KONEČNÉ ŘEŠENÍ: GENOCIDNÍ POLITIKA „ZLATÉ MILIARDY“ POKRAČUJE

a2662063839_10Řízená masová ( ,,legální" i ,,nelegální" ) migrace je pouze součástí většího směřování globální politiky, pro které se vžil pojem "zlatá miliarda". Všechny tzv. alternativní politické ( hlavně parlamentní ) strany vás dezinformují, když údajně bojují proti ,,elitám" tím, že kritizují migraci a Brusel, ale ve skutečnosti jen ukazují na dva ( již i tak dobře viditelné ) faktory z mnoha, aniž by věděli nebo řekli, že tyto děje jsou v reálu jen chapadla jedné a téže ,,chobotnice" globální moci, která jich má ale desítky na všech úrovních řízení od metodologické/chronologické ( školství, systémy zpracování informací a změna chápání vztahů příčina-následek ) priority přes hospodářskou prioritu ( globální finanční systém ) až po prostředky přímé genocidy.

alkohol

( obrázek: Údaje pro 15-16 leté za rok 2016, chybí některé druhy drog, i tak je to síla - a to jsou jen oficiální údaje)

11. září 2001 USA naposledy (?) velkolepě operací pod falešnou vlajkou spustily další kolo procesů globalizace v rukou nadnárodních struktur ( a pravda o 11. září je zároveň schována globalisty do budoucna pro odstavení washingtonských neokonzervativců a diskreditaci USA ), které vedlo k vojenským operacím na blízkém východě. Tam byla připravena půda pro masovou migraci, protože ta je součástí globální politiky “zlaté miliardy” ( rozuměj jde o likvidaci/úpadek/depopulaci jednak zemí, odkud prchají migranti – převážně mladí a zdraví, a hlavně států Evropy, kde vznikne konfliktní zóna a mládež místní populace bude, a už generaci a půl je, eliminována na 1. – 2. prioritě řízení debilizací ve školství, kultuře – stačí když napíši, že většina mladých lidí již dnes užívá různé drogy? ).  Celá mašinérie je přitom podporována na všech úrovních globálního systému řízení. Proč ,,hrdinové na billboardech" neřeknou, že největší dlouhodobou vodou na mlýn globalistů je koncepce současných tzv. ,,vzdělávacích osnov”, pak také globální lichva finančního systému ,,úvěrové hospodářství” – zotročování celých států a regionů – vyčerpání jejich obyvatelstva aby se nemohlo bránit kolonizaci, dále jejich uchvácení skrze Centrální banky, neexistence suverénního rozvoje, neboť není plán a pravomoc na emisi a řízení peněz jako ,,krevního oběhu ekonomiky” ( nenechte se mýlit ,,bojovníky za zachování Koruny české" - ta je tady už jen jako symbol na fyzických penězích a historický exponát, stejně jako je ČNB česká asi tak jako Kaufland nebo Erste Group, tedy pardon ,,Česká spořitelna" ) ?

Z střednědobého a dlouhodobého hlediska je  systém vyčerpávajících školních osnov ( a nezdravé prostředí dnešních přeplněných škol připomínajících kriminály ), kde chybí informace pro základní předpoklady soběstačného života v moderní společnosti ( zato se zbytečně dopodrobna již od ŽS probírají různé ,,větné rozbory", chemie, fyzika, přírodopis se z vlastivědy mění v samostatné předměty plné abstraktních dat, čímž neguji funkci základního vzdělání v době, kdy žák ještě není rozhodnut, kam se bude ubírat dál, takže drtivou většinu těch roky přijímaných ,,dat" ani nevyužije, atd. ) garantem likvidace mládeže. Snad se všichni shodneme v tom, že základy práva nebo ekonomie potřebujete automaticky dříve, než jako právně odpovědní nebo plnoletí vstoupíte do života společnosti, kde je téměř každá činnost a situace právně vymezena a kde dominuje úvěrové hospodářství. Absenci těchto témat ve školských osnovách lze vnímat jako idiotismus a záškodnictví představitelů ekonomické vědy, činitelů státního aparátu, který má vést k sociální destrukci ve spojení s ideologickou propagací kolektivních komunit deviantů, jejichž zájmy se omezují na různé druhy sexuálních úchylek a pedofilii.

K čemu jsou nám ,,politici", kteří nemohou rozhodovat ani o hospodářství země ( a pochopitelně ani o vojenských otázkách, protože jsme členem nadnárodní organizace NATO )? Dobrým příkladem je tzv. ,,Japonský ekonomický zázrak" 50-70 let, který by nevyšel, kdyby nebyl povolen z úrovně globálního řízení. Pokud se zvýší objem výroby a zároveň se zvýší objem peněžní zásoby emisí nových peněz, jakoby “nekrytých”, pak problém nenastane, nenastane ani inflace, protože vzájemný poměr peněz a zboží zůstane správný. Emise peněžní zásoby sama o sobě žádnou inflaci nezpůsobuje. Tak to dělali Japonci v 50-70. letech: státní plánovací komise odhadla, že v silách ekonomiky je v následujícím období postavit tolik a tolik nových škol, tolik a tolik nové infrastruktury, a pro tento objem se vyemitovaly nové finanční prostředky, přičemž ale nevznikl žádný dluh. Následně ekonomika tyto projekty realizovala, a i když se zvýšila peněžní zásoba, v důsledku nových projektů se i zvýšil reálný objem ekonomiky a vše fungovalo. Kdyby Japonsko nemělo možnost provádět suverénní emisi peněz a mít skoro nulové úrokové sazby (a to mu bylo dovoleno z globální úrovně řízení), Japonci by mohli pracovat do úmoru a žádný “ekonomický zázrak” by nenastal, nebylo by to jednoduše možné. To samé není reálné bez možnosti ovládat hospodářství ani u nás, i kdybychom zavedli 16 hodinový pracovní režim sedm dní v týdnu. Hospodářská politika zemí bývalého Východního bloku je ukázkovým příkladem General plan Ost ( Generální plán Východ - hitlerovská strategie ) - řečeno tvrdě: vytvořit pro cizí infrastrukturu ( životní prostor - lebensraum ) a pochcípat.  Přitom by se ještě současné obyvatelstvo těchto evropských zemí mělo usilovně snažit o realizaci  infrastrukturní a geografické přípravy těchto území (odpracovat to) - odtud ty rozsáhlé projekty EU. Současně s tímto úsilím však je potřeba, aby toto obyvatelstvo, potažmo hospodářství této země, bylo v důsledku „vhodně zvolené" politiky takto přivedeno na pokraj svých sil, aby nebylo schopno naplánovanou, budoucí kolonizaci svého území silovými prostředky odvrátit. A další krize se blíží ( ale přežvýkávači hesel z tzv. alternativních stran na ni zareagují až vypukne a potom budou ukazovat srdceryvné obrázky bezdomovců a hulákat, ať jim dáme více hlasů ).

Předně si musíme uvědomit, že je proti nám vedena rozsáhlá globálně-politická a geopolitická operace. Doslova je i proti ČR a zejm. dalším zemím bývalého tzv. ,,Východního bloku” vedena válka a pozor: válka je něco jiného, než vojenská operace s čistě vojenskou technikou a taktikou. Válka je soubor opatření zaměřených na uchvácení cizích přírodních, energetických a lidských zdrojů. „Nikdo tu válku nechtěl, přesto byla nevyhnutelná“ říkali národní politici o První světové válce. A byla nevyhnutelná proto, že delší časový úsek pracovali vědomě i nevědomě na systému, který jako celek připravoval konflikt ( nyní ubírá společnost k sebelikvidaci a zničení ,,buržoazního" liberalismu ). Nebylo důležité, kdo v té válce zvítězí, protože nakonec stejně měl vyhrát připravený systém. Kdy všichni státní činitelé konečně pochopí, že ať už si to přejí či ne, jsou prvky velkého systému a přestanou nás ohrávat parlamentaristickými pohádkami?

A teď řečnická otázka: které politiky z tzv. ,,alternativy” ( stran, které se alespoň tedy tak prezentují ) jste slyšeli o tomto něco říci? Pokud neví, nebo nechtějí říci, jak funguje současný systém, jakou pak mohou představovat ,,alternativu”?

 

 
51 Komentářů k KONEČNÉ ŘEŠENÍ: GENOCIDNÍ POLITIKA „ZLATÉ MILIARDY“ POKRAČUJE

 1. Vaska napsal:

  Co je to vlastně ten parlament : je to loutkové divadlo, kde se hrajou pohádky pro dospělé.
  Rozdíl mezi tímto divadlem a loutkovým divadlem pro děti je pouze ten, že po skončení pohádky v loutkovém divadle pro děti se loutkovodiči obecenstvu ukážou !!

  • proud napsal:

   Prestoze to vime,nic s tim nedelame..............

   • Petr C napsal:

    Po pravde nic moc delat nemuzeme. Pokud si nekdo stezuje na skolstvi ma ucit decka doma (nevim jestli to je v Cechach legalni), nepsilat do skoly. Jeden z rodicu se ma venovat vychove. Co se tyce hospodarstvi, je to v jedincich. Vetsina statu se dostala do pavuciny nadnarodnich spolecnosti a zaprodani, bezmocni politici s tim nic neudelaji. Jedina pomoc je zakladani druzstev a komunit, ktere se budou navzajem podporovat. A snazit se byt cim jak nejvic samostatny.

    • Eschatolog napsal:

     jsi vážně tak hloupej ?

    • proud napsal:

     "Po pravde nic moc delat nemuzeme."............Hm,ja si naopak myslim,ze muzeme delat cokoliv,jen jeste nejsme "tak daleko",ale to prijde.Ovsem neodpustim si ironii,ze jsem sam zvedavej kdy uz konecne.Me zpravidla napalil nekdo dost sikovnej jednou,pak uz nemel sanci,jen dobry babe nebo "kamosovi" se to povedlo 2x,po treti uz nikomu.Ale lidstvo se nechava tahat za nohu uz prilis dlouho na to,abych si myslel,ze je "chytry",spis mi to prijde jako 7mi miliardova banda debilu sedajici porad a opakovane na ten stejnej lep dokola par stovkam vychcanejch individui.

     • Petr C napsal:

      Vsechny ty reci ze jednou to prijde jsou k nicemu. Ty jdou uz stovky roku. Mozna jsem hloupej jak pise chytry escha., jenze vam rucim za to ze mam pravdu. Pristim rokem to bude stejne a nebo horsi a za deset let tak samo.

      • proud napsal:

       Protoze to nemuzu pamatovat,tak jako nikdo a pravdivou historii si nevedu,ani nemuzu,tak ti to taky nemuzu vyvracet,ale muzu doufat.Prece jen nam ten rozum nebyl danej jenom na hovno,takze verim,ze nam to jednou dojde,alespon onomu "kritickymu mnozstvi" a veci se hnou rychlejc.Zatim to vypada ze to dochazi uz celkem dost lidem,takze si myslim ze se neco deje,ne ze ne,jen to trva z naseho meritka prilis dlouho,z historickyho to bude vypadat zase jinak :-).

     • Tezz napsal:

      Je to stale dokola, inkarnace za inkarnaci. Cely zivot je vlastne divadlo ktere nedava smysl. Dnes jsem potkala pana ktery vypadal jako buldok a pani, ktera asi stale jen suka, hromadi majetek a kontroluje ostatni. Planeta Zeme jako inkarnacni vezeni je vazne silene misto. :-D

 2. .lak napsal:

  :lol: S trochou nadsázky v duchu kdo jí tvaroh vidí za roh. To že řekněme ctění autoři scifi ve svých dílech popisovali budoucnost odosobněnou technikou a s přívěsky záměrů industrializace technologií a procesů profitů zájmových jen svědčí o dobrém odhadu manipulací jednotlivců žel většinově a ve zdánlivém miléniu informací jsou z mnoha důvodů dezinformacemi politikou v zápřahu bussines. Anžto formanti s horizonty poznání že není možné nic jiného než pouze jít s proudem byť v podstatě pro jejich omezení a bezcílným pro renesanční osobnosti poznání skrze celistvost procesů a ve prospěch profitů léček na konzumenty v podstatě kolečky v masomlýnku fiktivních zisků nenažraných lze si brát vzory poznání historických velikánů skutečných rozměrů lidskosti a tedy naplňovali rčení obrazu božímu s propojením rozměru vědomí přínosů k harmonické a přínosné společnosti řekněme i hrdinstvím přesahující pouhý pomíjivý materialismus. A pokud tedy se do sebe pustí [i]krakeni[/i] techologií větší omezovač a potírač konkurence je už i jenom ideou primitiv a rezignoval na hledače rozvinutých možností s nabídkou okolí pouhého úžera a je mrhač silou a energií i když žel s touto filozofíí mnoho zpátečnických molochů uspělo k destrukci společností materiálně, mentálně k omezencům sobě a především destrukcí civilizace a kultury v prachsprosté rváče zmarů a beznadějí demolic. A i ve společnosti přeneseně samozřejmě platí když je blbá hlava trpí celý člověk. :-D
  https://www.youtube.com/watch?v=ltLWqVaIC60

  http://www.zvedavec.org/komentare/2019/05/7915-ultimatum-spojenych-statu-o-huawei-ma-opacny-ucinek.htm

 3. benmil napsal:

  Mírně off topic - nemám kam dát:

  Co hlava nebere

  Čím se pyšní Prahou pochodující gayové? Jen v Praze je podle statistik přes

  2000 homosexuálů nakažených HIV či AIDS. Léčení jednoho stojí 180 tisíc ročně. Pražští gayové tak stojí zdravotní pojišťovny kolem 360 milionů Kč. Pokud se rostoucí trend nezarazí, má jich být za 5 - 10 let nakažených dvakrát tolik. Neonemocněli, protože mají odlišnou sexuální orientaci. Nakazili se, protože jsou promiskuitní a nezodpovědní. Hlava nebere, proč jsou médii vynášeni do nebe a jejich kritici zatracováni.

  Hlava rovněž nebere, proč mají lidé, starající se důsledně o svou životosprávu, svým pojištěním přispívat na léčebné výlohy a léky kuřákům, ochlastům, prostitutům, prostitutkám a jejich klientům, hazardérům koledujícím si za volantem, za řídítky, na skalách, v bystřinách, v jeskyních, či v oblacích na nemoci a úrazy.

  Hlava nebere ani nepochopitelnou péči o ubytování, stravu, vzhled a rozptýlení vězňů "Rekreace" jednoho "grázla" přijde ročně státní kasu na 350 tisíc korun. Pokud na Hradě zrovna nesídlí pro amnestie zmotivovaný prezident, obsazenost káznic neklesá pod 20 tisíc. Delikventi za mřížemi připraví každoročně státní kasu o sedm miliard. Většina po propuštění dělá vše pro co nejčasnější návrat do pohostinného prostředí.

  Hlava nebere, s jakou lehkovážností se mrhá s tak vzácným pokladem, jakým jsou vnímavé a talentované děti. Místo, aby stát ty chytřejší pečlivě "vyrýžoval" a poskytl jim možnost studovat v režimu odpovídajícím jejich inteligenci, jsou zařazení do tříd s průměrnými, hloupými, či částečně retardovanými. Aby v kolektivu nebyli za vyvržence, přizpůsobí se raději většině. Začnou tajit co umí a co jim příroda navíc nadělila, vyšumí časem do ztracena.

  Hlava nebere, proč mají mít téměř všichni maturity. Prosazovaná masovost užjen proto, aby polovina nepropadla, zákonitě sníží náročnost "zkoušek dospělosti". Přizpůsobí se schopnostem studentů, místo aby tomu bylo naopak. Proč hustit do nestudijních typů se šikovnýma rukama zbytečné vědomosti jen proto, aby se světu předvedlo, kolik máme středoškolsky vzdělaných? Většina učivo dle osnov buď nevstřebá, nebo nabiflované rychle zapomene. Současným degradováním řemesel se společnost připravuje o manuálně pracující, kteří, narozdíl od často zbytečných ouřadů, vytvářejí skutečné hodnoty.

  Hlava nebere, proč se "neuhasí" "život-neživot" nehybných, nemyslících pacientů, kterým z "lidských" orgánů zůstalo jen tlukoucí srdce. Proč měsíce a roky v nemocnicích necháváme pacienty za nemalé náklady k smrti se dotrápit, ačkoliv nemají jakoukoliv naději na uzdravení?

  Hlava nebere, proč ten, který by měl mít navrch, tahá za kratší konec. Celoživotní lenochy stát hájí natolik, že nepřipouští ani zmínku o jejich

  příživnictví. Kdo se přesto odváží říci nahlas pravdu, je ocejchován za rasistu a umlčen.

  Hlava nebere, že už čtvrtstoletí stát bez námitek živí pár set tisíc trvale nezaměstnaných a současně pracovní úřady hledají zaměstnance i na dělnické profese. Ti samí, protože museli, za socialismu pracovali. Po Listopadu rychle pochopili, že jim k obživě postačí periodické procházky k přepážkám sociálních úřadů. Nejenže stát tyhle netáhla platí, ale stamilióny financuje projekty, které by je měly dobrovolně přimět pracovat. Dokud budou alternativou k práci lehko získatelné finance na přepážkách, jsou všechny nákladné akce předem odsouzené k nezdaru. Předsametové časy by měly úřady poučit, že jediné na co tihle slyší, je "musíš".

  Hlava nebere shovívavost státu k velezločincům. Díky ní je MUDr. Rath i po létech stále na svobodě, pan Janoušek bývá ve vězení na skok a početní super lumpové si na svobodě, podezřelou nečinností soudů, dokázali vyčkat Klausovu, fámami opředenou amnestii. Vedle nich existuje i řada fikaných nepoctivců a la p. Rittig, kteří se už léta bezzubé spravedlnosti drze vysmívají.

  Hlava nebere, proč se u politiků, tunelářů, lobbistů a jiných velkozlodějů jednoduše nedá na jednu stranu majetek a na stranu druhou doposavad odvedené daně z příjmů. Hlava nebere, proč se už dávno neuzákonila zásada, že zisky se daní v zemi, ve které se vytvořily a ne v pochybných lokalitách, kam si firma zapíše své sídlo.

  Selský rozum nenápadně odšíbovali na slepou kolej. Jeho místo na peronu obsadili novým proudem. Říká se mu mejnstrým. Místo historií prověřených názorů, prosazuje zásady příčící se lidskému chápání. Proklamovanou demokracií kamufluje vláda mafie. V jedné ruce třímá prapor svobody a druhou bičuje opačně smýšlející. Má ambice roztáčet kolo dějin, avšak měřeno počtem jeho příznivců, dokázal by tento proud jen tak tak smočit lopatky.

  _________________________________________________________________

  Z Vašich příspěvků - stalo se ve Strakonicích:

  Minulou sobotu jsem navštívil Inferno. Když jsme přicházeli všiml jsem si 4

  cizinců, kteří vypadali jako běženci. Pořádně jsem si je prohlédl, byli

  čistě oblečení ve značkových šatech, mluvili mezi sebou anglicky. Dobře,

  tohle nebudou běženci, patrně turisté, ti mi přeci nevadí. Ze začátku se

  chovali slušně, bavili se a tancovali. V průběhu večera se jejich chování

  začalo měnit, byli více společensky unavení a začínali být agresivní,

  zejména jeden z nich, na krátko ostříhaný hubený človíček. Slovní konflikt

  na sebe nenechal dlouho čekat, za oběť si vybral jednoho Slováka.

  Ochranka podniku zasáhla a on svou agresi ihned směřoval na jednoho z ochranky.

  Začal říkat allah akbar. Jeden z ochranky mu na to řekl, chovej

  se tu slušně, tady jsi ve slušné zemi. Cizinec mu lámavou češtinou odpověděl,

  že tohle bude brzy jejich zem, už jich tu jsou 4 miliony bojovníků a znovu

  volal allah akbar. Poté člena ochranky kopl.

  Že oni tu možná už jsou a připravují svá zvěrstva, ale já musím přemýšlet o

  každém slově, které píšu, abych neporušil zákon...

  Byl následně vyveden...

  Já nevím kdo to byl, jestli to byl terorista, nebo jen pitomec, který trochu přebral, ale z jeho slov mi šel mráz po zádech.

  Ono je to najednou tady, u nás doma. Jestli si někde za mořem řežou hlavy,

  je to strašné, jestli v Evropě bouchají bomby, je to strašné... Ale najednou

  v Praze rozsvítíme vánoční strom bez lidí, to už se nás přímo dotýká. Ale u

  nás ve Strakonicích - to už je sakra blízko.. Prostě dávejte pozor, buďme

  ve střehu, nebuďme lhostejní, že tohle není náš problém. Jen ostražití a

  připravení máme šanci něco změnit...

  • proud napsal:

   "Hlava rovněž nebere, proč mají lidé, starající se důsledně o svou životosprávu, svým pojištěním přispívat na léčebné výlohy a léky kuřákům, ochlastům, prostitutům, prostitutkám a jejich klientům, hazardérům koledujícím si za volantem, za řídítky, na skalách, v bystřinách, v jeskyních, či v oblacích na nemoci a úrazy. ".............moje hlava to bere,protoze nesedim kurva do pici celej den u stolu s nohama v kybliku s teplou vodou v prostredi baciluprostym,aby se mi neco nestalo,TY DEMENTE!!!!!!!!

   Nic se nema prehanet a ma se resit co je potreba resit,nebo misto zasranejch teplousu zakazes i sportovani????? Co treba zrusit povinny ruceni,at si kazdej rozhodne jestli si nejaky udela anebo bude platit v pripade potreby hotove,co? Ted objevis Ameriku,kde tenhle nepovinnej model jede uz desitky let?..............

   • Tezz napsal:

    Muzes si tu na planete delat co chces. Penize jsou iluze, jen vytistene papirky na ovladani lidi, takze nikoho nic nestoji. Jedine cas...cas ktery obetujes pro vydelavani potištěných papirku. Pokud nekomu neplatis zlatem ci stribrem. :-) A tak to jde znova a znova, a pujde dale v kazdem ze tvych dalsich zivotu.

    • houbeer napsal:

     a ty tezz,to delas jak?neznam te jeste z nwoo,tak nam misto newage kecu napis tvuj recept a jak praktikujes....

    • proud napsal:

     Nepujde to tak,kdyz se sebou kazdej z nas zacne neco delat.K tomu aby to slo porad stejne potrebuje system blbce ktery si za tim ucelem neustale vytvari.Ve chvili kdy od nas dostane stopku,skoncil!Ovsem blbec mu stopku neda,ani ho to nenapadne.A tim jsem vlastne jasne pojmenoval celej problem,kterej jak se vyresi,prestane existovat a na Zemi bude konecne ten kyzenej raj :-)

  • Tezz napsal:

   Tohle je planeta parazitu, bakterii a viru. Lidi tu pri zivote drzi jen bunky imunitniho systemu. Neexistuji nemoci, jen silny nebo slaby imunitni system. Prostitutka v JAR co mela tisice chlapu zije do 90 a nekdo umre na "aids" nebo chlamydiozu treba ve 30.

   • píp napsal:

    Tak to je. /první věta/ :lol: A přidám perličku že oponent Fleminga objevitele penicilínu na slupce pomeranče měl své děti i batolata v rodině řezníka mezi jak bylo dříve zvykem tažných psů ve švýcarsku a pojídali s nimi syrové maso ač měli bohatý stůl a tedy byl zastánce posilování imunity nikoliv fackováním neduhů medikamenty. Jméno mi vypadlo. Ovšem všeho moc škodí a nakonec i ta přeneseně berla je taky potřebná.

  • Maroš napsal:

   benmil - stále je to o 2 frontoch - na tom duchovnom treba mať víziu - "Zastavme SA bratia - veď sa oni stratia!" - na tom materiálnom - treba im metodicky odrezávať hlavy a napichovať ich na koly - a tiež sa stratia!

 4. niSas napsal:

  Tydle vzlyky sou zbytečný, páč blboni nemůžou vypnout ten světabol, páč prostě nemaj v ruce žádnej vypínač. Žádnou páčku nemaj a tomu se říká demosgráca. Je to intelektuální hra na monopoly výkonné, soudní exekutivní keré jako pochází z lidu, ale nemají na ně žádné dálkové ovládání.

  Lidské zdroje, howada budou pracovat a MY budeme jíst a pít a hrát si na bohy. Budeme vymejšlet překážky, nesmysly a neuvěřitelnosti.podle kerých se budou kroutit podle našich představ. Budeme je zkoumat jako myši, sypat a napájet je podle nejnovějších eugenických studií a budeme jim vládnout, tisknout peníze, psát kulturu , řídit ekonomiku, vychovávat jejich děti a budeme je zvát k volbám aby nás zvolili. Někoho z nás., my se pak spolu na gojímy domluvíme a budeme jíst a pít a hrát si na bohy. Budeme jim vládnout, tisknout peníze, psát kulturu , řídit ekonomiku, vychovávat jejich děti a budeme je zvát k volbám aby nás zvolili. Nigdy nás nepoznají, protože se umíme maskovat jejich jmény a říkáme to, co chtějí slyšet, ale vždy gdyž pude o naše blaho a vládu nad howady, řekneme jim že je před hovady ochráníme a budeme zodpovědni a voni zas budou pracovat a MY budeme jíst a pít a hrát si na bohy. Budeme jim vládnout, tisknout peníze, psát kulturu , řídit ekonomiku, vychovávat jejich děti a budeme je zvát k volbám aby nás zase zvolili. A voni to budou zase dělat i ujařmení bez podílů na půdě, bez podílu na rozpočtu a bez možnosti aby něgdy pochopili, že volením našich představených se ke svým potřebám jako bydlení zdarma, podíl na rozpočtu zdarma a a volení svých vlastních potřeb zdarma nigdy nedostanou, i hrnečku vař jim zdaníme. MY totiž vládneme a naše potřeby vládnout sou nezpochybnitelné ze za-kona, kerý sme si napsali.

  Tak šup šup, běžte nás volit.

 5. Daniel napsal:

  ještě doplněk

  http://leva-net.webnode.cz/products/ne-vedomostni-koncepty-jak-se-vyrabi-ovcan/

  ale člověk to může říkat stále dokola, masy dnes padají ,,samospádem", dokud nedopadnou na úplné dno, tak nenastane dostatečný posun. Jenže potom už může být také pozdě a tuto ,,videohru" po gameover znovu nespustíš... Musí zase přijít velká krize, protéci potoky krve, aby bylo možno prosadit alternativu, tolik jsme ,,dospěli", takovou to nemáme supr ,,občanskou společnost", kde přeci můžeme ,,svobodně soutěžit s nejlepšími návrhy".

  Podle "demokratické" naší ústavy, lid vykonává svou moc prostřednictvím svých volených zástupců, tedy poslanců a senátorů. Ti rozhodují ,,podle svého nejlepšího vědomí a svědomí". Je vidět, že toto psali pokorní služebníčci lži jako Pitthart, Rychetský a další dobytek.

  • proud napsal:

   " Musí zase přijít velká krize, protéci potoky krve, aby bylo možno prosadit alternativu"...............ale to je preci pitomost,vsichni prece dobre vime proc tecou potoky krve a kdo je za to zodpovednej................

   • proud napsal:

    ......upresnim,vcetne nas nevedomejch,coz nas od spoluzodpovednosti neukrajuje,protoze blbost neni povinna!....

   • Daniel napsal:

    všichni to vědí a přesto nic, čeho by budoucnost byla hodna, nedělají a proto musí přijít ta "pitomost" ( krize, potoky krve ), protože v normální společnosti by lidé s takovým vědomím nedokázali řešit ostatní "pitomosti", dokud by nejdůležitější nebylo vyřešeno... Tady řekneš, že bude válka, že bude krize, dokonce ukážeš na konkrétní procesy, které k tomu vedou, o oni ( lidé ) ti řeknou ,,No to je hrozný, taky jsem o tom slyšel....Musím si koupit nový filtry do auta, dnes byl hnusnej oběd apod. "

    • HVzV? napsal:

     DANIELI,RADŠI NAPÍŠTE NÁVRH JAK TO ŘEŠIT.

     Vždyt vite,že se všechny Nemehla obraceji na ovčany,že si to vše nemaji nechat libit,ale ovčanům ukradne volebni hlas ředitel ohlupovadel TV a zmanipululuje je.Ti jejich tzv zástupci,kteři tím sitem projdou a stanou se posranci,tak těm stači ceknout ve prospěch těch,kterí je zvolili a bum,už sedi vykopnuti na dlažbu do sraček a tam marně čekaji ve sračkách na podporu.

     NIKDO SE Jí NEODVÁŽI.VŽDYT TO VIDITE NA KLAUSOVI.

     Nejlepši návrhy na nápravu má prozatim nepolitická Česká Společnost Voličů ČSV a co vy přidáte se Danieli?

   • Petr C napsal:

    Ac se vam to nelibi Daniel ma pravdu. To proc tecou potoky krve uz vedeli nasi dedkove a stejne byly a jsou valky.

    • proud napsal:

     Nerikam ze nema :-),ale musi to "bejt videt",prave pro ty ktery zajimaj picoviny a ruzny drby z Ameriky a z Ruska,nastrazeny od GP spis,nez co se deje u nich doma a v cem se prave proto brzy vyrachaj.

  • proud napsal:

   "masy dnes padají ,,samospádem“, dokud nedopadnou na úplné dno, tak nenastane dostatečný posun. Jenže potom už může být také pozdě a tuto ,,videohru“ po gameover znovu nespustíš…"...............Daniely,tohle je ale jejich hra,oni to zenou vzdycky takhle a vzdycky semhle! Pak to zacne totiz cely znova a zase stejne do dalsiho padu,a to je co oni chteji,predvidatelnost.Ale beda jak lidi "dostanou rozum" a ten kolobeh jim zmenej,a pak to zacne bejt opravdu zajimavy!

   • Daniel napsal:

    právě ten koloběh potřebujeme přerušit... V současnosti k tomu máme nejblíž i nejdál: máme již celkem dost "probuzených" i moderní technologie přenosu informací a na druhé straně je i přes to všechno společnost jako celek hlušší víc, než kdy v minulosti. Snad se tento paradox povede včas vyřešit...

    • proud napsal:

     Ano,tak nejak,holt nam nezbejva nez makat na sobe a lidech a verit.......

    • Maroš napsal:

     "05:57 Volebná účasť bola podľa predbežných odhadov okolo 20 percent, v minulých voľbách to bolo 13 percent, píšu Aktuality.
     2:30 "Smer musí zabudnúť na svoju absolútnu dominanciu a jeho výsledok má stále trpkejšiu pachuť. Kopíruje úpadok Mečiarovej strany. Pomaly a agonicky," píše vo svojom komentári šéfredaktorka SME Beata Balogová.
     "Krajina fašistom úplne nenaletela, ale extrémisti zacítili svoju šancu. A žiaľ časť voličov im túto šancu dala."
     2:28 O víťazstvo vo európskych voľbách sa pobije koalícia PS/Spolu so Smerom, podľa doteraz známych informácií koalícia vedie. Treťou stranou je ĽSNS.
     1:13 Po spočítaní zhruba 500 okrskov sa poradie nemení, informoval Denník N.
     Smer má približne 19 percent, PS/Spolu zaostáva o percento, ĽSNS má nad 13 percent."
     https://domov.sme.sk/c/22129776/online-priebeh-a-vysledky-volieb-do-europarlamentu-2019.html

     Teda - Smer = proEU neomarxistickí boľševici = téza,
     PS a spolu /"progresívci"/ = zvrátení proUSA neomarxistickí liberasti = antitéza /vypadli alfa-liberáli - malthusovskí predátori zo Sloboda a Solidarita SAS/,
     ĽSNS - nacionalisti - alternatíva. Výslednica /nielen/ medzi nimi bude syntéza. V EUroparlamente sa nekreujú nové myšlienky - je to len výsledok protichodnej tézy a antitézy - súhlas vs. nesúhlas - teda celý OJEB spočíva v tom, že nám tie kurvy predkladajú len 2 možné riešenia - nikdy nie iné riešenie. Teda - ako z toho von - treba kreovať a presadzovať novú alternatívu - teda treba zapojiť najväčšiu schopnosť ľudstva - jeho invenciu, vynaliezavosť, tvorivé schopnosti! Ale aby sa tak nestalo, systém likviduje ľudstvo pomocou ideológie - fašistickej ideológie. A boľševickí a liberálni fašisti dnes označujú-nálepkujú za fašistov nacionalistov, pretože v minulosti nacionalizmus cielene a v predstihu zneužili fašisti - tak ako zneužili svastiku kurva! Teda - v hlavách zblbnutých ľudí len prebieha proces tzv. reaktívnej psychológie, čo je aktivita-agenda SEMITu = S-ystema E-wro-M-asonskogo I-ntelektuílnogo T-erora!

    • HVzV? napsal:

     NEJLEPŠI SYNOVÉ A DCERY ČR UŽ NA ŘEŠENI PRACUJI

     no tak se k nim přidejte pane Danieli a ostatni,když by jste chtěli taky,no a když ne tak to udělaji všechno za vás ale o to dýl to bude trvat.

 6. Maroš napsal:

  "Kto nejde s nami - ide proti nám!" - klasická doktrína boľševického a teraz aj zeleného terorizmu! 50.-te roky sú naspäť - tentoraz na Západe.

  "Švédský list Det Goda Samhället přinesl příběh dívky, která se kvůli neúčasti na stávce dostala do problémů na škole v Gretině rodném Švédsku. Jen řekla, že si nemyslí, že stávka je vhodným způsobem boje s klimatickými změnami a že raději zůstane ve škole. Za to se jí dostalo šikany ze strany spolužáků i učitelky. Ta ji údajně před celou třídou označila za „klimatickou popíračku“ a říkala jí, aby si podobná rozhodnutí do budoucna hodně dobře rozmyslela.

  Když se dívčina matka proti jednání učitelky a spolužáků, které její dceru traumatizovalo, ohradila, vedení školy se kantorky zastalo a naopak obvinilo matku ze závadného chování a špatné výchovy, kvůli níž prý dcera nemá vstřícný přístup k pozitivním aktivitám.

  Boj za záchranu životního prostředí a jeho ochranu si dnes pro sebe usurpují aktivistické skupiny, které se často neštítí ničeho a účel pro ně světí prostředky. Namísto hledání co nejširšího celospolečenského konsenzu jsme svědky nálepkování a rozdělování lidí na ty, co jsou „s námi“ na té správné straně, a ty, co jsou proti. A jejich postoj pak aktivisté automaticky svévolně vykládají jakou touhu po zkáze planety.

  Dobře do tohoto trendu zapadá třeba i rozhodnutí levicového deníku Guardian, který došel k přesvědčení, že kdo má na problematiku jiný názor než ideologicky prověření aktivisté, ten by měl nazýván „popíračem“, stejně jako třeba ten, kdo zpochybňuje holocaust."
  https://www.infovojna.sk/article/odmitas-stavkovat-s-gretou-ceka-te-sikana

 7. Petr C napsal:

  Co se tyce mile Grety a vsech tech aktivistu, tak by meli prestat kecat a zacit se ekologicky chovat. To znamena zrici se vsech prostredku ktere nici ekologii to znamena i toaletniho papiru. Misto stavkovani vysadba stromku a uklizeni bordelu. Ale oni by spise za ekologii bojovali stylem pana Gora.
  https://www.forbes.com/sites/larrybell/2013/11/03/blood-and-gore-making-a-killing-on-anti-carbon-investment-hype/#660337e32dc9

 8. Maroš napsal:

  Prečo - možno - už nabudúce! - nebudem voliť kotlebovcov?!
  "Do Európskeho parlamentu sme poslali najhorších fašistov" - tvrdí sion Mesežnikov! A je to všade!
  https://duckduckgo.com/?q=do+Eur%C3%B3pskeho+parlamentu+sme+poslali+najhor%C5%A1%C3%ADch+fa%C5%A1istov+&atb=v168-1&ia=web
  https://duckduckgo.com/?q=Slovensko+vy%C5%A1le+prv%C3%BD+raz+do+europarlamentu+extr%C3%A9mistov&atb=v168-1&ia=web

  Takže:
  1/ Mňa, ako voliča kotlebovcov to uráža a irituje - pochopiteľne. Ale zo zákona to nie je moja osobná urážka - nie som v strane ĽSNS. Dobre - uráža ma to "ako fanúšika"? Nie - uráža ma to ako každá iná lož. Lebo ak má pravdu tento prostitút a zmrd Mesežnikov - nemá pravdu Ústavný súd SR - a to už je popieranie rozhodnutia ústavného orgánu - a to už ma ako OBČANA - ku.va nasiera!!!
  2/ Vôbec nie som nadšený, že do EU parlamentu bol zvolený emeritný sudca Radačovský - a to pre jeho verejne deklarovanú servilnosť a "Humanizmus a Toleranciu", a deklarovanú ochotu spolupracovať aj s ľuďmi, proti ktorým by ĽSNS - a on osobne - mali stáť priamo /multikulti Monika Beňová napr. - Infovojna 22.5.2019/ - inak ich tam NEPOTREBUJEME! Teda - stačí, aby Radačovský - dobre preplatený Bruselom na starobu hmotne veľmi veľmi dobre zabezpečený - lepšie ako prezident - urobil čo len jediný kompromis pri hlasovaní, ktoré by bolo inak proti národným záujmom! Stačí sa len "zdržať" a nedať hlas proti - tak to kotlebovcom zlomí väz v EU aj na Slovensku! A celé naše nádeje v nich - na zastavenie likvidácie národného štátu - sú v prdeli!
  A preto bolo tak dôležité, aby bol do Jewro SEMITu zvolený práve človek ochotný robiť kompromisy - Radačovský, ktorý navyše rád proklamuje, že sa podobne ako Harabin - zásadne striktne dodržiava zákona - teda on do EU parlamentu ide striktne dodržiavať rozhodnutia - Bruselu?! No tak to sme v prdeli už teraz! Vďaka pán Lichtner - potom skutočne v Infovojne pôsobíte v rámci systému bŕzd a protiváh Globálneho prediktora! Nie nadarmo ste sem prišli zo sídla GP - z Nového Zélandu - kontrolovať procesy na Slovensku - neštrukturovane ich riadiť - pomocou informácií! A o čom bola relácia v prospech Radačovského tesne pred moratóriom. Prečo ste nepozvali - Mazureka?!
  3/ Sudca Radačovský bol zvolený za Europoslanca a zároveň bol označený Grigorijom Mesežnikovom za najhoršieho fašistu! Lebo si to - v slobodomurárskej hierarchii - môže Mesežnikov voči Radačovskému dovoliť a ten ani nepípne?!
  Takže otázka _ čo s tým mieni - osobne! - urobiť pán sudca - keď už tak striktne rád dodržiava zákon?! Lebo je verejnou osobou, ktorá zastupuje určitú časť verejnosti - a táto verejnosť bola obvinená-ohovorená, nactiutrhnutá z fašizmu, lebo ten sku.vy syn Mesežniko tvrdí "poslali sme tam"! Inak kto je to "MY" - aj on?! No leda vďaka manipulatívnej reaktívnej psychológiii, že áno - "Protokoly sionských mudrcov"!
  4/ Takže - ak Marián Kotleba a ĽSNS nepodá trestné oznámenie na Mesežnikova za ohováranie a poškodzovanie dobrého mena - kotlebovci u mňa skončili - lebo stratili tvár! Bodka! Lebo nie sú schopní chrániť SVOJICH! Bodka! Áno - Mesežnikov vie veľmi dobre čo robí! Resp. veľmi dobre to vedia, čo robia ľudia za ním, zo SEMITu - Systému Ewro-Masónskeho Intelektuálneho Terora! A stačí jedenkrát zaváhať - a nemáš tvár! Lebo ti ju strčia do osratého mediálneho ventilátora!
  "Miňo Mazurek cez deň odmieta islamizáciu, večer si dá kebab. Toto sú najchutnejšie internetové vtipy" - vtipy, alebo ohovárania?! Kto vyrába tieto lži?!
  https://fici.sme.sk/c/20449580/mino-mazurek-cez-den-odmieta-islamizaciu-vecer-si-da-kebab-toto-su-najlepsie-internetove-vtipy.html?ref=av-center
  Fackovací panák NAKA - a obetný baránok ĽSNS - Milan Mazurek! Človek, ktorý by v Jewro parlamente za "kompromis" /"syntézu" - systém funguje ako Téza + Antitéza = Syntéza = predkladajú sa nám vždy len dve protichodné možnosti - nie tretia - iná alternatíva/ nezahlasoval! A preto je tam Radačovský???
  https://www.aktuality.sk/clanok/695407/eurovolby-2019-novi-slovenski-europoslanci-su-znami/
  https://domov.sme.sk/c/20521022/policia-obvinila-dalsieho-kotlebovca-z-extremizmu-mazurekovi-hrozi-vazenie.html

  A ďalej - "sa ide podľa Protokolov"... ASAP!

 9. John_Pitralon napsal:

  Tady je kamandír. To byl boj dneska. Já teďka sebou plessknu a zapálim si imaginární cígo...

  Saturday Night - Letty / Ukulele Misfits Cover https://www.youtube.com/watch?v=1dWgS9GV3xQ

 10. Tezz napsal:

  A Tebe to koplo kousek vedle, mel jsi se inkarnovat do Madarske kotliny. :-D

 11. John_Pitralon napsal:

  Hongové jsou židi, dneska se mnou hezky vyjebali, účtujou jednu věc 6x, jsem o 80,- Kč lehčí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!