P.C.Roberts: Trump už je na válku s Iránem „správně seřízen“

NYT-Iran-Deal-War-Featured-400x200Svým výběrem vládních ministrů zmařil Trump svou šanci stát se úspěšným prezidentem a v tomto okamžiku je svým poradcem pro národní bezpečnost Boltonem a Izraelem úspěšně zpracován na válku s Iránem. S použitím stejného formátu lží, které byly použity proti Iráku, Libyi, Sýrii a Venezuele, obvinil Bolton Irán ze „znepokojivých a stupňujících se příznaků“ nadcházejícího iránského útoku na americké síly na Středním východě. Aby tyto síly pomohl uchránit, vydal Bolton příkaz bateriím raket Patriot, úderné skupině letadlových lodí a letkám bombardérů, aby se do oblasti krize přemístily.

Dokonce i izraelský list Haaretz napsal, že „znepokojivé a stupňující se příznaky“ identifikoval Bolton chybně: https://www.haaretz.com/us-news/u-s-sends-patriot-missiles-to-the-middle-east-to-counter-iranian-threats-1.7221997  Nikdo jiný ani náznak čehosi takového totiž nikdy nespatřil.

Důvodem pro vyslání raket do oblasti není zastrašit Irán od provedení útoku, ale zabránit jeho úspěšné odpovědi na naplánovaný útok americký.

Stane se pravděpodobně toto: Washington a Netanjahu se shodli, že buď Izrael zaútočí na americkou loď nebo jakýkoli jiný americký cíl, který bude vybrán, a z akce bude obviněn Irán. Což samozřejmě přinutí Trumpa „bránit Ameriku“ a na iránský útok odpovídajícím způsobem odpovědět. Anebo Izrael s použitím amerického převleku Irán napadne, čímž vyvolá iránskou odvetu.

Irán je mušce USA už ode dne, kdy se Washington stáhl z nukleární dohody s Iránem, uvalil na něj sankce a obvinil ho z řady hříchů. Stejně jak to učinil ve sporu s Ruskem, Sýrií, Irákem, Libyí, Venezuelou a Jemenem.

Trump už je válku zkrátka správně seřízen.

Zdroj: https://www.globalresearch.ca/trump-set-up-war-iran/5677311
13 Komentářů k P.C.Roberts: Trump už je na válku s Iránem „správně seřízen“

 1. niSas napsal:

  Jen politická buzna, chycená za rypák tažená hákem , řekne, že chápe politický národ. Že vytáhne do boje proti babylónu s tezemi o politických potřebách politického národa. Chápu, že kokot netuší co to znamená. Heh

  P.S. Něgdo je pomenoval jako psychopaty, jinej za sociopaty aale vesměs de o mordechujopaty. Nevím kolik si jich vypěstovali v jousay, ale u bńás jich je nejvíc v parlamentní kantýně, v psychyatrických lágrech a ve školství. nějakej Pavel Slovan z SVCS jich má plnej kamarádčoftník. Posledně nějakej hučitel se on-line (live, to von rád) položil na votázku inklůze, že je to dobrej nápad, že to ale na to nemáme dost bankocetlí, že se musíme od těch co to učej už dlouho přiučit. A vo co de? No přece každej žák dostane přidělenýho sluníčkářa, blba kerej se mu bude věnovat celej den, celý rok, celé školné období toho správného výplachu. A pak že není legrace. Muheeeeee

 2. Rocco napsal:

  "Svým výběrem vládních ministrů zmařil Trump svou šanci stát se úspěšným prezidentem"

  Velmi trefné.

  Když si uvědomím, že Pompeo je o rok mladší než Axl Rose z Guns N' Roses... tak by Axl byl rozhodně lepší ministr zahraničí USA.

 3. Rocco napsal:

  "Washington a Netanjahu se shodli, že buď Izrael zaútočí na americkou loď nebo jakýkoli jiný americký cíl, který bude vybrán, a z akce bude obviněn Irán. Což samozřejmě přinutí Trumpa „bránit Ameriku“ a na iránský útok odpovídajícím způsobem odpovědět."

  Jsem šokován, naprosto šokován.

  Írán si s nikým na Glivice 1939 hrát nebude, to si zapamatujte, židonacisté!

  • HVzV? napsal:

   V cizich zprávách už bylo,že kdosi"NEZNÁMÝ" začal dělat diry do projiždějicich neozbrojených tankerů.
   No a činský šéf se nasmolil a řekl,že přeruši jednáni o clech a počká si na volbu jiného presidenta.
   No a rázem se začala pokládat celá burza a vystrašený Kačer začal rachotit plechem,že když bude ten komunista čekat tak mu to při připadném zvoleni presidentem spočitá cla na 1000%.
   Tomu se přeceda komunistů začal řehtat jak kobylka a utěšoval ho se,že začne prodávat dluhy SS a bude po vtákách!
   No neni to už jak to bývalo svět se v hovna obraci!

 4. Tomas napsal:

  Kontrolní otázka.
  Co mysíte,lidi. Nejni na čase, aby těm americkejm nafoukancům konečně někdo nakopal prdel?

 5. Járyn napsal:

  Včera jsme vtrhli na ambasádu USA, popadli jsme velvyslance USA, dovlekli ho na Karlův most a hodili tu potvoru do Vltavy.
  Pak jsem se probudil a byl tak smutnej.

 6. John_Pitralon napsal:

  Komsomolskaja pravda Vladivostok 90.4 FM hraje muziku z Jůesej, tak sem to přepnul na Dorožnoje radio

  https://radio.garden/listen/radionavigator/KsArLccr

 7. John_Pitralon napsal:

  Dorožnoje radio už taky hraje muziku z Jůesej. Boga Maria. Musel jsem přepnout na Avtoradio.

  https://radio.garden/listen/avtoradio/doAS6HE1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!