DONBASKÁ ZASTAVENÍ 25. – ČESKÉ KULTURNÍ CENTRUM JULIA FUČÍKA OSLAVILO PRVNÍ NAROZENINY

5In2zdDgKu0 (1)První výročí otevření Českého kulturního centra Julia Fučíka (ČKC) při Mezinárodním centru "My a svět" na katedře politologie a mezinárodních vztahů Univerzity Vladimíra Dalja v Lugansku (LLR) bylo pojato jako krátká vzpomínková akce. Na besedu 7.5.2019 do ČKC přišli studenti univerzity. Besedu řídil asistent katedry Arťom Buzila. Vedoucí ČKC Jaromír Vašek připomněl nejdůležitější akce ČKC za uplynulý rok i otevření pobočky ČKC v místní knihovně v Roveňkách. Doplnila jej zástupkyně vedoucího Anna Brechová. Vedoucí připomněl i hlavní úkol ČKC-rozvíjet kulturní vztahy mezi lidem ČR a LLR.

Studenti se ptali mj. na možnosti dalšího rozvoje kulturních vztahů. Vedoucí odpověděl, že budou rozvíjeny na základech lidové diplomacie. Čtyři studenti univerzity si k 1.výročí otevření ČKC připravili krátký kulturní program. Ve svých vystoupeních opěvovali jak přírodní krásy, tak pamětihodnosti ČR, zejména Prahy (Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí).

Jaromír Vašek, předseda Společnosti přátel LLR a DLR
7 Komentářů k DONBASKÁ ZASTAVENÍ 25. – ČESKÉ KULTURNÍ CENTRUM JULIA FUČÍKA OSLAVILO PRVNÍ NAROZENINY

 1. Michal napsal:

  Jewlia Fucika !!! Tak tohle je stranka ZIDOBOLSEVIKU na drogach !!!

 2. Marco napsal:

  Me Fucik nevadi, precejen toho pro nas stat udelal vic, nez kdokoliv z nas! Bojovniku u pc mame az moc. Navic kdyz se muze v Plzni oslavovat jediny mrtvy american, ktery navic spadl nality z korby nakladaku, proc by jsme meli vynechat zrovna Fucika nechapu.

  • Marco napsal:

   Zapomnel jsem dodat, ze se Jaromir Vasek snazi a to se ceni. Je mi lito tech lidi i deti. Ukrajina nam vsem ukazala o co Zapadu ve skutecnosti jde. Likvidace konkurence a prevzeti jejich trhu a presne to udelali i nam. Na lidi kaslou, jako se na nas vykakali v Mnichove.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!