VYMÝVÁNÍ MOZKŮ NAŠIM DĚTEM POKRAČUJE V PŘÍMÉM PŘENOSU

0ef4f2590b6d2f059c920f7deca64ba9Do redakce nám přišel mail od studenta, který nás upozorňuje na protinárodní propagandu na školách. Je smutné, že ředitelé škol a učitelé se za mrzký peníz nechají k těmto věcem propůjčit. Ředitelé škol a učitelé, myslíte si, že gejové a lezbičky rodí děti? Nastudovali jste si např., co je to šaría a džihád? Přemýšleli jste někdy o tom, jak budete žít na území ovládaném muslimy? Uvědomujete si důsledky své kolaborace?

Tím, že mlčíte k této vlastizrádné propagandě, podílíte se na genocidě národa a genocida je jediný NIKDY nepromlčitelný zločin. Blíží se 30 let od sametu. Minulý režim padl po 41 letech a změna režimu je pomalu za dveřmi. Na to při svém jednání nezapomínejte.

Mail od studenta:

Zdravím Vás a přeji hezký den.

Píši Vám o probíhající propagandě na školách, usoudil jsem, že to tak již budu nazývat, protože to nic jiného není.

Před dvěma týdny proběhla na naší škole akce zaměřená na podporu LGBT komunity, nazvaná Gender Swap Day. Do této akce se zapojilo několik třídních učitelů a jejich žáků.

Žáků se samozřejmě nikdo na nic neptal, účast pro ně byla prakticky povinná. Nebo povinná..... Bylo prohlášeno, že se buď mohou zapojit do této akce a tudíž se nebudou učit ve škole, skončí po 12 hodině anebo, že se nezapojí a tudíž budou přeřazeni na výuku do jiné třídy a budou končit se školou po 15 hodině.

Osobně se mi toto nezdá jako rovný přístup a asi uhádnete, co si studenti vybrali.

A v čem že tato akce spočívala?

Spočívala v tom, že chlapci přišli oblečeni do školy v dívčím oblečení a dívky v chlapeckém oblečení. Jako zcela zdrcující mi přišel i fakt, že do této akce se zapojila i jedna třída nižšího gymnázia, tedy děti do 15 let. Asi Vám nemusím vysvětlovat, jak taková událost dokáže ovlivnit myšlení a budoucí chování dětí a dospívajících.

Jako důkaz, že si události nevymýšlím, přikládám fotografii.

Pozn. redakce: foto v redakci, z důvodu ochrany zdroje foto nezveřejňujeme.

Jinak ohledně dalších věcí už jen krátce: Nadále probíhá lživé informování žáků ohledně islámu a o takzvaných migrantech. Jsou vykreslováni jako lidé utíkající před válkami a chudobou, které jsme my v jejich zemích rozpoutali a tudíž jsme povinni je přijímat. Jakýkoli opoziční názor je samozřejmě smeten ze stolu! Já osobně jsem již přestal být ve škole vyvoláván, učitel mě naprosto ignoruje.

Nadále pokračují psychologické hry, které jsem již popisoval (zpravodaj ZD 1/2019). Jen k jednomu novému zjištění jsem došel. Všechny dokumenty, které jsou nám učiteli předkládány, všechny výukové filmy, všechny pracovní listy a tak dále, mají zdroj u organizací, které jsou přímo podporované neziskovou organizaci Člověk v tísni. To jen tak pro zajímavost, protože odkaz této organizace je prakticky na všem s čím pracujeme.

Došel jsem ale k mnohem důležitějšímu a závažnějšímu zjištění. Začal jsem zjišťovat jestli, a do jaké míry, tato propaganda děti ovlivňuje a byl jsem zděšen.

Jak už jsem minule říkal, studenti se dělí na tři kategorie. Ti, kteří těmto lžím plně věří (zhruba 40 %), ti kteří jim nevěří, ale mlčí (55 %) a ti kteří tomu nevěří a nemlčí (5 %).

U první skupiny není co zkoumat. Ale u druhé to bylo zajímavé. Tito lidé totiž sami tvrdí, že vědí o tom, že jim učitelé lžou a že tomu nevěří. Ve skutečnosti těmto informacím ale podvědomě věří a nevědomky je šíří dál. Všimnete si toho při normálním rozhovoru.

Například tito lidé nikdy v normálním kamarádském rozhovoru nepoužijí slovo černoch, řeknou příslušník etnické menšiny. Nikdy nepoužijí slovní spojenímuslimský terorista, ale řeknou narušený extremista (jen tak mimochodem, jako narušený extremista je jak jsem již dříve zmiňoval nazýván každý, kdo je jiného názoru, než je „ten správný“, čímž prakticky dochází ke srovnávání opravdových teroristů s normálními lidmi na stejnou úroveň).

Ale zpět k tématu. Tito lidé používají zkrátka i v normálním kamarádském rozhovoru politicky korektní mluvu. Stejně je to i s názory, které mají v podvědomí. Například nedávno jsme byli na exkurzi na hradě a slézali jsme do sklepení a spolužák pronesl „To je dobrý kryt, sem se schovám, až na nás zaútočí Rusové.“

Nebo naprosto běžně používají slovní spojení „Ten lže jako Zeman.“ Nebo „Ten je jak ti extremisté z SPD.“ Je toho více, nebudu to vše vypisovat.

A víte, co mi odpověděli, když jsem se zeptal, proč to říkají? Odpověděli, že neví, že to prostě jen tak říkají.

Zajímavé byly také rozdílné reakce na teroristické útoky na Novém Zélandu a na Srí Lance. Mezitím co při prvním útoku to všichni naprosto odsoudili, byli tou událostí zdrceni a celé to prožívali několik dní, tak v druhém případě se o tom nikdo ve třídě ani nezmínil přes 300 křesťanských obětí.

Dále jsem zjišťoval, kdo jsou vzory dnešní mládeže a jakou hudbu nebo filmy sledují. Například klasickým hudebním vzorem dnešních studentů ječernošský raper, ten je v klipech prezentován jako velký borec, kterého se každý bojí. Dost často také v klipech vystupuje se zbraní v ruce. Texty skladeb jsou především o drogách, krádežích, zabíjení a jsou neuvěřitelně sprosté. Po hudební stránce je hudba naprosto primitivní.

I když s nechutí, sledoval jsem některé z pořadů pro mládež na sociálních sítích nebo v televizi. Složení lidí v zábavných pořadech je vždy multikulturní a celkově jsou zde používány stejné podprahové sdělovací metody jako u výuky ve škole. Studenti tak nabývají dojmu, že například potkávat černochy v Čechách je naprosto normální a přirozené. Protože v jejich zábavných pořadech přece vždy jsou.

Zkrátka propaganda oné zvrácené ideologie, jinak už se totiž celému směřování mládeže říct nedá, je na každém rohu a to ne jen ve škole ale i v zábavě.

Doufám, že jsem Vás moc neunavil, neumím to popsat ve zkratce, je to složité.

Závěrem, pokud by Vás zajímalo, co že se v naší škole slaví na Den vítězství, tak jsou to velkolepé oslavy Dnů Evropské Unie, do kterých je zapojena celá škola. Letos se zaměřením na Německo a Velkou Británii.

Ano, na den poražení Německa v druhé světové válce se u nás oslavuje Německo.

Přeji hezký den.

S pozdravem XXXXX

Zdroj: https://zd.zemdom.org/clanky/rodina-a-vlast/85-vymyvani-mozku-nasim-detem-pokracuje-v-primem-prenosu
16 Komentářů k VYMÝVÁNÍ MOZKŮ NAŠIM DĚTEM POKRAČUJE V PŘÍMÉM PŘENOSU

 1. martin bareš napsal:

  Hodně dobrý komentář od studenta. Držím mu palce v životě i v psaní a sledování.

 2. MUF napsal:

  Mám to jako rodič z přímé osobní zkušenosti.
  Má sedmiletá dcera má v první třídě spolužačku/spolužáka, která nastoupila 1. září jako holčička s holčičím jménem. Ovšem prohlašuje o sobě, že je kluk a dnes jí musí všichni oslovovat klučičím jménem. Škola to podporuje, prý aby se všichni cítili ve škole komfortně. Holčička může chodit s chlapci na záchod, ti ji tam pochopitelně již prozkoumali a pak to rozebírali ve třídě, že je ve skutečnosti holka. Pozor, mluvím o sedmiletých dětech a o tom co se děje se souhlasem vedení školy na 1. stupni ZŠ!!
  Do školy byla pozvána sexuoložka, která dětem bez přítomnosti dětského psychologa vymývala mozek (já jsem tam dceru jako jediný rodič nepustil) a pak nám rodičům na třídní schůzce vysvětlovala, že je to důsledek jiného/špatného vývoje v děloze a jediným řešením je hormonální zastavení puberty a chirurgická změna pohlaví. To, že má holčička v sedmi letech už čtvrtého tatínka, a biologický otec o ni nejeví naprosto žádný zájem, jako možný důvod vůbec nebylo vzato v úvahu. Ve třídě jsem byl jediný rodič, který se postavil proti. Přestože jsem tuto situaci nezpůsobil, tak potížistou jsem pro vedení školy i ostatní rodiče já.

  • Marco napsal:

   Máte pravdu. POkud nevzali v potaz, že matka střídá partnery jako ponožky, není se s těmi rádoby odborníky už o čem bavit. Nemám nic proti operacím tohoto typu ale myslím, že si o tom může rozhodnout dítě až ve své plnoletosti samo. Hnus kam jsme se to dostali. Musíte tyto zprávy dál šířit, aby se mnohým otevřeli oči. Nenechte své děti řezat kudlou, pokud to není nezbytně nutné.

   • Dsx napsal:

    Přitom každý psycholog-amatér potřebuje jenom dvě informace k velmi pravděpodobnému předpokladu: šaškárny s identitou a 4. otec.

    Ta holka chce pozornost a tohle se přímo nabízí.

 3. Marco napsal:

  Spoléhám na studenty, že si s té propagandy budou dělat asi to, co my z komunistické. Prdel!
  I když mi dnes připadá ta komunistická daleko lidštější. Bohužel se i v mnohém případě naplnila. Člověka až mrazí, v kolika věcech měli pravdu a my věřili západní lživé propagandě, která měla jediný cíl a to nás oškubat do hola.

 4. Dsx napsal:

  Je to sice hezké, ale slušná část jich skutečně prchá před válkou a tedy smrtí, navíc i skutečně proto, že jsme se byť nepřímo účastnili válek v jejich státech.

  Nezbavujme se odpovědnosti, byť třeba většina z nás tehdy nesouhlasila či protestovala.

  Navíc tady je ten (nikoliv pouze) dojem, že postkolinalní éra změnila drancování ve vykořisťování a z některých chudších zemí učinila země 3.světa ve prospěch Evropy/západu. Nejkrásnější ilustrací budiž izraelský obchod s diamanty.

  A dostáváme se pro mnohé zdejší ke konejšivému závěru - nezbavovat se odpovědnosti totiž automaticky neznamená slepě příjmat migranty a postupně zmizet v propadlišti dějin, protože si nějaký hrabě Kalergi vymyslel plán, který realizuje zionistický syndikát.

  Takový plán můžeme odmítnout, nabourávat a hlásit, ale min. částečnou odpovědnost prostě za migraci máme, protože jsme tuhle zionistickou intervenční politiku jako státy nejen podporovali, ale mnohde se jí přímo aktivně účastnili.

  Doplňek : studentovi těmito exkrementy nikdo apriori nelikviduje národ, to se realizuje v jiných rovinách. Cpou jim do hlav new age dekadenci. Narušení národnostních vazeb je až sekundární důsledek této strategie, primárně jde o vytvoření mutantů.

  • proud napsal:

   "A dostáváme se pro mnohé zdejší ke konejšivému závěru – nezbavovat se odpovědnosti totiž automaticky neznamená slepě příjmat migranty a postupně zmizet v propadlišti dějin, protože si nějaký hrabě Kalergi vymyslel plán, který realizuje zionistický syndikát. "................no proto.......ze si alespon tohle uvedomujes.:-).Ovsem konejsivy nebo ne,i pro ty zeme 3.sveta plati,ze maji co dopustily a dopoustej,stejne jako to mame my vsichni ostatni.......Nehazel bych tedy totiz vsechno zlo jen na toho kdo ho pacha a kdo z nej koristi,protoze to zpravidla dela s tichym souhlasem,neli pomoci domacich,nebo minimalne s jejich nezajmem mu v cemkoliv zabranit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • proud napsal:

    Co jinyho si nakonec myslet,kdyz ono zlo pacha a udrzuje jen nekolik stovek,maximalne nekolik tisic "moznalidi" ze soucasnejch cirka 7 miliard...........mozna ze uz jen tohle napsany dost lidem pomuze onu absurditu konecne videt! Nemit totiz tech par grazlu prachy a majetky a nenajit miliony blbcu co se nechavaji denne koupit za drobny,byli by totalne v hajzlu!!!

    • Dsx napsal:

     Právě třeba u tebe mě zaráží tohle: ačkoliv víš o té hrstce, jejím vztahu ke zbylým miliardám a spoustu dalšího, nějak jim nechceš přiřknout kolosální zlodějinu na úrovni států. Ti stáli za propady a ztrátami jiných. Ne ti obyčejní lidé, kterých se to týká nejvíc. Zkus si to prohodit. Ty ses mohl narodit jako Ahmed v Jemenu, on jako Proud v Brně. Od začátku bojů si chtěl zůstat, když ale zařvalo 40% tvých známých a viděl jsi tolik destrukce a utrpení, stěhoval se z úkrytu do úkrytu, po čase si opustil to, co si nejlépe znal a miloval, protože už to nebylo dál a podmínky k životu nepříznivé. Taky bys spěchal. A nějakej Brňák, jeho procentuelně nižší životní úroveň a mizející národnostní identita by tě tížily asi jako Brno pražáka. Změň si perspektivu a znovu připomínám, že nejsme nějakou obětí, akorát si uvědomujeme, že karma je zdarma. Jednou dočasně zahodíš identitu a uvidíš, že na nějaký zamrdaný Evropě by ti vlastně nemělo záležet, pokud jiní nemají klid, jinak seš ten soused, co si jako třetí přání nepřeješ po sousedově krásném domě a sousedově luxusním voze taky to jeho prase v chlívě. Ty chceš aby mu chcíplo. Nacionalismus nemá bejt xenofobie, sobectví a vychcanost.

     • proud napsal:

      "Právě třeba u tebe mě zaráží tohle: ačkoliv víš o té hrstce, jejím vztahu ke zbylým miliardám a spoustu dalšího, nějak jim nechceš přiřknout kolosální zlodějinu na úrovni států. Ti stáli za propady a ztrátami jiných. Ne ti obyčejní lidé, kterých se to týká nejvíc.".............to by te melo zarazetu druhejch,protoze i na to svym zpusobem poukazuju prave tim,ze tvrdim,ze kazdej musi zacit nejdriv a podstatne sam se sebou,aby se mohlo cokoliv zmenit!!!Coz jinejma slovama znamena,ze pred svou zodpovednosti na rozdil od druhejch neutikam a tim ani pred svou vinou.Jak je to ve skutecnosti ted nepoznas,poznal bys to az teprv kdyz by doslo na krajeni chleba a zatimco ty bys sel delat uzitecnej kanonenfutter,ja bych nesel v zadnym pripade a rovnou prohlasil ze jak mi daji flintu a proti my vuli me naverbujou,odbouchnu okamzite tolik nadrizenejch,kolik stihnu! Preber si to jak chces.

      • Dsx napsal:

       Tohle ale není otázka pracovitosti, pilnosti a nějaké individuální motivace k práci na sobě sama. Oni tam žili a vystačili si. Pak jsme přišli jako demokrati a rozbourali to tam a rozkradli. Tohle není o nějakým pracuj na sobě, přece.

       Jinak tvůj plán zní odvážně, ale trenky bych ještě nestahoval, nejsme cílová země, nechtějí sem a víc než muslimů přijde ročně Vietnamců. To by tam muselo něco bouchnout, aby došlo na krájení chleba.

       • proud napsal:

        Tys tam prisel a pamatujes si to???? Pak mluv za sebe,pro me zadny "MY" neplati!!!

       • proud napsal:

        Na krajeni chleba dojde,mozna to jeste neni tak videt a patrny,zatim obsazujou jen ty kdo se nechaj obsadit lip,ty kdo jsou vic ovcani.Na nas potrebujou mnohem vetsi zakladni "tabor" a dobre to vedi............
        A mam strach ze tentokrat se nechame blbe uspat a pak kdovi jestli se z toho dokazeme jeste vyhrabat,zvlast jestli se na nas Rusko vykasle(coz si,ruku na srdce,jenom zaslouzime).

     • proud napsal:

      Nacionalismus nema bejt vubec,nackove byli,jsou a budou obycejny hovada,zasranej predvoj fasistu!!!,zato by kazdej mel bejt ve svoji zemi znalym a sebevzdelanym vlastencem,s tim,ze vlastenec a nacek jsou dva ruzny pary bot!!! Jestli nevis proc,klidne se zeptej,rad ti vysvetlim ten nebetycnej rozdil mezi nima!

 5. Komodor napsal:

  Díky za takové články. A hlavně díky za takové mladé lidi, kteří se nebojí jít proti proudu a dovolí si říci nahlas pravdu, i když se tím - stejně jako před několika desítkami let za bývalého režimu - vystavují nebezpečí, že jejich dráha studenta bude předčasně ukončena!
  Jde vidět, že totalita se nám vrátila, možná ještě v nebezpečnější podobě.

 6. proud napsal:

  "VYMÝVÁNÍ MOZKŮ NAŠIM DĚTEM POKRAČUJE V PŘÍMÉM PŘENOSU"..........hmmmm:-)))),o to vic je potreba se jim doma venovat a vysvetlovat jim skutecnou situaci. U me to fungovalo a fungovalo to i u mejch deti........takze kdeze je vlastne problem kdyz se system shazuje sam? ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!