BABIŠ aneb ZE SVĚTA, I Z NAŠICH LUHŮ A HÁJŮ

190425-putin-kimKIM se sešel s PUTINEM

Debatovali víceméně o stejných tématech co před časem řešil Kim s Trumpem, ale v naprosto jiném duchu - přátelštějším. Vždy když dojde k setkání takto ostře sledovaných osob, tak je mnohem důležitější sledovat symboliku toho co a jak probíhalo, než to co ve skutečnosti zaznělo. Kim daroval Putinovi meč. Kdy vždy historicky odevzdal svůj meč jeden vojevůdce druhému? Když uznal svou porážku, bylo to znamení, že se podřizuje novému šéfovi a že jeho meč (obranyschopnost) je od nynějška mečem jeho (má nad ní kontrolu). A co dal na oplátku Putin Kimovi? Minci. A ta se vždy dává tehdy, když hodláte někomu za něco zaplatit. Jinými slovy - Putin tím ukázal, že je ochoten zaplatit - ponechat dotyčným suverenitu a samostatnost. Dal jsi mi svůj meč, já ho přijmu, ale zaplatím ti za něj, tak je to férové. Co vše bude důsledkem tohoto setkání se teprve uvidí.

Z Globálního pohledu se, dříve nebo později, obě Korey spojí v jeden celek a to pod taktovkou Číny tak, jak by si přály Globální elity (GE), tedy pokud to konceptuálně zdatný Gosudar nezmění. Spojíte-li masu totálně ideologicky marxismem indoktrinovaných otroků (s minimální životní spotřebou) s technologicky vyspělou masou podobně kolektivisticky zaměřených osob se spotřebou naopak obrovskou, tak tím časem získáte, "zlatý střed" (který středem vůbec není), který je dnes právě v té Číně, kde na několik miliónů lidí pracují desítky miliónů "plebsu".

 

BABIŠ

babiszdfMinulou středu odvysílala německá ZDF reportáž o Babišovi, kde z něj dělá lháře, podvodníka a člověka, který pomocí politické moci získává čím dál více peněz pro své firmy. Nemá smysl se nyní pídit po tom, jestli jsou ta obvinění pravdivá, protože víme, že na nich rozhodně "něco" bude, ale spíše to, proč s tím přišli Němci právě teď. ZDF je stejným nástrojem propagandy jako "naše" ČT, takže když v ní něco zazní, tak je to myšlenka německých "elit" ,přesněji loutek US státních elit a tak je nutné k tomu i přistoupit. Babiš to okomentoval tím, že ho Němci napadají proto, že je proti migraci a kritizuje "jejich" EU a tak ho chtějí poškodit. Zajímavá byla reakce "naší" opozice. Hned druhý den se Piráti nechali slyšet, že "Babišův střet zájmů již přesáhl hranice naší země" a spolu s ODS a KDU vyhlásili mimořádnou schůzi, kde chtěli probrat zprávu NKÚ, deficit státního rozpočtu a právě střet zájmu pana premiéra.

A kdy to celé Fiala oznámil? Hned druhý den v 10 hodin ráno (!!!) Den předtím odvysílá večer ZDF reportáž proti Babišovi a hned druhý den ráno se nechají lídři tří opo-stran slyšet, že se shodli na bodech jednání a tímto chtějí svolat mimořádnou schůzi???!!! V takovémto rekordním čase, i když se jinak neshodnou na tom, jakou barvu má jejich vlastní exkrement? A kde je odvěký nepřítel Babiše Kalousek? Ten nic? Tomu to nevadí? Proč se neangažuje TOP 09? Pojďme to rozebrat.

 

FIALA

Pan profesor je dlouholetý předseda moravského zemského výboru české sekce Panevropské unie (Paneuropa-Union Böhmen und Mähren). Ano, to je ta organizace, kterou kdysi založil jistý hrabě Kalergi. Co si tu osobu, která je vzorem "evropanství" pana Fialy ocitovat? A to třeba z jeho knihy Praktický idealismus?

„Člověk budoucnosti bude smíšené krve. Mnohost národů bude nahrazena budoucí euroasijsko-negroidní rasou, velmi podobnou starým Egypťanům."

"Demokracie vznikla z rozpaků, ne proto, že lidi šlechtu nechtěli, ale proto, že žádnou nenašli. Jakmile se konstituuje nová, skutečná šlechta, demokracie zmizí."

"Blízké křížení (die Inzucht) posiluje charakter a oslabuje ducha. Vzdálené křížení (die Kreuzung) oslabuje charakter, ale posiluje ducha."

"Rozhodující etapu dnes představuje ruský bolševismus, kde houf komunistických aristokratů ducha řídí zemi a vědomě rozbíjí plutokratický demokratismus."

"Boj mezi kapitalismem a komunismem o dědictví poražené aristokracie krve je válka vítězné šlechty mozku, boj mezi individualistickým a socialistickým, egoistickým a altruistickým, pohanským a křesťanským."

Tak toto jsou "střípky" myšlenek člověka, který má svou bustu v Bruselu, jako jeden ze zakladatelů myšlenek Evropské unie a v jehož organizaci se celé roky angažuje předseda ODS Petr Fiala, který samozřejmě v rámci unie musí poslouchat hierarchicky vyšší osobu, tedy předsedu Panevropské unie, jímž není nikdo "menší" než Bernd Posselt, tedy šéf Sudetoněmeckého Landsmančaftu, který chce již roky prolomit Benešovy dekrety (!!!) Má smysl tedy pátrat dál po tom, jak bylo možné tak rychle po odvysílání reportáže domluvit mimořádnou schůzi s lídry dalších dvou stran? O reportáži samozřejmě věděli dopředu a měli vše připravené. Když si vezmete, že je lhůta deseti dní na schválení mimořádné schůze, tak se dalo i velmi dobře vypočítat, že proběhne v momentě, kdy bude Babiš na schůzce premiérů V4 a prezident v Číně na jednání o Hedvábné stezce. Díky tomu mohou do éteru vypustit pouze svou verzi a nemusejí se bát, že bude rozmělněna Babišovou obhajobou. Informační pole se tak nezkreslené dostane mezi občany a odpověď, která dorazí později již nebude mít takovou sílu, protože bude zpožděná. Takto se na politické "úrovni" jedná zcela běžně.

Proč jdou proti Babišovi? Je před volbami a oni jsou stále ještě navázáni na řízení US státních elit, které jsou velmi dobře likvidováni po celém světě, včetně jejich vazalů. TOP 09 evidentně tento boj chápe velmi dobře, proto ten její útok na Trockij Jugend alias Piráty v Praze, z kterého bartošovci vychází jako naprosto nesvéprávná banda zamrzlých marxistů nové doby a přílišné neangažování se v této kauze, která je namířena na kádr GE, tedy Babiše.

Jsi voličem ODS a jsi stále přesvědčen, že volíš pravicově (což je pouze jedna ze dvou lží)? Pan Fiala je roky řízen ze zahraničí a vede si přitom velice dobře. Úkol zničit jednu z tradičních stran bere svědomitě a daří se mu to. Nevěříš, že s pravicí tento člověk nemá a neměl nikdy nic společného, že je to jen vlastizrádce (členství v protinárodní organizaci je toho naprostým důkazem o kterém nehodlám diskutovat)? Tak co si opět přečíst něco od Kalergiho, kterého si tento "člověk" zrádce nesmírně váží?

"Budoucí stát kultury bude státem spotřebitelů: jeho výroba bude řízena spotřebiteli, ne jako dnes, kdy spotřeba je řízena výrobci. ... Výroba nebude pro zisk, ale pro všeobecné blaho a kulturu. ... Budoucí mise parlamentu bude zastupovat a obhajovat společné zájmy spotřebitelů proti divergentním zájmům skupin výrobců, jejichž hlásnou troubou jsou nyní poslanci a strany."

"Z masy Evropanů se vymykají dvě rasy – židé a aristokracie krve.
V těchto dvou vynikajících rasách je jádro budoucí aristokracie, pokud se ani feudální aristokracie krve ani židovská aristokracie mozku nenechají korumpovat kapitálem. K tomu patří ještě malá bojovná skupina revoluční inteligence. Tady roste společenství mezi Leninem, mužem malé venkovské šlechty, a Trockým, židovským literátem jako symbol: zde se smiřují protiklady charakteru a ducha, junkera (venkovského šlechtice) a literáta, rustikálního a urbánního, pohanského a křesťanského k tvůrčí syntéze revoluční aristokracie."

Doufám, že se nenecháš zahanbit a ve volbách pana "vlastence" Fialu podpoříš, protože ODS volíš vždy a v jejich partaji si toho přece již tolik dokázal/a a máš tam tolik dobrých přátel, ne?

A co z toho bude dál? Jak asi tak mohou dopadnout loutky co nikdy nepracovaly pro náš národ a vyloženě jej nenávidí, co myslíte? No půjdou dříve nebo později zpátky do krabice....
8 Komentářů k BABIŠ aneb ZE SVĚTA, I Z NAŠICH LUHŮ A HÁJŮ

  • Rocco napsal:

   Pf, nový Rammstein. Rammstein jsou sprostí jak dlaždiči, ale to Youtube nevadí.

   Zato politická cenzura kvete, v srpnu 2018 Youtube smazal účet Alexe Jonese!

   "Facebook stáhl čtyři stránky Alexe Jonese, včetně dvou souvisejících s jeho nejznámějším serverem Infowars, za porušení zásad proti nenávisti a násilí. Rovněž Apple, Youtube a Spotify odstranily během několika posledních dní Jonesovy materiály.

   Facebook uvedl, že odstranil stránky Alexe Jonese „kvůli oslavě násilí, která porušuje naše (graphic violence) zásady, a kvůli užívání dehumanizujícího jazyka při popisu transgender lidí, muslimů a migrantů, což porušuje naše zásady spojené s hate speech.“

   To se objevuje i v prohlášení YouTube, na kterém je stále k dohledání Jonesovo video, kde se zabývá antisemitismem. „George Soros je nacistický kolaborant, který poslal na smrt tisíce Židů. A přitom má odvahu říkat, že já jsem nácek. To jen dokazuje, jak je levice zvrhlá a podplacená,“ tvrdí Jones."

   https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/alex-jones-konspiracni-teorie-facebook-youtube-apple-spotify_1808071310_haf

   Společnost Google Inc. koupila Youtube v roce 2006 za 1,65 miliardy dolarů.

   • .lak napsal:

    O nic víc než zprostředkují, ale tedy uznáváte že hard rock - tvrdý kámen jedou a tedy parketa děvčátek z heřmánkových předměstí to samozřejmě není. Ani to není jejich snem být šumaři. Ale zase mají recht že se kcířsky opřou co se s bontónem nenosí až to zabolí kdy zvládají po vůli a rozumu i cit i když to snílkům nedá čvachtat s rozkoší v korýtku. Jinak kritiky dnes v propagované korektnosti je tak málo že to formantům ani nemá proč myslet. A řeší neortodoxně jiný segment v slzavém údolí než než docela zdařile vy.
    https://www.youtube.com/watch?v=StZcUAPRRac

 1. BABIŠ SI VYBÍRÁ MEZI LOCKHEED A BELL napsal:

  Vlk dnes píše na KOSA NOSTRA zostra aneb NAŠE VĚC zostra:

  "Po Babišově návštěvě v USA (5.–9. března 2019), kdy se pohnula země, protože přece se s ním Trump společně vyfotil a asi 20 minut si potlachali v Oválné pracovně, udělil Babiš exkluzivitu dalšího vyjednávání Američanům.

  Zkrátka od Babišova návratu už Ministerstvo obrany jedná pouze se dvěma americkými výrobci Bell Helicopters a konsorciem kolem Lockhead Martin/Sikorsky.

  Četli jste tu tabulku alespoň trochu pozorně?

  Pak vám nemohlo ujít, že jde o, s odstupem, dvě naprosto nejdražší nabídky, v podstatě až skoro 3x dražší než je velký evropský dodavatel Airbus Helicopter nebo než Korean Aerospace. A nejméně 1,5 x dražší než další renomovaný evropský producent Augusta/Westland.

  Nechápu, že Američané, za těchto cenových podmínek, ne že dostali exklusivitu, ale že jako naprosto nejdražší, z tendru nebyli dávno vyloučeni.

  To se mi snad jenom zdá!!! Ti, co prý hospodaří se státními penězi jako s firemními, jsou zjevně mínění, že když už se jednou řeklo – na vrtulníčky AŽ 12,5 miliardy, tak se prostě MUSÍ UTRATIT 12,5 miliardy i kdyby peklo mělo zamrznout!!!! A nikoli třeba za polovinu pořídit skoro/totéž a za tu druhou ušetřenou nakoupit něco jiného, co armáda nebo stát také potřebuje. Možná ještě naléhavěji a nutněji než těch 12 helikoptér.Třeba by ty ruské ještě pár let mohly létat. Že nejsou kompatibilní s NATO? No v paktu jsme už 20 let a zatím jejich nekompatibilita nijak zásadně nevadila."

  Více na
  Když se stát řídí jako firma a ta firma pořizuje bojové vrtulníky
  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2019/04/27/kdyz-se-stat-ridi-jako-firma-a-ta-firma-porizuje-bojove-vrtulniky/

  • Paw napsal:

   Kdyz spadne civilni letadlo a dvakrat k tomu se spoustami obeti ,BOEING !! tak pri nejmensim mela,korporace vyhodit reditele a cele vedeni konglomeratu !!!/spolu s technickym vedenim/, kteri jsou primo zodpovedni za zriceni letadel a stovky mrtvych !!!
   A je zrejme ,ze neco podobneho by mohli opakovat zas a zas.
   Proto meli bejt zlocinci uz davno vykopnuty..
   Nic se nestalo , nikdo za nic nezodpovida v sebevrazednym USA kapitalismu.
   Kdyby aspon odstehovali celou tovarnu do Ciny , tak se nic takoveho nestane..!!!!

 2. Rocco napsal:

  Kalergiho plánovač Petr Fiala je předseda ODS!
  Haháááá!
  Já žasnu, prostě žasnu.

 3. Rocco napsal:

  Nepáchá Fiala náhodou trestnou činnost, realizovat Kalergiho vize, narušovat suverenitu státu pomocí migrantů a usilovat o genocidu Evropanů? Mi to připadá jako protistátní spiknutí!

  Také Schwarzenberg (TOP09) se chlubí, že osobně zná Coudenhove-Kalergi.

  Kalergiováci jsou všude. Hledejme další!

 4. .lak napsal:

  Vaniš skvrn a špíny se zbavíš oudal onehdá parťák a mám podezření že vymyslel název, poté pokračoval vidím zem rudou vyžranou a chudou. Babiš ... a radši nic, což asi také. :-) Nic jen mimoděk jednou povídal že když byl v učení tak ten kopec kde na kole chodím pěšky s vybitou baterkou pokaždé vylétl ve šlapkách protože u lesa tam stál vždy essesák se samopalem. A teď mi vytanulo že za hrošárnou a jinde na kozlovi java 50/21 taky v učení jsem viděl u lesa soldáta taky s automatem a jak bylo běžné že i zapekla svíčka a čistil jsem ji tak jsem si říkal: teď ne e.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!