Pozvánka k uctění památky padlých vojáků při osvobození Československa, Prahy v roce 1945

Tlak na to, abychom to vzdali, stali se lhostení nejen k historickým událostem, je ohromný.  Navíc jsme z toho dlouhodobého boje proti šíření nenávisti a násilí unaveni. Nevzdávejme to. Nejlépe to vystihují slova Lenky Procházkové přednesená na Václavském náměstí 2.5.2019. k připomenutí  masakru, Oděsa - 2014. Přijďte projevit svoje odhodlání, že je nutné něco udělat pro budoucí - rozumnou generaci.

za Iniciativu Ne základnám
Eva Novotná, mluvčí

nezapominame
9 Komentářů k Pozvánka k uctění památky padlých vojáků při osvobození Československa, Prahy v roce 1945

 1. Michal napsal:

  Co jsou to za sracky. Osvobozeni sovietskou armadou ?? Je ejste mnoho pytmocu v cechach a autor tohoto clanku je idiot a vshichni ti co na nejakou slavnost 40 leteho otroctvi zidoskobolsevicky komunizmem. Hitler a Nemci zachranili europu on zidovkobolseviky stalinistu, kteri mneli na plane vtrhnout do Europy kocem Augusta 1941 !!!

  https://www.youtube.com/watch?v=IqtQ_WDhRDA&t=12s

 2. generál Lopata napsal:

  Tak ve 3 hodiny odpoledne v pracovní den tam bude jistě narváno.
  Ještě tak kdyby to bylo v pátek, to už pražáci mají většinou padla, ale zase spousta z nich už je v tu chvíli na chalupě, hlavně těch, co dělají na úřadech, ale ti jsou stejně poplatní současnému režimu.

  Takže se tam sejde zase 30-40 lidí, kteří dokážou vnímat, že stojíme na prahu něčeho, co se možná zvrtne v opakování té minulosti, jejíž konec si budeme tímto setkáním připomínat, Michal bude mít zase nějaký šťavnatý transparent, Lenka přečte monotónním zastřeným hlasem prozaickou stať vhodnou tak maximálně do nějaké literární soutěže, tentokrát nevystoupí ani hlavní komunistický srdcař Josef Skála, protože jak včera večer řekl panu Kapalovi na Svobodném Rádiu, bude se účastnit oslav konce 2. světové války v Moskvě, Hassan bude mít hlavní poslání fotit ksichty zúčastněných (asi jako fotodokumentaci pro případné blízkobudoucí procesy s těmi, kteří si dovolili mít svůj vlastní názor a používat vlastní hlavu), no a pak se prostě zase rozejdeme a ani pes po nás, ani po onom setkání už neštěkne, změní se jím prostě velké h.... kulové.

  Bodejť, chtít měnit, nebo aspoň uctít, dějiny ve 3 odpoledne v pracovní den ve feťácké uličce hrůzy, které se přezdívá mezi omladinou Sherwood, to je hodně naivní i na takové "kádry", kterými bezpochyby pořadatelé těchto akcí jsou.

 3. proud napsal:

  Mozna by nekterejm neuskodilo se dovzdelat: https://www.youtube.com/watch?v=N7SkwzDBkAU

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!