokud by se povedl. Lide si prni musi uvedomovat ze musi zajistit budoucnost svym potomkum a tim nemyslim finance a nebo tituly.
       Ovsem pokud se podivame na svet z druhe stranky a zjistime neco o vyzkumech umele inteligence, moc zarna budoucnost lidstvo neceka.

       • proud napsal:

        Ale vzdyt jsi napsal pitomost,nemuzes michat hrusky s jablkama a srovnavat krestanstvi s komunismem :-))))))))))))))),kdyz stojej proti sobe tak jako komunismus s kapitalismem! Komunismus sam jako takovej neni spatnej ani s tim,ze vzniknul na zadani sionu,on to byl totiz jeho malem osudnej omyl ;-),jenze pochopitelne na to sion prisel opet a zase driv nez my a vcas ho honem zdiskreditoval a odstranil.

        • Petr C napsal:

         Pokud vemete v uvahu zacatky krestanu, mely dost spolecneho se zacatky komunistu. Byli nahaneni vladnoucima, lidem slibovali lepsi zivot (narozdil od komunistu i po smrti). Placali o rozdelovani bohatstvi a pod. Vsechno na zblbnuti lidu.
         Ted maji komuniste s komunismem spolecny jen ten nazev.
         Co se tyce zdiskreditovani, to zaclo Rijnovou revoluci.
         Lide nepotrebuji ani komunismus ani kapitalismus. Jen si musi uvedomit co vlastne chteji pro sve genrace a podle toho se zacit chovat.

        • proud napsal:

         Co podle me potrebujou,o tom jsem napsal dost,vychazejic z lidsky posrany povahy a psychologie. Jak nechas zasadni rozdily,budou nas proste rozdelovat coz povede zase jenom k valkam a k niceni planety.Pochopitelne,protoze kdo sezene trochu majetku,bude si ho chtit uzit a nebude koukat napravo nalevo a jeho odpovedi budou kecy o tom ze kazdej muze kdyz bude vic makat(krast). Jenze on kazdej nicit planetu nechce a na ukor druhejch taky nechce zit,jenze mu nedaji ani pokoj,ani moznost zit si po svym.

       • proud napsal:

        Neceka,protoze lidstvo potrebuje ten naprosto nepochopenej „komunismus“,ovsem jinak postavenej,jinak se zabije samo:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

       • HVzV? napsal:

        TAK CO VLASTNĚ BUDEME PROSAZOVAT.KOMUNISTI MAJI V PROGRAMU SOCIALISMUS

        chystáme se jich zeptat,jak to udělaji,jestli zas nelžou,když k tomu je zapotřebi,aby jsme zase vlasnili všechno,tedy znárodněni.
        Co jim máne na to řict?
        ČSV navrhuje stát,který by nebyl ani komunismus ani kapitalismus.
        Je to ,ale pravicová doktrina, kterou dal do placu Ludwig ERHARD,kancleř pravice u sousedů a vytáhl je z rozbombardovaných ruin,kde ted směřujeme jako blbé ovce.
        Když jsme se ptali jednoho podšéfa komunistů co on na to,tak nám řek,že prý to chtěl HITLER.
        No a ted ten režim plati nejméněc 10 eur na hodinu a má snesitelné zákony,vznikla bohatá Středni třida a žádne drastické exekučni zákony.
        Je to sice kapitalismus,ale s PŘIVLASTKY.
        Ten starý Klaus,vlezdoprdelista ameru to Česku zadupal a instaloval gangsterismus.
        Ted se ho nezbavime, protože neexistuje v ČR žádná intelektuálni kapacita,která by to narovnala, krome nás.

        KDO O TOM NĚCO VI AT TO TU DÁ.TENTO ČLÁNEK TED VYŠPLHAL NA PRVNI MISTO.

        Tak co válečnici?
        Jinak zas budeme muset dělat všecko sami MY výkvět REPUBLIKY z čertovy zahrádky a uvidite jak to DLOUHO PŘEDLOUHO bude trvat,NEBOT SE MUSI UVÁŽIT JAK MÁME BOHATNOUT MY A NE NENAŽRANI MAJITELÉ VELKÝCH PENĚZ a to prosazovat.
        Potřebujeme totiž v Prdlamentu na instalaci toho státu VĚTŠINU a to je roboty tři prdele,blbi kandidáti na otroky!

   • martin bareš napsal:

    Heldo, nebodu se s Vámi hádat.

    trockij byl všechno, ale marxista ne. Zdravím.

  • paja napsal:

   Bareši, blb jste vy. Trockij byl jasný marxista. Jinak trockismus je název psychické poruchy a ta byla pojmenována po Trockém jakožto typickém představiteli.

   • martin bareš napsal:

    paja = další chytrák, ach jo.

    • generál Lopata napsal:

     Pane Bareši, můžete tedy, prosím, napsat Váš pohled na Trockého? Nějak ho tedy konkrétně kategorizovat, aby bylo jasné, jak ho vnímáte konkrétně Vy? Protože dosud jste vlastně nic k věci nenapsal (nic ve zlém).
     Děkuji.

  • HVzV? napsal:

   EL COMANDANTE KOWAK.HLASIME KONTAKT S BLIŽŠIM VEDENIM KOMUNISTŮ

   navrhujeme jim,aby přešli na naše pozice tj ani socialismu ani komunismu A ABY TO NEVYPADALO HNED BLBĚ NA NAŠE POZICE ČSV.
   Budeme v ČSV tj v nepolitické České Společnosti Voličů prosazovat PRO ČR fungll novou

   SOLIDÁRNI SPOLEČNOST,KDE VLÁDA PŘEJME ODPOVĚDNOST ZA POLITICKOU,EKONOMICKOU A SOCIÁLNI PROSPERITU!

   Cilem této Společnosti bude,aby bohatli občané voliči a ne nenažrani majitelé velkých peněz v dnes BÝVALÝM presidentem ODS nanucovákem kapitalismu bez přivlastků,který vycházi z gangsterismu instalovaném zlodějském dnešnim systému.

   JE TO V EVROPĚ VŠUDE UŽ FUNGUJICI ,KROMĚ ČESKA,KDE NEEXISTUJI INTELEKTUÁLNI KAPACITY ,ABY VYSVĚTLILY OVČANŮM

   vo co dee.!!!
   Proto jsme to dali do prvniho článku Národniho programu občanů voličů NPV a pokud nebudou chtit,aby jsme si sami vynucovali,aby námi zvoleni zastupitelé prosazovali děleni s těmi gangstery fifty fifty,tak at jdou do prdele jinak to bude den ze dne horši a horši.
   Připomináne ctěné veřejnnosti domorodců ČR ,že už ted žije v rozvojové republice a čeká je skvělá budoucnost

   V REPUBLICE BANÁNOVÉ.
   MÍRU ZDAR VÁLEČNICI,NEBO TAKY NE!

   • HVzV? napsal:

    TŘICET LET SPÍCI INTELEKTUÁLNI KAPACITY SE DĚLAJI BLBÉ

    je načase se ptát,proč tito docenti,lnženýři kandidáti věd a dalši PRÝ INTELIGENCE neumÍ vysvětlit,že v ČR namisto,aby bohatli občané,mali a středni podnikatelé a živnostnici majitelé velkých peněz

    NESMI VZNKNOUT V ČR ŽÁDNÁ STŘEDNI TŘIDA A JEN VADNÉ ZÁKONY O EXEKUCICH VLÁDNOU NAD RABOVÁNIM OBČANŮ

    Ti jsou dokonce ohlupováni zlými řediteli tisku a tv o volebni hlasy a penize proto,že prý jsou si vinni sami a museji brzy všichni voliči,kterým bude těmito velkými zvírřaty ukraden hlas zmanipulovanými informacemi, jit volit a vědět,že tak zgichané volby nemusi vůbec platit.

    Jen se podivejte jak bunkruji tito zlí ředitelé jměni a praskaji jim kapsy plné zlaťáků a oni chtěji ještě zvýšit poplatky i když prý tvrdi,že tv patři těm,kteři v ni pracuji a tedy jim.

    TAK AT PLATí ONI TY KONCESIONÁŘSKÉ POPOLATKY A NE OBLBOVANI OBČANÉ.

    Zvláště když ty prý volby produkuji „zástupce“,kteři,když se ozvou ve prospěch těch,kteři je zvolili, jsou okamžiě svou verchuškou vyhozeni na dlažbu,kde maji sedět ve sračkách a doufat si pomoci založenim dalši nepotřebné strany,která se opírat o voličstvo a jejich PROGRAM prý tradičně dále nebude mit zájem.

    A TEN MARAS MÁME PLATIT NEBOT JSME JAKO OBČANÉ BEZMOCNI A NAŠI OPRAVDOVÍ ZÁSTUPCI JSOU LIKVIDOVÁNI JAKO KUŘATA

    To rajtováni na mrtvých oslech nemůže trvat donekonečna nabere to konce řiše řimské ale bude se to jmenovat ŘIŠE BRUSELSKO FRANKOGERMÁNSKÁ!

    • Jan Kowak napsal:

     Já-su Pirát zz jůů es ej.. ssem nebezpeč.nej & sem
     .. zlej : //

     El komandante KRTe – mě se wůbec newy-tisk-nou ty ,
     * * * kokomenty.
     Co mam dělat ??

     .. já newim : (
     Micha Lea

     • Jan Kowak napsal:

      Ha – juž to fungu-je..

      M

      • HVzV? napsal:

       EL COMANDANTE VIME PROČ VYHODILI KLAUSE NA DLAŽBU

       naši vyzvědači dostali zprávu v tomto podáni.

       Vy pitomi vlastenci si myslite,že když nechcete afroaraby a je jich v ČR ,jako máte málo,tak jsme vám to osladili jinak z jiné strany.

       Stači ovládnout PRVNI PRIORITU A ROZBOMBOVAT ŠKOLY A VZDĚLÁNI.
       Tomu stál v cestě KLAUS a tak letěl na dlažbu i s dalšimi na př se ZRZKOU.

       Vaše děti ve škole naučime LGBT holčičky budou kluci a kluci holčičky a ti už ,PODPOROVAT MIGRANTY budou a k tomu multikulty,neomarxismus a všechny destruktivni procesy co jich jenom je.

       Pošleme na školy neziskovky,BIS a dalši ,nebudeme hned potřebovat AFRIKACORPS FRANKOGERMÁNŮ.
       Ti přijdou později.

       PROTO MUSEL LETĚT KLAUS ,STÁL NÁM V CESTĚ nepodrželo ho ani SPD a kdosi tami hlasovalo jeho vyhozeni..

       To je způsob řizeni ČR zejména VÁS VLASTENCŮ,kdy se můžete vzpírat jak chcete ,ale vaše děti vás udaji jako Pavlik Morozov své rodiče a budete držet strachy ty vaše křivé huby a neceknete jak to udelal Klaus a my mu naložili.!

    • HVzV? napsal:

     KOMENTY ZATIŽILI KRVAVI PIRÁTI,ODSOUHLASILI § 141 7bé

     zákazem,kterým ti teroristi instalovali policejni stát,aby i je konečně vyhubil.
     Prý maji dredy i na pytlíku, jak jsou hloupí!
     Utratili z naši kapsy okamžitě na svoje výlety 700 000,chtěji se nacpat každý den trávou a poslouchaji jejich černého šéfa z Bruseli Suliho.

     Který jim prý nařidi,aby si vzali do svého kvartýru půl AFRIKY neni to známo,ale maji odměnou za své zvoleni kvoty pro kazdého jejich voliče,nebot to jsou kavárenšti povaleči zejméne v PRAZE a o ubohé afrikansaraby se starat nechtěji..

 2. nuSas napsal:

  Normální člověk jak zjistí, že mu v bytě plavou bačkory zaběhne k uzávěru a zavře ho. Ale tihle inženýři, myslitelé a odborníci na slovo vzatí se nejdřív rozpláčou nad starýma fotkama jak mu plavou vedle nočníku. Začnou je mokrým ručníkem sušit a dávat do kredenc. Hrabou se do šuplat a každé druhé v napětí gramlavě vyklopí a pak pláčou dvojnásobně. A tenhle dementní proces probíhá už roky. Roky!

  • Jan Kowak napsal:

   Goši & .. ww wí-te co cool je nowý-ho ??

   WIKINGERA Petera zat-kly / newim jaký se pí-če í /..
   Sasín má zas fungl Nowej nick – kulownice
   sse

   Asi od něj nědočká-ju & prýští týden jedu s Psychopatem Bejrem UŽOFKOU do
   těch .. do Pardubic pod MOST !!!

   Boga jego Mária – Pitralone , na tebe je spoleh..
   2x sem ti psal pod Aleše , bys dal Link : /

   A nyc.

   ps : Rocky na Hraď !

   • Jan Kowak napsal:

    Si je-nom Sasíne : p
    .. součáska Do po possled-ní-ho ty-pu-ju .. AAA auta..

    Maž ..

    Oleje pod Mačkou John Pitralon ko ko kopírujeme jen

    U Kowak Hong &/spol. sro..

    Reptiliani
    ps : a wíte proč už ing. Nepíče ??

    To je jednodu-chý MROŽI zz je-ho ssád-la wo_zdělal sem swíči –
    .. čku 2 Milenky a tag. ďalej.

    POUŽIWEJ plyn – ww wod Strejdy ..

    Putina w.r.

    • Jan Kowak napsal:

     Ha.. neju.mim dat ..lak.u LINK ta rá ra si je -

     nom součás-ka Ha + plus TO-mu klíče..

     Ha – maž wwo to wic !

     Nej-,dou ti ti Do Dweří do Rakety. : ww wsunout..

     .. maž si.. jenom – ucza.. czy lsgoň ûd Ján..

     Hodám tě zbalit ..pčr széém..

     .. esstem. I wy wy-hůl , nepřeskočim DRÁTH … my wyhúl eszt azs ma
     .. čélenš ku.. kurea D4 drát ..esz GYER wess watůl a tag. ďál
     .. došel mi hen ten MAĎARŠTINyY Dr. Ráth..

     Replay : ))

     ps : Mroži.. ty KUNDO – nedělej Zagora : ,/////////////// !

     • Jan Kowak napsal:

      Póóóš-?i ssem kur-wa drát .. Pitralesz..ku czermeg
      .. pí,če gi ti píč Ján..
      Ess eg náj prd-li czééém. ; )

      Ess esz ezs mi fagkr.. ssir-ky ne-màš – usedim tě Pse fam lís-,ky – sto tisíc dm sto tisic BONyY M fskt

      .. Nemèéš ?
      Eszem ja z Prag-lu , nem sss brat-lu jém.. Tu tem za OyMEGU 7oo $$$ nedajem..

      Ersz sse mez he pi-čo..

      ps : Dopí-ču TO až sutra.. bo mi to juž nebawí ..

      Reptiliani

      • musas napsal:

       Jaký je rozdíl mezi podílovým společenstvím a demosgrácií. Všude kokoti žvaní, excelentní příklad je web nová republika, o tom, že gdyby nemohli žvanit, tak že budou v otroctví. Toto je čistý debilizmus a mentální chudoba, páč právě kvůli tomu nekonečnýmu jalovýmu plácání sou dávno otroci, keří se zmůžou akorát na hlášky,že gdyby všichni pracovali, že by měli na nájem a potraviny druhé kategorie z koloniálu. Tenhle web je v závěsu a soutěží o druhé místo. Socani za socializmu na to dojeli, páč jejich studie říkaly, že jen 5%ˇpráce má smysl a zbytek je jen mrháním zdroji. Na to si zřídili prognostický ústav zlodějů budoucích. Zloději v kapitalistické cizině na tom byli o poznání lépe, páč měli studie o tom, že gdyž si přikradou z celého světa, že tento deficit vyrovnají vyšmelením měnového koše a pár humanitárních bomb se odečte eště z nákladů a vskutku pár let to fungovalo. A teď to nefunguje nigde. Socani z východního blbákova se snažej nacpat ke zlodějům, že berou i omrvinky a zlo ději z kapitalistického blbákova museli kvůli své zlodějské poctivosti krást eště víc a falšovat všechny směnky aby zůstaly nerovnosti a zlo dějský potenciál. Všiměte si blboni, že nemluvím o řízení. Že gdo to řídí. To byste stejně neuhodli. Muheeeeee

       V podílové společnosti má každý synek a dcera nárok na podíl půdy po předcích, podíl na rozpočtu, rovný, igdyby v něm bylo howno, a podíl na vypsání svých voleb ve kerých sepíšou do všepodílového sečítání své potřeby a mezi měsíčními uzávěrkami s veřejnou prezentací a diskusí o tom až do posledního schvalovacího termínu, gdy se všichni dovědí jak vypadají potřeby národa, alias rozpočet. Pro naplnění rozpočtu není potřeba nikoho zdírat z kůže ani vybírat výpalné. To věděl každej monarcha kerej vydal tolik bankocetlí, kolik chtěl, páč to sou jen posraný poukázky. Ale i tak, někeří je fasovali na gsicht a druzí na ně museli a musej robotovat jako vocasi. Něco čím se dá snadnějí směnovat. Tedy že to néní limitováno žádným výkonem debilní echkonomiky, to si myslej dodnes jen kokoti, ale jen a pouze zdroji, na keré ale musí mít nárok každej synek a dcera od naší mámy. A hdyž je zdrojů jakože málo, musej se lidi domluvit jak to udělat aby bylo dost. No a dnes ze sta procent obyvatel, bude polovina budižkničemů a další čtvrtina co se vyvaluje na ouřadech je taky pro tento účel úplně nepoužitelná,. Takže jak by to řešili podílníci. Podle mého názoru by se snažili všechnu „prácu“ co nigdo nechce dělat automatizovat, to už by bylo před stopadesáti lety nebýt socanů, a „prácu, gde by se kokoti jen vyhřívali a hlasovali, nedej bože dumali jak znepříjemnit podílníkům život, by zrušili bez náhrady. No a teď nechám prostor magorům, keří by eště dnes přerozdělovali bídu a ztráty a dotovali chuje, keří už měli dávno viset, třeba na nástěnkách nepřátel podílníků.

       Doufám, že už do teho nebude žádnej blboň montovat dnešní zlodějský systém s řízením téhož přímo. todle je řeč úplně o něčem jiném. Na alternativu si musíte počkat až ji sem čučma vylepí abyste mohli zase žvanit .

       • proud napsal:

        „, to už by bylo před stopadesáti lety nebýt socanů,“…………..jo,no,a ze to na zapade bez tech „socanu“ je,co? Byls tam? :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Jo no,ty nezklames,zases tomu dobre natrh prdel :-)))))))))))))))))))))))))))))))))).

       • .lak napsal:

        Pravda pravdoucí, ale to bys nesměl oslovovat gamblery navíc zamrzlé v čase ale hráče kterým jsou pravidla jasná. Kdy by si principálové poté mohli zavřít kasína darmožravostí. :lol: Ovšem spunktovaný trhem mají představy že trhají neobyčejně hbitě a nepřekonatelně. Blbě

        No jako útěcha dobrý.
        https://www.youtube.com/watch?v=nQ8Cxz619Ps

        • zasSas napsal:

         GDO SI MYSLÍŠ, ŽE U NÁS ZAVEDL EXEKUCE A GDO TAHÁ K NÁM NEGROŠE. Že to napíše asociál? No morho. Mordefujci kasírujou vejvar a vrchnost se pase na zdebilizovaných proudech pitomců. Že to jako nějakej socan gdy myslel s lidma dobře. Obyčejný bandita, kapouš tě akorát zabije a okrade, ale tihle sou vynalézaví, jakoby vypadli z oka murdefujcům, ale není to docela tak. Tidle jedou eugeniku, socanské inženýrství, sociální studie a prognostické ústavy. Šlohnou všechno, hlavně to nejzákladnější jako půdu, vodu, vzduch, bydlení a ták a pak to prodávaj přes kokoty, vybíraj daně , výpalné a všechno ostatní aby nešlo žít, a pak mají plnou hubu dobra a povolujou, hlavně úvěry a dluhy aby se murd-ech-fujci taky napásli. A sou fikaní, mění za-kony, morálku, genetiku, prostě všechno na co přindou a jen největší tupani nerozumí jak velký to je komplot.

       • HVzV? napsal:

        SASINE I MY ZAČINÁME PODEZŘIVAT NR,ŽE JIM STRAŠÍ VE VĚŽI

        aby se zavděčili vnitrákům z ČSSD,začinaji cenzurovat definici toho pravicového státu viz nahoře,protože prý je pravicový a odzkoušený jinde kde zajištuje PROKAZATELNĚ ,aby bohatli občané a ne majitelé velkých peněz.
        To je ale jejich průser odhaluji své špinavé karty a nevi o tom!
        Ted když v ČR neni mnoho migrantů a SPD cirkus už jen tak,tak táhne,si vůbec v SPD nevšimli,že migranti přijdou přes podporu škol,kdy se tam má podporovat,aby holčičky byli kluci a kluci holčičky tzv LGBT.
        Ti pak maji dostat volebni právo a pozvat společně s kavárnou tu Afriku multikulti do ČR,když to jejich rodiče teď nchtěji.
        Zjistili jsme,že SPD řve proti migrantům,ale když má hlasovat o podpoře KLAUSE,který měl být a byl vyhozen ze školského výboru, protože nechtěl,aby neziskovky na školách dělaly z kluků holky,aby nosili podprsenky , tak jeho lidi SPD hlasovali prý tak,aby ubohého Klause za to pomohli vyhodit na dlažbu.
        To je prý v SPD zvykem,když se o něco jde a má se hlasovat v té jejich prý straně snad neseriozni politiky,nebo co vlastně to je.

        JAKÝSI FIJALA Z VAŠE VĚC TAM NAPSAL O TOM ČLÁNEK,ALE DOMORODCI NECHÁPOU,ŽE JDE O JEJICH PENIZE!
        Zkusime tu dát na ten článek odkaz.

   • John_Pitralon napsal:

    Boga, u Psychouše sem ale nic neviděl. Dědek taky nevim jestli neni bloknutej. A Jinskej je asi mrtvej už, pravděpodobně.

    • Jan Kowak napsal:

     Tag.. čti ko ko komenty ,- gdo mi dá 15 Kčs
     .. tag wystoupim z NATO..

     MC Vagíno !

     Reptiliani

     • Jan Kowak napsal:

      A nabo na Rumon.sko .. som mys lol.. že Oud je prima

      Co ssi Was ..atď. MUSLKM wykostit , watt 750 pa –
      de bych
      Was is das tu.. ARO !

      ps : možeš ..ty žiďá – ku , proč. maß – was ich ďacn .. Ďahcn .. smd was is Dach – yah is dacch..
      Pokud ofšem po poslouchá-te Kissá-ci..

      ps : sseš synem SMRTI johne Pitrale!scu !

      Repttiliani

 3. Jan Kowak napsal:

  Tag.. čti ko ko komenty ,- gdo mi dá 15 Kčs
  .. tag wystoupim z NATO..

  MC Vagíno !

  Reptiliani

  • Jan Kowak napsal:

   Wycháá ..dí-la .. NATO za..

   Pytlíka , Edi Bejr ská-če CHOR owood áá chyt-la
   Býka We wejmk-lu za ..

   ROBOTI prý-ští tejden mam fakt.. f Oktagonu fajt s tim nowym..

   Wejmolou – strh-nu mu Waz is Dass žigu-li we 21o1 ze stráňi

   A f 2 koko-le Anakonda – Oud bu-de ww wiset : /

   Michala

   • Jan Kowak napsal:

    A Admknd.. ke-fá pi-ča .. bo-ga NATO Maria., johne Pjtralescu
    .. no jó. sem sse tě chcel zdelta-ti..

    Was is Das , bo newyym da-čo ?

    ps : kamo ssoukej KISSáky – w.r..

    M

    • John_Pitralon napsal:

     Kiccáci cicmáci nenosej hakenkrajcy.
     A kdo nenosí hákenkrajc ten je fašoun.

     Anarchy In The UK https://www.youtube.com/watch?v=aZHyPsbP_lI

    • John_Pitralon napsal:

     Nějaká podplukovanice mě teď stavěla ve městě, že jsem neměl na hlavě blembák zelenej, mária. Jenže to mě až tak nevadilo, hlavně že mi prošlo to unesený letadlo, když jsem utíkal domů. Já jsem měl podepsat civilku, protože mám strašný sny teď z těch zelenoMozkáčů.

     Vietnam War • The Trashmen Surfin‘ Bird https://www.youtube.com/watch?v=DUpEOvNCYKU

     • John_Pitralon napsal:

      Taky tě furt někde lustrujou a zkoumaj?

      • John_Pitralon napsal:

       Ale na zelenoMozkáče kašlu. Teď mám od Žirafaely slevu na okurky.
       Okurky dušičky, jebem NATO.

       Tenhle kluk Krystalky https://www.youtube.com/watch?v=uQCjCGU_GZQ

       • Jan Kowak napsal:

        Done Pitralescu.. wolal mi wčera don Pitr , že a
        Aby-si na Žirafaelu & wokurky .. Hoďil loť® , bo-že stejně ssou
        ww wytažený z MC.. Vagíny ; p..

        A za uspořený prašu-le koupil U Honga – 200 l
        octa !

        Dám ti 10 % RABAT – franko prý-ští Měsíc.

        Co ty NATO ??
        .. a ne-bo chceš Jugoš-ku : //

        R

        • John_Pitralon napsal:

         Příští Měsíc je stejně zfalšovanej. Já nalejvám Amikum vocet do Apolla 911 a voni prej vo co gou? Prej to je „lunární modul“ :)))) to je wool. Leda ordinace v růžový vagíně.

        • Jan Kowak napsal:

         Wohni proutek.. dyž je mladej , až bude Proud
         Sstarej – newo.hneš Ho !

         .. na Orbitu padej.

         Žirafa w.r.

        • John_Pitralon napsal:

         No tak sem mu řek, já vim že to je na Měsíc, ale prej WeCé furt nesplachuje. Je to 200 litrů, vocet je v akci, tak to tam naleju asi všechno a uvidíme. A Amík ach tak, to je teda v oukeji. Ale zase hovno, nesplachuje.

 4. proutek napsal:

  proud je jen welka a zkurwena kecka…..proutek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!