ČUČKAŘI + ELFOVÉ + DEZINFORMACE + KONSPIRACE vs GLOBÁLNÍ POHLED

Bohumil Kartous - mluvčí českých elfů

Bohumil Kartous - mluvčí českých elfů

Podvod a klam zradí se sám.

Co je to přesně dezinformace pokud je použita v politice, tedy v řízení davů? Je to úmyslné šíření lživých informací za účelem poškození či ovlivnění druhých osob ve svůj prospěch. Jinými slovy - jedná se o nástroj propagandy, kdy se osoby určité ideologie snaží masově šířit, či zveličovat určité informace, kterými chtějí ovlivnit veřejné mínění, tedy lépe ovládat/řídit občany.

V minulosti to bylo snadné. Ten kdo měl v rukou tisk, tedy nástroj k šíření (dez) informací, ten mohl mezi lidi pouštět pouze ten druh informací, který se mu hodil. Lidé tedy dostávali jen informace, které měli získat a to s ohledem na to, aby se nebouřili, věřili v systém/ideologii a nevznikali mezi nimi nežádoucí sociální tlaky. Náboženství v tomto ohledu odvedlo přímo geniální práci, stačilo lidem vštípit, aby pouze věřili v jejich dogmata a ničemu jinému a bylo to a ani nepotřebovali tisk. V momentě vzniku rozhlasu a TV se tyto propagandistické možnosti ještě mnohonásobně zvýšily. Každý, kdo si pamatuje socialismus v ČSSR by o tom mohl vyprávět, každý kdo s tehdy získanými zkušenostmi sleduje dnešní Západ vidí ten samý proces, jen mnohem sofistikovanější.

Vznikem internetu ale došlo k pravému opaku. Lidé již nedostávají "pouze" informace, které mají mít, aby mohli dál zůstat na úrovni ovcí (tedy mít strukturu psychiky na úrovni zvířat), ale jsou doslova zahlceni množstvím myšlenek, názorů, dezinterpretací, domněnek, chybných výkladů a samozřejmě i dezinformací a "konspiračních teorií".

Co je to vlastně ta konspirační teorie? Je to nejčastěji teorie, která říká, že je lidstvo jako celek obětí jakéhosi rozsáhlého spiknutí, kdy nevelká skupina mocných, všemocných, řídí/ovládá svět jako jediný sociální supersystém. Každá teorie viní z tohoto "spiknutí" někoho jiného, nejčastěji židovské lobby, korporace, vojensko-průmyslový komplex alias Deep state, ilumináty, zednáře, apod.

Jak se v tom orientovat? Jak rozpoznat co je pravdou a co lží? Co je jen poloviční pravdou, co domněnkou a co "jen" chybou, která vznikla chybným vyhodnocením toho co se děje a to díky tomu, že dotyčný neměl správné informace, nebo neměl METODIKU jak je správně vyhodnotit?

Příklad: Znáte tento citát?

"Demokracie je vláda tyranů korigovaná novináři". Ralph Waldo Emerson

Je pravdivý? Demokracie nemusí být tyranská, když je vybudována ve společnosti "člověk člověku bratrem", kdy jsou všechny mezilidské vztahy rozvíjeny na úrovni svědomí jako hlavního arbitra a kdy se všichni snaží, aby každý člen této společnosti mohl docílit svého nejlepšího lidského potenciálu. Každý si může odpovědět, jestli jsme se alespoň zdánlivě v naší davově-elitářské společnosti k tomuto přiblížili. A korigují dnes novináři (a média vůbec) "tyranii" a nebo se na ní naopak podílejí, protože jsou ovládány právě těmi "tyrany"? Jak by tedy takový "český elf" vyhodnotil tento citát známého amerického filozofa, o kterém se učí v USA na školách? Jako pravdu a nebo jako naprostou dezinformaci? Liberál zcela odmítne již první část citátu jako lež, protože jeho naivní duševní nastavení mu nedovolí vidět realitu. Na tomto příkladu jsme si ukázali, že to není s rozklíčováním toho co je pravda a lež ani trochu jednoduché.

"Ďábel zvítězil tím, že ostatní přesvědčil o tom, že neexistuje" ("Ďáblem" je míněn buď lidmi vytvořený egregor a nebo složitý proces degenerace, který se skládá z pohlavních zvráceností, psychických chorob a některých fyzických deformací lidského organizmu)

Když přesvědčíte lidi, že Globální řízení společnosti je "konspirační teorií", tedy fantasmagorickou pohádkou pro děti, kdy není možné, aby malá skupina lidí ovládala (a to po celá staletí) něco tak složitého jako jsou sociální supersystémy, tak tím vytvoříte naprosté krytí tomuto řídícímu kádru, protože po něm nikdy nikdo nebude pátrat. Je to tedy jako s tím "ďáblem" - co totiž neexistuje, to se nedá zkoumat, nehledá se to, nepřemýšlí se o tom. A proč si mnohdy inteligentní lidé ťukají na hlavu, když s tím někdo začne? Protože jim nikdy nikdo neřekl, jakým způsobem je ve skutečnosti tvořena společnost, jak je řízena a pomocí jakých nástrojů. Tyto informace nemají, protože se záměrně nevyučují. I samotné "elity" dostávají pouze takové informace, které potřebují k tomu efektivně pracovat pro ty, jejichž míra chápání je vyšší. Máme zde tedy znalosti pro obslužný "plebs", tedy ovce, pak pro "elitu", která ovce řídí a následně znalosti těch co vytváří Koncept dle kterého ty "elity" pracují, říkejme jim Globální elity (GE). Školství je samo o sobě nástrojem řízení, kdy se děti a mládež učí získávat pouze dílčí znalosti, ale nesnaží se je propojovat do širšího rámce. Díky tomu si lidé myslí, že existuje pouze státní a nadnárodní politika, o té globální nic neví a když, tak pouze hlouposti, které se učí v dezinformačním oboru zvaném geopolitika, který byl vyvinut právě proto, aby lidé nedokázali vidět souvislosti.

Učili tě např. tomu, že existují tři druhy moci - zákonodárná, výkonná a soudní? A těm "informovanějším" z nás ještě řekli, že do určité míry existuje ještě čtvrtá a to média? O těch jsme si ovšem výše napsali, že v dnešní době naopak fungují jako nástroj k šíření masových dezinformací. A takto se to učí všude na světě, jenže to není celá pravda!!! Existuje ještě moc ideologická a konceptuální!! Jenže když nás učí jen část reality, tak také dokážeme vidět pouze část skutečnosti. A proto se žádný "běžný" politolog, analytik nedokáže přiblížit reálnému obrazu toho co se děje, protože se učí chybnou METODIKU řízení společnosti. Že existují vyjímky? Třeba Kissinger? Ten když něco řekne, tak se to plní? Představte si, že jdete k vědmě a ta vám řekne, že vás zítra někdo zabije. Svěříte se přátelům a ti vás druhý den opravdu najdou zavražděného. Vědma je okamžitě brána jako velice moudré, znalé stvoření. To, že ona pracovala pro ty vrahy a proto o nich věděla se již nedozvíte. Je rozdíl predikovat to co se děje, jako to dělá např. Pjakin a mnozí další a nebo vás seznamovat se střípky Globálními elitami schváleného Konceptu, protože znáte jeho závěry, protože jste jeho součástí!!! Už je jasné proč inteligentní, ale neinformovaný, člověk popírá Globální řízení, byť vidí, že se ve všech zemích Západního typu děje totéž, což je přinejmenším zajímavá "náhoda"? Protože nemá ponětí jakým způsobem lze provádět na takové úrovni řízení celého supersystému, protože mu prostě ideologickou a konceptuální moc zatajili. A samozřejmě nikoliv pouze ji.

Tento týden vznikl rozhovor s "expertem na dezinformace" panem Vrábelem. Tento člověk tvrdí, že ruská propaganda je na našem území stále aktivnější a jejím cílem je prý "relativizovat pravdu". Slyšeli jste někdy někoho z Ruska říkat, že existuje více pohlaví nebo, že máme přijímat migranty z islámských států, protože nás to "obohatí"? Slyšeli jste je někdy tvrdit, že pohlaví je pouze sociální konstrukt? Že se mají státy vzdát svých hranic? Že rodiče, což je od slova RODIT (!!!), by mohl být dle zákona i osoby stejného pohlaví a tudíž by měli mít nárok na adopci? Že manželství mezi stejnopohlavními jedinci je v pořádku, byť to tisíce let bylo jinak? Že si dokonce již malé dítě může určit jakého chce být pohlaví? Slyšeli jste od nich někdy něco proti stovkám a tisíce let starým pořádkům o který se opírá náš SELSKÝ (sedliacký po slov.) ROZUM? Přesto tento "bojovník" proti dezinformacím tvrdí, že relativizují pravdu. "Podložil" to tím, že při akci Skripal prý Rusko předneslo stovky možných variant toho co se stalo, takže se již nikdo nemohl orientovat v tom co se skutečně událo. Již toto každému soudnému člověku řekne jediné - pan Vrábel bez jakýchkoliv diskuzí lže a evidentně pracuje pro zájmy osob, které nesídlí v ČR. Proč? Rusko totiž v kauze Skripal nepředložilo ANI JEDNU VARIANTU toho co se stalo a to z toho důvodu, že by tím přistoupilo na obvinění "Velké" Británie, že se tato akce vůbec udála. Desítky protimluvů, výmyslů a vyloženě směšných konstrukcí vytvořila naopak Anglie, takže z celé akce udělala frašku z které si soudný člověk musí dělat legraci. Stačí vzpomenout na údajný novičok na klice domovních dveří, kdy ovšem zapomněli, že před časem tvrdili, že byl touto látkou "otráven" i policista co je našel v parku, i když ten na danou kliku nesáhl, tudíž tím tento konstrukt zcela zahodili (mimochodem, jiný již nepředložili) a nebo si jistě vzpomenete na chemiky v ochranných oblecích okolo kterých se špacírovali policisté v civilu atd.

Dotyčný dále tvrdí, že oni jsou jedni z mála těch, co jsou schopni "trollí" zprávu rozpoznat. A to prý třeba dle toho, že někdo píše o "prestitutkách", protože ten termín se dle nich používá v RF. Pokud znamená slovo "press" tisk, tedy novináře, v ruštině, tak jistě. Rusové dle něj chtějí ovlivňovat volby do Europarlamentu. Asi "stejně", jako se "pokusili" ovlivnit prezidentské volby v USA, kdy Mullerova zpráva jasně prokázala, že k ničemu takovému nedošlo!!! Je důležité si uvědomit, že toto vyšetřování bylo v dikci US státních elit a mělo sloužit k likvidaci Trumpa, takže jejich motivace něco najít byla přímo gargantuovská. A tak se "přišlo" jen na to, že existovali ruské stránky (nikoliv státní), které stranili Trumpovi - jejich hodnota byla okolo 100 tisíc dolarů. Čtete dobře - RF dle USA dala prý na "ovlivnění" voleb tuto směšnou částku, zatímco Clintonová dala na svou předvolební kampaň 1,2 miliardy dolarů!!! Má smysl se bavit o tom, že je to celé pitomost? Stejně jako když pan Vrábel tvrdí, že se Rusko snaží přesvědčit občany EU o tom, že "liberalismus je něco škodlivého". Ne, RF se nemusí snažit někoho o čemkoliv o liberalismu přesvědčovat, každý kdo používá SELSKÝ ROZUM vidí, že má tato ideologie za cíl pouze vytvořit sociální chaos, na kterém cíleně parazituje neomarxismus se svou snahou vyšplhat se k moci přes "práva menšin". Liberalismus je pouze informační základnou pro nástup neomarxismu, který měl a má připravit pro jeho nástup půdu. Dále dotyčný tvrdí, že bychom měli jít k volbám, aby "EU zkrotila regulovala algoritmy soc. sítě Facebook". Jinými slovy tento "bojovník za (jedinou) pravdu volá po cenzuře, diktatuře jedné ideologie, jednoho světonázoru. Vlastizrádce a...píííp.

Víte proč mají tito ubožáci strach, doslova hrůzu, z toho, že se k lidem dostanou jiné informace, než ty jimi zkreslené? Protože vynaložili obrovské prostředky k tomu, aby občany debilizovali a tím je ovládali. Je to stejné, jako kdyby ovcím někdo řekl - mají vás jen na to, aby vás stříhali a pak vás všechny zaříznou. Pokud to ovce pochopí, budou chtít i nadále čekat v ohradě až na ně přijde čas a řada? Nebude se snažit jejich pastýř zlikvidovat ty co jim toto tvrdí?

 

"ČEŠTÍ ELFOVÉ"

Víte, kde "elfové" vznikli? V Litvě, tamní liberálové (tedy ovce co nevěří, že jsou stříháni a že budou zaříznuti a tak všude šíří propagandu - nene, naši pasáčci jsou naprosto fajn a myslí to s námi jen a jen dobře a zato, že tohle tvrdíme ostatním ovečkám, máme lepší stravu a chodíme na lepší pastvu) také "bojují" s ruskou propagandou, mstí se totiž za to, že jich Stalin po válce část odsunul a mnoho zlikvidoval. Samozřejmě již neřeknou, že to bylo za jejich kolaboraci s fašisty a za to, že jejich 12. litevský prapor, řízený německými důstojníky, povraždil v Bělorusku 300 000 civilistů!!! Taky je to dle nich hoax?

"Čeští elfové", kteří naopak proti Česku bojují, aniž by jim míra jejich chápání dovolila to vidět, protože oni se skutečně považují za "bojovníky" proti zlému Východu ve prospěch "skvělého" Západu (drceného neomarxismem a islamizací), neboť jejich znalosti rozložení světových sil zamrzli někdy počátkem 90-tých let, jsou aktivistami napojenými na časopis Respekt. Ten časopis, který rozhodně mezi lidmi, kteří používají SELSKÝ ROZUM, žádný respekt nemá. Kdo je jeho vlastníkem? Jistý pan Bakala, který je označován za "filantropa" a který vlastní organizaci Bakala Foundation (nepřipomíná vám to jiného "filantropa"? jistého Sorose?) Tento člověk prožil většinu života v USA (emigroval odsud již v 19 letech) a i nyní žije v Ženevě. Myslíte si, že je tento člověk vlastencem a že miluje naši zemi, když v ní ani nikdy pořádně nežil? Je mu naprosto ukradená, pouze plní úkoly na její rozvrat, tak jak ho to naučili když byl v exilu. Proto financuje tyto zrádce. A protože to dělá dobře (Nečasově vládě se říkalo "Bakalova vláda", protože chytře sponzoroval všechny členy vládní koalice - tím totiž nemůžete prohrát), tak mu bylo umožněno, si ve společnosti "člověk člověku vlkem", pořádně vydělat. Kolaboranti musí být vždy bohatí, protože potřebují u ostatních ovcí budit zdání, že vlastizrada se vyplácí!!! Už je jasné, že není Zemanův projev, ve kterém by si do něj nekopl a nebo aspoň neotřel boty?

Všimli jste si toho, že se čím dál více píše i v mainstreamu o tom, že nový p-rezident Ukrajiny Zelenskij je loutkou oligarchy Kolomojského? Opravdu si lid Ukrajiny myslí, že se s touto loutkou budou mít lépe a že se postaví banderovcům? Není náhodou, že i tento oligarcha většinu času žije v Ženevě. Dnes se jedna z hlavních tříd v Kyjevě jmenuje po válečném zločinci Stěpanu Banderovi a veteráni jeho oddílů dostávají nově penzi za to, že vraždili civilisty a ještě je na Ukrajině schválen zákon, který nařizuje lidem používat pouze jediný jazyk (což je vyloženě nacistická rétorika). Když jsem před lety psal, že je ukrajinský Majdan fašistickým, banderovským převratem, tak mi lidé, kteří dnes "bojují proti dezinformacím" tvrdili, že na Ukrajině žádní banderovci nejsou, ale že jsou tato tvrzení RUSKOU dezinformační PROPAGANDOU!!! Lidé v Oděse, v Domě odborů, se dle nich nejspíš upálili sami.

Co je ovšem nejděsivější na aktivitách této anonymní "elfí" bandy? Že jejich "analýzy" využívá Ministerstvo vnitra ČR a to konkrétně Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám (CTHH). Neznámí vlastizrádci jsou využíváni "našimi" státními orgány v boji s vlastními občany. Má smysl si myslet, že je "naše" krásná země byť jen náznakem suverénní a pracuje pro občana? Státní CTHH je totiž nástrojem stejných osob, jako jsou "Elfové". Jejich cílem není "bojovat" proti nepřátelským dezinformacím, ale udržet pomocí vlastních dezinformací lidi v totálním nepochopení toho co se děje, aby i nadále věřili tomu co se oficiálně řekne a napíše, jako tomu bylo v těch 90-tých letech, kdy nám např. nalhali, že je Srbsko nepřítel a většina to spolkla i s navijákem.

Kdo od začátku nejvíce podporoval vznik CTHH? Pan bývalý diplomat, Petr Kolář, který "proslul" svým lobováním za vybudování radaru US army v našich Brdech a který chtěl kandidovat i na prezidenta ČR. Protože mu došlo, že jako slouha jiných nemá šanci, tak za sebe našel a vytvořil loutku, která se jmenuje profesor Drahoš. Vzpomínáte, si na tohoto pána s falešnými brýlemi jak se hroutil v duelu se Zemanem, když se ho moderátorka zeptala, jestli bude mít v případě zvolení jako poradce právě Koláře? Viděli jste jak se kroutil, měnil barvy a koktal? A čím ještě "proslul" tento vazal US státních elit, exdiplomat Kolář? Svým angažmá v thin thanku Evropské hodnoty, kde spolupracuje s panem Jandou (jehož také využívá výše zmíněné ministerstvo!!!), který je znám svou nenávistí k Rusku a tím, že natáčel gayporno. Má smysl o tomto "vlastenci" psát více?

 

ČUČKAŘI

3.5. Měl šéf BIS pan Koudelka seminář, kde opět tvrdil že: „Celá demokratická zpravodajská komunita je přesvědčena, že tím cílem (Ruské federace pozn.) je oslabit a narušit vnitřní integritu Evropské unie, oslabit demokratické instituce evropských zemí, oslabit víru obyvatel těchto zemí ve svůj stát, ve své instituce, způsobovat sociální napětí, oslabovat jednotlivé země, a tak oslabovat Evropskou unii jako celek s výsledkem paralyzovat nebo aspoň ohrozit obranyschopnost Evropské unie a Evropy jako takové”

Co myslíte? Co "oslabilo" Evropu více - pozvání migrantů ústy paní Merkel nebo naopak drtivá porážku IS, ke které by nikdy nedošlo pokud by se do války nepustila RF? Co Evropu naprosto z těchto dvou záležitostí zdecimovalo a co naopak tuto likvidaci zastavilo? Oslabuje naše vnímání EU Putinovo volání po dialogu a nebo Koudelkovy pokusy o přepisování učebnic dějepisu, jak požadoval po ministrovi školství a musel to pak hloupě dementovat, "že to tak nemyslel"? Neoslabilo naši "víru ve vlastní stát" spíš to, že se 2/3 všech zákonů a vyhlášek odsouhlasí v Bruselu a u nás se bez jakékoliv rozpravy automaticky přijmou?

Čím také proslul tento "náš" úředník? Že dostal v USA vyznamenání za příkladnou spolupráci se CIA!!!!!! Potřebujete ještě nějaký další důkaz toho, že tato osoba NEPRACOVALA, NEPRACUJE A NIKDY PRACOVAT NEBUDE pro ČR? V USA ho označkovali jako svého agenta a ten hlupák tento cejch zrádce s "hrdostí přijal" a to v době kdy v Německu řeší zpravodajský skandál, kdy se prokázalo, že CIA roky odposlouchává kancléřku? V tajných službách neexistují spojenci, jak tvrdí "naše" BIS, ale pouze spolupráce na dílčích případech, ale dostat veřejně vyznamenání od cizí zpravodajské služby je přesně na to, aby dotyčný dostal pistoli s jedním nábojem. Už je jasné, proč ho Zeman opět odmítl povýšit na generála a proč ho Kalousek naopak tak vychvaluje?

A tak nám bojovníci proti "dezinformacím" budou i nadále tvrdit, že se dají dvěma letadly shodit tři baráky, že v Iráku přeci jen asi někde ty zbraně hromadného ničení být musely, že na Ukrajině není banderovská vláda, že Skripalové dokázali přežít útok nejprudším jedem vůbec, že Asad (asi aby získal větší podporu ve vlastní zemi) používal proti svým civilním občanům zakázané zbraně, že migranti jsou "uprchlíci" (hlavně inženýři a lékaři), že neomarxismus je pouze projevem svobody menšin, že Srbsko bylo nepřítel a muslimové naopak kámoši, že Trumpa dosadila RF (i když se se prokázalo, že nikoliv) a takto můžeme pokračovat týdny.

Co s tím? Už jsem to mnohokrát zvýraznil v textu - stačí používat to, čemu se říká ZDRAVÝ SELSKÝ ROZUM. A protože to "elity" ví, tak se proti němu snaží co nejvíce bojovat. Všimli jste si toho? Tvrdit např. že existuje více pohlaví je přesně útok na selský rozum. Selský rozum není totéž co LOGIKA, ta totiž není většinou nic jiného než navyklý způsob myšlení, platný v určitou dobu a na určitém místě. Logice se lidé ve starém Řecku učili ve speciálních školách, ale "selský rozum" zdědíš po svých předcích jako genetickou informaci, jako realistický pohled na svět, který není opřen o studium a školské vzdělání, ale je přirozený všem lidem. Zdravým selským rozumem sice nedokážete uchopit technické problémy, ale to že vás chce někdo "ojebat" naopak ano. A proč ho mnozí nemají? Protože jim ho zlikvidovali v JEJICH školách, školeních, agitkách atd. SELSKÝ ROZUM je realistický pohled na svět a jak se dá definovat Pravda? Jako "objektivní realita" a proto má mnohdy dělník z fabriky realističtější náhled na svět, než třeba vystudovaný "expert - politolog", kterému byl zkreslen hromadou ne-realistických pouček, dogmat a názorů.

Proč se nebojím dezinformací? Protože i dez - informace je stále informací, kdy pochopením toho proč ji někdo vypustil zjistíme, jak se věci opravdu mají. Protože studuji Koncepci společné bezpečnosti (KSB) a Dostatečně všeobecnou teorii řízení (DVTŘ), kde se člověk naučí METODIKU jak pracovat s informacemi, jak je třídit, chápat a jak je použít k predikci toho co by mohlo následovat. Když víte, že vám chce někdo na nějakém místě ublížit, tak se tomu místu cíleně vyhnete, pokud to netušíte, padnete do pasti. A o tom je KSB. Spojením znalostí Koncepce se selským rozumem získá člověk nástroj, který nedokážete rozbít žádnou lží, protože nejste řízen zvenčí "elitami" a jejich slouhy, ale zevnitř svými znalostmi, rozumem a svědomím.

Každý v míře svého chápání pracuje pro sebe a své zájmy a v míře svého nepochopení pro zájmy toho, kdo chápe více.

"Skutečné poznání je znát rozsah své nevědomosti" Konfucius (problém nastává tehdy, když je dotyčný přesvědčen, že on má morální právo lhát ostatním, protože tak činí pro jejich "dobro", zatímco ostatní mají za povinnost ho poslouchat, protože jsou jen "plebs")
21 Komentářů k ČUČKAŘI + ELFOVÉ + DEZINFORMACE + KONSPIRACE vs GLOBÁLNÍ POHLED

 1. napětí napsal:

  Historie není věda, historie je v davově-"elitárních" společnostech nástroj řízení.

  • napětí napsal:

   A ještě bych doplnil tézi, co-kdo je to "konspirační", Je mi něco přes 65r, a kdysi za komoušů se u nás říkávalo o konspiračních bytech Stb-áků.. Ano, ty existovali A existovalo i to, co se v nich dělo. Udávalo se, předávali se informace, hodnotilo se v zájmu ideologie, a pak se vydávali rozkazy podřízeným agentům, co a jak! ! To značí co? Že tzv.KONSPIRACE je vlastně pravda. to existovalo stejně, jako dnes všechno kolem toho... či ne? No řekněte něco, elfové, trollové, sluničkáři, kecalové, troubové,...

   • proud napsal:

    Jak to bejvalo s bytama stbaku nevim,vim jen, ze kdyz potrebovali po nekom jit nebo ho sledovat,zabrali cast bytu kterej se jim k tomu nejlip hodil a vegetili si tam s majitelem,nebo najemnikama,coz bylo samo o sobe na "presdrzkudani".Jinak ostatni je pravda cos napsal,prava konspirace pravda je,ovsem zalezi na "konspiratorovi" a jen blazen by se domnival ze do toho sion nestrka rypak jako do vseho a nedela v tom chaos ze kteryho zije.

   • Dsx napsal:

    Ten termín pochází resp. byl poprvé masově implementován v éře Nixona a skandálu Watergate, kdy závěry tehdejších skutečných investigativců, které poukazovaly na rozsáhlé sledování soukromé komunikace Američanů, byly nazývany konspirační mi teoriemi za účelem spojení s jinými nedůvěryhodnými tématy, aby téma šlo lehce marginalizovat a shodit.

    • Dsx napsal:

     A ještě doplním, že (tajná) spiknutí budou zjevně stará cca jako prostituce nebo pospolitá společnost sama. Techniky jako výpalné (tribut), atentáty či sabotáže pozorujeme od starověku, strůjci se x krát obrodili, rekrutují se z podobných kruhů.

     • Dsx napsal:

      V kontextu toho lze říct, že ačkoliv termín mafie nebude starší 200 let, organizované skupiny pohybující se na hraně a za hranou zákona splňovaly definici již mnohem mnohem dříve. Jsem toho názoru, že s konspiracemi to bude úplně stejné a navíc provázané.

   • paw napsal:

    Uz z dalky vypada jako KurvoKonspirak..Nemuzu si pomoc.
    A taky Yndeligent.
    Elfove jsou zase vymysly chorych mozku, co nemuzou bez blbosti ,tuposti a idiotismu existovat.

   • John_Pitralon napsal:

    Doba pokročila a dneska do "konspirací" spadaj i prachobyčejný fyzikální výpočty. Nějakej pan profesor z VUT se před elfikem neobhájí. Výpočty neukazovat, zatajit, všechno spálit.

    "Přednáška o studii pádu budov WTC 11.září 2001"
    https://www.youtube.com/watch?v=uNVusQ7U6NE

    "Dynamická analýza pádu WTC"
    https://zemavek.sk/dynamicka-analyza-padu-wtc/

 2. .lak napsal:

  No, preláti v jiném vydání a zase se může vrátit doba kdy se budou kacíři hrbit před důstojnými pány a přes ulici na druhém chodníku.. Nejlépe s pomocníky a katy což zjednaní oplivávající imbecilové označené zvládnou zcela "intelektuálně a tedy hlavně v rovině kultury na výsostné hladině napnelismu a fyzické tresty jsou takřka pasé řádově níže na odpornosti kolektivní tyranie, tedy fašismu i škodách v rovině vědomí potom vesmírných ostud což adorovaní samozřejmě nevnímají s pocity povolanosti řekněme dřístat do alelůja s pominutostí. :lol:
  A bez kritických myšlení budete pouhými roboty a hračkami lotrů.
  https://www.youtube.com/watch?v=Y6lfljRJtnQ

 3. Jana napsal:

  Evropské volby v éře dezinformací
  Veřejná · Pořádá Prague Security Studies Institute a 3 dalších

  Středa 22. května 2019 v 19:00 až 20:30

  Skautský institut

  • Jana napsal:

   Evropské Hodnoty zas budou šířit...

  • Jana napsal:

   Vliv dezinformací na průběh volebních kampaní se v minulých letech stal jak v odborné komunitě, tak mezi širokou veřejností často diskutovaným tématem. Přijďte s námi probrat, jakým způsobem mohou dezinformace volby ovlivnit, jak proti tomu lze bojovat a jak probíhá kampaň před volbami do Evropského parlamentu.

   Diskutovat budou:
   Jonáš Syrovátka, koordinátor projektu České volby v éře dezinformací
   Veronika Víchová, koordinátorka a analytička programu Kremlin Watch

   Role moderátorky se zhostí Alžběta Bajerová z Asociace pro mezinárodní otázky/Association for International Affairs.

   Registrujte se prosím na adrese registrace@pssi.cz

   • Josef Švejk napsal:

    Kde se mají zaregistrovat ti, kteří se o kydy duševně nedostatečných nezajímají?

   • proud napsal:

    "Vliv dezinformací na průběh volebních kampaní se v minulých letech stal jak v odborné komunitě, tak mezi širokou veřejností často diskutovaným tématem."..............falesnym tematem,tak se oblbujou a zamestnavaj ovcani,presne takhle! Ono je totiz uplne jedno koho si zvolej,klidne muzou bejt volby i nejpoctivejsi z poctivejch,jak nam dokazala strana piratu a to co z jejich kecu nakonec zbylo kdyz se konecne dostali ke korytu!!! Proc by se "seda" iluminatska vlada namahala s rekrutama a rizikem podvadeni ktery by ji jen poskodilo kdyby se nahodou provalilo,kdyz je jednodussi a levnejsi dojit si za cerstve zvolenym a do hodiny ho mit zpracovanyho a v haptaku? ;-)

 4. Jana napsal:

  Bajerovou asi podporuja NED... některé jejich akce...

  https://www.facebook.com/AMO.cz/

  Asociace pro mezinárodní otázky/Association for International Affairs přidal(a) událost.

  Asociace pro mezinárodní otázky (AMO) s podporou National Endowment for Democracy (NED) si Vás dovoluje pozvat na mezinárodní konferenci.

  (for English scroll down)

  Konference se bude věnovat otázce, zda Čína v Evropské unii uplatňuje strategii “rozděl a panuj” a jestli jsou členské státy EU schopny a ochotny vytvořit jednotnou evropskou pozici vůči Číně. Cílem není však jen diskutovat o současné situaci, ale pokusit se evropskou strategii, případně strategie, také navrhnout. ...
  Pokračování

  ÚT, 11. 6. V 9:30
  Čína a EU: Ze strategického partnera systémovým rivalem
  Evropský dům

  Asociace pro mezinárodní otázky/Association for International Affairs
  Včera v 15:47 ·
  Tento týden jsme zahájili v rámci celoročních připomínek výročí dvaceti let ČR v NATO osvětovou instagramovou kampaň „Máme NATO!“ zaměřenou na mladou generaci. Více o kampani si můžete poslechnout v rozhovoru s Karolínou Lahučkou pro Český rozhlas Plus od 13:55 zde: http://bit.ly/karolinalahucka_mamenato

  AMO.CZ
  Instagramová kampaň „Máme NATO!“ - Asociace pro mezinárodní otázky
  V pondělí 13. května 2019 zahajuje Asociace pro mezinárodní otázky (AMO) v rámci celoročních připomínek výročí dvaceti let ČR v NATO osvětovou instagramovou kampaň „Máme NATO!“ zaměřenou na mladou generaci.

 5. Vlasta napsal:

  Díky.

 6. somename napsal:

  Čučkaři z ministerstva vnitra pro nás připravili příručku o tom jak poznat a bojovat s fake news a americkou a izraelskou propagandou
  :-)

  https://www.mvcr.cz/cthh/clanek/boj-proti-informacnim-vlivovym-aktivitam-prirucka-pro-komunikatory.aspx

  Boj proti informačním vlivovým aktivitám: Příručka pro komunikátory

  I) vysvětlit, co jsou informační vlivové operace,
  II) ukázat, jak fungují a
  III) nabídnout nástroje, jak jim čelit.

  Informační vlivové operace přitom rukověť definuje jako koordinované aktivity cizích mocí, včetně použití matoucích nebo nepřesných informací, za účelem ovlivňovat politické a veřejné rozhodování, veřejné mínění, nebo názory v jiné zemi, které mohou negativně ovlivnit její suverenitu, její bezpečnostní cíle, nebo jiné zájmy.

 7. John_Pitralon napsal:

  Asi jo, jinak by sme tu ani nebyli. Stejně... a teď jsem zapomněl co jsem měl na jazyku.
  Nevadí dem zas NATO. Jo už vim. Stejně se nepočítalo s tim, že tohle opice jednou dokážou. Jedeme hodně nadplán, tak co.

 8. John_Pitralon napsal:

  Koncžuža má v Košicích koncert ve čtvrtek. Ale teď už by to asi nebylo ono. Já dám Mimikry. Nebo Auru Lauru.

  To se mi snad jen zdá https://www.youtube.com/watch?v=sWc6bKcGNrw

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!