O Grétě – marxismu – globálních procesech – (sebe)likvidaci liberálně buržoázní společnosti

Greta-Thunberg"Chci, abyste panikařili", prohlásila Greta. T.. Politici a další poslechli. V Británii vyhlásili stav klimatické nouze. Papež žehná Grétě: "Bůh ti žehnej a pokračuj ve svém díle", prohlásil. Politici padají před Grétou na zadek. Gréta je všude. Studenti stávkují v Evropě za klima. Gréta byla navržena na Nobelovu cenu. Jak je možné, že ti samí politici a elity kteří tvrdí, že občané EU jsou nekompetentní rozhodovat o důležitých věcech, poslouchají 16-letou autistku, jakoby to byla panna Orleánská? Připadá vám, že se svět zbláznil? Tak to úplně není. Nezbláznili se, jen jedou dle programu. Nejde zde vůbec o žádné globální klima. Klimatu opravdu neporučíme a ani větru a dešti. Tak o co tady jde? Bez pochopení toho, že existuje něco jako globální politika a globální procesy to nejde uchopit. Proto tento proces zasadíme do rámce globální politiky.

První věc: "Nepanikařte". Panika je ta nejhorší možná reakce na skutečné či domnělé ohrožení. Panika mívá často tragické následky.
Vezmu to trochu od lesa. Liberálně buržoázní společnost, nebo chcete-li liberálně kapitalistická společnosti, je určena k likvidaci. (Neo)liberální společnost spustila v sobě samé sebelikvidační mechanismus. Liberálně buržoázní společnost přijala za své neo-marxismus, ruzné LQBTIXZ hnutí, boj za "práva menšin", boj proti tradiční rodině, proti tradičním hodnotám. Proč se tak stalo? Proč jsou likvidovány nosné pilíře této společnosti? Není náhodou marxismus v opozici proti kapitalismu? Na první pohled ano, ale ve skutečnosti není. Jde pouze o předstíraný dialektický boj protikladů. Obě ideologie (systémy) pochází ze stejné dílny, z dílny Globálních elit GE, či chcete-li Globálního prediktoru GP . Marxismus jako systém byl vybrán GE jako nástroj globalizace a systém, pod kterým se má globalizace provést. Jedná se pro GE o ideální systém, kdy přístup ke zdrojům budou mít sami neomezený a sami ho mohou kontrolovat, ovšem populaci bude spotřeba určována a řízená. Marxismus nikam nezmizel. Realizuje se, ovšem má nyní jiná záda, po kterých šplhá. Světová permanetní revoluce pomocí dělnické třídy se nezdařila. Marxisté si našli jiná záda po kterých šplhají, proto dnes hovoříme o neomarxismu.

Krátká exkurze. Učení Karla Marxe (syn rabína) začal šířit jistý V.I. Lenin, který se podepisoval mimo jiné i jako Jacob Richter. Lenin vyzbrojen tunami zlata a financemi ze Západu přijel dělat marxistickou revoluci do Ruska. Marxismus byl do Ruska importován. Lev Davidovič Bronštejn (alias Trockij): "„Co je však náš vztah k revoluci? Občanská válka je nejtěžší ze všech forem války. Je nemyslitelná nejen bez násilí proti druhořadým figurám, ale podle současných metod se to neobejde bez zavraždění starých mužů, starých žen a dětí ... Neexistuje nepřekonatelné vymezení mezi „pokojným“ třídním bojem a revolucí. Každá stávka ztělesňuje v neexpandované podobě všechny prvky občanské války". Připomíná vám to něco. Něco co se děje v Evropě?

Je teď jasnější o čem skutečný marxismus-trockismus je? Revoluce se sice v Rusku zdařila, ale díky jistému pánovi, který je označován za zločince typu Hitlera, byl marxismus vyplivnut z Ruska zpět a světová revoluce se nezdařila. Proto Stalina nenávidí. Poté co byl marxismus "vyplivnut" z Ruska začal pracovat intenzivně v místě zrodu. Cíle se nemění, jen prostředky se mění. Diktarura proletariátu nevyšla. Vyjde diktatura menšin? Papež prohlašuje, že je marxista. Junker odhaluje sochu Marxovi. Modla "naši konzervativní pravice" (Top09) Dalajlama prohlašuje, že je marxista. V EU a na "Západě" všechny důležité instituce obsadili marxisté. Začalo to právě v těch 70-létech na Univerzitách v "Západním" světě.

Liberálně-buržoázní společnost byla uměle držena globálními elitami jen z toho důvodu, že bylo třeba nejdříve rozložit SSSR. Od sedmdesátých let prudce letí nahoru spotřeba na Západě. Je třeba ukázat, že Západ je úspěšnější. Hromada zboží, spotřeba, neomezená spotřeba, pokud máte peníze. Čím byla dříve omezována spotřeba? Ve stavovském uspořádání to bylo jasně dáno. V kastovním systému je to taky jasně dáno. V liberálně-buržoázní společnosti je spotřeba omezena jen penězi. Pokud na to máte, můžete si nechat naservírovat na stůl cokoli, můžete sežrat klidně celou planetu, když zaplatíte příslušný obnos.

Proč pracují liberálové na své vlastní likvidaci? Proč si sami řežou větev tím, že rozkládají společnost a vítají migraci? Příchozí nemají pochopení pro jejich výstřelky. Ti, které liberálové vítají, budou jejich kati. Odpověď je jednoduchá. Ožralovi taky nevysvětlíte, že další a další panák do jeho hrdla ho skolí. Naprogramovaný biorobot klidně zahájí sebedestrukci.

A teď zpět ke "klimatické panice". Proč nezačít mladou generací? O klima nejde. Jde o přípravu další generace, že je čeká radikální omezení jejich spotřeby. A čím nejlépe to odůvodnit? Katastrofickým scénářem. Globální elity si chtějí pro sebe šetřit zdroje a k ovládání a dobrovolnému přizpůsobení mas je vždy nejlepší nějaká ideologie. Rozum stranou. "Panikařte". Pak se dobrovolně podřídíte "řešení" k odvrácení "klimatické hrozby".

Před několika dny vyšly novinové články, kde se píše, že podle údajů Světového fondu na ochranu přírody (WWF) Evropané (EU), byť jich je jen sedm procent z celé populace Země, spotřebovávají dvacet procent přírodních zdrojů planety. Loni uveřejnila tato agentura statistiku, že USA tvořící pouze pět procent populace planety, spotřebuje padesát procent zdrojů. Ta čísla jsou i pouhým okem jasně nadnesená. Ale ne nadarmo se tohle šíří v infoprostoru. Faktem ovšem zůstává, že liberálně-buržoázní společnost, kde je důraz kladen na spotřebu omezenou jen množstvím peněz, sežere tuto planetu velmi rychle.

Když proběhla u nás "sametová revoluce" čekali jsme, že se připojíme ke svobodnému Západu. Mnozí už zjistili, že to byla iluze. Nic takového neexistuje. Jen iluze, umělé PR. Komercializováné Nic. Západ už dávno zdegeneroval díky vítěznému pochodu marxistů-trockistů od Univerzit napříč všemi institucemi. Udržovat tuto iluzi "svobody a prosperity" bylo nutné jen do pádu SSSR. Od té doby už se Západní elity netají svým socialismem-marxismem, svým plánem nahradit zhýčkané a přežrané obyvatele s vysokým standardem života importem populace z Afriky a muslimských zemí, kde jsou zvyklí na mnohem nižší standard spotřeby. A liberálové pracují dál na své zkáze. Mnozí si totiž myslí, že budou patřit k té vyvolené elitě, které se omezení spotřeby nebude týkat. Hlupáci!

Hluchému nevysvětlíš, slepému neukážeš, ale můžeš se o to snažit. S idiotem se nedohaduj, obrátí vše proti tobě, odejdi a nech ho.
Jsme ve válce. Bojujeme o budoucnost. O tu malou naději, že je šance žít lidsky. Nejlepší zbraní jsou informace a metodologie. Studujte Koncepci společné bezpečnosti a Dostatečně všeobecnou teorii řízení.

Přemek Horský
38 Komentářů k O Grétě – marxismu – globálních procesech – (sebe)likvidaci liberálně buržoázní společnosti

 1. Josef Švejk napsal:

  Ano, snahy je třeba jako soli. Zejména v dnešní době, kdy počet jedinců kteří nevidí a neslyší neb intenzivně zírají do svých mobilů roste geometrickou řadou. Výsledkem je pak "většinová" společnost, která se občas probere a začne demonstrovat. Obvykle kvůli blbostem.

 2. martin bareš napsal:

  Blbe autore!

 3. martin bareš napsal:

  Blbe autore!

  Ještě přidám: Co byste si přál, napište, jsem zvědav. Vylezou z vás Václav Klaus mladší, Václav klaus starší, oranžoví a hloupí,Jednotná fronta proti migrantům, statečný Trumf, Spolek bradatých mudrců s oficálním názvem Nová Republika,Demoblok s Helenkou Širokorozchodnou-Langšádlovou propagující nukleární várku proti Rusku, Kontrarevoluční Protiproud hradního mluvčího Klause staršího prof. Hájka, či další exkrementy jako Vyjdi ven, Milion chvilek, Korzáři? Jsem zvědav, tak do toho. Bez bázně, čekám vizi!

  • Josef Švejk napsal:

   Čím víc se lidé vyjadřují, tím méně toho mají co říci, čím víc se propaguje subjektivnost, tím anonymněji a prázdněji působí. Tento paradox ještě posiluje skutečnost, že tento příval slov vlastně nikoho nezajímá – jistě s nezanedbatelnou výjimkou samotného tvůrce nebo mluvčího. Právě to je narcismus. (Gilles Lipovetsky)

   • paw napsal:

    Sileny svindl media se z ni snazi udelat Celebritu jejich sileny Ideologie a doufaji se vyrostci vseho druhu pridaji..Napr. jinde zenou male deti na demonstrace a davaji jim plakaty :::My vas starsi musime poucovat co mate delat a co ne...A jiny zpitomnelosti..

   • fohat napsal:

    Někdo vymyslel termínek frikulin a nyní GRETENISMUS...

  • Vlasta napsal:

   Tady to máš všechno: Ivan Jefremov: Hodina Býka.

 4. Vlasta napsal:

  Ad Martin Bareš:
  Až pochopíš, že k životu nepotřebuješ stotisícový plat, ale stačí ti 25.000 a za zbytek můžou dobře žít další tři lidé, že nepotřebiješ obrovský mercedes, ale stačí ti "obyčejná" škodovka, že neptřebuješ bordel plný děvek, ale stačí ti láska manželky, že štěstí není v likvidaci konkurenční firmy ale štěsí je, když tě doma vítají tvoje děti, a že život není honba za chimérou ovládnutí světa ale předat další generaci vše, co znám, umím a vybuduji, tak jsi nastoupil správnou cestu.

 5. niSas napsal:

  No, už to vypadá, že u těch mediálních popelnic zůstaneš. Jediné na co se zmůžeš je, zvednout víko mordechujcké mediální popelnice, bafnout co tam je blízkavého, nějaký plech nebo sklíčko a budeš utíkat do alternativní sběrny a cestou budeš křičet, "mám to....." Muheeeeee

 6. niSas napsal:

  Dodnes si nepochopil podíl na rozpočtu země, podíl na neprodejné půdě a podíl na volení vlastních ppotřeb. Místo diskuse o tom tady vyléváš kýble sraček a každej blboň do teho eště nablije. Neuvěřitelné, fantastické....No a po těch zkušenostech mohu s klidným svědomím říci, že gdyž bůh naděloval, tak tys nosil zrovna ty kýble. Heh

 7. .lak napsal:

  Samozřejmě že uhlíková stopa je jen imbecilismus z pandořiny skříňky běd v bezpočtu náboženských vytržení. A hlavně je to busines jako každá religiozita. S pomatenými nevolníky z přesvědčení ale čeho vám nepovím protože to chápat nelze ale uchopit jako dogma a vyžadovat, zcela bezpochyp i s kolektivní tyranií-fašismem / postižených jedno z které strany domotaných. A je o tom jak udělat hladové hry pro radost velkomožným s choutkami a vášněmi, mají vše takže se baví mnoha způsoby jak třeba? https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE Měli by se podlokajníci chytit za nos - neutečou.
  https://uloz.to/!H6XB7lKNg8NQ/hunger-games-1-hladove-hry-1-arena-smrti-2012-czdab-akcni-sci-fi-99rudycz-avi

 8. zajímavé jak moje myšlenky někdo jiný dokáže tak vystihnout... není to poprvé... napsal:

  BRAVIS!

 9. Maroš napsal:

  Temné tajemství Bohémského lesa (Bohemian Grove) Alex Jones 10_2005 CZ tit.
  https://www.ulozto.net/!uWnUMEXf/temne-tajemstvi-bohemskeho-lesa-bohemian-grove-alex-jones-10-2005-cz-tit-mp4

  "Už v 60.tých letech Němci úspěšně postavili základnu na Marsu a bytosti Draco jim v tomto všem vydatně pomáhaly. Němci zde objevili zříceniny starověkých stavitelů. Ty nejzajímavější byly určeny pro velmi vysoké bytosti. Kamenná křesla a dveře byly určeny pro bytosti 20 – 25 metrů. Němci jim říkali trůny, ale trůny to nebyly. Šlo o řady sedadel podél stěn. Původně měly sedadla na sobě znaky, symboly a nápisy, ale někdo je z nějakého důvodu odstranil. Rasy starodávných stavitelů přilétly v minulosti do naší sluneční soustavy a pak tu bojovaly o kontrolu nad celou sluneční soustavou. Toto probíhalo tisíce let. Jejich stavby byly nalezeny po celé sluneční soustavě. Kontrola nad touto oblastí je velmi žádaná, protože hned za naší sluneční soustavou je portálový systém, který je součástí rozsáhlé kosmické sítě. Tento portálový systém směřuje nejen do ostatních hvězdných systémů v naší galaxii, ale i do jiných galaxií. Naše planeta prožila v minulosti více kolonizací a historií, než většina jiných. Mimozemšťané nám sdělili, že jsme jako oáza na kosmické hedvábné stezce."
  https://celostnivzdelavani.cz/svedectvi-insidera-corey-gooda-o-marsu-1-cast

 10. proud napsal:

  Toz studuj,Premku,studuj...........studuj cokoliv,jenom ne lidskost,az se provali co jsou zac ony "tlusty knihy" a od koho puvodne,napises clanek o "jakymkoliv jinym uceni" po zatraceni tohohle,protoze historie se neustale opakuje az do pouceni se,"prohlidnuti",ale o lidskosti a cloveku to zase nebude............

  • proud napsal:

   ..........porad byste chteli nekoho ridit, jenom sami sebe ne........a starat se o jeho bezpecnost,jen to vsechno nenechat na nem,proc asi? ............

   • Přemek napsal:

    Je to právě naopak. KSB je o tom, že se lidé mohou a mají řídit sami a nemusí být nikým řízeni. Když dáte do ruky někomu zbraň, dokáže se bránit sám. KSB je metodologická zbraň, jak se může člověk bránit, sám řídit a nebýt manipulován.

    • proud napsal:

     Ctes se vubec? Silne o tom pochybuju!!! Odkdy je zbrani bezduchy opakovani "siomouder"? I kdyz ,mas mozna pravdu,zbran to je,ale ne tech kdo opakujou a klanej se jakejmsi Pjakinum a jim podobnejm,ani jejich,pouhejch hlasnejch trub,ale prave panicku tech Pjakinu...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • proud napsal:

     Libi se mi jak vy zabednenci prestavate vnimat ucel tech lidi a jejich kvakotu,a to odnaucit vas samostatne myslet,hledat a zduvodnovat,ale naucit vas opakovat,ovcani, a spolehat se misto na sebe a svy moudra,na druhy a jejich moudra,uz predem kalkulovany k vasemu zotrocovani,fyzickymu i psychickymu!!!!!!!!!!!!!!!

    • proud napsal:

     Apropo,vim pravdeppodobne presne kam KSB miri,je to takovej druhej "prognostak",primo to z ni rve na vsechny strany!!!

 11. Vašek napsal:

  Údaje o spotřeba v USA bych moc nezpochybňoval - jestli se někde plýtvá, tak právě tam.

 12. Maroš napsal:

  "Govorit Moskvá" - komančovia - neomarxisti-globalisti sa mobilizujú - kto riadi chaos - ovláda spoločnosť! Momentálne sa na Slovensku /o týždeň sú Jewro voľby do SEMITu, takže po týždni už nikoho nebude zaujímať, čo je "Pravda" teraz/ šíri HOAX o údajnej kritike Moskvy kotlebovcov! Na posranie - v roku 2017 "Rusko sponzorovalo kotlebovcov" a teraz sú pre Moskvu fuj fuj extrémisti! A hlavne - "rezort" min. zahr. vecí Ruska "im venuje takú pozornosť", že kvôli nim "vydáva vyhlásenia". Panebože! A túto neoverenú chujovinu uverejnila aj Infovojna.sk! Zdrojový článok v Pravde absolútne neuverejnil zdroj - nejaké vyhlásenie Rusov! Proste - komančský prostitút v pravde napísal článok pre debilov a je to!

  "Moskva odsúdila extrémizmus kotlebovcov
  Miroslav Čaplovič, Pravda 16.05.2019 17:51 "
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/512351-moskva-odsudila-extremizmus-kotlebovcov/

  Takže AKO?!
  "Kotleba might be sponsored by Russians
  News
  Kotleba might be sponsored by Russians
  Tweet
  02. 06. 2017 13:01
  The General Prosecutor's office will verify the information about Kotleba - People's Party Our Slovakia being financially supported by Russians, informed the sme.sk. The suspicion comes after German public TV ZDF broadcasted a show focusing on Alexander Usovsky from Belarus. He allegedly accepted 100 thousand dollars given to him by the Russian entrepreneur Konstantin Malofejev to support demonstrations against NATO and "western" countries organised in Slovakia, the Czech Republic, Poland or Hungary. Kotleba is attractive for the Russian due to the presence of his party in the national parliament. "
  http://enrsi.rtvs.sk/articles/news/134872/kotleba-might-be-sponsored-by-russians

 13. Maroš napsal:

  Feminizmus ako depopulačný program...
  https://zemavek.sk/feminizmus-vytvoreny-ako-depopulacny-program/
  Kontext: Syndróm zavrhnutého rodiča... - ktorý fašistický neomarxistický-neoliberálny SYSTÉM vo svojej agende "neuznáva", pretože cieľom systému JE!!! - DEPOPULÁCIA!!! /Viď sociálny darwinizmus-marxizmus - odôvodnenie boja a vzájomného požierania sa na všetkých úrovniach/
  http://www.prava-deti.sk/nezaradene/syndrom-zavrhnuteho-odcudzeneho-rodica/

 14. proud napsal:

  Kdo si nechce,nebo neumi vladnout sam,tomu je vladnuto,stava se ovladanym.Zdejsim masochistum se to asi libi...........kam vitr,tam plast...............uz hooodne dlouho.

 15. Maroš napsal:

  Tip na FREE zaujímavé profesionálne publikácie pdf, o ktorých sa nám ani neprisnilo!!! "Náhodička"...
  Na stránke...
  https://adoc.tips/ - skusmo v tamojšom "hľadaj chlieviku" - a len tak námatkovo...
  https://adoc.tips/search/Chemtrails+%26+HAARP.+Voorbereiding+door+Luc+Vervliet+voor+interview+bij+Pateo+Radio+over+Chemtrails+%26+HAARP+%28op+5+%26+12+nov.+2014%29

 16. Maroš napsal:

  "VIDEO: Televizní stanice Al-Jazeera odvysílala výbušné informace o pozadí Holokaustu a smlouvě Domu Sion s nacistickým Německem! Dva redaktoři okamžitě dostali vyhazov, média zběsile video mažou ze sociálních sítí, v krátké reportáži zaznívají šokující informace o německých reparacích pro Židy, které si ale přivlastnili sionisté v Izraeli! Německo nemá povinnost platit reparace nikomu, kromě sionistům a architektům Izraele v Londýně! Redaktoři Al-Jazeery tím odhalili válku mezi židy a Židy!"
  https://aeronet.cz/news/video-televizni-stanice-al-jazeera-odvysilala-vybusne-informace-o-pozadi-holokaustu-a-smlouve-domu-sion-s-nacistickym-nemeckem-dva-redaktori-okamzite-dostali-vyhazov-media-zbesile-video-mazou/

 17. Maroš napsal:

  Joe Cocker - My Father's Son /..."Heart over Mind"/
  https://www.youtube.com/watch?v=vgB7KMuDiMU

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!