SRÍ LANKA, TEROR, ISLÁM – a akce, která nedává smysl. Nebo naopak dává?

54151_LKAStAnthonysChurchblastcolombo190221AFP_1555848071628Noviny jsou plné informací o největším teroristickém útoku na území Srí Lanky v historii. Něco jsme se dozvěděli, něco se tajilo, hodně se mlžilo až lhalo a díky tomu se nám mohla vytvořit před očima mozaika celé události. To, že má smysl se na ni dívat pouze z hlediska Globální politiky (tedy z velké "výšky") asi nemá smysl rozebírat.

V prvních okamžicích po prvních útocích jsme se ze sdělovacích prostředků, jako je třeba naše ČT, dozvěděli, že se na SL objevují "nacionalistické buddhistické tendence" a že tam v minulosti operovali hinduistické útvary LTTE (Tamilští tygři), kteří bojovali proti buddhistické vládě. A že tam jsou rozděleni na většinové Sinhálce ( 70% Buddha) a menšinové Tamily (13% Kršna ) a další kteří jsou rozděleni takto - Ježíš 7%, Mohamed 10%. O Islámu jako možném strůjci útoků, samozřejmě nezaznělo ani slovo. Již toto složení a rozložení nám může říci o dané zemi a o tom, co se v ní děje, dost a dost.

Pro zajímavost: Jak se vůbec na Srí Lance objevili Tamilové, kteří tam nemají kořeny, ale mají je v Indii? Byli tam převezeny jako řídící kádry Brity v době kolonizace. Indie byla v té době již dávno pod Anglií a mnozí místní již byli dostatečně svými páníčky vyškoleni jak plnit úkoly britských parazitů a na Srí Lance (tehdy Cejlonu) by se to museli teprve pracně učit, tak si jich tam tisíce dovezli. Když se pak svých kolonií vzdali, tak se původní Sinhálci dostali do nelehké situace. Britové konečně odtáhli, ale své slouhy, kteří se již v mnoha případech asimilovali (společná manželství) jim tam nechali. A tak jim Sinhálci zrušili občanství, což časem vedlo až k válce, kdy logicky Tamilské tygry podporovala Indie, protože si nemohla dovolit, aby se jim takové množství lidí vrátilo zpět, spojilo se s Tamily místními a začalo také uvažovat o samostatném státě, ale tentokrát na území Indie.

Jak se dalo okamžitě pochopit, že za tímto teroristickým útokem nebyla LTTE? No protože byla již před deseti lety na hlavu poražena a bojovala zásadně proti buddhistické vládě a nikoliv proti křesťanům!!! Je doslova neuvěřitelné, že nám "experti" na ČT zkoušeli podsunout myšlenku, že by za těmito útoky mohli být hinduističtí Tamilové, nebo snad dokonce většinoví buddhisté. Je to jen důkaz toho, o čem ví každý druhý "pepík" v hospodě, ale co "naše" intelektuální "elita" vidět nehodlá a nechce (protože v tom jede s nimi) - mainstream/média, nepracují a nepracovali, pro zájmy občanů, ale všechny jejich vnitřní nastavení jsou koncepčně řízeny ze zahraničí a ve prospěch US státních elit a "liberální demokracie". Vzpomínáte jak jsem psal, že paní Čaputová ještě stále stojí na "mostě"? I oni ještě nepochopili, že hájí "most", který je ve městě, které již dávno padlo a tudíž nemá ten jejich "most" již žádnou strategickou hodnotu.

Na co se útočilo? Na kostely a hotely plné turistů. Proč na kostely? Bylo před Velikonocemi, křesťanskými svátky, takže zase ta SYMBOLIKA o konci jednoho náboženství a proč na hotely? Proč na turisty z celého světa? Pro koho byl tento útok určen? Koho měl informovat a o čem?

Kdo útočil? Údajně naprosto neznámá organizace Tauhíd džamáté, která se zatím nezmohla ani na zapálení kiosku s novinami, ale nyní zosnovala špičkovou sérii útoků na naprosté profi úrovni. Co znamená slovo Tauhíd? Je to přímo islámská nauka o jedinečnosti (jedinosti) Boha. Pokud chceš muslima rozesmát (nebo naštvat), tak mu začneš vykládat o Synu Božím, Duchu Svatém, Otci, o tom jak se modlíš k tomu, či onomu svatému, jak prosíš Ježíše o spásu a podobné hrátky na ovládání ovcí atd. Proč v ten moment v jeho očích klesneš na úroveň výkalu? Protože tím prokážeš, že jsi polyteista, v jednoho a jediného Boha nevěřící ksindl - snižuješ víru v Boha, protože ti nestačí Stvořitel, ale věříš v hromadu lidmi vymyšlených nesmyslů, čímž Jedinému Bohu doslova močíš do tváře (kdyby nějakou měl). To, že on věří zase jen jinému druhu lží, nepochopí.

"Bůh věru neodpustí, je-li k Němu něco přidružováno, ale odpustí, komu chce, věci jiné, než toto. A kdokoliv přidružuje k Bohu, dopouští se hříchu těžkého."(Korán 4:48)

Otázka zní: Proč muslimská menšina na Srí Lance zaútočí na ještě o něco menší menšinu v zemi, kde je tvrdě drží u úst buddhistická vláda a hinduisté se s nimi také nemažou? Proč zaútočí na křesťany, kteří jsou v této zemi tím nejmenším jejich problémem? Dává vám to smysl? Pokud něco děláte a to ještě v takovém rozsahu, tak k tomu musíte mít důvod a musíte mít cíl, kterého chcete dosáhnout. Fanatik se snadno přiměje k podobnému útoku, ale i jemu musíte vysvětlit PROČ má danou věc udělat a ještě když má u toho navíc i zemřít! Buddhisté jdou proti nám, hinduisté také, to oni řídí tuto zemi, tak pojďme zaútočit na křesťany! Má to smysl? V této zemi naprosto nehrozí, že by mohli muslimové pomocí útoků na křesťany vytvořit muslimský stát, nebo si nějak upevnit moc.

Samozřejmě, že to má smysl. Na Srí Lance probíhá vládní krize. Mají tam bordel na úrovni Ukrajiny. Prezident se hádá s premiérem, členové vládního kabinetu spolu nemluví, jednotlivé ozbrojené složky spolu nekomunikují, nesdílí si informace. Je tam chaos. Našli byste ideálnější zemi pro zosnování teroristického útoku? Ale přesto se ví a to měsíce dopředu, že tam k něčemu má dojít. Jak to vím? V lednu tam totiž došlo k obrovskému cvičení (poprvé!!!), kdy se tam záchranné (!!!) složky školily v tom, jak postupovat při obrovském teroristickém útoku, který se stal v jeden čas a na mnoha místech. A za čtvrt roku přišel tento útok. Že cvičení mysleli vážně je evidentní - celé toto školení/výcvik prováděla izraelská organizace United Hatzalah, možná nejlepší v oboru. V osnovách bylo prý přímo uvedeno, že se jedná o nácvik při teroristických MEGA ÚTOCÍCH!!!

Co nám tedy tato teroristická akce říká? Provedla ho prakticky neexistující organizace, v politicky rozvrácené zemi, útočilo se na křesťanství a turisty. Vše perfektně připravené, provedené, zinscenované. Máme zde další útok na Západní svět, na jeho hodnoty, kulturu a tradici (proto útok na hotely pro hlavně západní turisty). Srí Lanka jako stát byla vybrána pro svou momentální nestabilitu a přišla k tomu jako slepá k houslím. Evropa se momentálně islamizovat nebude, protože prostě nemůže - IS byl poražen a běženci začali docházet. Islám musí být opět opatřen nálepkou - NEBEZPEČNÝ, aby všichni pochopili, že islamizace se odkládá.

Média, díky dodržování starých not, to samozřejmě nepochopí a stále budou tvrdit, že nic nesouvisí s ničím a budou Islám omlouvat. Na Srí Lanku jede tým vyšetřovatelů Interpolu, který nedostane za úkol - hoďte to na někoho jiného, ale nechají ho skutečně pracovat a tak se přijde na velmi nebezpečnou buňku teroristů napojených na Al Kajdu, nebo již neexistující IS. Média budou dál tyto lidi označovat za "teroristy - islamisty", což mnohé ovce ještě stále berou jako označení pro osoby s konkrétním světonázorem, aniž by chápali, že "terorismus" vždy byl a bude "pouze" válečnou taktikou podporovanou konkrétními státy v momentě, kdy vojáci/bojovníci, nemají dostatečné zdrojové možnosti bojovat pomocí pravidelné armády, v uniformách a pod jasně strukturovaném velení.
14 Komentářů k SRÍ LANKA, TEROR, ISLÁM – a akce, která nedává smysl. Nebo naopak dává?

 1. Lukaš napsal:

  Ještě je brzy,označit kdo provedl atentáty.
  Musíme počkat možná 3-6 měsíců,viník bude označen a podle mne to nebyly muslimové.

  • Eschatolog napsal:

   shoda podmětu s přísudkem milé muslimské sluníčko

  • Paw napsal:

   Fake media vubec nezajima to velke mnozstvi obetipodleho utoku islamskych fanatiku a pres 500 ranenych , ale kvici denne o tom , jak se islamisti boji...Ze jim nekdo ublizi..

 2. Vladimíra napsal:

  Eschatokog:... Udelalo Vám dobře, že jste si polestil ego na měkkém/tvrdém i/y?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!