TRUMP – V4 – IZRAEL – TROJMOŘÍ – ČÍNA

babis-trumpNovináři a odborníci řeší otázku. Proč prezident Trump "najednou" věnuje tolik pozornosti Střední Evropě ačkoli jeho předchůdci tento prostor spíše přehlíželi. Před nedávnem byl u Trumpa premiér ČR. Teď premiér SR, kterému se dostalo mimořádných obřadních výsad. Bude následovat Orbán. Tedy tři premiéři zemí tzv. V4 (polský premiér zatím sedí v koutě, viz níže). Trump tak zvyšuje kredit a PR zemím, které jsou členy V4. Články odborníků, kteří se to snaží vysvětlit, naleznete na internetu. Je to velmi zábavné čtení. Zatím co se odborné divizny a novináři diví, my se na to podíváme z hlediska globální politiky.

Pro úvod je třeba uvést hlavní rozdíl mezi kaleidoskopickým a mozaikovým myšlením. Kaleidoskopické myšlení je umožněno zejména díky krátkosti paměti "davu". Paměť davu je plus mínus dva týdny. Tedy při krátkosti paměti "davu" nelze aplikovat "mozaiku", protože procesy nejsou omezeny v tomto krátkém časovém horizontu, probíhají v dlouhodobých časových intervalech. Podíváme se na tento proces z dlouhodobého hlediska. A v dnešní době vysoké frekvence sociálního času je časový etalon roku "dlouhodobý". To co dříve trvalo desetiletí a staletí, dnes je otázkou roku či měsíců. Takže popořadě.

Co je Vyšegrádská čtyřka jistě víte. Jistě víte, že toto uskupení je trnem v oku Bruselu a některým členům EU v Západní Evropě. Pamatujete jistě ty výhrůžky ohledně nepřijímání migrantů. Jak chtěli prostor V4 zlomit, aby ho zaplnili migranty. Říká se tomu "přerozdělování". Macron teď hřímal že země, které se nepodřídí "přerozdělování", budou vyloučeny z Shengenu. Tak to teď téměř úplně utichne. Proč? Protože z nadnárodního řízení, z nadnárodního řízení globálních elit dostali vzkaz. "Držte hubu a na V4 nesahejte". Proto ten piár pro V4 ze strany Trumpa kádra globálních elit. Prostor V4 má teď zůstat relativně bezpečný a stabilní a plnit funkci (mimo mnoho dalších funkcí) sanitárního koridoru. Ovšem pro úplně jiné migranty než ty, co přichází do Západní Evropy. Je také varianta, že ten tlak na přijímání migrantů a výhružky bude zesilovat, ale jen pokud bude výslednicí takové akce odtahování Střední a Východní Evropy od Západní Evropy, která je uměle islamizována a drcená neomarxismem zároveň.

Iniciativa Trojmoří

Iniciativa Trojmoří je připravený projekt, který se buď bude realizovat, nebo ne. Podle aktuální potřeby. Členy jsou kromě V4 ještě Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Bulharsko a Rumunsko (projekt Rakousko-Uhersko 2.0 ?). Na prvním zasedání Iniciativy v roce 2016 v Dubrovníku byl přítomen zástupce Číny, který hovořil o zapojení Iniciativy do projektu Hedvábná stezka 2.0. Na druhém v roce 2017 ve Varšavě byl přítomen Trump. Takže odcházející hegemon a nastupující hegemon se účastní iniciativy Trojmoří. To jen proto, aby nikdo nebylo na pochybách, že se jedná o projekt z dílny globálních elit. Bez V4 je nemožná realizace tohoto projektu. Je tedy už jasnější, proč je zemím V4 zvedán kredit?

Proč Bejby sedí v koutě?

Český premiér, slovenský premiér, maďarský premiér. Logiku by dávalo také pozvání polského premiéra ze strany Trumpa, když už tyto návštěvy dávám do souvislosti s uskupením V4. Polský premiér pozvání neobdržel. Proč? Když bojujete jako Trump s americkou státní elitou tzv. neokony a nějaká země oficiálně navrhne, abyste na jejím území vybudovali vojenskou základnu a ještě navrhuje, že vybudování této základny zaplatí, byli byste rádi na místě Trumpa? Komu tím Polsko poskytlo munici? Americké státní elitě a Trump se tím musel zabývat a řešit to. Nic nepomohl příslib Polska, že tu základnu pojmenují Fort Trump. Házení klacků pod nohy se trestá.

Před nedávnem proběhla v Polsku konference o Iránu. Přijel izraelský premiér Netanjahu a dopustil se "chyb" později vysvětlené jako "chyby v překladu". Realita je, že Netanjahu chrstnul polské elitě do obličeje antisemitismus. Jestli si pamatujete byla to docela aféra. Polské reakce byly velice rozčílené. Tak rozčílené, že si Netanjahua nechali v Polsku o den déle, protože před odletem do jeho letadla narazilo servisní letištní vozidlo. Poté Polsko zrušilo účast na plánovaném summitu V4 v Jeruzalémě. Ta konference byla zrušena. Oficiálně. Ale ve skutečnosti proběhla. Premiéři Česka, Slovenska, Maďarska Jeruzalém navštívili a pokecali si tam. Proč byl vůbec plánován summit nějakých středoevropských zemí v Izraeli. Co mají nějací burani z "Východu" společného s Izraelem. Proč českého prezidenta Zemana před tím pozvali do Knessetu, kde Zeman prohlásil, že Izrael je jeho druhá vlast, ačkoli Zeman není Žid? Proč v září roku 2017 den před zasedáním OSN, kde měl Zeman projev, byl Miloš Zeman hlavním hostem na akci Algemeiner Jewish 100 Gala pořádáné v New Yorku, kde během večera převzal cenu Warrior for Truth (Bojovník za pravdu) udělované židovskou organizací Gershon Jacobson Jewish Continuity Fund (GJCF)?
ČS(S)R a Izrael.

O tom, že Praha je "okultní" světové židovské centrum bylo napsáno a řečeno hodně. Kde vznikly dohody o vzniku ČSSR? V USA. Jaké byli podmínky? Víte o tom, že T.G. Masaryk byl zastánce sionismu? E. Beneš také a Jan Masaryk také. Poslední dokonce navzdory blokádě Anglie zařídil dodávky zbraní do židovské Palestiny. Což tak "potěšilo" britské elity, že Jan Masaryk zemřel na vypadnutí z okna. Není žádné tajemství, že Izrael se udržel ve válce s okolními arabskými státy hlavně díky dodávkám zbraní a výcviku ze strany ČSR a i pak ČSSR. Mimochodem po T.G. Masarykovi je pojmenován les v Galileji. To jen na okraj.

Současnost

Po ne-konání konference V4 v Izraeli je vzápětí pozván Babiš do Bílého domu. Na své návštěvě USA se pokloní u památníku T.G.M., nezapomene Trumpovi zmínit vazbu mezi Českou republikou a USA. Že T.G.M. měl za manželku Američanku, že Trump měl za manželku Češku. Babiš předal jako dar Trumpovi jubilejní pistoli CZ 75. Tato serie je z produkce zbrojovky v Uherském Brodě k stému výročí vzniku ČSR a je jich právě sto a každá má seriové číslo odpovídající jednomu roku od vzniku ČSR. Trump dostal tu se sériovým číslem CSR-1946 což je datum Trumpova narození. Krátce po tom je v Bílém domě s mimořádnými poctami přivítán slovenský premiér Pellegrini, který dal darem Trumpoviou basebollovu pálku. Tím se Pellegrini odkázal na to, že Trump měl za svého trenéra besebollu Slováka. Následovat bude Orbán a bude to taktéž zajímavé setkání. Přibližně v době kdy je Pelegriny v USA byl zeman v Číně na konferenci o Hedvábné stezce 2.0.
Trump tedy zvyšuje kredit zemím V4. Kruh se uzavírá. ČSR-Izrael-USA. Vznik-důvod vzniku-konec. Prostor V4 má tedy zůstat dle plánu globálních elit jako relativně bezpečný sanitární koridor, který bude mít místo pro uprchlíky pro případný pád Izraele. Tento prostor nebude na rozdíl od Západní evropy islamizován. Nad projektem Trojmoří má převzít kontrolu nový hegemon Čína. Když vidíte dva, vždy se ptejte kde je třetí. Je tady ještě jeden globální hráč. Rusko.

A současné reakce podpindosů u nás? Kavárna je už tak zoufalá, že musí kopat do Jágra za to, že jel do Číny. Jel do Číny propagovat hokej... Tím se sami stávají menšími a menšími, až budou za naprosté nicotné idioty.

Přemek Horský
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!