Přijměme Ruskou federaci do NATO!

X9OyfPwRtaIMá-li dojít k finálnímu zajištění bezpečnosti pro Evropské země proti vnějším hrozbám a mezinárodnímu terorismu, má to jednoduché řešení.

Integrujme Ruskou federaci jako platného a plnoprávného člena NATO!

Bez Ruska se mír ve světě a zejména v Evropě nedá z dlouhodobého hlediska udržet. NATO by mělo v této otázce uplatňovat důsledně jediný povinný a závazný článek Washingtonské smlouvy o vzniku aliance a to:

Článek 1

Smluvní strany se zavazují, jak je uvedeno v Chartě Spojených národů, urovnávat veškeré mezinárodní spory, v nichž mohou být zapleteny, mírovými prostředky tak, aby nebyl ohrožen mezinárodní mír, bezpečnost a spravedlnost a zdržet se ve svých mezinárodních vztazích hrozby silou nebo použití síly jakýmkoli způsobem neslučitelným s cíli Spojených národů.

Přijetím RF do NATO se vyřeší i problém s podporou alinace obyvateli uvnitř České republiky, protože potom již bude podporována vetšinou obyvatel země a bezpečnost v Evropě bude dávat smysl.

Zdroj: https://vk.com/@ivogec-pijmme-ruskou-federaci-do-nato
Jeden komentář na Přijměme Ruskou federaci do NATO!

  1. .lak napsal:

    Lakovat extrémní poly merovou plastelínu nebudu jelikož a nýbrž. :lol:
    https://www.youtube.com/watch?v=7Gr63DiEUxw

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!