Trump chce rozpad NATO

lo0pzfn1FrkObchodní válka mezi ČLR a USA může eskalovat v horký konflikt. Co ještě více bude muset prezident Trump udělat, aby se NATO rozpadlo o což již dlouhodobě usiluje (4% HDP pro člena NATO na zbrojení, 1,5 násobek nákladů platit USA za umístění základny na cizím území, zrušní INF a rozmístění střel na území států Evropy)? Bude muset zahájit horkou válku s Čínou?

Bude ihned v úvodu tohoto konfliktu potopena jedna nebo více US letadlových lodí a bude obětováno 10 000 námořníků v oblasti Spratlyho ostrovů? Bude jejich zabijákem raketa Dong-Feng 21? Přídá se po bok ČLR i KLDR? Utrží USA takovou újmu na své mezinárodní prestiži, že se NATO rozpadne a dojde též k občanské válce a rozpadu samotných USA?

Vojáci US armády jsou po desetitisících narychlo přesouváni do Pacifiku. Dopadne případný konflikt podle teze kterou uvedl prezident Putin a předpověděl, že „ národ, který vede v umělé inteligenci bude vládcem světa “.

Další měsíce ukáží, zda je to pouze fikce, nebo jeden z možných scénářů vývoje světa.

Zdroj: https://vk.com/@ivogec-trump-chce-rozpad-nato
31 Komentářů k Trump chce rozpad NATO

 1. niSas napsal:

  Skvělá propagace NATO. Doporučuji připojit burzovní kurz akcií mordepsychopatických bombometčíků a výsledky ankety blboňů na kerou stranu masomlejnku se přidaj. Heh

  • HVzV? napsal:

   Všechno nám sebrali,všechno nám sežrali,jenom nám nechali bruselský protektorát LÁ,LÁ,LÁ

   STEJNĚ VŠICHNI NATÁHNETE BAČKORY TAK CO!

   • niSas napsal:

    No dyk víš co je NR za bolševickej plátek. Tam se nigdo z těch gojím howad proti ohrnění a pověsti o politickém národu nevzpříčil. Nechápou vo čem to je, hen tý oný národ. Voni si myslej, že národ se dá napočítat ve sčítání nahnané populace za státní drát. Jenže proudy kokotů musej chápat, že národ néní jen stádo, společnost, država, lidí pocházející z jedné krve, rodiny, rodů, těch rodin, ale až pak je z teho národ, zocelená síla, a nigdo z nich u teho plození z vlastní krve nepočítá politickej zisk. Nebo jo? Tak jim to tam prostřednictvím řekni. A gdyž ne, tak zapátrej kerá plemena se množí politicky. Heh

    • HVzV? napsal:

     HzNR NÁS INFORMUJE PŘESNĚ CO ZA KONĚ JSOU NA NR.

     David se tlači do EU, ale nedokáže pochopit,že levice se vypouzdřila jako stádo oslů na kterých rajtovat už těžko půjde.
     On sám tam na jeho webu leze do zadku vnitrákům ČSSD a zjistilo se,že skáče po cenzuře jak oni pískaji,aby mu dali požrat z vděku eur.
     Jejich ČSSD cenzuruje jeho web jako o závod a on to neni schopen zvládnout.
     Chce prý jen jedno nacpat se do v EU za každou cenu i kdyby měl potopit všechny své voliče,aby tam v tom EU dělal páté kolo u vozu.
     Jen ukazuje jak je možné shodit svůj formát a vůbec nechápe,že bohatnou musi občané voliči a ne politické kreatury,které obhospodařuji stát vycházejici z gangsterismu,přičemž on sám se dělá hloupý,že nevi nic o solidárnim státě,který budou muset chtit jednoho dne všichni voliči jinak bude po nich nebot nedostanou ani pozemkovou reformou své podily na půdě,aby si mohli vypěstovat své brambory,které nedovede vláda vypěstovat a musi je dovést a jsou nyni dražši než banány.
     Podily na rozpočtu chce dát ten kujon dale vykrádat a nedá svým voličům vůbec nic jen hole dupy.

     To začiná být takový čistý nesmysl!
     Má jen program Okamury,který je fakt jen slabý čaj vezouci ho tak jedině do pekla k Belzebubovi a nic vice.
     Okamura zpívá svoji písen ptáka s názvem tetřev hlušec,ten neslyši a nevidi co voliči chtěji a tak ten zpívajici pták si koleduje od "kolegů" a možná i voličů dávku broků do zadku a pak šup s nim na pekáč.
     No uvidime co ten cirkus Humberto přinese..

    • HVzV? napsal:

     KLAUS ML.POCHOPIL ŽE MUSI NA KOBYLKU TV ŘEDITELI

     který tvrdi,že TV patři těm,kteří v ni pracuji,tedy jemu,ale přesto,že se na divácich napakoval a má stovky milionů nechce za občany platit koncesionářské poplatky a krmi je sračkami.

     KDYBY VEŘEJNOPRÁVNI TV BYLA OPRAVDU VYVÁŽENÁ BYLO BY PO PROBLÉMU. TAK PRÝ VYDIRÁ PARLAMENT,ABY V JEHO PROSPĚCH DAL VADNÝ ZÁKON.

     Ted by už pomohlo jedině,kdyby Sněmovna odmitla rozpočet TV dvakrát, pak může odvolat Radu TV a jmenovat novou a jako kontrolni orgán, by pak měli ti rozumbradové zvolit nového generálniho ředitele,který si nasmolil do hnizda a pokračuje.

     • niSas napsal:

      Gdyž nějakej blboň s dokladama csc na hlavu začne s propagací politického národa, chápej voe něco jako suchá voda nebo gryndy o demosgrácii gde vládne lid, tak si zaslouží akorát rozkopat, tu držku .A gdo takové vemeno pude volit? No přece ti slušní blbové, co nigdy nic nepokazili, páč nic nigdy nezkusili a nic neuměj, jen chodit do "práce". Ostatní smazáno, bezpředmětné. Heh

     • niSas napsal:

      No a ten krpál Klaus II nás jako má zachránit? A kam ste dal rozum?

      • .lak napsal:

       Von si počká na třetího s těma nepodobnejma chřestýšíma kroužkama nebo čím. :-(

      • HVzV? napsal:

       KLAUS ML NÁS ZACRÁNIT asi NEUMI,MUSEL BY JIT PROTI

       tatikovi.On chce politikovat a nemůže, potože mu v cestě stejně jako VŠEM stoji ředitel ohlupovadel a ukrade mu zmanipulovanými informavcemi hlasy.

       On,to aspon pochopil na rozdil od ostatnich ,ovšem je stále nezkušená laňka,která přijde teprve s Pogramem,ovšem on stejně jako ostatni kreatury odmitá zdá se voliče a opřit se o ně nedokáže.
       Nabidli jsme mu pomoc,ale on ji zpupně odmitá,tak počkáme co vymysli,at tu rozeberem ten jeho zázrak prý NOVOU snad velkou stranu.

  • Paw napsal:

   Ta nadeje ze vsichni evropsti vojaci NATO budou do posledniho muze hrdinne branit umirat do jednoho a neohrozene branit nikoliv jejich ,jim ted nepatrici narody , ktere ovladaji islamsti fanaticti teroriste a kolaborantske vlady,masakrujici a ohrozujici zivoty jejich rodiny kazdy den a zbabele se se skryvajici se v kancelarich a bunkrech..
   Drive bylvrchol optimismu , sednout si holou prdeli na led a zpivat , prijde jaro prijde...

   • HVzV? napsal:

    KAČER PORUČIL KOMUNISTOVI ANO BUDE HŮŘ,ABY OBĚTOVAL

    zbytky prý ČR armádnich vojsk v boji a Iranem.
    Musi zastavit odtamtud Čině dodávky paliva,aby si ani nelízli.
    Z Venezuely to dovážet bude drahé a Rusko ještě nemá dokončeno pořádné trouby.
    Amici nepotřebuji války vyhrávat oni potřebuji shodit bomby utect a naložit nové tak jak výroba běži.
    Kdovi jestli rusaci dodali dost raket na sestřelováni er to bude zajimavé.
    Kačer je obchodnik,spočte si to pak podle sestřelů,kdy mu dojde ten jeho letecký šrot.
    On nakonec prý povede válku vlastně proti Čině,ale nebude to vidět.
    Už ted kdosi dělá diry do kolem proplouvajicich tankerů při Iránu,aby se odůvodnilo možná brzké potopeni nějakého toho SS letadlového křižniku.
    Kačerovi spadnou pak na burze akcie do sklepa,on se lekne a poprosi prý Čiňany,aby vše sebrali jako vtipa válka dostane na prdel,jinak začne Mao ocet tung prodávat dluhy SS a naši nestači šibovat ukradené penize do daňových rájů,kde jim za ně nakoupí banky dluhy SS a když náhodou pevný dolar krachne nezbude jim nic.

    Zrovna tak jako ČNB,kde se jenom třesou radosti,že jim v bunkru s ukradenými 2 000 000 000 000 zbude jen zelený prach,nebot zlato už vykradli a zakázali jim ho za ten zalený šrot nakupovat.
    Gojimové stejně nevi o co jde a jsou považováni dokonce i vedle na NR za totálni blbečky..

 2. novapalo napsal:

  Umelá inteligencia bude ešte minimálne 200 rokov nezmysel. Cena umelej inteligencie a súčasnej biologickej inteligencie a hlavne jeho "prevádzkové náklady" sú "obrovsky" zásadne v prospech biologickej inteligencie.
  Však aká je cena vytvorenie dokonalého robota a porodenie a výchova detí u Slovanov? Samozrejme, že "geneticky" poškodené deti u moslimov hlavne - ako dokázal nejaký dánsky vedec - je problém a u týchto "poškodených" má trochu umelá inteligencia šancu..... Ale umelá inteligencia vzhľadom na cena a výkon nemá žiadnu šancu - tvrdím najbližších 1000 rokov.
  Je to taká istá "kokotina" ako elektrické autá. Však ak by na Slovensku mali všetky osobné autá začať jazdiť len na elektriku, tak som primitívne vypočítal, že je potrebné postaviť dve nové elektrárne o kapacite cca 2000 MW, teda asi 2 súčasné Kompletné Mochov, potom sa spáli súčasné elektrické vedenie,pretože všetci budú nabíjať ich batérie v noci a bude potreba postaviť asi 10 krát viac "čerpacích staníc" na elektriku, pretože dobíjanie batérie je cca 1,5 hodina, zatiaľčo natankovanie nafty trvá asi 10 minút...... Ha, ha. Uvedomujete si, že ste všetci totálni chumaji???? A čo teda chcete písať, ak nechápete ani takúto primitívnu vec, ktorú si môže spočítať akýkoľvek študent strednej školy?
  Čítajte knihy Pavla Petra Kysuckého, ktoré učia logickému mysleniu bez tuposti Západnej civilizácie...

  • napětí napsal:

   Ne že bych s tebou nesouhlasil palonova, ale dívaš se na to jaksi z vysoké třešně, kde poslední bobek je na vrcholu,. elektromobily jsou už teď pohádky pro dospělé. Horší však je, že celej Trampův humbuk, je jen zástěrka, cvičná manipulace s gojímy. Začít si s Čínou je absolutně nereálné. spíš bych tipoval manévrovací trik proti Rusku. dostat na opačnou stranu co nejvíce žoldnéřů, páč v Evropě a Ukrajině je to zaplněný na 100% ! Předtím ale sionisté pracují na vysokofrekvenční skalární úrovni, Haarpem, demolují Rusko na přírodě a stavbách, je toho plné YT. Z ruských dialogů je zřejmé, že vůbec netuší, kdo jim tozpůsobuje.třeba jeden příklad:
   https://www.youtube.com/watch?v=z8UWtG3Eqr8

  • proud napsal:

   Cena pro tebe a chumaje kysuckyho,moulo,nemas vubec tuseni co vsechno ve skutecnosti uz maji a nejaky penize jsou tu jen aby ovladaly nas,nikoloiv je,uz se taky probud v tech kotarech ciganskejch.

  • fruit napsal:

   tiez mi napadlo o elektromobiloch. ked si vsetci obcania na sidlisku vecer zapnú nabijanie elektromobilov tak to rozvodna siet dlho nevydrzi. budu vypadky siete stale dlhsie a castejsie.
   aky to ma vsetko zmysel ???? co sa bude diat s cenami elektriny ????.
   este jedna vec predstavte si januarovy mráz -20 stupnov pod nulou idete vo svojom elektromobile, zapnete si kurenie plus ostatne spotrebice vsetky odoberaju energiu z baterie. ako daleko na tom elektromobile asi dojazdite???? plus stale dlhsie kolony a dopravne zapchy ????

   • proud napsal:

    Nevim uplne presne jak funguje elektromobil,ale co jsem pochopil z normalniho auta co ma alternator,tak ten prebira po rozjezdu jak ne veskerej rozvod v aute,pak jeho vetsinu.......pocitam ze s elektroautem to bude hodne podobny.Nicmene porad narazim ve vsem na zakladni barieru a ta zni: "Zaplat uhliri!" a abys mohl platit,musis makat nebo krast ber kde ber..........a pak ti neni zatezko chapat zasrany oceany a znicenou prirodu i zniceny lidi pod mostama,to vsechno dojizdi jen na prachy a jejich potrebu.Spis nez potrebu,hlad po nich,aby jich mel jeden vic jak druhy............

    • Petr C napsal:

     Ja si myslim ze s elektro autama to je jeden velky podfuk. Mozna by to fungovalo v mestech, ale co chcete udelat s velkyma vzdalenostma? Vyroba a likvidace baterek neni take zrovna ekologicky zazrak. Vice by se melo premyslet jak to vyresit s komercni dopravou. Jen se podivejte kolik velkych tracku jezdi zbytecne.

     • proud napsal:

      I na tom je kus pravdy,ale porad si myslim ze elektroauto je zivotnimu prostredi mnohem prijemnejsi nez diesl,nebo benzin,plus oleje. Ovsem co se ceny tejka a toho kdo ho bude kontrolovat,nevidim zmenu,a o to slo kdyz zabili prvni elektroauto,nemeli to jeste pod uplnou kontrolou,ted uz maji,tak je znova zavedou. Nabijeci stanice nejsou velkej problem,takze vejmluvy na vzdalenost padaji.Vsak na velky dalky kde jeste nejsou nabijecky,nebo nebudou pocitam benzinaky a naftacy zustanou............Vsimni si ze vzdycky jde predevsim o to aby se nikdo neosamostatnil,a to uz republikama pocinaje,natoz jednotlivcema!

      • Petr C napsal:

       Takze se rve proti elektrarnam, ale budeme jezdit na eletriku? Ja chcete zajistit vic elektriny? Vzdyt by se muselo stavet vice vedeni a to zase na ukor zivotniho prostredi. Co se staryma baterkama, kdyz nejsme schopni zlikvidovat igelity. Pokud by to vladni mysleli vazne z ekologii museli by zavest uplne jiny system dopravy hl. v mestech.
       Vladni nechteji samostatne lidi. Vzdyt clovek pod kontrolou je pro ne ten nejvyhodnejsi. Samostatnym lidem se neda vladnout, nedaji se ovladat. Kazdy boj o zdravou ekologii zacina tam kde parchanti citi penize a vliv a konci tam de vse znici a vidi ze z toho uz nic nevytriskaji.

       • proud napsal:

        Motas to trochu dohromady i kdyz to svuj smysl ma.Ale uplne to zjednodus a poznas,ze proste elektroauto je mensi zlo,zvlast kdyz se na nem bude makat a pojede i na slunecni kolektory.I veda o bateriich jde dopredu.Porad celkove bude mnohem a mnohem min bordelu z elektroaut,jak z "ropnejch"a mozna se dockame ze nam konecne daji i alternativni energii,prave proto ze stara by nemusela stacit.Kdyz uz jsme az tak nemozny,ze ji davno nemame a neovladame vladnuti si sami a rozhodovani o nas.

        • Petr C napsal:

         Ja netvrdim ze elektro auto neni ekologictejsi nez auto na paliva, ale tvrdim ze to v dnesni dobe prinese vic bordelu nez auta klasicka. Slunezni kolektory take potrbuji rabovani prirodniho bohatstvi stejne jak baterie. V dobe kdy vladnouci vedome nici planetu je naivni si myslet ze prijdou s nejakou alternativou. Ekologii je v celku jednoduche zachranit jenze by se kazdy musel uskromnit, predelat celou ekonomii, nejake elekttromobily nam v teto dobe spis pridupou nez aby pomohly.

 3. Jan napsal:

  Skoda komentare dokud budeme jako CR a v NATO podporovat zloducha, jeho lzi a valecne genocidy statu a narodu.

  • proud napsal:

   Problem je,ze mi to pripada,jako kdyz si ona vetsina sveta a tim i vetsiny jednotlivejch republik a kolonii neuvedomujou,ze to vsechno co se deje je jenom a vylucne na nich a kdykoliv tomu muzou hodit stopku,staci se jen zajimat jakym zpusobem.Protoze ty vsechny potvory,at uz ktery nebo odkudkoliv jen vyuzivaj moznosti ze muzou!!!............Staci jim to proste zatrhnout a posbirat jim vsechno co k tomu potrebujou a beztak to vzdycky patrilo a patri vsem,nejenom jim a neni to urceni k niceni a kradezim.

   • niSas napsal:

    vSou mezi námi kokoti, keří se po výběru čindži z našich okradených synů a dcer, proberou, že by se to dalo trošku, trošičku změnit a bude zase na světě ráj. Že stačí zvolit nějakýho hezčího výběrčího daní. Muheeeee

   • niSas napsal:

    A pak sou mezi námi aji kokoti, co si myslí, že s tématem oblbování spadlých barákků v ňůůjorku vydrží až do důchodu a že trošku, trošičku pomůžou blboňům rozšířit rozhledy o psychopatickém myšlení mordechujbanananánské federace pré trošku přiblblých zlo dějů, že se nám to jako bude hodit.

 4. Lukaš napsal:

  Jedno je jisté,USA chtějí vyvolat válku,ale aby bojovala Evropa proti Rusku.Dost politiků si to uvědomuje,ale nejsou si jisti,že do toho půjde většina obyvatel.Může se stát,že obyvatelé Evropy raději utečou,tak proto jsou tady muslimové,hnát občany Evropy do války.
  Trump to ví,tak to takto zneužívá,že NATO rozpustí,čeho se nejvíc bojí neschopní politici.

 5. Petr C napsal:

  Nikdo NATO nerozpusti. Trump chce vypraskat cim jak nejvic penez pro vladce USA. Hlavni vec je cim jak nejvic vyzdimat ekonomii Evropy a Ruska. Nic jineho zatim nehledejte. Jedine jak se zlikviduje NATO je to ze tyto agresivni staty se zacnou mydlit mezi sebou, coz se castecne deje mezi Reckem a Tureckem.
  Navic Trump je ten posledni, ktery o necem dulezitym rozhoduje.

  • Lukaš napsal:

   Petr C.
   Nemám námitku k Vašemu příspěvku,ale nejsem jasnovidec,jen mě napadá,že snad Trump ještě o něčem rozhoduje.Jak ale víme,prodej zbraní nepomáhá státu USA,ale jen akcionářům a to je ten problém,proč zbraně nutí všem spojencům.Do toho pak zapadá,vyvolávání konfliktu po světě.

   • Petr C napsal:

    O cem muze Trump rozhodovat pokud nema pod kontrolou ani vladu? Prodej zbrani pomaha statu. Prijem pro zamestnace a z dani pro stat. Potom co prodavaji jsou stare pouzite zbrane.
    https://finance.yahoo.com/news/countries-buying-most-weapons-us-110027979.html
    Samozdrejme nejvetsi profit maji akcionari.

    • .lak napsal:

     :-) " Potom co prodavaji jsou stare pouzite zbrane."
     _____________________________
     Naši jsou přizpůsobiví, voliči ještě víc. °!° °!° No a jste doma yyntelygenťy. Vy co hledáte definici inteligence třeba UI. Rozhodně ji tedy nevyvinou aby se přispůsobila ale optimalizovala a hádejte co a koho, můžete dvakrát.
     Podle mne obstál jako rytíř :-D bez bázně a hany diskuzní robot google který si osvojil nebývalá a neotřelá slovní spojení vulgárních slov a nezabýval se nickami a bral je jako uklízeč schody odshora dolů s autoritami / jak pro koho, ekonomy a vědce samozřejmě.

     To už je lepší auto na klíček a elekromobil se tedy moc neliší, mistři světa než seladon řekněme korektností který dělá zástupy mamlasů sebezáhub s nažehlenými puky. :lol:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!