Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 8.5.2019

pistolet_51; Včera večer v 21:20 byl v hotelovém pokoji nedaleko Oděsy postřelen poslanec Alexandr Urbanskij.

2; Budeme se mstít. Na Ukrajině informovali, proč není nutno obyvatelům Donbasu odebírat ukrajinské občanství. V takovém případě by totiž nebylo možné je soudit za vlastizradu.

3; Oděský novinář Jurij Tkačov píše o tom, jak reagovat na chování těch, kteří odmítají pojem Velké vlastenecké války a prosazují neutrální termín Druhá světová válka. První a Druhá světová války byly „pouze“ vzájemnými vojenskými konflikty mezi imperialistickými mocnostmi. Velká vlastenecká válka, byť byla součástí Druhé světové války, však byla bojem o holé přežití mnoha národů Sovětského svazu. V případě vítězství Třetí říše by většina těchto národů byla fyzicky zlikvidována a zbytky by se staly zcela bezprávnými otroky.

4; Ruské vojáky na Spojenými státy okupovaném břehu Eufratu radostně vítali beduíni.

5; Historická skleróza. Ve Francii jsou lidé přesvědčeni, že Hitlera přemohly USA. Je děsivé si představit, jak je to v dalších evropských zemích, kde je americká propaganda stejně silná nebo ještě silnější.

6; Uražený Porošenko nalíčil na Zelenského pasti. Události na Ukrajině čím dál víc připomínají šaškárnu.

7; Vydávání ruských pasů v Donbasu. Obyvatelé Doněcka vyprávějí o obtížích a obrovských frontách. Ukrajinská propaganda tvrdí, že o ruské pasy není mezi obyvatelstvem zájem.

8; Syrské tanky proti ruským. Kdo zvítězí? V Sýrii proběhla soutěž tankových posádek.

9; Boj proti „Nesmrtelnému pluku“ v Bělorusku. Aktivisté se obrátily na úřady. V Minsku, který nese hrdý titul Město-hrdina, byla povolena akce Nesmrtelný pluk, ale byl omezen rozsah průvodu.

10; Společnost Uralvagonzavod předvedl záběry z nočního nácviku Přehlídky Vítězství v Moskvě.

11; Operace „Odplata“. Tygři za podpory ruského letectva drtí ozbrojence v Idlíbu.

12; Svržení Lukašenka. Kdo se snaží podkopnout prezidentskou židli pod běloruským prezidentem? V médiích se v poslední době stále častěji objevují články na téma převratu v Bělorusku.

13; Porošenko odešel. Co dál? Známý ukrajinský psychiatr Semjon Gluzman píše o tom, co čeká zemi po odchodu „čokoládového Führera“.

14; Smutná podívaná. Na Krymu zhodnotili stav stíhaček MiG-29, které tu zůstaly po Ukrajině. Kolem desítky stíhaček MiG-29 ukrajinského letectva, které zůstaly na Krymu v roce 2014, jsou nenávratně ztraceny pro další použití. Jejich renovace by byla příliš drahá a nerentabilní.

15; Avakov je stabilizující faktor, tvrdí Kolomojskij o současném ministru vnitra. Říká, že je potřeba jej ponechat ve funkci kvůli kontinuitě. Podnikatel považuje Avakova za nejúspěšnějšího a nejméně skandálního ministra za posledních pět let.

16; U Zelenského se objevil kanál spojení s Trumpem. Nyní je možno sledovat nejen imaginární „Zelenského tým“, ale i osobně nově zvoleného prezidenta.

17; Na internetu se objevila podivná Jaceňukova cvičení na gymnastickém míči. Komentátoři už houfně žertují o posilování Jaceňukových hýžďových svalů.

18; Na Ukrajině navrhli, aby byly tajně instalovány jaderné miny na hranici s Ruskem. Návrh nepřišel z psychiatrické léčebny, ale z Institutu pro evropskou spolupráci.

19; Sedm ruských turistů přišlo o život při sesuvu laviny v Altaji.

20; Štáb „Spojených okupačních sil“ informuje o ztrátách ukrajinské armády v Donbasu. V Doněcké republice prohlásili, že jsou připraveni „přivítat“ ukrajinský námořní specnaz vyslaný velením na jistou smrt.

21; Sýrie: Ozbrojenci zahájili hon na vojáky USA.

22; Ruské ministerstvo pro hospodářský rozvoj: Růst HDP Ruské federace se v prvním čtvrtletí prudce zpomalil .Příčinou může být růst daňové zátěže v důsledku zvýšení HDP.

23; Vztahy USA a Německa jsou rozbity na padrť, píše německý tisk. V řadě případů už USA nejsou spojenci, ale nepřátelé, proti kterým je třeba formovat aliance, píše pro Süddeutsche Zeitung Daniel Bressler.

24; USA budou pokračovat v narušování spojení mezi Kubou a Venezuelou, říká Trumpův poradce. Předtím státní tajemník Pompeo s lítostí poznamenal, že Kubánci pronikli hluboko do Venezuely.

25; Podivná volba: Ukrajina se stala členem dvou komisí OSN – populační a protidrogové. Bojovat proti drogám se Ukrajině teď nebude chtít, protože počátkem letošního roku v zemi začali vážně hovořit o legalizaci marihuany.

26; Írán odmítl řadu závazků kolem jaderné dohody. Situace na Blízkém Východě se vyostřuje.

27; Ukrajinští pohraničníci se lekli „Nočních vlků“. Ukrajinská pohraniční služba slibuje, že nebude pouštět do země motorkáře, kteří mohou chystat „provokační akce“.

28; Byl zveřejněn příběh ženy se čtyřmi dětmi, která utíkala z Islámského státu. Jejího muže popravili za pokus opustit „svatou vlast“.

29; Těžce zkoušená Jelenovka je stále ostřelována ukrajinskou armádou. Ukrajinská armáda pálila po obci z těžkých střelných zbraní a z granátometů AGS-17.

30; Ruské pekárny zveřejnily příčiny růstu ceny chleba. Dodatečně se na cenách odrazilo zvýšení DPH.

31; V Zelenského štábu odpověděli na přání Naděždy Savčenkové zaujmout funkci ministryně. Dmitrij Razumkov prohlásil, že „prezident tuto kandidaturu posoudí a přijme vyvážené rozhodnutí“.

32; V Donbasu byl zlikvidován ozbrojenec z „Ajdaru“. Informovali o tom na sociálních sítích na stránkách ozbrojených formací.

33; Agresora nelze upokojit. Turčinov „blahopřál“ Ukrajincům k 8. květnu. „Krvavý pastor“ nepřetržitě vyzývá k velké válce. Agresivní Rusko je podle jeho názoru možné zastavit pouze silou zbraní a neodvratného trestu v mezinárodním měřítku.

34; Zemřel národní umělec Ruska, skladatel Jevgenij Krylatov. Bylo mu 85 let.

35; Poruchy v Rostově, zápach spáleniny v Moskvě. Nové incidenty s SSJ-100. Krátce po poledni na otázku možnosti pozastavení letů SSJ-100 odpověděl tiskový mluvčí prezidenta Ruska Dmtirij Peskov. Tato možnost není na pořadu dne. Rozhodnout o tom mohou pouze kompetentní letecké orgány.

36; Spojené státy znovu vyzývají k sankcím proti Rusku. Americký senátor Bob Menendez znovu vyzval Kongres USA, aby projednal návrh zákona o sankcích proti Rusku.

37; Ukrajina prohlásila pasy Ruské federace za nezákonné. Je to naše jasná odpověď na agresivní hybridní akce ve smyslu vydávání falešných pasů občanům Ukrajiny, prohlásil premiér Grojsman.

38; Putin blahopřál ke Dni vítězství všechny Ukrajince kromě Porošenka a Zelenského. Blahopřání na stránkách Kremlu byla adresována lidu i politickým lídrům Ázerbajdžánu, Arménie, Běloruska, Kazachstánu, Kirgizii, Moldávie, Tádžikistánu, Turkménie, Uzbekistánu, Abcházie a Jižní Osetie, ale jen lidu Gruzie a Ukrajiny.

39; Putin vyměnil hlavního velitele ruského vojenského námořnictva a velitele flotil. Rozhodnutí prezidenta oznámil dnes ministr obrany Sergej Šojgu.

40; Armáda Doněcké republiky potrestala ukrajinskou armádu za ostřelování okrajů Gorlovky. Varujeme ukrajinské zločince, že na každý výpad bude následovat adekvátní reakce z naší strany.

41; Vakarčuk jde do parlamentních voleb. Politický úspěch komika nenechal lhostejným frontmana skupiny Okean Elzy.

42; Propagandistické fiasko. Krotká běluha severní, která připlula koncem dubna z Ruska k norským břehům, byla okamžitě prohlášena za ruského špióna – kytovce speciálně vycvičeného pro špionáž. Nyní se ukázalo, že jde o zvíře, které v Rusku sloužilo pro „delfinoterapii“ – léčení dětí pomocí styku se zvířaty.

43; V ukrajinské vládě oznámili, jakým způsobem budou zjišťovat obyvatele Donbasu s „nezákonnými“ ruskými pasy. Rozlišovat je budou podle názvu a sídla orgánu, který je vydává, což je nyní Pokrovskoje a Novošachtinsk v Rostovské oblasti. Ukrajinská moc v rozporu se skutečností tvrdí, že zájem o pasy není vysoký. Kromě toho výhrůžně oznámila, zná i jména úředníků, kteří pasy vydávají a proti kterým budou zavedeny osobní sankce v součinnosti s mezinárodními partnery.

44; Usmíření: Zelenskij se nechal vyfotografovat se sovětským veteránem a bývalou telegrafistkou UPA, kteří si v jeho přítomnosti vzájemně podávali ruce.

45; Rusko vypovídá švédské diplomaty. Moskva přistoupila k tomuto kroku jako k odpovědi na odmítnutí vydat diplomatická víza několika pracovníkům ruského velvyslanectví.

46; V Donbasu byl zlikvidován velitel výsadkového útočného oddílu ukrajinské armády. Po zneškodněném okupantovi původem z Chmelnické oblasti zůstala žena a dcera.

47; Bývalý konzul Ukrajiny prohrál soud o antisemitismu. Vasilij Marušiněc, který byl usvědčen z antisemitských příspěvků na sociálních sítích, se soudní cestou pokoušel dosáhnout návratu do své funkce.

48; USA zvažují silovou variantu odpovědi na „hrozby“ ze strany Íránu. Informoval o tom zvláštní představitel USA pro Írán Brian Hook.

49; Laciná polovičatá opatření. Na internetu se vysmáli rozhodnutí Kyjeva neuznávat ruské pasy obyvatel Donbasu. Podle názoru komentátorů se v Kyjevě jen ztrapňují. Pokud by neuznávali ruské pasy, museli by stejně postupovat i u maďarských, rumunských a polských. Jedinou správnou odpovědí na takový krok by bylo přestat uznávat Ukrajinu jako stát. Pokud bude odpovědí Ukrajiny na vydávání ruských pasů Ukrajincům vydávání ukrajinských pasů Rusům, výsledkem bude společné rusko-ukrajinské občanství obyvatel obou zemí. Nic jiného si Rusko nepřeje.

50; Ozbrojenci ostřelovali ruskou základnu v Sýrii, Ruské letectvo a dělostřelectvo útočníky zlikvidovaly. Očití svědkové potvrdili, že ruské prostředky protivzdušné ochrany na tento útok operativně zareagovaly.

51; Ruská centrální banka navýší nákupy cizích měn v době svátků o 40%.

52; Nizozemsko se snaží utajit informace o kolem katastrofy Boeingu MH17, říká ruské ministerstvo zahraničí. Tvrdohlavé odmítání Nizozemců zveřejnit služební komunikaci ukazuje na snahu království utajit důležité důkazy.

53; Mimořádné prohlášení Armády Doněcké republiky. Daniil Bezsonov informuje o ostřelování hraničního přechodu v okolí Gorlovky. Ostřelovači pálí i na Doněck.

54; Krvavý 9 květen v Mariupolu. Jak ukrajinská moc zorganizovala jatka ve městě. Vasilij Prozorov, důstojník SBU, který několik let pracoval pro ruské tajné služby, poskytl veřejnosti svůj nový materiál o zločinech kyjevského režimu během Ruského jara 2014.

55; Velká Británie zesiluje obranu v kosmu za účelem ochrany družic před Ruskem. V Londýně se bojí, že Moskva může začít sestřelovat vojenské družice jiných zemí.

56; Neexistují politici bez patronů. Volker reagoval na fámy o spojení Zelenského s Kolomojským. Přitom Volker poznamenal, že hlavní roli v takovém tandemu má beztak politik a ne jeho patron.

57; Signál pro Rusko: Pentagon zahajuje rozmisťování jaderných zbraní malé síly. Vývoj a rozmisťování jaderných náloží malé síly je zakotvena v jaderné doktríně USA, která byla přijata už za prezidenta Trumpa.

58; Sud odsoudil obyvatele Kaliningradské oblasti, který inscenoval dopravní nehody jako chodec, vydával se za šéfa Vyšetřovacího výboru a inkasoval peníze.

59; Nový velitel Okupační operace v Donbasu Alexandr Syrskij dnes položil květiny k památníku padlých účastníků ATO místo k památníku padlých ve Velké vlastenecké válce. Byl to záměr, nebo si prostě jen spletl dva vojenské konflikty?

60; V Rusku začal fungovat IT servis umožňující dohledat předka, který se účastnil Velké vlastenecké války.

61; V Čečně se objevily ženské taxíky. Po Grozném začalo jezdit pět aut bílé barvy s růžovým logem s nápisem Mechkari, což označuje dívku či ženu.

62; Pětina mléčné produkce v Rusku se ukázala jako falsifikáty neodpovídající normám.

63; Ve Francii propustili všechny rukojmí zajaté „Ozbrojenou rukou žlutých vest“. Únoscem byl sedmnáctiletý mladík.

64; V USA došlo ke střelbě. Jsou hlášeni zranění. Minimálně sedm osob bylo zraněno v důsledku střelby ve škole v obci Highlands Ranch 40 km od Denveru.

65; Guaidó se zasnil o vyslání amerických vojsk do Venezuely. Prohlásil, že je ochoten podpořit vyslání amerických vojáků do země.

66; Ve Francii zapsali do školy patnáct beranů, aby odvrátili škrty. Rodiče žáků školy na východě Francie tak protestovali proti redukci tříd.

67; Nešpehovali, jen prováděli sledování. Ředitel FBI opravil generálního prokurátora USA. Christopher Ray prohlásil, že „ˇšpehovat“ není vhodný termín, když jde o soudem posvěcené sledování, které provádí jeho úřad.

68; Rozkolník Filaret vyznamenal příslušníky nacistické organizace S14 medailemi. Mezi vyznamenanými byl i šéf radikálů Jevgenij Karas.

69; Ukrajinský oligarcha Kolomojskij prohlásil, že na zvoleného prezidenta Ukrajiny Vladimira Zelenského neexistuje kompromitující materiál.

70; V Syrském Aleppu probíhá akce „Svatojiřská stužka“. Stužky přivezli do Aleppa spolu s humanitárním konvojem.

71; Ukrajinský oligarcha Achmetov se dostal mezi sto lidí, kteří zabíjejí planetu množstvím skleníkových plynů vypouštěných do atmosféry.

72; Haftárova armáda sestřelila jedinou stíhačku Sassault Mirage-F1 patřící ozbrojeným silám prozápadní vlády. Stíhačku pilotoval portugalský žoldák Jimmy Reese.

73; Ruský herec Merzlikin, který má zákaz vstupu na Ukrajinu, přešel hranice z Moldávie na Ukrajinu přes řepkové pole. Hrozí mu vězení za nezákonné překročení hranice, oznámila šéfka moldavské pohraniční služby Raisa Novicki.

74; Porošenko uvedl v platnost rozhodnutí Rady pro bezpečnost a obranu Ukrajiny na posílení obranyschopnosti. Podle výnosu se má vytvořit meziresortní pracovní skupina pro přípravu návrhů na posílení obranyschopnosti země.

75; Kolomojskij informoval o návratu na Ukrajinu a o pomstě Porošenkovi a Gontarevové. Už jen čeká na to, až se nový prezident ujme svých pravomocí.

76; Bývalý velitel Nacionální gardy vysvětlil, proč ho Porošenko propustil. Prý to bylo na jeho vlastní žádost z rodinných důvodů.

77; Německý poslanec za AfD označil Američany za okupanty. Německo prý nemá kontrolu nad tím, co se děje a skladuje na amerických základnách.

78; Kolomojskij promluvil o možném restartu Ukrajina jako v roce 1917. Součástí procesu by mohlo být všeobecné znárodnění.

79; Čína a Francie vyzvaly, aby byla zachována jaderná dohoda s Íránem.

80; Architekt navrhl projekt radikální rekonstrukce Notre Damu. Poté, co francouzská vláda vyhlásila plány na mezinárodní soutěž na obnovu Notre Damu, projektové kanceláře a designová studia po celém světě začínají předkládat své návrhy.

81; V Radě federace onačili nápad ukrajinského experta o jaderných minách za podivný. Ukrajina není jaderným státem a návrh rozmístit na hranici s Ruskem jaderné miny je zcela mimo realitu.

82; Prezident Meziparlamentního sdružení Pravoslaví Sergej Gavrilov komentoval rozhodnutí bulharské církve odmítnout společnou bohoslužbu s římským papežem Františkem. Musíme se vzájemně podporovat ve věci udržení mezipravoslavného míru.

83; Lavrov označil chování USA za nezodpovědné. Ministr zahraničí Sergej Lavrov prohlásil, že situace kolem Společného komplexního akčního plánu pro íránský program vznikla kvůli nezodpovědnému počínání USA.

84; Byl představen projekt americké fregaty budoucnosti. Loděnic Bath Iron Works, která je součástí General Dynamics Corporation, představila svůj návrh na řízené raketové fregaty v rámci programu amerického námořnictva.

85; Kolomojskij: Západ Ukrajině nepomůže. Zjednodušené získávání ruského občanství je prostě faktem a kritická prohlášení Kyjeva ne tom nic nezmění.

86; V Novosibirsku byl instalován třímetrový Stalinův pomník. Slavnostní odhalení se bude konat 9. května.

87; Byl jmenován nový hlavní velitel ruské vojenské námořní flotily Nikolaj Jevmenov, dosavadní velitel Severní flotily.

88; V Rusku bylo za tři měsíce roku 2019 zaregistrováno devět teroristických činů.

89; Rakouský prezident se setká v Soči s ruským prezidentem 15. května v rámci oficiální návštěvy.

90; Organizátora vraždy novinářky listu Novaja gazeta nebyl podmínečně propuštěn z vězení. Bývalý policista byl odsouzen na jedenáct let za podíl na vraždě Anny Politkovské.

91; Angličané se méně věnují sexu. Obviňují z toho sociální sítě, nedostatek času a ekonomický propad.

92; Srbové velkoryse oslaví Den Vítězství nad fašismem. Nepůjde jen o kladení květin, ale také o promítání válečných filmů, tématické výstavy, dobrovolnické akce, vědecko-osvětové akce.

93; Savčenková, která je obviněna z přípravy teroristického činu, doufá, že ji soud zbaví obvinění.

94; Výhrůžky Ukrajinské moci, že nebude uznávat ruské pasy, jsou plané. Lidé budou cestovat nadále na ukrajinské pasy.

95; Ruští vojáci sestřelili všechny rakety vystřelené ozbrojenci na základnu Hmeimim.

96; National Interest USA by potřebovaly 100 tisíc vojáků, aby mohl vtrhnout do Venezuely. Invaze do Venezuely je velmi špatný nápad. Na tom experti trvají.

97; Doktorka Smrti (ukrajinská ministryně zdravotnictví Uljana Suprun) doporučila Ukrajincům, aby se živili kopřivami.

98; Ukrajinský ekonom Ochrimenko: Je třeba být chytřejší a mazanější než Putin a zrušit všechny sankce. Všechny protiruské sankce dopadají negativně na Ukrajinu a zemi vůbec ničím nepomáhají.

99; Tři neznámé osoby zapálily květiny přinesené k Domu odborů na uctění památky obětí masového upálení v květný 2014.

100; Savčenková prohlásila, že ji pronásledují agenti SBU.

101; Kličko mladší se chystá do politiky. Své definitivní rozhodnutí Vladimir Kličko zveřejní v červnu.

102; Avakov ujistil Státní department, že ukrajinské ministerstvo vnitra je připraveno uspořádat parlamentní volby. Zástupce asistenta státního tajemníka USA pro otázky Evropy a Eurasie George Kent zvláště vyzdvihl apolitičnost ukrajinského ministerstva vnitra během voleb.

103; Ruské ministerstvo zahraničí poslalo nótu Velké Británii kvůli slovům o televizní stanici RT. Britský ministr zahraničí Jeremy Hunt v projevu u příležitosti Světového dne svobody tisku označil RT a další ruská média za „nástroje dezinformací Kremlu“.

104; USA od 10. května jednostranně zvyšují cla na čínské zboží na 25%.

105; Španělský umělec představil obraz o ruských vojácích v Sýrii. Plátno je vystaveno v Sále Vítězství Ústředního muzea Ozbrojených sil.

106; Medveděv potvrdil plán na dosažení národních cílů rozvoje na období do roku 2024.

107; Kurt Volker: Žít v chudobě v Rusku není to, o čem by obyvatelé Donbasu snili.

108; Marija Zacharova se vysmála ukrajinskému banderovskému režimu, který už vlastně ani neví, co oslavuje. Velkou vlasteneckou válku odmítá, ale Druhá světová válka oficiálně skončila až 2. září 1945. Všechno si lidé dokáží najít na internetu. I to, na čí straně vlastně bojovali banderovci, ke kterým se současná moc hlásí.

109; V Tokiu uctili památku legendárního sovětského rozvědčíka Richarda Sorgeho.

110; Za jediný den bylo zrušeno pět letů SSJ-100 pro různé poruchy či pouhá podezření.

111; Chruščovova pravnučka z New Yorku: Krym se nikdy zpět nevrátí. Komentuje také zvolení Vladimira Zelenského. Jeho výsledek (73%) je typický spíše pro autoritativní režimy, podotýká Nina Chruščova.

112; Expert porovnal bojové lasery Ruska a USA. Už za dva tři roky bude jasné, zdali americké nebo ruské lasery disponují lepšími parametry, prohlásil Alexandr Michajlov.

113; Britští vědci vyvinuli make-up proti útokům kyselinou. Ve Velké Británii se rozšířily útoky pomocí kyseliny sírové.

114; Trump uvalil nové sankce proti Íránu. Dotknou se výroby železa, oceli, hliníku a mědi.

115; Vyšlo najevo, že shořelé letadlo neprošlo technickou prohlídkou v Saratově.

116; Ruská vláda potvrdila plán na snížení chudoby a urychlení ekonomiky. Premiér Dmitrij Medveděv potvrdil jednotný plán na dosažení národních cílů rozvoje Ruska do roku 2024.

117; V USA ukázali sekáček na led, kterým byl zavražděn Lev Trockij. Americký historik informoval, že hledal tento exponát mnoho let a nakonec prokázal jeho pravost.

118; Volker označil Rusko za překážku ve zlepšení vztahů s Ruskem…Jedinou překážkou na cestě zlepšení vztahů mezi Moskvou a Washingtonem je samo Rusko, prohlásil zvláštní zástupce USA pro Ukrajinu Kurt Volker pro BBC.

119; Klimkin si postěžoval v NATO kvůli ruským pasům v Donbasu. Ministr zahraničí Ukrajiny napsal dopis nejvyšším představitelům euroatlantických struktur s prosbou, aby byly rozšířeny sankce proti Rusku kvůli „nezákonnému vydávání pasů“.

120; Vladimir Putin: Lidi nezajímají abstraktní sliby. Potřebují konkrétní výsledky.

121; Pentagon: USA zmodernizují taktické jaderné zbraně za účelem „zadržování Ruska“.

122; Teherán bude postupně opouštět Jadernou dohodu.

123; Píseň ze starého Disneyova animovaného filmu „Lady a Tramp“ bude přepsána kvůli rasismu. Ze snímku bude odstraněna píseň o siamských kočkách, aby diváci nebyli vystaveni rasistickým idejím.

124; Ukrajina musí poskytnout Donbasu zvláštní status a amnestovat příslušníky domobrany, říká Volker. Vyzval nově zvoleného prezidenta, aby splnil svou část Minských dohod.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
Jeden komentář na Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 8.5.2019

 1. .lak napsal:

  Psáno na Zvědavec k tomuto tématu.
  dnes 2019-05-10 07:00:55
  Vykloubená doba oblbovaných ziskovci bezpočty záměrů exploatací tlučhubů s formanty až naformátovanými roboty.
  Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:67c:2660:425:8::bbb.?.?.?
  Politici prostě dnes mají sektářské manýry a mnozí mají sekundarní, jestli ne primární členství v zájmových organizacích plácání okolí jak plastelínu. A s korekcionisty jedou plíživou propagandu že co je psáno to je dáno, samozřejmě s podporou cenzury oponentů. Podporou nejen neziskovkářů chaotici rozkopulovávají exotické a nerealistické vize zmarů představ třeba kabinetníků či jiných specializovaných amatérů/milovníků odtržených od realit a korunu tomu nasazují propagátoři evropských ho.not kdy si ulétlé kocourkovské blábolismy podporují představami až snad likvidace kritiků fanatismem. Včetně hejblů rusofobů kteří atakují diagnózy. Ovšem občas udělají „botu jako s rozdáváním červených karet ovšem prokazatelně z krabic amrbasády, kdy se s humorem a dost pokleslým poukazuje na to že v americe nemají převraty, revoluce a demokradtůrní manýry protože doma instituty neprovozují. :lol:

  99999
  http://www.zvedavec.org/prispevky/2019/05/7904-propaganda.htm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!