ZEMAN – SVĚT – ČÍNA – HEDVÁBNÁ STEZKA

138018497_15564419553941nV Číně se odehrály dvě důležité akce - Hospodářské fórum a Summit o Nové hedvábné stezce (NHS). Na obou vystoupil prezident Zeman s krátkým projevem, kdy ten na fóru byl i docela vtipný a ten na summitu naopak pragmatický, byť se v obou zmiňoval o tomtéž. O čem? Že sankce ještě historicky ani jedné straně nepřinesly prospěch (USA vs Čína, USA vs EU, USA vs Írán, USA vs Venezuela, Svět vs Rusko, Brexit vs EU - už se v tom ani nedá orientovat). O tom, že všechny tyto sankce mají hlavně izolovat USA od svých bývalých vazalů (a tím snížit jejich možnost řízení) jsme si již psali mnohokrát, což samozřejmě kaleidoskopicky uvažující lidé nevidí.

O čem dále mluvil? O tom, že čínský systém "Jeden pás, jedna stezka" je výborný, ale když se mezi sebou budou všichni sankcionalizovat, tak je to k ničemu. Jinými slovy - Globalizace, tedy propojování všeho se vším, je fajn, ale musí v tom "jet" všichni, ti co jsou proti, musí z kola ven. Doslova vyzval k "boji" proti nim (nemá smysl polemizovat, že mluvil o US státních elitách a jejich užitečných idiotech všude po světě). Další co řekl byla kritika - ohledně NHS totiž existuje pouze výčet příležitostí, ale již ne rizik!! Když si vezmeme jeho vtipkování na fóru a kritiku neúplnosti koncepce NHS, tak z toho vychází jedna věc, kterou Zemanovi fanatičtí odpůrci nevidí a pro svou bezbřehou stupiditu ani vidět nemohou. Zeman se chová jako řídící kádr, který si může dovolit s ostatními hovořit "z patra" a upozorňovat na chyby, které nezazněly! Hovoří z pozice silného mandátu, který mu nedala prťavá republika plná slouhů US státních elit/neokonů, ale z pozice kterou mu dalo Globální řízení, tedy Globální elity (GE) do jehož kádru patří. Proto také podpořil firmu Huawei, i když proti ní útočila nejvíce osoba ze stejné stáje jako je on, tedy Trump. Jsou tedy v rozporu? Nikoliv. Vše co udělal Trump naopak Čínu brutálně vyšvihlo nahoru (o firmě Huawei ani nemluvě). Dále Zeman hovořil o strategii win-win, kdy obě strany po vzájemném jednání vítězí. A to je základní koncepce koho? Správně, Putina, ten nikdy nejedná na sílu, pokud to není již nezbytné, ale vždy se snaží o to, aby obě strany mohly odejít s čistým štítem na úrovni partnerství a nikoliv ve vztahu - páníček vs vazal a slouha.

Psali jsme si mnohokrát, že má být Západní Evropa islamizována a má zcela ztratit svou suverenitu. Akce Nordstream2, kterou nabídl Putin (a která se realizuje) má za cíl právě tuto suverenitu Západní Evropy naopak uchovat, protože energie je dnes vším. Počítejte se mnou - na Venezuelu a Írán jsou uvaleny sankce, kvůli zvýšení cen pohonných hmot se již měsíce demonstruje ve Francii a RF evidentně čelí sabotáži (skvěle načasované, když je Putin zrovna v Číně), kdy začne dodávat znečištěnou ropu do Východní Evropy. Pamatujete jak jsem psal, že čelíme uměle vytvořené energetické krizi? Které země zcela nesmyslně zavírají své atomové elektrárny? Co z toho bude se dá jen těžko odhadnout, ale stále platí jedna pravda: Pokud chceš vybudovat něco nového (nebo změnit střediska koncentrace řízení z USA na Čínu), tak se VŽDY musí nejdříve zcela zhroutit to staré, původní. Není k tomu uměle vytvořená energetická krize a následný chaos tím nejlepším nástrojem?

Vzpomínáte jak jsem psal o tom Kissingerově prohlášení, že je nutné Rusko přizvat k jednacímu stolu? Pamatujete, jak jsem psal, že budeme svědky mnoha menších i větších vítězství RF, které ji mají zvýšit rating a že díky tomu si budou moci Rusové dovolit věci, které do této chvíle nemohli?

USA, Čína a RF se domluvili (ano, spolu dohromady) o postupném odsunu vojsk NATO z Afghánistánu (!!!) Již to by mohlo lidi, kteří nemají hlavu pouze na to, aby jim nepršelo do krku, trknout, že se něco děje, když o NATO s USA jednají Čína s Ruskem. Následně se USA, přesněji Trump, nechal slyšet, že by chtěl jednat s (kým jiným) než s Ruskem a Čínou o jaderných zbraních. Rusko již s jednáním souhlasí, Čína zatím mlčí.

Poté co volby vyhrál na Ukrajině židovský herec/komik, loutka jiného žida, oligarchy, tak se Putin nechal slyšet, že jim v určitém termínu vypnou dodávky ropy (krátce na to došlo k té sabotáži - víte doufám, že náhody neexistují, ne?), evidentně aby jej dostal k jednacímu stolu. A co ještě udělal? Nejdříve nabídl občanství lidem Doněcka a Luhanska a posléze se nechal slyšet, že ho poskytne i komukoliv dalšímu z Ukrajiny a to v době, kdy odcházející fašista/banderovec Porošenko nechal schválit zákon o jednojazyčné Ukrajině. Geniální Putinův tah jak na Ukrajině měnit sociální statistiku chování naštvaného obyvatelstva.

A že toto všechno bylo odstartováno nějakým Kissingerovým prohlášením, kterému většina "analytiků" nevěnovala pozornost? To si tedy pište, že ano. Je to nejvyšší kádr GE...o kterém mimochodem hovoří Zeman jako o svém dobrém příteli. Stačí?

Dějí se neuvěřitelné celosvětové a celospolečenské změny, pokud je necháme plynout, tak budeme patřit pod Čínu a garantuji vám, že to bude velmi sofistikované peklo. Existují dvě koncepce Globalizace, která je zcela nevyhnutelná. První je diktatura GE a to buď pod čínským marxismem a nebo pod islámskou šaríou. Druhá je založena na strategii win-win a její představitelem je jistý Putin z RF.

Bereš to co jsem napsal jako pro-ruskou propagandu? Klidně to tak ber, doufám že už jsi si obstaral výtisk Mao Ce-tungových pamětí, rudou knížku a nebo pro jistotu i modlitební kobereček a výtisk Koránu v originále. Jiná alternativa totiž neexistuje. Vlastně ano. Ještě ta liberální, havlovská, dnes propagována politickými mrtvolami typu Clintonová, Albrightová, knížepán, Čaputová, Petříček, Fiala, potácející se Macron atd., která by měla jiný konec. Máš už připravené jodové tabletky proti ozáření a buduješ si atomový kryt? Ne? Tak se rozhodni co vlastně chceš, času už totiž moc nemáme, ale pokud budeš stále strašit Ruskem a šířit neokonskou, sluníčkářskou propagandu, tak děláš vše proto, aby tvoji blízcí zažili peklo bez konce. A protože jsi propagandou zblblý mamlas, navíc zcela hrdý na svou liberální stupiditu, tak si pod ten nůž nakráčíš sám a ostatní bohužel s tebou.

Tak co? Co hodláš podporovat? Globalizaci zaměřenou na spolupráci, při zachování národních států (Putin) a nebo jediný moloch ovládaný marxismem a šaríou (GE)? Nebo raději tu válku?

Studuj Koncepci společné bezpečnosti (KSB) a Dostatečně všeobecnou teorii řízení (DVTŘ), zvyšuj míru svého chápání globálních procesů a žij podle svědomí, jen tak posuneme svět do méně krizových dob.
3 Komentářů k ZEMAN – SVĚT – ČÍNA – HEDVÁBNÁ STEZKA

  1. Jan Čáka napsal:

    Ačkoliv je článek trochu přitažený za vlasy,tak stojí za přemýšlení.Budoucnost je vždycky nejsitá.Jak říká Petr Hájek žádný plán nikdy nevýjde.To znamená všechno je jinak nakonec.
    No Čína díky Bohu už s tím hrozným učením Marxe společného mnoho nemá.Kdyby jeli podle puvodních komunistických tezí tak by se nestali tak mocnou ekonomikou....

    • proud napsal:

      Tvrdis? Toz povez kdy byla nase ekonomika nejsilnejsi?...........A nestyd se napsat ze za komancu,tady muzes,tady se nelze a za komance ti nikdo hlavu trhat nebude,nejsi tu v prazsky kriminalni kavarne povalecu a sionistu typu Havel a podobnejch kriminalnich zivlu a hnusu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!