VYMÝVÁNÍ MOZKŮ NAŠIM DĚTEM POKRAČUJE V PŘÍMÉM PŘENOSU

0ef4f2590b6d2f059c920f7deca64ba9Do redakce nám přišel mail od studenta, který nás upozorňuje na protinárodní propagandu na školách. Je smutné, že ředitelé škol a učitelé se za mrzký peníz nechají k těmto věcem propůjčit. Ředitelé škol a učitelé, myslíte si, že gejové a lezbičky rodí děti? Nastudovali jste si např., co je to šaría a džihád? Přemýšleli jste někdy o tom, jak budete žít na území ovládaném muslimy? Uvědomujete si důsledky své kolaborace?

Tím, že mlčíte k této vlastizrádné propagandě, podílíte se na genocidě národa a genocida je jediný NIKDY nepromlčitelný zločin. Blíží se 30 let od sametu. Minulý režim padl po 41 letech a změna režimu je pomalu za dveřmi. Na to při svém jednání nezapomínejte.

Mail od studenta:

Zdravím Vás a přeji hezký den.

Píši Vám o probíhající propagandě na školách, usoudil jsem, že to tak již budu nazývat, protože to nic jiného není.

Před dvěma týdny proběhla na naší škole akce zaměřená na podporu LGBT komunity, nazvaná Gender Swap Day. Do této akce se zapojilo několik třídních učitelů a jejich žáků.

Žáků se samozřejmě nikdo na nic neptal, účast pro ně byla prakticky povinná. Nebo povinná..... Bylo prohlášeno, že se buď mohou zapojit do této akce a tudíž se nebudou učit ve škole, skončí po 12 hodině anebo, že se nezapojí a tudíž budou přeřazeni na výuku do jiné třídy a budou končit se školou po 15 hodině.

Osobně se mi toto nezdá jako rovný přístup a asi uhádnete, co si studenti vybrali.

A v čem že tato akce spočívala?

Spočívala v tom, že chlapci přišli oblečeni do školy v dívčím oblečení a dívky v chlapeckém oblečení. Jako zcela zdrcující mi přišel i fakt, že do této akce se zapojila i jedna třída nižšího gymnázia, tedy děti do 15 let. Asi Vám nemusím vysvětlovat, jak taková událost dokáže ovlivnit myšlení a budoucí chování dětí a dospívajících.

Jako důkaz, že si události nevymýšlím, přikládám fotografii.

Pozn. redakce: foto v redakci, z důvodu ochrany zdroje foto nezveřejňujeme.

Jinak ohledně dalších věcí už jen krátce: Nadále probíhá lživé informování žáků ohledně islámu a o takzvaných migrantech. Jsou vykreslováni jako lidé utíkající před válkami a chudobou, které jsme my v jejich zemích rozpoutali a tudíž jsme povinni je přijímat. Jakýkoli opoziční názor je samozřejmě smeten ze stolu! Já osobně jsem již přestal být ve škole vyvoláván, učitel mě naprosto ignoruje.

Nadále pokračují psychologické hry, které jsem již popisoval (zpravodaj ZD 1/2019). Jen k jednomu novému zjištění jsem došel. Všechny dokumenty, které jsou nám učiteli předkládány, všechny výukové filmy, všechny pracovní listy a tak dále, mají zdroj u organizací, které jsou přímo podporované neziskovou organizaci Člověk v tísni. To jen tak pro zajímavost, protože odkaz této organizace je prakticky na všem s čím pracujeme.

Došel jsem ale k mnohem důležitějšímu a závažnějšímu zjištění. Začal jsem zjišťovat jestli, a do jaké míry, tato propaganda děti ovlivňuje a byl jsem zděšen.

Jak už jsem minule říkal, studenti se dělí na tři kategorie. Ti, kteří těmto lžím plně věří (zhruba 40 %), ti kteří jim nevěří, ale mlčí (55 %) a ti kteří tomu nevěří a nemlčí (5 %).

U první skupiny není co zkoumat. Ale u druhé to bylo zajímavé. Tito lidé totiž sami tvrdí, že vědí o tom, že jim učitelé lžou a že tomu nevěří. Ve skutečnosti těmto informacím ale podvědomě věří a nevědomky je šíří dál. Všimnete si toho při normálním rozhovoru.

Například tito lidé nikdy v normálním kamarádském rozhovoru nepoužijí slovo černoch, řeknou příslušník etnické menšiny. Nikdy nepoužijí slovní spojenímuslimský terorista, ale řeknou narušený extremista (jen tak mimochodem, jako narušený extremista je jak jsem již dříve zmiňoval nazýván každý, kdo je jiného názoru, než je „ten správný“, čímž prakticky dochází ke srovnávání opravdových teroristů s normálními lidmi na stejnou úroveň).

Ale zpět k tématu. Tito lidé používají zkrátka i v normálním kamarádském rozhovoru politicky korektní mluvu. Stejně je to i s názory, které mají v podvědomí. Například nedávno jsme byli na exkurzi na hradě a slézali jsme do sklepení a spolužák pronesl „To je dobrý kryt, sem se schovám, až na nás zaútočí Rusové.“

Nebo naprosto běžně používají slovní spojení „Ten lže jako Zeman.“ Nebo „Ten je jak ti extremisté z SPD.“ Je toho více, nebudu to vše vypisovat.

A víte, co mi odpověděli, když jsem se zeptal, proč to říkají? Odpověděli, že neví, že to prostě jen tak říkají.

Zajímavé byly také rozdílné reakce na teroristické útoky na Novém Zélandu a na Srí Lance. Mezitím co při prvním útoku to všichni naprosto odsoudili, byli tou událostí zdrceni a celé to prožívali několik dní, tak v druhém případě se o tom nikdo ve třídě ani nezmínil přes 300 křesťanských obětí.

Dále jsem zjišťoval, kdo jsou vzory dnešní mládeže a jakou hudbu nebo filmy sledují. Například klasickým hudebním vzorem dnešních studentů ječernošský raper, ten je v klipech prezentován jako velký borec, kterého se každý bojí. Dost často také v klipech vystupuje se zbraní v ruce. Texty skladeb jsou především o drogách, krádežích, zabíjení a jsou neuvěřitelně sprosté. Po hudební stránce je hudba naprosto primitivní.

I když s nechutí, sledoval jsem některé z pořadů pro mládež na sociálních sítích nebo v televizi. Složení lidí v zábavných pořadech je vždy multikulturní a celkově jsou zde používány stejné podprahové sdělovací metody jako u výuky ve škole. Studenti tak nabývají dojmu, že například potkávat černochy v Čechách je naprosto normální a přirozené. Protože v jejich zábavných pořadech přece vždy jsou.

Zkrátka propaganda oné zvrácené ideologie, jinak už se totiž celému směřování mládeže říct nedá, je na každém rohu a to ne jen ve škole ale i v zábavě.

Doufám, že jsem Vás moc neunavil, neumím to popsat ve zkratce, je to složité.

Závěrem, pokud by Vás zajímalo, co že se v naší škole slaví na Den vítězství, tak jsou to velkolepé oslavy Dnů Evropské Unie, do kterých je zapojena celá škola. Letos se zaměřením na Německo a Velkou Británii.

Ano, na den poražení Německa v druhé světové válce se u nás oslavuje Německo.

Přeji hezký den.

S pozdravem XXXXX

Zdroj: https://zd.zemdom.org/clanky/rodina-a-vlast/85-vymyvani-mozku-nasim-detem-pokracuje-v-primem-prenosu
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!