RAKOUSKO – KOMIK – MONIKA a pořád stejné pohádky

000_S842N-1024x640Co se to děje v Rakousku?
Shrnutí z médií:

Na vícekancléře Stracheho ze Svobodných "vyplavalo" video z Ibizy, kde spolu s ještě s jedním politikem domlouvají kšeft s údajnou neteří ruského oligarchy ve stylu - ty nám zvýšíš rating v novinách, které chceš financovat a na oplátku dostaneš nějakou tu státní zakázku. Pana Stracheho to stálo jak místo vícekancléře, tak i místo předsedy strany. A kdo ho nahradil ve straně? Norbert Hofer, bývalý kandidát na prezidenta, kterého podpořil kádr Globálních elit (GE) Zeman.

Spolkový kancléř Kurz, který je za Lidovce a se Svobodnými byl v koalici, se spolupráce s jejich stranou vzdal a začal dělat i další vládní čistky, kdy chce odvolat i ministra vnitra za Svobodné Kickla. Prezident Van der Bellen (neomarxista ze Zelených) s ním jedná i o vypsání nových parlamentních voleb. Svobodní zareagovali tím, že odejdou ze všech ministerských postů. Toliko mainstream. Co zkusit globální pohled, který je samozřejmě ovlivněn tím, že se jedná o stále probíhající proces, tudíž ještě přinese řadu nových zvratů?

Už jsme si psali, že když je řízení v krizi, tak se přejde na model, který již v minulosti fungoval. Iniciativa Trojmoří, není ve své podstatě nic jiného, než znovuzrození Rakousko-Uherska. Dle toho, jak se dnes situace vyvíjí, je zcela evidentní, že má IT spadat do centra koncentrace řízení, které je v Číně. V Číně a nikoliv Rusku. Proto je "nutné" zatáhnout do procesu dehonestace Rakouské vlády i RF a hlavně Svobodné, kteří mají vynikající vazby na Putina (vzpomínáte si jak se zúčastnil svatby ministryně zahraničí Kneissl?) a na stranu United Russia. Iniciativa Trojmoří má tedy spadat pod vliv Číny a nikoliv Íránu a už vůbec ne Ruska.

Jak se dá odvodit, že od samého začátku jak Lidovci, tak Svobodní nechtějí islamizovat svou zemi (byť jejich Zelení to úspěšně zkoušeli) a že to mysleli a myslí vážně? Díky symbolice, které tak málo "analytiků" věnuje větší pozornost. Strache a Kurz se domluvili na koalici na vídeňské vyvýšenině Kahlenbergu, tedy na tom místě, kde v roce 1683 rozsekal polský král Jan III. Sobiesky osmanská vojska obléhající Vídeň. Náhoda? Ty neexistují. Mimochodem - Polsko. Všimli jste si, že pomalu nestačí s dechem na V4 a že svou politikou ani moc nezapadá do IT? Polský nacionalismus, fanatický katolicismus a vedení stále ještě v mnoha ohledech pracující pro US státní elity, které likviduje Trump, zatím není kompatibilní s Iniciativou. Není se totiž čemu divit. Na rozdíl od ostatních zemí IT Polsko totiž zdaleka nepatřilo celé do Rakousko-Uherska. Pokud se díváte kaleidoskopicky tak to neuvidíte, ale díváte-li se mozaikově, tak vysledujete, že neexistuje prakticky žádný řídící proces, který by neměl kořeny hluboko v naší minulosti, ale to se ve škole neučí, tam se jen probírají navazující události bez hlubšího kontextu.

Co se tedy děje? Rakousko dostalo jasný signál kam patří, přesněji kam nepatří a Svobodných se "ujal" Hofer, který je dle všeho kádrem GE. Mimochodem, věděli jste, že ještě před pár lety byli Svobodní v Rakousku bráni jako třeba takoví "kotlebovci" na Slovensku? Brali je jako nacisty a měli k tomu důvod, protože část jejich původních zakladatelů byla za války u "hnědých" a nebo s nimi sympatizovali. A i dnes jsou mnohými tak bráni, protože právě nyní odvolávaný ministr vnitra Kickl, má blízko k hnutí tzv. "identitářů" jistého Sellnera, který je momentálně vyšetřován za vazby na Brentona Tarranta, který provedl útok na dvě mešity na Novém Zélandě. Opět vidíte, jak vše se vším souvisí.

Dobré je také zmínit informační pole, které prakticky okamžitě začaly šířit liberální (chápejte - protinárodní) plátky v celé Evropě. Kauza "video z Ibizy" dle nich poškodí jak vlastenecká (častěji uvádí spíše termíny - nacionalistická, nebo populistická) hnutí v Evropě, tak prý Putinovy příznivce. Takže vlastenecké hnutí prý poškodí jeden politik postrádající mravnost a Putina neznámá žena, která se na objednávku vydávala za občanku Ruska? Vážně? Opravdu si někdo myslí, že jsou lidé co mají rádi svou vlast úplně tupí?

Všimněte si načasování této akce. Je před volbami do europarlamentu, přesně před měsícem řekl Strache veřejně, že chce přesněji definovat islámský radikalismus v Rakouské společnosti, minulý týden se sešel rakouský prezident s Putinem a nedávno byl v Rakousku i Zeman, kterého tam přišel pozdravit, kdo jiný než jistý pan Hofer, který se stal novým šéfem Svobodných. O tom, že se jednalo o dobře připravený politický atentát se nemá asi smysl bavit, ale rozhodně to má ukazovat na to, že ho provedly loutky US státních elit, za Stracheho vystupování proti Islámu a jeho přátelský postoj k Rusku. Záleží na občanech jak si tuto událost "přeloží". Nemyslím si tentokrát, že za touto akcí stojí US státní elity, ale GE, jako varování před možností toho, že IT by mohlo směřovat k RF.

Všimněte si jak to vždy probíhá stejně - provede se nějaká akce a pak se čeká na zveřejnění. Dotyčný objekt se bude buď chovat tak, jak si přejeme a když ne, tak mu dáme varování, na které když nezareaguje, tak vše zveřejníme. V tomto konkrétním případě se o akci "Ibiza" hovořilo již před měsícem a to ústy rakouského komika Böhmermanna, který si z toho rozhovoru dělal veřejně srandu, ale bez jakýchkoliv detailů, tedy naprosto zřejmé varování pro Stracheho - víme o tom co jsi dělal!!! Zelenskij na Ukrajině je mimochodem také komik - zajímavé, že se politicky angažují zrovna komedianti (ten ukrajinský právě rozpustil parlament). Jenže ať už se po Strachem chtělo cokoliv, tak to neudělal a tak se vše provalilo. O tom, že faráři zneužívali a zneužívají děti se také ví odjakživa, ale protože nebylo nutné z hlediska Globálního řízení církev likvidovat, tak se tomu nedělala publicita. Teď je ovšem situace jiná. Vzpomínáte na aféru Chinagate? Ne? Ani se nedivím, protože se jí neměla věnovat pozornost. Prezident Clinton dostával obrovské peníze do svých fondů od Číny, aby jim "vycházel vstříc v zahraniční politice". (Vidíte jak dlouho se již připravuje situace pro změny středisek koncentrace řízení z USA na Čínu?) Jenže tato skutečnost se provalila a rychle ututlala. Clinton se projevil jako nespolehlivý a tak musel dostat za uši. Stačila jedna stážistka, samozřejmě židovského původu a pan prezident byl totálně dehonestován. A detaily? Dotyčná si ponechala šaty s biologickým "materiálem" pana prezidenta dva roky (!!!) a to evidentně pečlivě uložené, aby se "stopa" nijak nepoškodila. Prostě se čekalo až budou zapotřebí. A tak se "pracuje" stále. Buď se diskreditační materiál najde z minulosti, kdy se dotyčný chtěl obohatit, nebo nějak podváděl (vzpomeňme na Čapí hnízdo) a nebo se vše dopředu zinscenuje a pak se čeká. Když to není zapotřebí, tak se dotyčné věci nikdy nevytáhnou, pokud ovšem ano, tak je tu máte s plnou parádou. Clinton to tenkrát ustál, protože to bylo jen varování. Měl z ostudy kabát? Kdepak, po vypršení mandátu přednášel za miliony po celém světě. Prostě splnil úkoly a mohl si dál užívat. A užívá si vlastně vůbec? Má čtyřnásobný srdeční bypass a každý kdo se zabývá psychosomatikou mi dá za pravdu, že srdce je symbolem lásky, emocí a hlavně LIDSKOSTI. Pokud se nechováte jako člověk, začne vám z toho časem "pukat srdce", jinými slovy - SVĚDOMÍ si vás najde. Proč jsem, ale v úvodu odstavce zmínil Ukrajinu? Protože bývalý p-rezident Porošenko si do svého týmu včera přizval firmu Tala Silbersteina, který je znám tím, že je expertem na hledání "špíny" na oponenty svého klienta. A co má společného s Rakouskem? Knacléř Kurz právě tuto osobu označil za toho, kdo to celé "ušil" na Stracheho.

V politice se nepohybují osoby mravné, protože ve společnosti "člověk člověku vlkem", takové již z principu nemohou uspět, protože se nedokáží nad těmi "vlky" prosadit.V Rakousku se tedy odehrává hra podstatně vyšší než by se dalo na první pohled očekávat. Jedná se tam totiž i o naši budoucnost.

Z každé pohádky bývá nějaké ponaučení. Jaké je z této? Všimněte si, jak málo stačí, aby naprosto fungující a stabilní vláda padla do prachu a to v rekordně krátkém času.Vzpomínáte na Kuciaka? Dokážete si představit jak by to vypadalo u nás, kdyby nebyl Zeman kádrem GE?

Co by mohl někdo vytáhnout na vás? Co myslíte? Jste "čistí"? Bez úhony?
6 Komentářů k RAKOUSKO – KOMIK – MONIKA a pořád stejné pohádky

 1. Rocco napsal:

  P. Harabaska dnes píše na Lidovkách:

  "To, že v aféře Ibiza zafungovala nějaká Ruska, nemusí znamenat, že hybatelem aféry je Putinovo Rusko. V samotném (Wiener) Krone Zeitung, které mělo být fiktivním předmětem "kšeftu" Stracheho FPÖ s ruskou zástupkyní neznámého údajného ruského oligarchy, se dnes píše, že stopa vede do Mnichova, do mnichovské pobočky BND, Spolkové zpravodajské služby(německy: Bundesnachrichtendienst, zkráceně BND)."

 2. Rocco napsal:

  Jako obvykle, jako už jsme po tři roky zvyklí z obviňování Trumpa v USA, Fake Russian collusion in Austria.

  Žena, Alyona Makarova, není příbuzná s bohatými ruskými oligarchy, a pronajatá vila na Ibize byla prošpikovaná tajnými kamerami.

  K Alijoně Makarovové, falešné neteři ruského oligarchy, lze jen dodat: kde se v Rusku bere tolik líných, chamtivých prostitutek?

  Výchova socialistického člověka se v Sovětském svazu jaksi nezdařila.

 3. Rocco napsal:

  Aktuální volební preference v Rakousku:
  ÖVP 38%, SPÖ 26%, FPÖ 18%, NEOS 9%, Grüne 5%

  Po skandálu Svobodní FPÖ spadli v předvolebních průzkumech z 23 % (před) na 18 % (nyní). Vypadá to, že voliči Svobodných mají rozum, a již mají letité zkušenosti - viz fingovaná autonehoda vražda a pomluvy jejich předsedy Jörga Haidera.

  Sociální demokraté SPÖ beze změny, stále kolem 26 %.

  Ale výrazně posilují lidovci Sebastiana Kurze, ÖVP vyskočila z 30 % (před) na 38 %.

  Cui bono?

  Lidovci Österreichische Volkspartei, němečtí lidovci z Mnichova zřejmě takto pomáhají rakouským lidovcům.

 4. Odpis ameriky napsal:

  Zas ty nesmyslne vzkazy GP, zmeny informacniho pole a podobne chutovky z dilny KSB. Uz se to neda cist.

 5. Strache europoslancem napsal:

  Exšéf FPÖ Strache dostal obrovské množství preferenčních hlasů a je zvolen europoslancem.

  Strache byl na kandidátce FPÖ jen formálně, na nevolitelném 42. místě a minulý týden z termínových důvodů po odchodu z čela FPÖ a z postu vicekancléře nestihl svou kandidaturu stáhnout.

  Voliči tím dali najevo, co si myslí o celé této PŘEDVOLEBNÍ PROVOKACI proti Strachemu a FPÖ.

 6. Komentář napsal:

  "Lidé se nedali obalamutit, trapná inscenace nezabrala. Jsem přesvědčen, že Ramin Mirfakhrai z Iránu a jeho společníci - mnichovský soukromý detektiv a prostitutka, nejspíš z některého postsovětkého státu, byli za to slušně zaplaceni lidmi kolem rakouského prezidenta Alexandera Van der Bellena. Taková špinavost vypadá jednoznačně na Zelené," zní komentář Pavla Nového.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!