DONBASKÁ ZASTAVENÍ 28. – DEN REPUBLIKY-PĚT LET LUGANSKÉ LIDOVÉ REPUBLIKY

KODAK Digital Still CameraOslav Dne republiky-státního svátku Luganské lidové republiky, jsem se 12.5.2019 zúčastnil v Alčevsku. Na prostranství před filiálem Centra kultury a lidové tvořivosti (dále Centrum), před Kulturním domem Metallurgů, se konal sváteční koncert uměleckých souborů Centra. Nejprve se konal hodinový předprogram, v němž vystupovali se svými písněmi sólisté Studia populární písně „Eťud-Tais“. Slyšeli jsme mj. písně interpretů Poliny Labutiny (Bim-Bom), Lizy Martynenko (Jak se stát ptáčkem), Alisy Vlasové (Oranžová píseň), Kiry Rubanové (Máj), Petra Sevosťjanova (Elektrika), malé Věry Potěminy (148 princů) a dalších větších či menších interpretů. Několik písní zazpívala čtveřice interpretů. Kromě písně Kiry Rubanové se tentokrát oproti písním na oslavách Dne vítězství jednalo o písně ze života, veselé a radostné. Výběr písní na Den vítězství a Den republiky dokazuje, jak široký je repertoár interpretů.

V hlavním programu se představily různé pěvecké a taneční soubory filiálky Centra kultury a lidové tvořivosti-Kulturního domu Metallurgů. Byla to nádherná přehlídka hudby, tance, písní a kostýmů. Mezi pěveckými soubory jsme našli kromě Eťud-Taisu i Sluníčko a Paprsky, taneční soubory reprezentovaly folklorní taneční soubor Junyj Metallurg, soubor klasického tance Impuls, soubor východního tance Lotos. Mezi tanečníky souboru Junyj Metallurg jsem viděl i děti z naší družební 13.ZŠ Naděžda-Nasťu ze 7.třídy a Marinu z 2.třídy. S údivem jsem viděl, že mezi tanečníky tohoto souboru je i Petr, zpěvák pěveckého souboru Eťud-Tais, donedávna jediný chlapec mezi staršími dětmi Eťud-Taisu (nyní jsou dva).

Jaromír Vašek, předseda Společnosti přátel LLR a DLR
3 Komentářů k DONBASKÁ ZASTAVENÍ 28. – DEN REPUBLIKY-PĚT LET LUGANSKÉ LIDOVÉ REPUBLIKY

 1. Rocco napsal:

  Diskuze na NWOO.ORG nefungují, odešlu příspěvek 5x a nic. Opravte si to!

 2. .lak napsal:

  Dívné hejble prachsprostých tržníků přináší i tyto následky a oběti snažící se o důstojný život s vnějšími faktory které zarmucují citlivé a slušné, tedy minimálně.
  Trochu odbočím z kruté reality která se většiny konzumentů předžvýkaných názorů ideologiuzujících masmédií typu lžeme dvacetčtyři hodin denně netýká protože v jejich pohledech je to v jiném vesmíru jejich pár metrů čtverečních s poloprázdnou lednicí. :lol:
  No a dám reakci na příspěveky na AEnews
  https://aeronet.cz/news/volici-spd-vyslyseli-vyzvu-aeronetu-a-prokrouzkovali-anti-nato-generala-do-evropskeho-parlamentu-hynek-blasko-z-osmeho-mista-preskocil-ostatni-kandidaty-a-do-eu-parlamentu-usedne-spolu-s-davidem/
  Max / time Kvě 27, 2019 15:58

  Na těmito úvahami konzumenti trhu záměrných nedostatků na bussines nemají čas ani vůli s obstaráváním každodenní skývy chleba. Doba nádeníků jedno jak vysokých kvalifikací výsekových i žel fachidiotů je tu v specifické orientační nouzi i budované totalitě patrně opět. A evidentně věci hlubších poznání jim jsou nejen odepřeny ale nouzí budovaných systémů oborových rasizmů znemožněny a nakonec i kapacitně časově s volnou kapacito ve shonu uštvaných konzumentů ovšem stejně plánované bídy pseudoelitou na oběti, tak snaživé až se bohémové rozmařilostí a bujaří užívači bohatosi životů někdy i ustrnou nad nim či se lopotění musí z paradoxů marností jejich zavedení v cirkusové cvičence klauny žel i dá smát.
  https://www.youtube.com/watch?v=ltLWqVaIC60

 3. .lak napsal:

  A nemyslete si že vás tu chci takhle odfláknout.
  Znovu a lépe. :-D

  Na těmito úvahami konzumenti trhu záměrných nedostatků na bussines nemají čas ani vůli s obstaráváním každodenní skývy chleba. Doba nádeníků jedno jak vysokých kvalifikací výsekových i žel fachidiotů je tu v specifické orientační nouzi i budované totalitě patrně opět. A evidentně věci hlubších poznání jim jsou nejen odepřeny ale i zbídačovacích budovaných systémů oborových rasizmů znemožněny a nakonec i kapacitně časově s volnou kapacitou ve shonu uštvaných konzumentů ovšem stejně plánované bídy pseudoelitou na oběti, tak snaživé až se bohémové rozmařilostí a bujaří užívači bohatosti životů někdy i ustrnou nad nimi či se lopotění musí z paradoxů marností jejich zavedení v cirkusové cvičence klauny žel i dá smát.
  https://www.youtube.com/watch?v=ltLWqVaIC60

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!