P.C.Roberts: Veto

thevetoTak toto je skutečná žurnalistika, s jakou se už dnes v médiích západního světa nesetkáte. Film Veto vám dá totiž nahlédnout, jak CNN, Kanál 4 a dokonce i Al Džazíra vyráběly a do oběhu pouštěly vymyšlené zprávy, zobrazující syrskou vládu jako tu, která zabíjí své vlastní děti, které se ovšem ve skutečnosti staly oběťmi západem financovaného terorizmu namířeného k likvidaci Sýrie.

Viz:

https://21stcenturywire.com/2019/03/30/the-veto-film-exposing-cnn-al-jazeera-channel-4-and-the-western-media-propaganda-war-against-syria/

Když na vlastní oči sledujete, jak byla propaganda s využitím západních presstitutek inscenována, dá vám to představu o tom, jak nesmírné je panství čirého Ďábla a jak dalece už toto panství přesáhlo hranice oficiální působnosti západních vlád. Ďábel se tak stal zaměstnavatelem západních propagandistů, kteří se ještě stále vydávají za žurnalisty.

A jestliže v sobě máte aspoň gram slušnosti, nikdy si už svůj televizor nevyladíte na sledovámí CNN, MSNBC, BBC či jakéhokoli podobného výrobku západní továrny na lži, a nikdy si už nekoupíte jediný výtisk novin jako jsou New York Times, Washington Post či Guardian.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2019/04/25/78848/
7 Komentářů k P.C.Roberts: Veto

 1. niSas napsal:

  Obecně vzato, po všech důkazech nadřazování nad schopností vytvářet soběstačnost synům a dcerám od naší mámy souhlasím s názorem, že motivací šmejdů není přikrádání, milionů, miliard biliard, triliard, ale jejich motivací je abysme neměli nic..

  • proud napsal:

   Konecne od tebe ctu neco malo rozumnyho,aspon ono sluvko "sobestacnost",jeste pred nim melo stat taky "vlastni"(ve smyslu:narodni),ale budiz,i tak je to pokrok :-)

   • proutek napsal:

    zkurwe....proutek

    • proud napsal:

     To zni spis dost ozrale..........prinejlepsim..........

    • Josef Švejk napsal:

     Skvělý začátek. Buďte vytrvalý jak Yun Sun. I opice, dáme-li ji dostatek času a psací stroj (ideálně Remington), jednou napíše i moudré sonety jako William Shakespeare. Než dosáhnete tohoto cíle, přikloníme se k tvrzeni:
     Lidé se rodí jako kreativní géniové. Pak náhle zblbnou, jakmile nastoupí do školského systému, zjistila NASA. Takže, jestliže jste navštěvoval nějakou školu, nezbývá než konstatovat, že jste blbec.

   • niSas napsal:

    Za ušetřených tisíc korun se dalo v osmdesátých letech přežít celý měsíc. Dnes by s tou stejnou tisícikorunou, podloženou eště státními aktivami banky československé šlo zaplatit velice lehce pár návštěv v hospodě, říkají tomu ekonomika. Očividnější je to v ceně bytů. Za cenu bytu v osmdesátých letech, někeří blboni lehce touto investicí zaplatí pár nájmů, něgdo jeden,. Ožebračování probíhá na noha frontách, říkají tomu ekonomika potažmo demosgracie. Čili znehodnocování užitku a plynulé zdražování základních životních potřeb, o kerých předci mysleli, že jednou, gdyž by se sečetla všechna snaha všech předků dohromady musí být zdarma, že by to snad ani nebylo jinak možný. Na tento rozvoj máme být hrdi a děkovat nejchytřejším, nejzdatnějším v písmu, slovního přednesu, věčným studentům odborných odbornosti a speciálním výběrově voleným zastupitelům, keří celé věky "pracují" na tom abysme neměli furt nic a voni to dokázali. Dokázali, že to dokážou. Dokázali, že to gdykoli dokážou znovu a tomu se říká demogracie. Mnoho kokotů dennodenně sní o demogracii, kerou budou volit přímo až do úplného vyčerpání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!